Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

elfia mamo -9527029-to moj nr na gg jak mozesz to skontakyuj sie ze mna aby omowic kwestie plytek, bo ja bardzo chetnie! co do maluszka w brzuszku...to moj kopie czasem duzo czasem malo...ale generalnie chyba nie nalezy do tych super ruchliwych....a szkoda... pisze tak krociutko bo dzisiaj jestem zaganiana:) goscie goscie goscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam27 3 litry wody!Boże podziwiam!Ja mam świadomość że dwa litry płynów są potrzebne dziennie, nawet lekarz mi tak kazał ale ja jestem w stanie wypić 6 szklane tzn ok.1,5l i to mam wrażenie że nic innego nie robię tylko piję na siłę:-(Czy Wy wszystkie tak dużo pijecie???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, spać nie mogę Dzisiaj odwiedziliśmy koleżankę i jej miesięcznego szkraba. Ona z mężem już świetnie sobie z nim radzą, zwłaszcza mąż. :) Natomiast gdy dali mi go na ręce to się nie popisałam :O Zdrętwiałam i bałam się poruszyć, żeby mu czegoś nie zrobić. Tak naprawdę po raz pierwszy miałam takie malutkie dziecko na rękach, duże przeżycie. Ehhhh jeszcze trochę i my..... Z wody wypijam na pewno wieczorem butelkę mineralnej - 1,5 l; poza tym w ciągu dnia trudno powiedzieć ile, ale myślę, że coś w okolicy również 1,5 l. Czyli 3 l dziennie. Ale mi się ciągle chce pić. :O Co do arii ;) sąsiedzi już nawykli do tego, że lubię sobie czasami głośno pośpiewać ;) Skarg nie było, tylko dziwne spojrzenia :D Wiosny nie ma to sobie człowiek chociaż ponuci jakieś skoczne piosnki :P dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym piciem 2l dziennie tez mam problem-czasem chce mi sie pic i rzeczywiscie pochlaniam duze ilosci, ale czesciej wpycham tak, ze mam wrazenie ze zaraz sie uleje :-/ moze dlatego , ze kiedys pilam glownie herbate i kawe, a teraz jedno i drugie odpada(niedobrze mi, a z kawa to nawet zapach mnie odrzuca na kilometr) a propos \'arii\' to ostatnio zabronilam spiewac tatusiowi do brzucha, zeby nie zepsul sluchu muzycznego dzidzi(cos tam zafalszowal)i sie na mnie obrazil, ze nawet dziecku kolysanki nie moze zaspiewac..:-))) z ruchami mam tak samo-zmiennie. ale nie wiem od czego to zalezy. czasem jak troche pozaczepiam niunie to mi odpowiada, ale tez nie zawsze ma na to ochote. od jakis 2 tygodni mam totalne dusznosci, tak ze czasem nei moge zasnac - dysze i dysze. jak by mi cos siedzialo na klatce. tez tak macie? do tabelki dopisze sie we wtorek, bo wtedy ide do gina i bede miala wszystkie dane(nawet waga mi nawalila) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! elfia mamo- to fajnie ze ide do tego twojego lekarza :-) a ile te usg trwalo u ciebie, bo mi ta babka kazala zabrac kasete conajmniej pol godzinna,hm czyzby pol godziny takie badanko? Kurcze dziewczyny nie pijcie tak duzo plynow :-0 norma dla tych ltore nie maja problemow to 2 litry dziennie. Ja tez tak pilam kolo 3 litrow i teraz mam problemy bo woda sie zbiera w organizmie, kurcze i zaczela mi puchnac jedna kostka u nogi hm dziwne. Od nadmiaru tej ilosci plynow mozna zatrucia ciazowego sie nabawic, dlatego radze byc ostroznym. Lece bo dzidzia mnie kopie po pecherzu. papapapap caluski sto dwa 🌻🌻🌻 [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! elfia mamo- to fajnie ze ide do tego twojego lekarza :-) a ile te usg trwalo u ciebie, bo mi ta babka kazala zabrac kasete conajmniej pol godzinna,hm czyzby pol godziny takie badanko? Kurcze dziewczyny nie pijcie tak duzo plynow :-0 norma dla tych ltore nie maja problemow to 2 litry dziennie. Ja tez tak pilam kolo 3 litrow i teraz mam problemy bo woda sie zbiera w organizmie, kurcze i zaczela mi puchnac jedna kostka u nogi hm dziwne. Od nadmiaru tej ilosci plynow mozna zatrucia ciazowego sie nabawic, dlatego radze byc ostroznym. Lece bo dzidzia mnie kopie po pecherzu. papapapap caluski sto dwa 🌻🌻🌻 [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas28,Gumecka-dzięki za pocieszenie:-)Bo ja już myślałam że szkodzę dzidziom pijąc 1,5l!Zresztą jutro się zapytam gina! Muszę przyspieszyć termin wizyty o tydzień bo mam straszne skurcze i bóle w pachwinach i nie chcę ryzykować a No-Spa już na mnie nie działa:-( Miałam iść dopiero z wynikami USG połówkowego ale chyba zrozumie! Pozdrawiam was i życzę miłej niedzieli!!! http://lilypie.com/days/050719/2/17/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
hej dziewczyny! ja też mam problemy z tym piciem. Generalnie piję bardzo mało, teraz zmuszam się żeby trochę zwiększyć ilość płynów, ale różnie mi to wychodzi. mojreczka - ja się ustawiam za Tobą w kolejce do płytek. Mój numer gg to 2376210. Jak już odegrasz płytki daj mi proszę znać. Mój mężuś zabrał mnie wczoraj na kolację do chińskiej restauracji. Uwielbiam chińszczyznę, mniam! Ja też umówiłam się na USG 3D. Nie mogę się doczekać, a to dopiero za ponad 5 tyg. Takie straszne te terminy. To będzie 32 tydzień, więc dzieciątko będzie dosyć sporawe. :-) Życzę miłego wieczoru, papa [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekandzie:) Było naprawdę super, pomimo zmęczenia bawiliśmy się wyśmienicie, a ze śmiechu bolał mnie brzuch i policzki:D bo przy tym towarzystwie nic innego nie można robić tylko \"boki zrywać\";) Zrelaksowałam się i na chwilkę odskoczyłam od codzienności. Następne spotkanie z nimi niewiadomo kiedy, bo standardowo spotykamy się tak mniej więcej co pół roku, więc w naszym przypadku będzie wtedy jak nasza dzidzia będzie miała parę miesięcy to chyba nie damy rady jechać:( chociaż z drugiej strony jeszcze się wtedy zastanowimy. Jedni znajomi swoje dziecko zabierali na kolacje i nawet na takie wyjazdy dzięki czemu było przyzwyczajone i zawsze wszędzie grzeczne. Zobaczymy... U nas ze śpiewem jest zupełnie na odwrót, ponieważ u nas to mój mąż bardzo dobrze śpiewa (miał do niedawna zespół rockowy). Jak mówię o śpiewaniu dla dziecka to prosi mnie żebym go nie straszyła;):D oczywiście ja wtedy jestem śmiertelnie obrażona hi hi. Tłumaczę, że dla naszego synka ważny jest sam fakt śpiewu i słuchanie mojego głosu, a nie to jak profesjonalnie jest wykonany:D Czas odpocząć;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do picia to piję dużo więcej niż kiedyś i badziej chce mi się pić, ale zdaje mi się, że nie wypijam więcej niż 2 litry różnych płynów dziennie (1 herbatę zwykłą, czasem jakieś owocowe, soki i wodę mineralną niegazowaną). Z ciekawości zacznę sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 23wawa
pomocy czy wy tez tak chorujecie? dopiero drugi raz ale niedawno co tzn jakies dwa miesiace temu tez bylam chora!!!!!!!!!!!i biore witaminy i witamine c codziennie rano i znowu mnie dopadlo :-( juz nie wiem co robic i jeszcze do tego zaczyna bolec mnie kregoslup mam z nim problemy ale byl spokuj az do niedawna.Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja po weekendzie to mam troszke zly nastroj :-( zaczely mi puchnac nogi i nie wiem co z tym zrobic, moze wy cos poradzicie oprocz dzwigania nog do gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja po weekendzie to mam troszke zly nastroj :-( zaczely mi puchnac nogi i nie wiem co z tym zrobic, moze wy cos poradzicie oprocz dzwigania nog do gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Rzadko się tu udzielam,ale staram się bacznie obserwować.Domi,dostałam od Mii Twoje zdjęcia-śliczne,i jaka chudziutka jesteś!Ja 8 marca byłam na usg połówkowym i będę miała dziewczynkę,której chcę dać na imię Wiktoria.Przytyłam do tej pory 4,5 kilograma i chciałam żebyśćie uzupełniły mnie w tabelce(moja stara ksywa to Bugsy24). Pozdrawiam i przesyłam 👄👄👄/Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....chłopak 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 0........ facet! 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? 21.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ... Przepraszam ale nie umiem zrobić kwiatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzięki ale ja już nie jestem taka szczupła jak na zdjęciu!Ostatnio przytyłam 3 kg w trzy tyg koszmar!!!Prześlij mi swoje zdjęcie!Chętnie zobaczę!!domiw@op.pl O 16:00 wizyta już się nie moge doczekać,poproszę o silniejsze leki na skurcze a w poniedziałek za tydzień USG połówkowe!:-) No to będą same Wiktorie bo jak u mnie w brzuszku jest jakaś królewna to też tak będzie miała na imię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....chłopak 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌻 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 0........ facet! 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? 21.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ... http://lilypie.com/days/050626/3/1/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa
Cześc dziewczynki;-) Jak fajnie że tu znów żywiej i weselej...:-) Wy macie Wiktorie a ja Wiktorka!!! ;-) Opetała nas jakaś moda na Wiktorie, Wiktory i Weroniki. Ja jestem już też po połóqwkowym (w zeszłym tygodniu) i wsio oki! Przytyło mi się 4 kiloski ale cóż, mus to mus;-) Mały na razie mnie za często nie kopie, a od trzech dni to zupełnie jest w tym oszczędny i mało kiedy go słabiutko poczuję. Ale ma jeszcze czas na kopniaki, bo to dopiero 22t.c więc jeszcze zdąży mnie skopac solidnie;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa
NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....chłopak 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? 21.Mizka 31......... ? .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌻 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ... czesc mamuski:) ale mialam dzisiaj dzien...zrobilam sobie wielkie sprzatanie mieszkania...potem chcialam wyjsc do sklepiku i odkrylam ze...juz nie mieszcze sie w swoje spodnie...bylam tym troszke podlamana ale jjuz mi przeszlo bo moj synek kopna mnie na pocieszenie kilka razy:) .jutro sie zwaze i uzupełnię tabelke. zauwazylam tez ze moj brzuch od jakiegos tygodnia znacznie sie powiekszyl:) co do chorowania, to wyjatkowo w tym roku nic mnie nie lapie.to chyba przez to ze ubieram sie zawsze od stop do glow b. cieplo, i jem duzo witaminek. z drugiej strony zadko wychodze z domu wiec nie mam sie gdzie przeziebic (ale mam balkon lub okno zawsze otwarte) ja mojemu bobaskowi spiewam kazdego dnia..wlacze sobie plytke i tak jakos samo wychodzi...nawet nie wiem kiedy zaczynam:) moi sasiedzi wtedy sa w pracy i maja bardzo duze szczescie:) nie jestem zbyt dobra spiewaczka:) a teraz to dla naszych maluchow to zaczyna byc wazne bo slysza nasze glosy i je rozpoznaja! poza tym moj brat spiewal synkowi do brzucha i teraz tylko on moze mu spiewac kolysanki na dobranoc:). moja bratowa tego nie robila i jej synek nie lubi jak ona mu spiewa wiec ja postanowilam przyzwyczajac maluszka juz teraz:) wole nie ryzykowac ze mu sie nie spodoba moj spiew po urodzeniu:) czy przypatrywalyscie sie swoim brzuszkom w momencie gdy dziecko baraszkuje?? ja to dzisiaj zrobilam po raz pierwszy i od czasu do czasu widzialam taka mala wypuklosc w momencie kopniecia:) polecam wszystkim na poprawe humorku...to niesamowite!! a teraz ide po truskawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez ciągle chce się pić. Czuję się, jak smoczyca. Z tym, że nie lubię wody, herbata też mi nie smakuje, a oranżady są niezdrowe. W stare spodnie już daaawno przestałam się mieścić. Zostały mi tylko jedne, ciążowe. Chodzę w nich na okrągło. Gorsze jest to, że robi mi się bardzo ciasna kurtka zimowa. No niech ta wiosna wreszcie wyjdzie, bo ni ebędę miała w czym wyjść na zewnątrz, jak się nie ociepli. Zresztą postanowiłam nie robić porządkó śiątecznych dopóki wiosna nie przyjdzie. Nie ma wiosny - nie ma wiosennych porządków. Co się będę szczypać? Tak naprawdę to po prostu nie chce mi się sprzątać. Po śiętach przyjeżdża mój tato - żeby pomóc w remoncie. Obiecał, że przyjedzie na początku lutego, ale nie będę złośliwa, żeby mu to wypowiadać. Fakt, zrobiłam się złośliwa: jak to na kobietę ciężarną przystało. Szczególnie dużo jadu obrywa się naszej służbie zdrowia. Ale mnie oni wkurzają!! Rozmawiałam z moim ginem odnośnie swojej wagi. Jest baaaardzo duża. To fakt. Zapowiedziałam: gdy będę rodzić... to ......obiecuję.... iż....... wielkiego pecha będzie miała osoba, która zacznie rzucać jakieś krytyczne uwagi pod adresem mojej wagi. Będzie miałą wielkeiego pecha, że nie zamieniła się z koleżanką dyżurami. I nieważne, czy będzie to salowa, piguła z izby przyjęć, położna, lekarz, czy ordynator. Napieprzać się, to my, ale nie z nas. Eeeeee... chyba naprawde mam zły humor. Jakoś nie mogę wyjść z doła, który bynajmniej niewiele ma wspólnego z kilogramami, za to sporo... z polską służbą zdrowia. Zresztą nieważne Byle do wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to cały brzuszek faluje jak Maksio się rusza, czasem aż mi się chce śmiać. Ostatnio kolega przyłożył ucho do brzucha i dostał kopniaka:D:D:D był normalnie w szoku, że dziecko ma tyle siły. Uwielbiam patrzeć jak brzuszek się cały rusza, albo podskakuje w zależności czy są to wiercenia się dziecka czy też kopniaki. Od jakiegoś czasu czuję też nowy rodzaj ruchów, a mianowicie czuję to tak jakby \'ktoś\" ;) ręką albo nóżką przeciągnął mi po wewnętrznej stronie brzuszka, czyli takie dłuższe wybrzuszenie. Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi:) Ja na razie również nie choruję, pewnie to zasługa tego że dużo siedzę w domu i nie stykam się z chorymi. Oby tak dalej. Jutro idę na wizytę, zobaczę nareszcie maluszka i jestem bardzo ciekawa jak jest ułożony bo ruchy te najmocniejsze czuję głównie po bokach brzucha. Boję się troszkę ile wskaże waga i czy będzie poprawa z moją skracającą się szyjką:( Zobaczymy co też powie na moje wyniki krwi. Poziom glukozy po wypiciu 50g, po godzinie, był u mnie 110. Nie wiem dokładnie co to znaczy bo znalazłam na necie różne normy poziomu glukozy. Brzuszek obecnie jakby zwolnił tempo wzrostu. Nagle wyskoczył do obecnych rozmiarów i teraz już się \"uspokoił\". W pasie mam teraz 86cm. A jak tam u Was z rozmiarem talii? - jak można ją tak jeszcze nazwać;):) I mam jeszcze jedno pytanie: czy wam też nabrzmiewają palce u rąk? Ja mam cały czas lekko opuchnięte, że pierścionki mi się wżynają, a czasem wogóle nie mogę ich ubrać, nawet obrączki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfia_mama - nie żartuj, że masz za dużą wagę:( to co ja mam powiedzieć:(:(:( Jutro muszę go popytać co powie na moje przytycie lekarz, aż sie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wygłupjajcie się dziewczynki z tą wagą!!!!!Ja ma termin na 19 lipca a juz 7 kg do przodu i w pasie 98!!!!!!!!!!!!No i co poprawiłam wam humory:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, Asiek.. jakoś nie poprawiło mi to humoru: w pasie mam 110 cm. Zmieniam nick na Hipopotamka, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia_mama - dziękuję Ci kobieto cudowna za poprawę mojego nastroju. Jak poczytałam sobie Twoje wypowiedzi, to aż mi się gęba uśmiała. Jestes cudowna w tym swoim \"narzekanku\" i \"złośliwości\".Już wyobraziłam sobie tę akcję na porodówce, a że wyobraźnię mam bujną wiec naprawdę świetnie się poczułam. Ja przytyłam już 9,5 kg i na szczęście mam normalnego lekarza, który nie wypomina mi mojej wagi. Co do cm w pasie to mam ich 105 :D I dobrze, w końcu dziewczynki rosna prawda???. Najważniejsze, że póki co nie widac rozstępów :) Tak więc Elfia mamo - głowka do góry i pamiętaj, że teraz już musi byc tylko lepiej. A lekarzowi powiedz, że jak mu się nie podoba twoja waga to niech nie patrzy :P Pozdrawiam cieplutko http://lilypie.com/days/050626/3/1/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia mamo ale Ty masz termin w czerwcu a ja w lipcu!Za miesiąc to ja będę miała 150!:-) Ty nic się nie martw, zgubisz potem!Jak się za mało przybiera na wadze to też nie dobrze!Dla dzidziusia szczególnie! Mnie mój gin wczoraj też troszkę opierniczył żebym batonów nie jadła bo 3 kg w trzy tyg to dużo!Ale ja mam ciągle apetyt a produktów light nigdy nie lubiła! Madziam27 ja Ty się czujesz kochana po tych lekach które przyjmujesz!????Bo ja dostałam wczoraj Fenoterol 4 x 1/2,Isoptin 3x1 i Relanium niby mała dawka 1/2 tab x 2 ale jakoś niezbyt się czuję:-(Chyba jutro zadzwonię że Relanium odstawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ja tez się na początku czułąm niezbyt. Teraz biorę fenoterol 6 x 0,5( bo 4 razy było za mało), Isoptin 3x1 i relanium (2mg) 3x1. Juz sie przyzwyczaiłam troszkę, ale na początku po fenoterolu miałm drżenia rąk a po relanium zero jakiejkolwiek energii. Ale teraz to mija i dzięki Bogu skórcze też. Tyle tylko, że trzeba te leki brac regularnie (zwłaszcza fenoterol). Mój lekarz twierdzi, że teraz każdy tydziń jest na wage złota i trzeba zrobić wszystko, by jak najdłużej nosic dzieciątka :) Trzymaj się więć, a za kilka dni będzie duzo lepiej :D Zobaczysz :) Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwa :) http://lilypie.com/days/050626/3/1/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszyłas że będzie lepiej! Bo ja mam brać jedna tabletke Relanium na dzień a czułam sie dzisiaj strasznie jakoś tak bez życia i niedobrze mi cały czas ale może faktycznie muszę się przyzwyczaić do nich!Najważniejsze żeby te wredne skurcze przeszły! Nawet dzieci się dzisiaj mało ruszają:-( Ale będzie dobrze,musi być!!!!!!!! Całujemy Twoje królewny bo mi coś się wydaje że u mnie to dwóch chłopaczków:-)W poniedziałek będzie wiadomo. http://lilypie.com/days/050719/2/17/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfia mamo, asiek, domi i madziam...dziewczynki czy wy uzupelniacie tabelke? bo jak patrze na te wasze kg ktore sa tam wpisane to az sie boje stanac na swoja wage...ja akurat teraz to chyba mam ten okres gdzie waga wlasnie ruszyla w gore. wcale nie uwazam zebyscie jakos duzo przybyly! tym bardziej ze macie terminy na czerwiec a domi ma blizniaki! madziam tez ale jest na czerwiec.:) niestety obwodu brzuszka nie mam jak zmierzyc narazie...ale jak tylko gdzies bede mogla to od razu zmierze:) tak w sumie to ciekawa jestem ile mam tych cm:) elfia mamo niezly pomysl z tym bluzganiem...ja jesli ktos cos mi powie w trakcie porodu to tez nie bede sie powstrzymywac!!! poza tym bedzie to poniekad usprawiedliwione... bylam dzisiaj u lekarza po dalsze zwolnienie do pracy i po wyniki badan. wyszlo ze musze dodatkowo jesc zelazo bo mam lekka niedokrwistosc. czyli i tak nie jest zle, bo widze ze wy bierzecie chyba duzo tych lekarstw. ja teraz jeszcze biore no- spe i witaminki a od jutra zelazo bo podobno na czczo trzeba. w moczu chyba nic nie znalezli, a glukoza w normie. asiek co do tych norm to nie patrz na takie rzeczy w necie. (mi lekarz powiedzial zebym nie sugerowala sie niczym co jest tam napisane bo lepiej nie ryzykowac w ciazy...) kazde laboratorium moze miec inne normy. zalezy jak robia badanie i te normy zawsze sa podane obok twojego badania dla porownania. tylko w moczu tych norm nie podaja( a szkoda), w reszczcie badan to zawsze sa. a u nas dzisiaj bylo duzo sloneczka wiec ta wiosna to chyba idzie do nas:) z drugiej strony to juz sie tak na te spacerki nie ciesze bo sie okazuje ze nadal mam siedziec w domu, bo mi sie skrocila sz.macicy i ciagle mam twrdy brzuch. tak ze nawet przy kompie nie siedze zbyt dlugo...sprawdzam tylko czy cos napisalyscie:) mi jak na razie to nic nie puchnie, raz mi na saly wieczor reka zdretwiala, od 2 miesiaca ciazy ciagle mi krwawi dziaslo kolo jednego zabka i czesto leci mi krew z nosa. jest to troche denerwujace. jutro moj maz ma wolne i jedziemy kupic szafki do lazienki! no ale teraz to sie boje po tym co mi lekarz powiedzial i nie wiem jak bedzie. chyba bede musala zaryzykowac, bo do szafek to mu ufam w wyborze ale co do dobrania akcesoriow lazienkowych to nie:) pozdrawiam serdecznie !!! czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg.....nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ........... ? 5.madziam27..Gdańsk ....26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ........... ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........5 kg....Tymoteusz 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌻 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×