Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Madziu nie myj okien nie wolno wiesz dobrze o tym!!!!!! Mam pytanie pozwolili Ci ćwiczyć przy skurczach???Bo mi gin mówi żeby dać sobie spokój:-(A ja już czasem czuję się jak emeryt:-) A i jeszcze jedno dlaczego Ty w nocy wstajesz połykać Fenoterol??????????????????Ja to biorę o 8,12,17 i 20 lekarz nie kazał mi brać w nocy tylko spać:-)Tobie tak kazał dobowo??? Ja zostałam przy 4x1/2 bo to mi wystarcza! Idź na spacer i zapomnij o oknach przez moje nic nie widać już prawie ale się nie przejmuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzięki za pomysły na sałatkę, skonsultuję z mężem (bo on trochę jest wybredny) i może zrobię, po południu idę na zakupy żywieniowe. Ja też gotować lubię, ale piec ciasta to nie moja broszka:( ja wydedukowałam, że to w moim przypadku z dwóch powodów: 1.nie przepadam zbytnio za słodkim, szczególnie ciastami, dlatego pewnie mnie nie ciągnie do tego i nie mam smykałki. 2.nie mam porządnego piekarnika, dlatego być może w nowej kuchni pokuszę się od czasu do czasu na jakieś ciacho, zacznę od najprostszych i moich ulubionych (np. biszkopt z jakimiś owocami i galaretką) to akurat żadna filozofia jeśli ma się piekarnik;) Domi24 - rzeczywiście też trochę jestem zdziwiona, że jeszcze nie powiedział ci płci, chociaż tak przypuszczalnie. Mój mówił, że w 20 tygodniu to już dobrze widać, a co dopiero w 24. Poza tym mój lekarz zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania, a wiele rzeczy mówi sam od siebie. Co do bluzy wszystko zależy od tego ile kosztuje wtedy ci odpowiem:), bo niestety teraz musimy liczyć każdy grosz. A są też z krótkim rękawkiem? Madziam nie waż się myć okien, akurat ta czynność jest szczególnie nie polecana kobietom w ciąży. Także nie ryzykuj, poproś jeszcze kogoś albo po prostu je takie zostaw. Jesteśmy w końcu w tym roku z wielu spraw usprawiedliwione;):D My na razie pokoiku dla dziecka nie urządzamy bo będzie z nami w sypialni przez kilka miesięcy. Naszą sypialnię będziemy dopiero malować na kolor \"soczysta pomarańcza\" (bardzo ciepły i intensywny kolorek). Orientowałam się też w niektórych cenach rzeczy dla dziecka i tak: łóżeczko od 100zł (myślę że to niedużo), przewijak na łóżeczko od 40zł., wózek na pompowanych kołach 640-680zł (np. Adbor, Joker). Właśnie przyjechali panowie z resztą kuchni i wyposażeniem. Będą wszystko montować na gotowo:D:D:D idę ich przypilnować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek78 no właśnie mnie też trochę zdziwiło podejście i dlatego jutro 3D;-) Co do tej bluzy którą ma Madziam27 to tu kosztuje 89 zł więc chyba nie opłaca się już na dwa miesiące ja tak uznałam zwłaszcze że moja z rysunkiem dzidzi kosztowała mnie 99 zł ale już chce mi się wymiotować od niej bo ciągle w niej chodzę:-)Jeżeli chodzi o letnie bluzeczki to jeszcze nie widziałam podobno na początku kwietnia się pojawią! Może u Madzim27 ta bluza kosztuje taniej?????? Co do pokoju dziecinnego to ja najpierw muszę wynająć większe mieszanie bo kredytu nie udało nam się załatwić!Bo w kawalerce takiej gromadzie to troszkę ciasno by bylo:-) Od pierwszego maja wynajmiemy dwa pokoje i wtedy właśnie chcę kupić wyprawkę i pomyśleć o wystroju pokoiku!Chcę go mieć od początku bo może będę zmuszona spać z nimi a mężuś w drugim pokoju bo jak będą płakać w stereo to nie wiem jak mąż będzie do pracy się zwlekał:-)Ale zobaczymy! Nie mogę doczekać się jutra a teraz lecę na spacer!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tabelka bo stara nudna
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......87kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........59kg......Henryk 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 77kg ....Marian 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...95kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 745 kg..........Adolf 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 29 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........89 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.............W-wa........4-8 lipca...........5kg.......dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......46kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......437 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....45kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........25 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........790kg.....bilźniaki 12.ewka31........?..................19lipca.........74kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca...........59 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca........156kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........75kg.......Piotrus (??) 16. 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............36kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 64kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......45..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........157kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia...........3 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - lekarz kazał mi brac fenoterol regularni, bo podono ma krótki czas działania i jak ja brałąm co 6 godzin to po kilku godzinach brzuch mi twardniał. teraz biorę co 4 godziny i jest dobrze. O tym że trzeba brac fenoterol regularnie powiedził mi nie tylko mój lekarz, ale i inny u którego byłam na zastępstwie, jak mój był chory. Więc biorę regularnie i jest oki. Asiek78 - w sklepie naszej koleżanki z forum Bumpy bluzka ciężąrówka kosztuje 85 zł, poza tym ona ma w swoim sklepie dużo fajnych ciuszków nawet takich sprytnych do karmienia. Podaje niżej link do jej sklepu, w razie czego skontaktuj sie z nią . http://www.animastudio.com.pl/ Okien nie umyłam, chęci miałam, ale jakoś mi opadły;) Jak tylko praleczka skończy prac to tez wybieram sie na spacerek :D Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszego kwietnia
dopiero zobaczycie co potrafie;-) Gratuluje poczucia humoru:-D:-D:-D Zycze zdrowiutkich Dzieciaczkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny mi wesołek chyba mnie nie lubi skoro ważę aż 790 kg:-)Nikt tyle nie dostał! Madziam27 ja zadzwoniłam do swojego lekarza i powiedział mi że mam brać 4 x 1/2 w ciągu dnia jeżeli by było za mało to 4x1 w ciągu dnia ale w nocy to mam spać:-)Tak więc co lekarz to inne rady a ja mojemu ufam bezgranicznie tak jak Ty swojemu napewno!!!Ważne żeby nam się brzuchy nie napinały! Ja to się chyba na ten spacer już nie wybiorę:-)Ściemniam od rana, i oglądam głupoty w TV!Nie no teraz już naprawdę idę!:-)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fenoterolu ja też mam przykaz brania go w równych odstępach czasu, tyle że ja go biorę co 8 godzin (na razie): 6.00, 14.00 i 22.00. Podobno ważna jest punktualność:) Jeśli chodzi o ciuszki to obejrzę sobie na internecie, a może też będzie trzeba się rozejrzeć u nas w sklepach za czymś odpowiednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! Dziewczyny nie martwcie sie na wiosne, trzeba sie cieszyc🌻 ja bylam dzisiaj krzywej i fujjj myslalam ze zwymiotuje a mala to juz w ogole byla niezadowolona:-) Pozatym wkurza mnie juz to ze tak malo moge pic 3 szklanki dziennie to mniej niz litr a pic mi sie chce jak cholera, przeciez te nerki nie bada mialy co filtrowac zaniedlugo nie mowiac o tym ze mala tez pewnie chce pic :-( chce mi sie wyc a jak sie zrobi cieplej to chyba uschne :-( JA CHCE JUZ CZERWIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze nie poszłam;-) No jak ja biorę o 8.00 12.00 17.00 21.00 to też mi się wydawało że to regularnie:-(No nie wiem lakarz tak kazał to się słucham! Asiek a bierzesz po 1/2 tab czy po całej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi - na początku brałam po połowie i 3 x dziennie no-spę. Lekarz jednak stwierdził, że to za mała dawka dla mnie i od 3 tygodni biorę po całej + 3 x no-spę forte. Stwierdził na badaniu, że mam twardy brzuch, a macica na zmianę pozycji ciała często mi reaguje skurczem. Ja to trochę zmodyfikowałam i biorę no-spę forte 2 x dziennie (rano i wieczorkiem), a po południu 1 zwykłą. Nie przejmuj się skoro lekarz tak kazał ci brać to na pewno wie co robi. Może w ten sposób zażywanie jest tobie akurat zalecane i nie musisz brać w nocy:) nie martw się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek78-dzięki za odpowiedź!No ja też jeszcze do tego No-Spa Forte 3x1 i jeszcze Relanium 1/2x2!Ale jak mi sie będzie dalej napinał to mam zwiększyć dawkę i chyba obiorę Twój system bo w nocy to i tak mam problemy ze spaniem więc po co mi dodatkowy:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymka
hej mamusie:) tak czytam i czytam co piszecie o tych "twardych brzusiach" i coraz mniej wiem o co chodzi... czy bierzecie te tabletki bo macie skorcze czy po prostu momentami wasze brzuszki sa bardzo, bardzo twarde? I bola? Skrobnijcie slowko bo jestem ciekawa. Mnie sie zdazylo moze 2 -3 razy ze przez chwilke moj brzusio zrobil sie twardy ale to byla chwilka i po polozeniu sie minelo:) U mnie dzisiaj leje ze hej, w ogole jest ponuro:( ale ja sie nie daje:) W koncu zostal mi jeszcze kawalek ciacha z wczoraj:) Czytalam o pokoikach dla waszych dzieciaczkow - ja tez moj pomalowalam na pastelowy brzoskwiniowy. Chcialam zeby byl cieplutki i mily dla dzidzi:) Firanek, lampki, szafeczek czy dywaniku jeszcze nie mam ale przyuwazylam rozne ciekawe rzeczy - pewnie kupie dopiero pod koniec ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! asiek78 moze pozyczysz ekipy sprzatajacej:) baaardzo by mi sie przydala...te okna tak mnie denerwuja ze chyba jutro przynajmniej jedno sobie umyje...a na meza nie mam na razie co liczyc bo wraca do domu z pracy o 22.30 domi24 mialas pecha z tym lekarzem od usg.. no ale najwazniejsze ze dzieciaczki zdrowe!!!:) moja kolezanka dowiedziala sie dopiero 2 tyg. przed porodem o plci dziecka wiec i tak nie jest tak zle...a tak poza tym to nie boisz sie robic tak czesto usg? podobno zaleca sie min 3 tyg odstepu, no chyba ze koniecznie trzeba robic czesciej. optymka dzieki za przepis!!! skorzystam na 100% a o efekcie dowiesz sie po swietach lub w ich trakcie:) bede piec w sobote jak moj maz bedzie zeby byl swiadkiem tej donioslej chwili:D tez wam napisze przepis na salatke:) a co! -puszka kukurydzy, -puszka czerwonej fasoli (przed wrzuceniem oplukac z sosu) -puszka groszku -por (pokroic cieniutko, sparzyć i wycisnac wode) -2,3 jablka -marchewka(ugotowac i w kostke pokroic) dodac troche majonezu ze smietana i ewentualnie sol z pieprzem wszystko:) prawie nic nie trzeba kroic!!! pyszna! ja nie przepadam za salatkami w mieskiem czy wedlina:( kasmo jak zdrowko?? poprawilo sie co nieco? wracaj nam do zdrowia!! jesli chodzi o spanie to nie mam w sumie duzych problemow. czasem jedynie jak zbudze sie rano ok 6ej to jakos trudno mi znow usnac. ale to u kobiet w ciazy chyba normalne,co?chodzi mi o klopoty ze spaniem..i te sny...sa jeszcze bardziej realne jak przed ciaza i jakies takie pochrzanione...czesciej straszne niz przyjemne.... kurcze...poczytalam co pisalyscie o tych oknach...i ze lzami w oczach rezygnuje tym bardziej ze mieszkam na 7 pietrze i jestem coraz bardziej niezgrabna... :D:):D widze nowa tabelke i ze przybylam w niej 59kg!!! ale jazda ale poprawie to dopiero na koncu:D czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.........18-20 czerwca......9kg......Córka na 80% 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca.... 7kg ...Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........5kg....dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca......15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.🌻 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? . a tak w ogole to ciekawa jestem jak tam nasza kochana malaczarna... pozdrawiam wszystkie mamuski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko jeszcze! czy wy tez sie tak okroponie pocicie??? ja to non stop mokra chodze i bluzki przebieram tez non stop, a jak moge to po domu chodze w samym staniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeey dziewczyny!!! dziś kolejny ciepły dzionek nareszcie wiosenka zawitała :))) troche posprzatałam...juz prawie czuć świeta a propo przepisów polecam: RYBA W ZALEWIE 1 KG filetów rybnych (obtoczyć w bułce tartej i usmażyć) SŁOIK OGÓRKÓW KORNISZONÓW (pokroić w cienkie plastry) 3-4 CEBULE (lekko podsmażyć) UKŁEDAĆ NA PRZEMIAN :RYBA,CEBULA,OGÓREK ZALEWA: 3szklanki wody , 2 łyżki cukru 5łyżeczek octu 3/4 szklanki oleju 1 koncentrat pomidorowy (ja daje łowicza zalewa jest gęstsza) 3-4 łyżeczki keczupu(wocławek;)) ziele angielskie ,listek laurowy 1-2 sól do smaku zagotować ,przestudzić i zalać przygotowane ryby...ogórki cebule SMACZNEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj rozpisałyśmy;):D optymka ten twardy brzuch to efekt właśnie skórczy. Trzyma przez jakiś czas i potem puszcza, a brzusio znowu miekki. mojreczka mówię ci taka ekipa to skarb. Wszystko przez to, że boją się o mnie, a lekarz wyraznie zakazał wysiłków i kazał leżeć. Też fajna ta twoja sałatka:) zaraz ją sobie skopiuję, a potem wydrukuję do mojej kolekcji przepisów. Teraz nie dam rady zrobić wszystkich sałatek;) co do pocenia to ja akurat nie pocę się więcej, ale czytałam, że bardzo często się tak zdarza kobietą w ciąży. To przez nasz przyśpieszony metabolizm i zwiększoną ilość krwi oraz szybszą pracą serca. sliwkarobaczywka - twój przepis na śledziki też drukuję:D uwielbiam kwaśne rzeczy, w najbliższym czasie wypróbuję;) już mi ślinka cieknie:D Panowie od kuchni pojechali i mebelki oraz sprzęt stoją. Wszystko się ślicznie prezentuje i już nie mogę się doczekać kiedy zacznę z niej korzystać:D Właśnie wróciłam z zakupów i już mam na święta prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Wiosna zawitała też na forum, wszystkie się ożywiłyście:-) Tak przyjemni jest jak słoneczko zaświeci... Chyba wszystkim apetyt dopisuje bo tyle przepisów już się pojawiło. Ja znam przepis brdzo podobny na rybę w zalewie, faktycznie pychota, polecam, mniammmm. Co do płci dzieciątek, to faktycznie fajnie jest wiedzieć wcześniej, ale można robić spokojnie zakupy bo jest mnustwo ubranek i kolorów uniwersalnych. Płeć mojego dzieciątka też nie jest do końca pewna. Wizytę mam dopiero 8 kwietnia a 21.04 zapisałam się na USG 3D. Po tychbadaniach bierzemy się za zakupy. Też chętnie urządzałabym pokik dla dzieciątka, ale to musi jeszcze poczekać. Przeprowadzka może we wrześniu ... Póki co będziemy musieli powynosić trochę gratów z naszego pokoju, między innymi komputer. Ale to w maju. Wogóle maj będzie zwariowany, ale już nie mogę się doczekać... Pozdrawiam Was gorąco, buziaki dla dzieciątek!!! [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allle pogoda piekna, sloneczko ciepelko 🌻 Przepisow pelno musze spisac i moze cos zrobie :-) jak znajde chwilke czasu to tez jakis zapodam a narazie to szukam nowego autka dla nas bo starego misia sprzedalismy :-( Mam juz wyniki badan i wszystko wyszlo ok a zwlaszcza ten cukier glupi :-)) tylko musze pilnowac moczu tzn robic czesciej badanie. Co do pocenia sie toja jakos teraz mniej sie poce ale to pewnie dlatego ze tak malo pije. No i dziasiaj ide zapisac sie do szkolki rodzenia. :-)) [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png http://home.att.net/~scorh3/Baby03e2.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Właśnie obejrzałam "Rozmowy w toku" i teraz bardzo tego żałuję, bo temat był bardzo przygnębiający, o kobietach, które straciły dzieci w bardzo zaawanosawanej ciąży. :-( Boże, żeby nasze dzieciątka się szczęśliwie porodziły!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wiecie co to był najszczęśliwszy dzień w moim życiu:-) Nie na były jeszcze inne fajne:-) Rano byłam na USG 3D,przyznałam sie że w poniedziałek byłam na połówkowym ale gin powiedział że spokojnie dzisiaj znowu można prześwietlić dzieciaczki i że nic im nie będzie! I spełniło sie moje marzenie mam dwie córeczki:-):-) Mężuś taki szczęśliwy że o mały włos nie pocałował lekarza:-) Zuzia waży 611 g a Wiktoria 574 g-ma odstające uszka ale mam nadzieję że jeszcze jej przyklapną:-) Jak już leżałam z wysmarowanym brzuchem okazało się że przy bliźniętach to nie kosztuje 150 zł tylko 250 zł, myślałam że zemdleję ale było warto!!!Badanie trwało 1,5 godziny,uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i mam super filmik DVD oraz fotki.Ale jestem szczęśliwa:-) Mam troszkę problemów z tymi skurczami i z sercem ale wiem że wszystko będzie dobrze!Musi być!!!! A to moje królewny:-) http://img126.exs.cx/img126/8374/zuziamail9cz.jpg http://img126.exs.cx/img126/8052/wikimail6hl.jpg http://img131.exs.cx/img131/4576/wiki2mail5im.jpg Pierwsza fotka to Zuzia, dwa następne to Wiki:-) Pozdrawiam was i życzę miłych snów!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasmo - okropność, nie oglądałam wprawdzie i dobrze bo potem czasem mnie ogarnia \"czarnowidztwo\" (jak to mówi mój mąż) Musimy myśleć, że wszystko będzie OKI:) ja już nie dopuszczam innej myśli do siebie... uffff ostatnie zakupy zrobione, w sobotę rano tylko pieczywo i można obchodzić święta. Pierwszy dzień jesteśmy u teściowej i podobno wszystko przygotowuje specjalnie pod mój gust;) roladki z pieczarkami, kluseczki, winogrona, itp:D:D:D przejęła się kobieta:) najgorsze jedynie to, że nie mogę jej wytłumaczyć iż nie potrafię tyle zjeść, wciąż powtarza starą szkołę \"jeść za dwóch\":( ale ja mam tylko jeden żołądek, a od kiedy zaczął mi rosnąć brzuszek jem nawet mniej (mniejsze porcje, a troszkę częściej) bo po prostu mam mniej miejsca na żołądek, to chyba logiczne:) muszę jej to spokojnie tłumaczyć żeby jej nie urazić co do remontu łazienka już też prawie gotowa, kafelki położone, ubikacja i umywalka zamontowane, jeszcze tylko ustawić i podłączyć wannę rogową i mogę się kąpać:D lecę oglądać filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi - powiem krótko - coś wspaniałego:D:D:D dziewczynki śliczne🌻 zazdroszę ci troszkę tego usg. sami też chcieliśmy, ale w nie wiemy gdzie jest najbliżej. szukaliśmy w bielsku-białej (najbliższe większe miasto), ale nie znamy nikogo kto by robił. Pewnie musiałabym pojechać całkiem na śląsk. Może któraś z was wie gdzie można takie usg 3d zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.........18-20 czerwca......9kg......Córka na 80% 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca.... 7kg ...Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........5kg....dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24....Warszawa..... 19 lipca.......7,5kg....Wiktoria i Zuzanna 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca......15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16. 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek78-dziękuję ci kochana jesteś:-) Wprawdzie filmu nie mogę zobaczyc bo nie mam DVD ale na zdjęcia gapię się cały dzień jak sroka w kamień:-) Nic się nie martw poszukamy w internecie gdzie najbliżej możesz zrobić,jutro to zrobię,Ty też poszukasz popytasz i może się uda! Pozdrawiam:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! domi 24-to jest cudowne!!! juz rozmawialam z mezem i pojedziemy na takie usg w kwietniu.:D juz nie moge sie doczekac. powiedz mi gdzie ty bylas na tym badaniu? wiem ze robia takie usg na krakowskim przedmiesciu( tez 150 zł)...ale fajnie by bylo wiedziec gdzie jeszcze! kasmo tez chcialam ogladac dzisiaj drzyzge ale jak tylko zorientowalam sie jaki jest temat to przelaczylam...unikam jak ognia takich i temu podobnych programow...nie chce sie zamartwiac...potem zawsze przychodza glupie mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja-24l.
Witajcie dziewczyny :) Wreszcie jestem po usg połówkowym. Wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Nosze w brzuszku SYNKA :) :) :) Jest to pewne w 100%, bo maluszek pieknie pokazal sie mamusi w calej okazałości, co mam udokumentowane na zdjeciu. Co do imienia - jeszcze sie zastanawiam, ale bardzo podoba mi sie Robert.Juz teraz moge kupowac ubranka typowo chlopiece. Jestem (cholernie) szczesliwa i nie moge sie doczekac lipca!!! czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.........18-20 czerwca......9kg......Córka na 80% 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca.... 7kg ...Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........5kg....dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........4,5 kg....... synuś 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24....Warszawa..... 19 lipca.......7,5kg....Wiktoria i Zuzanna 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca......15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16. 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? . Dziewczyny nie wiem, jak sie wkleja tego kwiatka, wiec jesli mozecie to poprawcie mnie. Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:-) Maja gratuluję synka🌻 Mojreczko-ja w necie znalazłam takie namiary: ul. Krakowskie Przedmieście 67/ 2 (22) 826 08 25, (to tam gdzie ja robiłam ale od kwietnia zmienia sie cennik i 3D będzie kosztowało 200 zł) Pl. Powstańców Warszawy 2 (wejście również od ul. Wareckiej) tel. recepcja: (0-22) 582 94 55; 582 94 18-koszt 160 zł Contenta\" w Pruszkowie, ul. Kraszewskiego 32a/7 tel. 728 55 62, 730 10 28-koszt 150 zł Finlandzka 9zapisy po godz 12 616 13 87.Dr Roszkowski jest jednym z trzech w Polsce najlepszych specjalistów co do wykrywania wad u płodu. Poza tym na codzień pracuje w Szpitalu na czerniakowskiej na patologii noworodków.-koszt 250 zł To są namiary której ja znalazłam na jednym z forum, ale poszukaj jeszcze możecoś znajdziesz🌻 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek- w sprawie 3D dla Ciebie to znalazłam taką wypowiedź na Gazeta forum.pl: \"A ja znalazłam takie USG w Bielsku w Centrum Medycznym \"Bimed\" na ulicy Krasińskiego 24. Wykonuje je lek.med. Michał Baliś koszt takiego USG to 100 zł, przyjmuje w środy i piątki. Rejestracja (033) 811 87 74. Wiem, że takie USG na najwyższym poziomie wykonuje sie w Bytomiu\" Nic innego nie udało mi się znaleźć ale może tu zadzwonisz co??Daleko masz do Bielska?? A tak poza tym to zazdroszczę Ci że tam mieszkasz!!!Byłam w Brennej trzy razy w życiu ale pokochałam to miejsce jest super!A Ty masz tam tak bilsko!Szczęściara:-) Na szczęście ja też nie jestem rodowitą Warszawianką i jak jadę do rodziców na podlasie to mogę naprawdę odpocząć! chociaż to nie to samo co góry;-) Pozdrawiam!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×