Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

elfia_mamo ale wagę masz maciupką:) madziam27 - ty masz bliźniaki to normalne więc, że ważysz więcej. Jednak ja uważam, że i tak nie dużo;) mojreczka - ja uzupełniam wagę po każdej wizycie u lekarza, co 2 tygodnie. Właśnie jutro idę znowu i aż się boję na ilu wskazówka się zatrzyma. Uzupełnię też jutro wieczorkiem tabelkęk, bo prorokuję, że znowu waże więcej. A co do wzrostu wagi też miałam taki okres kiedy nagle waga zaczęła mi rosnąć z prawie zera:( zobaczymy co będzie dalej. Pisałam już wam o mojej reakcji na fenoterol (drżenie rąk, osłabienie, męczenie się), a dzisiaj się jeszcze dodatkowo zdołowałam:(. Otóż byłam na szkole rodzenia po 1,5 tygodniowej przerwie i pierwsze słowa położnej prowadzącej były: \"ale się pani zmieniła po twarzy, jakby napuchnięta, normalnie źle\":(:(:( Potem mi to tłumaczyła, że nie chciała mnie przestraszyć, ale nie widziała mnie dość trochę i się naprawdę zmieniła mi buzia. Brzuch i biodra OK tylko ta twarz! Sama wam już pisałam o obrzeku palcy u rąk, a teraz jeszcze twarz:( Stwierdziła iż to na pewno przez fenoterol ponieważ organizm już się nim \"nasycił\" i tak reaguje. Mam jutro na wizycie dokładnie się dowiedzieć co z moją szyjką bo może wystarczy jak będę brała po połowie tabletki. Zmartwiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 32
moje kochane brzuchatki !!!! moje kilogramy to sa dopiero kilogramy!!!!! przy mnie jestescie na pewno szczuplusie laseczki hi hi :_) :_) .nie mam pod reka centymetra ale 15 kg mowi samo za siebie!!!..... i nech mi podskoczy jakis lekarz przy porodzie.... elfia mamo jestes "bluzgajaca " na sluzbe zdrowia a ja wczoraj wkroczylam na sciezke wojenna z mezem....posluchajcie: ok 16.00 pojechalismy do dentysty na rwanie mojego zabka.po jakiejs godz znieczulenie zaczelo przechodzic :_( zaczelam byc drazliwa.nic mi sie nie chcialo robic a juz szczegolnie obiadku dla polowicy....a wiadomo chlop glodny -chlop zly.wieczorkiem polknelam ibuprom -bol znosny ale topor wojenny z mezem wykopany.od slowa do slowa -AWANTURKA.i tak mamrotal,pokrzykiwal ja oczywiscie nie bylam dluzna.wzielam ksiazke,trzasnelam drzwiami ,poszlam spac....na dwie godz!!! moje dzieciatko kochane zaczelelo mi robic swoja awanture!(a musze jeszcze powiedziec,ze przez ostatnie kilka dni martwilam sie bo ruchow maluszka prawie nie czulam ).gulgotal,kopal .bolal mnie caly brzusio o snie nie bylo mowy do godz ok 3.30!odpuscil mi do ok 8.00 i znowu mnie postawil kopniakiem na nogi....AWANTURNIK TATUS I AWANTURNIK SYNALEK-kiedy oni sie zmowili przeciwko mnie?jestem wykonczona moimi mezczyznami.... w piatek ide na usg popodgladac urwisa.juz nie moge sie doczekac... czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....Tymoteusz 13.ana 32...........Łódź............21 lipca........15kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie miałam leżeć w łóżku z nogami do góry, ale już nie daję rady. :( Wyłażę na chwilę rozprostować kości. W weekend wydawało mi się, że mogę góry przenosić no i masz skurcze, nogi mi spuchły. Mam leżeć i odpoczywać i oszczędzać się. Widzę, że ogarnęło was szaleństwo wagowe? :D :D Mam przepis na pyszne ciasto z karmelem, orzeszkami na biszkopcie, może któraś się skusi? :P ana32 - mi mój młody raz urządził taki popis w nocy :) Oj wiem co to za ból ;) Ostatnio jednak miał focha, skulił się gdzieś w kącie i nie odzywał do mnie. Dlaczego, lepiej przemilczę. Chciałabym was wszystkie zmartwione jakoś pocieszyć i powiedzieć, że będzie dobrze. Bo musi być dobrze. Asiek - trzymam kciuki za wizytę Idę spać. pa Ps. Jak zobaczę jutro jakieś teksty o hipopotamach :P to .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg.....nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ........... ? 5.madziam27..Gdańsk ....26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ........... ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......8 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ... Cześć LASKI! Troszkę mnie nie było, ale uzupełniłam wiadomości i po przeczytaniu co spotkało MałąCzarną – naszą koleżankę i założycielkę tego forum serce mnie boli. Wiem, że sporo czasu minie zanim stanie na nogi i chciałabym abyśmy tutaj się tak długo spotykały aż odezwie się do nas, że znowu świeci słonko. U mnie wszystko dobrze- czuje takie niesamowite ruchy dziecka, że jestem zawsze w szoku ( bo tak szczerze to zazdrościłam wam tego już od dawna i myślałam, że lekko przesadzacie). Dietę walnęłam w kąt i jem PĄCZKI- to rarytas dla mnie…dziewczyny, przestańcie się stresować wagą mam już kasety z ćwiczeniami a staram się o płytki - z takimi specjalnymi, co po porodzie pozwalają powrócić do formy-więc chętnie je wam udostępnię w odpowiednim czasie i jakoś wrócimy do formy. Ja zachodząc w ciążę już ważyłam 61kg –po hormonach ( a maja norma to 55) a teraz jak wchodzę na wagę widzę 69kg to mam małe drgawki ale wtedy przypominam sobie jakie mam szczęście, że zaszłam w ciążę i te łzy co kiedyś wylewałam nie poszły na marne A do tego czuję się od poniedziałku piękna bo zrobiłam sobie piękny, jasny kolor włosów, kupiłam samoopalcz - bo moja skóra stała się przeźroczysta z popękanymi naczynkami (więc się wysmarowałam na twarzy) , moja Martynka/ Maja/ Agatka dobrze się chowa. I chodzę od rana po domu lekko wymalowana i każę powtarzać mężowi jak tylko wraca z pracy, jaka ja jestem piękna - a ja mu odpowiadam- No widzisz jakie masz szczęście ! Nie ważne jest to, że wymuszam te komplementy ale gwarantuję wam, że pomagają. No i nie mogę się jeszcze doczekać 21 marca – bo nie dosyć że to pierwszy dzień wiosny to ja mam wtedy rodzinki- mąż mi kupi opakowanie ptasiego mleczka i zjem je SAMA…. Teraz tego nie zrobiłabym bo bym miała wyrzuty ale z okazji urodzin???? Co sobie będę żałowała!!! Więc DROGIE PIĘKNE LASKI czujmy się piękne i powtarzajmy sobie to ile wejdzie – bo jeśli my sobie tego nie uzmysłowimy to zawsze będziemy WIELORYBAMI ( ja nim byłam do niedzieli -hahahh ). Buziaki aha- jestem w 23 tyg i ide do gina 1 kwietnia , on mi jeszcze nie zazal tej glukozy robic.... w 26 tyg to nie bedzie za pozno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg.....nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ........... ? 5.madziam27..Gdańsk ....26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ........... ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......8 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌻 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za sprowokowanie dyskusji o wielorybach. Mój nick po prostu skrajnie nie pasuje do wizerunku zewnętrznego, ale w końcu jesteśmy tutaj razem nie z powodu wyglądu;) Lila ma rację: zrobić się \"na bóstwo\" i zmusić otoczenie do potwierdzenia tej \"boskości\" - świetny pomysł!!! Za oknem - wielka woda. Zawsze to lepiej, niż wielki śnieg. Wiosna musi już przyjść, nie ma innego wyjścia. Już naprawdę niedługo...... Gumecka, jak tam to badanie 3D? Co u CIebie? Kiedy zapisujesz się do szkoły rodzenia? Myślę , żeby wkrótce tam jużdzwonić... Pozdrawiamcieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) (kwiatek) 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? . uzupełniam tabelke wczoraj byłam na wizycie no wiec z ogólnego badania wszystko ok +6kg;) w poniedziałek moze bede miała usg połówkowe...zobaczymy :) Lila26 ja też w 23 i nie miałam jeszcze glukozy podobno od 24 do 28 tyg robią...ja bede miała około 26/27 tyg ciązy... wagą sie nie przejmuje ja zajadam sie słodkimi bułeczkami do śniadanka...są pyszne;) a kiedy porównuje swoją wagę z poprzedniej ciązy to 6 kg to baaaaaaardzo malutko i też jakoś nie było tak zle ja 25 kg a moja siostra cioteczna 30 kg i po ciazy wygladała /wyglada duzo lepiej a waga szybko spadła wiec naprawde nie ma co sie przejmować:) postanowiłam zamienić oliwkę ,,nivea,, na krem ,,Fisan,, bo moja skóra strasznie sucha i pojawiają sie roztęmpy ... tak sie załatwiłam ze dostałam uczulenia na brzusiu ...w dodatku opryszczka na ustach...niewspomne o bardzo wrażliwej ostatno okolicy inntymnej;)...ale to jeszcze nie koniec od 2 dni boli mnie ząmb tak wiec moje drogie ja todopiero mam ,,jadu ,,w sobie;)drażliwaaaaa bardzo elfia_mamo nie jesteś sama w swojej złośliwości:) ide dziś do dentysty z tym moim zęmbem ,na okolice intymne dostałam wczoraj krem(Hydrocortisonum 1%) wiec ok szczególnie przydatny po sexsie...tez takie delikatne jesteście w ciąży...dodam jeszcze ze to podrażnienie nie jest chorobowe .... tak czy siak nie jest żle ide dziś troche sie rozjaśnić:) mam takie plany musze tylko męza poprosić zeby mnie zawiusł do fryzjera:) pozdrawiam wszystkie mamusie miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Za chwilkę jadę na usg mojego serduszka w związku z tą moją arytmią. Trochę się denerwuję. A po południu wizyta i zobaczę nareszcie maluszka:D Lila26 - znakomity pomysł z tym samoopalaczem:D:D:D u mnie podobnie nie dość, że jestem blada to mam trochę naczynek (pomimo tego, że na początku ciąży byłam je zamykać:( ). Myślę, że poczuję się lepiej ze zdrowszym kolorem skóry;) Kolor na włoski robię cały czas, na zmianę pasemka z farbowaniem, więc są OKI. Makijaż trochę zaniedbuję:( złapałam się na tym, że jak wiem iż nigdzie nie idę to go nie robię. Koniec!!! od dziś makijaż obowiązkowo (chociaż rzęsy pociągnięte tuszem) trzeba o siebie dbać. Żałuję też że rzadko wychodzę teraz z domu żeby móc się częściej ładnie ubrać. A tak po domu to spodnie z dresu i sweterek, żadna rewelacja. Postanowienie poprawy uroczyście składam:D Trochę mi w tym pomaga wiosenne powietrze, które mamy od paru dni, a dziś nawet mi się śniła piękna zielona wiosna;) Dziewczyny do dzieła;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellllooooo! Lila 26- ale fajnie sie sklada bo ja mam urodzinki 20 marca hehehe i powiem ci ze tez sobie nie bede niczego zalowac,przynajmniej w ten jeden dzionek.🌻 Elfia mamo- ja ide na te usg dopiero 22 marca bo ten twoj lekarz teraz jest na urlopie. A do szkolki to tez w przyszlym tygodniu pojde sie zapisac:-) Ja znowu mam przykaz zeby mniej pic z 4 szklanek przeszlam na 3 dziennie ale do cholery chyba jak bede na usg u innego lekarza to sie zapytam czy tak ma byc z tym piciem bo ja chodzie ciagle wysuszona tak mi sie pic chce no ale nogi mi przestaly tak mocno puchnac. Pozdrawiam. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka, bardzo Ci współczuję jesli chodzi o picie. Ja pytałam mojego lekarza i połążną ze szkoły rodzenia czy od nadmiaru picia może powstać zatrucie ciążowe. No i okazało się że obydwoje sa zdania, że w ciąży trzeba pic minimum 2,5 litra dzinnie bo takie jest zapotrzebowanie. Jedynie wyjątkiem jest sytuacja, kiedy właśnie jest zagrożenie zatruciem ciążowym tzn. występuję wysokie ciśnieni, białko w moczu i obrzęki, ale głownie twarzy i rąk. Bo te obrzęki nóg moga byc równie często spowodowanie np. zmęczeniem. Tak więc ja się nie przejmuję i pije wtedy kiedy mi się chce. Skoro lekarz mówi, że można to chyba mnie nie oszukuje :P Pozdrawiam, http://lilypie.com/days/050626/3/1/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po wizycie u mnie to wygląda tak (trochę tego będzie;) ): 1. wyniki wszystkich badań w normie - dobre:) 2. szyjka pozostała tak samo, czyli nie skraca się dalej:) 3. fenoterol i leżenie 6 godz. dziennie nadal, bo twardnie mi brzuch (ledwo położyłam się do badania zaraz stwardniał):( obrzęk rąk to podobno nie po fenoterolu. 4. dodatkowo mam brać dalej 3 x dziennie no-spę tyle, że forte 5. waga ciut, ciut zwolniła. Pytałam go o mój przyrost wagi i się dowiedziałam, że średnia to 0,5kg tygodniowo, ale jeżeli kobieta na początku mniej tyła albo wogóle to później to trochę \"nadrabia\". Mój przyrost jest OKI (przez pierwsze 3 m-ce stała w miejscu). Obecnie od ostatniej wizyty przytyłam, więc książkowo;) 1kg w ciągu 16 dni. 6. na razie zero seksu:( a ja mam tak ochotę, trudno trzeba przetrzymać... 7. nadal się potwierdza płeć, nie jest najlepsze ułożenie, ale na 80% jest Maks:D najważniejsze to z dzidzią wszystko dobrze, ułożony jest główką w dół, więc to co czuję po bokach brzucha to rączki:D waga maleństwa 1260g, czyli malutki bo w dolnych granicach, ale w normie. Zresztą skąd ma być duży jak ja taka mała jestem;) no chyba że po tatusiu. Słuchałam kochane bicie serduszka, widziałam jak pracuje na ekranie, pęcherz pełny oraz wszystkie kończyny i kręgosłup na swoim miejcu. Dostałam portret, na którym widać oczka i nosek; jaki jest kochany ❤️❤️❤️ 8. macica na wysokości dwóch palcy ponad pępkiem. 9. na razie termin z usg pokrywa się mniej więcej z medycznym:) Rano byłam też na UKG serca i wyszła tam jakaś mała anomalia dotycząca zastawki (nie wiem dokładnie). Podobno nie jest to nic poważnego i może też być wynikiem ciąży. Mam badać się dalej po porodzie. Pani doktor kazała się tym nie martwić, bo spokojnie donoszę ciążę. Zabroniła się też denerwować i przejmować bo to nie służy mojemu sercu i synkowi. Postaram się. W poniedziałek jeszcze konsultacja u kardiologa. czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 80% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌻 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌼 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? . Śliweczko, jak to miło, że mnie odchudziłaś ;) (Skopiowałaś tabelkę, w której miałam jeszcze 5 kg na plusie...) Dziewczyno od gaf - ja chcę przepis na ciasto z karmelem... Już je sobie wyobrażam...mmmm... pycha! Do fryzjera wybieram się przed świętami, denerwują mnie moje włosy. Gumecka- fakt, zapomniałam, że on ma urlop, z tego powodu przełożył mi termin wizyty. Współczujęz powodu reglamentacji picia. Ja żłopię jak smok.... asiek78 - trzymam kciuki za Twoje serduszko.. no i tego gościa, który mieszka pod serduszkiem. Wszystkie dzieciaczki serdecznie pozdrawiam!! Lila26 - możesz jakiś samoopalacz polecić? Bo te, z którymi miałam do czynienia, pozostawały żółte/pomarańczowe/brązowe plamy, nierówności.. Jakoś nie miałam do nich szczęścia - chyba że coś robię nie tak :) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elfia mamo - @ poszła Co racja to racja z makijażem i td U fryzjera byłam dwa tygdonie temu, obcięłam włosy, bo wiszące pióra działały mi na nerwy. Ale ponieważ zazwyczaj chodzę trochę potargana, takze zastanawiam sie czy w ogóle się nie opindolić na bardzo krótko. Ale fakt nastrój się od razu poprawia. asiek -🌼trzymaj się . Wiosna wisi w powietrzu. W co ja się ubiorę jak już nadejdą ciepłe dni? I mam nadzieję, że będę miała siłę na spacery wiosenne. Idę poleżeć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam jeszcze raz tabelkę bo tym razem mnie odchudziłyście;) fajnie by było :) czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌻 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkie 🌻 U mnie juz wiosenka i ciesze sie bardzo, slonko,trawka wychodzi,juppppppppppppppiiiiiiiiiii. Moze dzisiaj pojade kupic nowe gatki, a zima niech juz spada bo w kurtce zimowej sie juz nie zapinam. Wklejam moje zdjecie robione wczoraj. http://img218.exs.cx/img218/5343/27tc1cl.jpg Asiek-dobrze ze dzidzia zdrowa i ty tez🌻 Elfia mamo-chyba zapytam twojego lekarza co mysli na temat tego mojego malego picia plynow,co dwoch lekarzy to nie jeen co nie. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka - brawo! Dzięki, że zamieściłaś swoje zdjęcie. Faaajny brzusio. Energia i radość aż biją z Twego oblicza! się tego mojego o co tylko chcesz. Ja zadaję mu mnóstwo mądrych i niemądrych nawet pytań. Na wszystkie odpowiada, choćby to trwało w \"nieskończoność\". Ponoć nie potrafi tylko zrozumieć kobiety, które nigdy o nic nie pytają - nic je nie interesuje. Dzisiaj po raz pierwszy w kolejce na poczcie zaproponowano mi, abym kupiła znaczki bez kolejki. Ha! Za to emerytka, która nie dosłyszała widać, że \"ta pani jest w ciąży\" zdzieliła mnie z łokcia, bo to ONA STAŁA ZA TYM PANEM!!! A pocztę otwarli dziś o 11-ej. Bo.. wcześniej były myte okna... Więc jak już ludzie wparowali o tej 11-ej do środka, to się zrobił niezły młyn. Pani polerowała sobie szybę, żeby \"przygotować się do pracy\", za co dostałą niezły ochrzan od ludzi, którzy byli i tak wściekli z powodu tak późnego otwarcia poczty. Wesoło, no nie? Tak więc oberwałam łokciem, ale za to stałam tylko 10 minut, a nie godzinę ;) Duszno mi! Coraz częściej jest mi po prostu duszno, też tak macie? Za oknem robotnicy powrócili do zabawy w remont. Tak już mam, z przerwami, od listopada... Bo wcześniej już dwukrotnie rozgrzebywali robotę i przerywali, jak były wielkie mrozy (albo spółdzielnia nie chciała im płacić). Tak więc znowu mam usprawiedliwienia dla niemycia okien - nie opłaca się bo i tak zachlapią. Zgaga mnie pali dziś wyjątkowo. Wszystkie metody na nic. Maalox pomaga tylko na trochę. ALe takie sa uroki ciąży. Dziewczyny, dbajcie o siebie i trzymajcie sie zdrowo - byle do czerwca! a niektóre do lipca! Pa, do następnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie! mialam dużo do poczytania!!! chyba wiosna w seruszka nam wchodzi bo widze ze humorki wszystkim dopisuja! oby tak do końca! Widzę że nie ja jedna nie mogę sobie pofiglować w łóżku z mężem tak jak bym chciała:) strasznie tego żałujemy bo podobno seks w ciąży jest najlepszy! a nam od początku nie było to dane...no moze na samym...a to przez poczatkowe plamienia a to przez skracajacą się szyjkę macicy, no ale dla naszego synka wszystko! najbardziej siś jednak zasmuciłam jak mi pani doktor powiedziała, ze najprawdopodobniej to nie będziemy mogli uczęszczać do szkoły rodzenia, więc żadnych wygibasów i ćwiczeń nie mogę robi. skzoda... o to picie wody to zapomniałam się zapytać przy ostatniej wizycie a następna dopiero 14 kwietnia. gumecka...jak wkleić swoje zdjęcie? wczoraj moj mąż miał wolne i pojechaliśmy na zakupy. wzieliśmy na kredyt \" 0% \" akcesoria do łazienki i szafki łazienkowe. dobrze że mamy mała łazienkę! 3 szafki kosztowały nas prawie 1000 zł!!! tragedia! żeby przynajmniej jakies naprawde ładne były a wcale nie są jakieś wyjątkowe tylko zwykłe. teraz przez 10 miesiecy bedziemy splacac. pocieszam sie tym ze nie beda to duze raty i ze kredyt 0%. jak bedzie maluszek to na pewno bysmy nie zrobili takich zakupow wspólnie. tyle czeka nas wydatków że szok. mamy mieszkanie ale nie do końca wykończone i prawie 0 mebli:) asiek ale ci fajnie z tym usg. co prawda ja juz mialam usg połówkowe, ale moje maleństwo schowało twarzyczkę i nie dało sie nic zobaczyć. tak że twarz będzie mił sprawdzaną przy następnym usg które na dobrą sprawę nie wiem kiedy ... z całą resztą jest wszystko dobrze!!!:) ja tez wklejam tabelke bo mnie tez odchudzilyscie:) ja wklejam zawsze tą ostatnią ktora sie pojawilawiła. czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca...........5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........15kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌻 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie lipcowe Mamy. Najpierw napiszę kilka słów o sobie: Mam 31 lat oraz jedną córkę, która w grudniu skończyła 7 lat. Obecnie jestem w 23 tc. (na razie nie znam płci, ale mam nadzieję, że przy najbliższym USG wszystko się wyjaśni). Przyznaję, że wątek \"lipcowy\" śledzę już od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno wpadłam na pomysł, żeby się ujawnić. Jesteście wszystkie przesympatyczne - to po pierwsze, a po drugie - miło jest podzielić się swoimi problemami z osobami na identycznym etapie ciąży. Mój termin wypada ok. 17 lipca, ale podejrzewam, że urodzę wcześniej (córkę urodziłam 3 tygodnie wcześniej, a teram mam problemy ze skróconą szyjką macicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie grubaski!! wklejam sie do tabelki. bylam u lekarza dwa dni temu i ku mojemu zdziwieniu przytylam od zeszlej wizyty 5kg (przedtem sie martwilam ze w ogole nie przybywam na wadze, teraz mi dziwnie ze az tyle. pewnie musze nadrobic zaleglosci). hmm.. dostalam skierowanie do kardiologa (dusznosci, meczenie szybkie, bole w klatce), troche sie tym martwie.. niby nigdy nic mi nie dolegalo, ale podobno niektore dolegliwosci moga sie dopiero ujawnic w ciazy. na usg polowkowym niunia nie chciala sie pokazac w pelni-odwrocila sie i zakryla raczka. szkoda, bo mozna bylo nagrac na vhs w trojwymiarze. moze nastepnym razem, choc juz bez nagrania (tam gdzie bylam usg jest bardzo drogie, bo to b.dobry lekarz) pozdrawiam goraco!! :-) czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.............W-wa........4-8 lipca...........5kg.......dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca...........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca........15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie grubaski!! wklejam sie do tabelki. bylam u lekarza dwa dni temu i ku mojemu zdziwieniu przytylam od zeszlej wizyty 5kg (przedtem sie martwilam ze w ogole nie przybywam na wadze, teraz mi dziwnie ze az tyle. pewnie musze nadrobic zaleglosci). hmm.. dostalam skierowanie do kardiologa (dusznosci, meczenie szybkie, bole w klatce), troche sie tym martwie.. niby nigdy nic mi nie dolegalo, ale podobno niektore dolegliwosci moga sie dopiero ujawnic w ciazy. na usg polowkowym niunia nie chciala sie pokazac w pelni-odwrocila sie i zakryla raczka. szkoda, bo mozna bylo nagrac na vhs w trojwymiarze. moze nastepnym razem, choc juz bez nagrania (tam gdzie bylam usg jest bardzo drogie, bo to b.dobry lekarz) pozdrawiam goraco!! :-) czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.............W-wa........4-8 lipca...........5kg.......dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca...........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca........15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, kwiatek sie zawieruszyl.. juz poprawiam!! czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.............W-wa........4-8 lipca...........5kg.......dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca...........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca........15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌼 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 32
pierwsz burza z wielkimi piorunami i baaardzo glosnymi grzmotami !!!!! nio i okropniasta ulewa .... burza sobie przeszla ale deszczycho wciaz pada,leje!!!! a w poludnie bylo tak cieplutko... mnie wszystkie odchudzalyscie caly czas choc od jakiegos czasu mam 15kg :).dopiero u mojreczki (oprocz mojej tabelki) pojawil sie moj dodatkowy kg!! jestem wielka!!!!! elfia mamo skrocony oddech i dusznosci od jakiegos czasu towaszysza mi na codzien,az maz sie troszke wystraszyl ze na jego jeden przypadaja moje dw i pol oddechu.tak musi byc. pisalyscie cos o samoopalaczach?taak ....nie pamietam siebie takiej bladej a znajomi hi hi zdarzylo sie ze ktos mnie nie poznal.chcac czasami poprawic sobie humorek: KOLASTYNA balsam do ciala brazujacy(stosuje tez na twarz),u kolezanki sprobowalam samoopalacza diora na buzke(wiekszy wydatek wiec przed wyrzuceniem zł warto przetestowac) u mnie sie nie sprawdzil-zólta sie zrobilam hi hi chociaz kilka lat temu uzywalam. w ciazy zmienia sie ph skory trzeba testowac wszystko od nowa :(. jeszcze co do kosmetykow...ja od zawsze mialam raz wieksze raz mniejsze problemy z cera .teraz uchronilam buzie kosmetykami OLAY-tzw.srednia polka.wysypalo mi ramiona i plecy. kolezanka polecila mi apteczny kosm.EFFACALAR A.I.-zalecaja stosowanie miejscowe ja rozmarowywuje ale tylko na ramionach-troszke drogawo by wyszlo jeszcze z pleckami-pomaga.to tyle o lepszym samopoczuciu przy spogladaniu w lusterko...bo samopoczucie psychiczne do bani.od momentu jak kilka dni temu dzidzi mnie w nocy pokopalo boli mnie brzusio az nie moge sie ruszac i caly czas czuje ruchy..wiem wiem jak czuje ruchy to dobrze niech sie wierci ale bola mnie tez nogi przy pachwinie-ciagniecie.nie moge spac,stracilam apetyt,wmuszm w siebie jedzenie jak sobie przypomne....dobra dosyc!! dzidzia kopie jest dobrze!! jutro usg i badanko... a za kilka dni bedzie juz wiosna pelna geba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj się nie odzywałam bo było trochę zajęć - przywieźli nam meble do kuchni i część sprzętu. Pilnowałam ich żeby dobrze wszystko ustawili:D dzisiaj się dowiemy kiedy będzie reszta, brakuje jeszcze blatu, uchwytów i lodówki. Wtedy będą też montować piec do zabudowy, zlew i okap, ale już to wygląda fajnie:) U mnie śniegu już zero, temperatura i powierze wiosenne. Chciałabym tylko więcej słoneczka i zieleni:D tak pragnę spacerów... zielona, piękna wiosna mi się nawet śni;) Mam zachciankę ciążową nie dotyczącą jedzenia: marzy mi się wycieczka do krakowa i spacer po rynku oraz uliczkach:) Dostałam taką manię na tym punkcie, że cały czas o tym myślę. Jak będzie ładnie to może męża namówię i przejedziemy się w ten weekand albo zaraz po świętach. Po prostu kocham Kraków❤️ gumecka - właśnie powiedz jak wkleja się zdjęcia. Ja muszę sobie zrobic aktualne i może też wkleję;) dzisiaj wystąpiłam w wiosennej kurtce, też mam dosyć zimowych ubrań, a na dodatek też ledwo w nie wchodzę:) elfia mamo mnie raz przepuścił jeden pan w kolejce do lekarza kardiologa, też dziwnie się poczułam, ale z drugiej strony mi się to podoba i jest mi na rękę. Trzeba z tego korzystać;) Wielu ludzi jednak i tak ma gdzieś kobietę ciężarną, jeszcze by cię zdeptali:( Dzisiaj od rana okropna zgada, a nie zjadłam nic takiego... Co do tego zakazu seksu u nas:( to zastanawiam się czy chodzi tutaj o każdy rodzaj przyjemności czy też można w inny sposób zadośćuczynić i wynagrodzić sobie brak stosunków? wiecie coś na ten temat?;) Wczoraj na szkole rodzenia dowiedziałam się, że nie powinno się za często naciskać palcami brzucha bo to wzmaga czynność skurczową. Głaskanie, masowanie i przykładanie dłoni OK ale inne odpadają:( a ja się tak \"bawiłam\" z Maksem:( trudno odpada taka zabawa Idę po mrożone śliwki i poleżeć trochę, bo mam nadal nakaz leżenia 6 godz. dziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zastanawiam się ostatnio nad znieczuleniem ZZO. Nawet zauważyłam na kafe jakiś temat, ale na razie mały odzew. Pytałam położnej w szkole rodzenia, ale ona jakoś tak sceptycznie nastawiona do tego, żeby nie powiedzieć źle. Inna sprawa, że w ogóle do wszelkich nowinek jej nastawienie było negatywne. Dowiedziałam się, że poród przy ZZO trwa dłużej i współpraca pomiędzy rodzącą a położną nie układa się najlepiej. Mamy XXI wiek nie rozumiem dlaczego kultywuje się u nas poród jako bardzo bolesne przeżycie, które trzeba znieść. Przypomina mi to wypowiedź pewnej ginekolożki do której udałam się swego czasu, bo miałam bardzo bolesne miesiaczki. Ona mi powiedziała, że muszę to znosić, bo jestem kobietą i taka moja natura. Oczywiście nie przekonała mnie. Ale przypomniały mi się jej słowa, kiedy w szkole rodenia pytałam o zzo. Także jak to jest z tym zzo? Co wy o tym myślicie? Tak w ogóle to witam nową mamę :) Witaj carry, miłego pisania :) mojreczko - pytałaś o wklejanie zdjęć. Polecam Ci strony http://imageshack.us/ Używałam tej strony a ostatnio zrobiłam sobie kilka albumów na stronie: http://www.labfoto.pl/ pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pytalyscie o wklejanie zdjec wiec wam juz pisze. Wklejanie zdjęcia w postach Jest taka strona - żaba - http://www.imageshack.us/ jak wejdziesz na tę stronę klikasz przeglądaj, wybierasz zdjęcie z komputera które chcesz włożyć postu, a następnie klikasz host it!. Na samym dole pojawia Ci się adres Twojego obrazka zaczynajacy sie od http://- Here is a direct link to your image. - musisz go skopiować Jak masz już skopiowany ten adres wracasz do postu na forum i wklejasz je dodajesz przezd adresem nastepnie ten adres od http:// a na koncu adresu [ /img] (wszystko bez jakichkolwiek spacji). i wysyłasz post dzieki temu można wklejać większe fotki ( oby nie przesadzić- bo rozciągną stronę niepotrzebnie) Ja mam max 500 pikseli w wiekszym wymiarze, ale fotkę trzeba pomniejszyć przed dodaniem do żaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co czytam u Was i co widzę u siebie, chyba powoli wkraczamy w trzeci, najbardziej upierdliwy okres ciąży: duszności, skurcze, opuchlizny, nadciśnienie, różnego rodzaju bóle, niedokrwistość, podwyższony cukier, kas28 - twoja dzidzia zawsydziła się widocznie, nie pokazała się w całej swej okazałości ;))) Pozostaje Ci jeszcze trochę niepewności co do płci dzidzi ... carry2 - kopiuj tabelę i wpisz się do niej, bo jak nie wyznaczysz honorowego wpisywacza tabelkowego, to nie bardzo będzie wiadomo, kto ma to zrobić... :) No i zaglądaj do nas jak najczęściej! Ci robotnicy zrobili nam jeszcze jedną niespodziankę: założyli kłodki na zsyp na śmieci. No i musimy zapylać do koszy, które są ustawione na zewnątrz bloku. A mieszkam na 8 piętrze. Ale to kwesti aprzyzwyczajenia. Oczywiście kłodki będa wisieć pewnie jeszcze przez nastęne pół roku, jeśłi nie pzryspieszą tempa robót ;) Ok, zmykam już, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.............W-wa........4-8 lipca...........5kg.......dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca...........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca........15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? . No to wpisałam się do lipcowego \"grafiku\" (mam nadzieję, że wkrótce uzupełnię płeć dzidziusia, ale na razie moja córcia mówi do brzuszka \"cześć dzidek\"). W poniedziałek mam wizytę i pewnie dowiem się wreszcie czy to będzie Zuza czy nie Zuza (na imię dla chłopaka na razie nie mamy pomysłu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chciałam tylko zobaczyc czy uda mi się wkleić fotke :D No i udało sie :)) To mój brzusio z 28 lutego, a w nim moje dwie najdroższe córeczki. Myslę że juz co do płci nic się nie zmieni, ale jueszcze jutro idziemy na usg i mam nadziję że lekarz potwierdzi że to dziewczynki. W innym wypadku nie wiem co zrobię z toną różowych ubranek sukienek itp. Ale najważniejsze by wszystko było dobrze:) Nie wiem dziewczęta czy do Was przyszła wiosna, bo u mnie za oknem po prostu zimowo. Pada śnieg albo śnieg z deszczem i w zasadzie nie chce mi się wychodzić, ale skończyło mi sie mleczko i mrożone truskawki, a mąż będzie dopiero około 18 :( Poza tym postanowiłam zrobić świąteczny stroik i musze kupic potrzebne elementy... No a teraz jak już wiem jak wklejac fotki to postaram sie robić częściej i pokazywać swoje brzusio. Pozdrówki, zmykam do sklepiku :) http://lilypie.com/days/050626/3/1/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×