Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

witanko!! no i mamy kolejny tydzień...pogoda super az sie buzia sama śmieje:) poglądałam wasze zdiecia super wiedzieć jak wyglądacie :) madziam fajna bluzka nic dodać nic ująć sama bym sobie taką sprawiła a teraz śniadankoi na wizyte u lekarza...ciekawe czy dzis bede miała to usg połówkowe...ciekawa jestem co u dzidziusia jak sie rozwija...i oczywiście kto mieszka w moim brzusiu Olek czy Alicja...? pozdrowionka i miłego dnia dla wszystkich Fajnie że jesteście(kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sam poczatek 100 lat dla gumeckiej!!! asiek78 zazdroszcze ci tej kuchni...ja na moja bede musiala jeszcze ze 2 latka poczekac, zhociaz planowo miala byc juz w tym roku! no ale zaplanowalismy tez Maluszka a on jest dla mnie najwazniejszy wiec kuchnie przekladamy.Asiek- to podobno norma z tym ze ci wszystko z rak leci:) moga dojsc do tego jeszcze zaniki pamieci:) pilnuj sie:) bo inaczej maz moze sie z ciebie troche chichrać. ja wiecznie o czyms zapominam wiec wiem cos o tym:) Ale wam zazdroszcze tych zakupow. ja jeszcze nie robie tym bardziej po ostatnich ciezkich dla mnie dniach. okropnie zle sie czulam. nie moglam sie ruszac prawie, przekrecac ani nic takiego. vhyba po prostu przecholowalam ostatnio z wyjazdami do sklepow i znajomych. no ale mielismy kilka rzeczy do pozalatwiania a ja nie chcialam siedziec sama w domu wiec sie wybralam z mezem. wczoraj zasiadlam na minutke do kompa zeby chociaz zobaczyc co tam u was a tu lipa...usiadlam i musialam sie zwlekac szybko do lozka bo bol byl okropny. dzisiaj wydaje mi sie ze to wiazadla ale wczoraj tak mi sie nie wydawalo...moim zdaniem bol byl zgola inny. mialyscie az takie bole przez rozciagajace sie wiazadla (boki + podbrzusze, jakby okropne kłucie)???? juz mylelismy zeby pojechac do szpitala ale stwierdzilam ze poczekam do rana. i faktycznie czuje sie lepiej ale zaraz zmykam spowrotem do wyrka. poogladam sobie tylko jeszcze wasze brzuszki:) moze i ja niedlugo wkleje. niestety nie mam jeszcze cyfrowki... madziam27 co to są niedrapki ????? sliwkarobaczywka- powodzenia na usg! daj znac co i jak. juz sie nie moge doczekac wiadomosci:) a teraz lece do lozeczka...boje sie ze ostatnie dni sie powtorza jak nie bede odpoczywac... Pozdrowienia dla wczystkich cieżarowek:) (chyba sobie zafunduje taka super bluzke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiaula
czesc wam dziewczyny.nie jestem w ciazy ale bardzo milo wspominam ten okres . jestem mam bliżniaczek dziewczynek w kwietniu beda mialy 5 lat. słuze pomoca jakby chcialybyscie sie czegos dowiedziec, bede czesto tu wpadac.bardzo bym chcial miec jeszcze jedna bedy ale wiem ze nie moge sobie na to pozwolic mam niedojzalego meza i nie chcialbym 3 sama chowac dzidziusia.niezapomne tego jak sie dowiedzialm o ciazy-ze jestem w ciazy i jak ze to sa blizniaki.Jak bedziecie chcialy to wam opowiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Patioula - pewnie, wpadaj do nas jak najczęściej, jesteś tu mile widzianym gościem (albo raczej gościówą ;) Skąd do nas klikasz? Ja się za sprzątanie nawet nie zabieram - robotnicy robią syf, jakich mało, kurzy się, fruwa steropian.... Pewnie znowu skończą w Wielki Piątek, ech.... Mój ojciec, który miał przyjechać w lutym i nadal nie przyjechał, zaczyna mnie denerwować. Miał pomóc przy remoncie. No tak, jemu się nie spieszy, a mnie coraz trudniej schylać, poruszać, oddychać. Chciałabym to mieć już za sobą. Ostatnio mnie naszły jakieś myśli głupie, że mogę wcześniej urodzić i co wtedy? Kaplica! Kurde, zero wsparcia w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeey dziewczyny no i jeeeeeestem! czekałam tyle na to usg :)doczekałam sie ,ale dziecie ułozone miednicowo i nadal nie wiem czy Olek czy Alicja....no nic trudno sie mówi...chociaz miałam nadzieje ze sie dowiem najwazniejsze ze z dzidzia wszystko ok i rozwija sie prawidłowo pozdrawia lece obiad robic....bo wiecie jak to jest rodzinka głodna to zła;) narkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) U mnie znów pochmurno, jakby wiosna nie zamierzała zajrzeć nad morze :( Rankiem co prawda świeciło słonko, ale gdzieś uciekło. Wogóle jak sie obudziłam to miałam tyle planów, czego ta ja nie zrobię..:P, że zacznę troszke sprzątac po remoncie, bo mąz tez juz kończy pokoik dziewczynek, że wyjdę na zakupy itp... A skończyło sie na tym, że jak około 10.30 połozyłam sie na \"chwilke \" na kanapę, żeby wyciągnąć troszke nóżki to obudziłam sie (i to z trudem o 13.30). Jezu, byłam po prostu nieprzytomna. I do tego te sny...Wasze tez sa tak absurdalne, a zarazem tak realistyczne??? U mnie jest tak za każdym razem :) Wczoraj odwiedzili nas nasi przyjaciele i dostaliśmy od nich w prezencie dwa sweterki do tego buciczki i dwie sliczne sukienusie. Oczywiście wszystko zrobione ręcznie przez mamę naszej przyjaciółki :D Cudeńka, naprawdę cudeńka :D Ja sama wpadłam na pomysł, że kupię w pasmanterii taka kanwę do haftowania z namalowanym obrazkiem i wychaftuje coś do pokoiku dla dziewczynek. Tyle tylko, że z miomi wciąż drętwiejącymi palcami teraz to raczej mało prawdopodobne, bo czasem nawet guzika nie moge zapiąć a co dopiero utrzymać igłę :( Ale jak przejdzie (bo lekarz powiedział, że to przejściowe)to wtedy zrobię im cudny obrazeczek :) mojreczka - niedrapki to taki rękawicZki dla dzidziusia zapobiegające dropaniu sie :)🌻 Patiaula - witaj, ja też prawdopodobnie będę miała dwie córeczki i jak będę miała pytanka to napewno sie odezwę :) Nic...Trzeba się zbierać i zabierać za jakąś robótke ,kawka juz dopita, ja jakby obudzona :P Czas brać się do pracki ;) Poniżej wklejam kolejną fotkę na początek nowego tygodnia ciąży :D http://img126.exs.cx/img126/7669/tydz276ul.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszym, pięknym dniu wiosny (przynajmniej u mnie):D Mąż znowu wyjechał na dwa dni:( jak ja tego teraz nie lubię, ale co zrobić taka praca... mojreczka u nas też ciężko wszystkie wydaki pogodzić, ale kuchnia konieczna bez niej i łazienki nie ma mowy o przeprowadzeniu się na poddasze. Nie mogliśmy więc tego przełożyć bo bym miała gołe ściany;) Nie martw się też się doczekasz, ani się nie obejrzysz:) madziam27 - mi też drętwieją palce, szczególnie w prawej dłoni i przez to wszystko mi leci z ręki. Odczuwam też lekkie mrowienie w opuszkach palcy. Nie zdąrzyłam lekarza zapytać co to, więc może ty wiesz o co w tym chodzi?:) Ja porządków też nie robię, po pierwsze dlatego, że mi nie wolno (nakaz leżenia), a po drugie nie mam nawet siły, zaraz dostaję zadyszki. Rodzina obiecała pomóc trochę ogarnąć mieszkanko, ale bez szaleństw bo i tak za niedługo (jakieś 1,5 - 2 miesięcy) przeprowadzamy się i na nowo wszystko myć oraz układać:) dzisiaj byłam nareszcie na tej konsultacji u kardiologa z badaniami. Powiedział mi, że mam jakąś \"hiperkinezę serca\" niestety dokłanie nie wytłumaczył o co chodzi, dziwny jakiś.... spowrotem mam zgłosić się do lekarza ogólnego i ma zadecydować co dalej. Być może jest to spowodowane ciążą, dlatego po porodzie mam zgłosić się ponownie na badania. Podobno nie jest to bardzo poważne, ale jakby były jakieś powikłania albo natężenie objawów to można nawet wylądować na patologii ciąży. Próbuję wkleić fotkę, jak mi się nie uda to sorki:D http://img36.exs.cx/img36/484/ii210328tydz8mz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek - ta przypadłość to prawdopodobnie wynik wewnętrznych obrzęków i zapychania sie\"jakichśtam\" kanalików czy czegoś. Dokładnie nie pamiętam, ale o coś takiego chodziło. Jest to stan przejściowy, a najpóźniej może porzejść po porodzie :P Pocieszam się tylko tym, że zostło mi jeszczeokoło 3 miesięcy ;) Chyba wytrwam...I Tobie też tego życę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patipaula
bardzo milio jest tu z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej_hej
CZERWIEC NICK MIASTO TERMIN KGJ PLEC 1 Asiek78 Czechowice – Dz. 9 czerwca 6kg Na 70% Maks 2 Gumecka Zabrze 18-20 czerwca 9 kg Nie wiem 3 Kasmo Wroclaw 14 czerwca 7 kg Weronika?? 4 Gosia28 14 czerwca 5 Madziam27 Gdansk 26 czerwca 9,5 kg Wiktoria i Weronika 6 Aga1983 26 czerwca 7 Elfia_mama Bytom 27 czerwca 5 kg chlopczyk 8 Aisio Reda 30 czerwca 2 kg LIPIEC NICK MIASTO TERMIN KGJ PLEC 1 Dziewczyna od gaf Siemianowice Sl 1 lipca 8 kg Igor 2 Edit1 1 lipca 3 L27 4 lipca 4 Bumpy Rumia-Janowie 8 lipca 1.5 kg 5 Sliwkarobaczywka Dzialdowo 9 lipca 4 kg Nie wiem 6 Lila26 Kalisz 9 lipca 4 kg dziewczynka?? 7 Bugsy24 Szczecin 17 – 26 lipca 4,5 kg Wiktoria 8 Maja-24l Bialystok 17 – 29 lipca 2,5 kg 9 Magdzik 18 lipca 10 Domi24 Warszawa 19 lipca 7 kg blizniaki 11 Ewka31 19 lipca 4 kg 12 Mojreczka Warszawa 20 lipca 5 kg Tymoteusz 13 Cicha Lodz 21 lipca 14 kg chlopczyk 14 Optymka Katowice 22 lipca 8 kg Piotrus 15 🌻 16 Dora77 Lublin 25 lipca 3 kg 17 Anna27 26 lipca 18 Wikaa Wroclaw 27 lipca 4 kg Wiktor 19 Monika27 Skierniewice 20 Zetka SIERPIEŃ NICK MIASTO TERMIN KGJ PLEC 1 Basia77 Poznan 2 sierpnia 1,5 kg 2 Aleks24 Gdynia 6 sierpnia 0 kg Hej mamusie, chcialam wam zrobic niespodzianke i zrobilam tabelke ale (oj, gapa ze mnie!!) skopiowalam jakies wczesniejsze dane... Hihiii tak teraz patrze i widze, ze podejmowalam nam kilogramy:):) Poniewaz juz wszystko mi sie miesza - sprawdzcie i poprawcie swoje kilogramki, dobrze? Tabelka jest w zwyklym wordzie wiec nie powinno byc problemu z uzupelnieniem:) Buziaczki:) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej_hej
o kurcze, tabelka w ogole sie nie skopiowala...:( Buuuu... a tyle serducha w nia wlozylam:( No nic to, moze po prostu ja pominmy i nadal kopiujmy to co do tej pory, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny :) U mnie powolutku widac wiosnę... Słoneczko świeci, może troszke nieśmiało, ale zawsze:) Poza tym jutro przyjeżdża do mnie siostra i umyje mi okna(sama obiecałą, bo w przeciwnym wypadku zrobiłby to mąż) Ja zaraz zabieram sie za przesadzanie kwiatków w nowiusieńkie doniczki :D Mam dziś dobry humorek, bo: po pierwsze \"primo\":remont pokoiku dziewczynek praktycznie zakończony, po drugie \"primo\" kupiliśmy sobie mowiusieńki dywan i stół (choć na krzesłą nie starczyło) a po trzecie i to najważniejsze\"PRIMO\": IDZIEMY W CZWARTEK NA USG 4D.Zobaczę dokładniej moje maleństwa, a do tego cena tez jest promocyjna bo kosztuje tylko 100 zł :D Już nie moge się tego czwatrku doczekać :)Choicaż mąż troszkę sceptycznie jest do tego nastawiony, bo on nie chce tak ciągle \"prześwietlać \"maleństw. Ale mysle że nie będzie stawiał zbyt wielkiego oporu :D Teraz zmykam, vbo trzeba poprzesadzac kwiatki, a potem muysze jeszcze wybrac się na ćwiczenia do szkoły rodzenia :) Pozdrowionka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej_hej, Mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko temu, że wrócimy do naszego stargo sposobu zapisu \"tabelki\"??Dla mnie był bardziej czytelny :)Chyba, że dziewczynom bardziej spodoba sie Twój sposób to ja tez jak najbardziej go zaakceptuję:) czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.............W-wa........4-8 lipca...........5kg.......dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca...........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca........15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16. 🌻 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......7kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.........18-20 czerwca......9kg......Córka na 80% 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 7 kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.............W-wa........4-8 lipca...........5kg.......dziewczynka? 5.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 6.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......6kg..... ??? 7.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 8.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4,5kg....Wiktoria! 9.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 10.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 11.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........7kg.....bilźniaki 12.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 13.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca...........5 kg....Tymoteusz 14.cicha...........Łódź............21 lipca........15kg(!).....chłopczyk 15. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16. 17.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 18.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 19.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 20.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 21.Zetka...................???.............????...........???...........??? 22. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? . Hello mamuski! Ja bylam dzisiaj na usg 3d i dziewczyny na 80% mam corcie jupiiiii, jest zdrowiutka i ma wzystko na miejscu, wazy 847g i chyba sie wkurzyla na nas za to ze mowilismy do niej mlody bo pokazala nam jezorka No i moj mezo mnie zdziwil bo strasznie sie ucieszyl,prawie skakal z radosci a tak bardzo chcial synka a teraz uradowany ze corka bedzie. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png Ja tez zabiore sie za sadzenie kwiatkow Ale jestem happy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wiosenne mamuski:) u mnie sliczne slonko za oknem ale nie jest jeszcze cieplo. no ale to dopiero poczatek:D. siedze w domku jak co dzien i sie troszku nudze. mam wielka ochote umyc okna ale walcze z ta ochota jak tylko moge no bo przeciez mam lezec...a przynajmniej glownie lezec. w czwartek zdecydowalam sie pojsc do lekarza. rozmawialam wczoraj z bratowa przez telefon i poradzila mi zebym na wszelki wypadek poszla. te okropne bole odeszly ale lepiej sie upewnic co to. ugotuje sobie krupniczek. przynajmniej sie czyms zajme na chwile:) plackow czy ciasteczek niestety nie potrafie, chyba ze macie jakis prosty przepis??? elfia mamo- plytkie jeszcze nie dotarly. jak bede je miala to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! u mnie tez pogoda wiosena w końcu!!! tez mam ochote umyć okna ale chyba jutro ...własciwie bez szaleństw tylko szyby:) gumecka gratuluje z powodu córci super a ja zaczynam sie martwić tym ułożeniem,, mednicowym,, moja siostra cioteczna tak miała i do konca juz dziecie sie nie przekręciło...wiem wiem ze u mnie tak nie musi byc ale...wiecie jak jest,bardzo chciał bym sama urodzić tz.naturalnie ...miałam również nadzieje ,że dowiem sie jaka jest płec dziecka czy kupować sukienki...czy spodenki;)najważniejsze ,że dziecko rozwija sie prawidłowo chociaz troche jakoś mi smutno mam nadzieje ze to tylko dzis taki nastruj pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciężarówki;) Też widziałam te bluzy z napisem \"ciężarówka\" na internecie, ale u mnie w sklepach nigdzie ich nie ma:( a szkoda bo są super:D Do mnie dzisiaj wpadła \"ekipa sprzątająca\" w postaci cioci oraz dziewczyny brata i od rana wszystko posprzątane:) kochane są... Także porządki mam zrobione:) Jutro zakupy świąteczne (żeby nie biegać na sam koniec w szale po sklepach) i jakieś świeże kwiaty dla klimatu wiosennego. W tym roku z menu świątecznym nie szaleję zbytnio bo po prostu nie dam rady, a poza tym i tak większość zostaje, potem trzeba przez tydzień to dojadać;):) w pierwszy dzień i tak nas nie będzie w domciu: najpierw obiad u teściowej, a potem popołudnie u mojej najlepszej cioci:) nie mogę się tylko zdecydować jaką zrobić sałatkę (szybką i łatwą), bo moje prawie wszystkie już robiłam. znacie może jakieś ciekawe przepisy? Maks zmienił pozycję i teraz daje mi konkretnie w kość kopiąc oraz jeżdżąc mi po brzuszku. Co chwilę wystaje jakaś bułka po lewej stronie:D przykładam wtedy rękę i czuję się prawie tak jakbym miała z nim bezpośredni kontakt - uwielbiam to ❤️ dlatego nie narzekam na jego nadpobudliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:-) Widzę że humory wszystkim dopisują !Ja też mam super nastrój chociaż wczoraj miałam takiego doła że hej!!!!!!!!! A mianowicie miałam USG połówkowe(na które skierował mnie mój gin do innego gabinetu)-oczywiście byłam strasznie szczęśliwa że dzieci zdrowe i szyjka super trzyma ale poza tym nie mogłam z pana doktora nic wyciągnąć:-(Na wszystkie pytania typu płeć, waga odpowiadał krótko są za małe!!!Takie pytania to dopiero w 30 tyg!No myślałam że wyjdę z siebie wiedząc że przecież większość z was nawet te kobietki które maja terminy po mnie dowiedziały się o płci swoich dzieci!A ja 24 tydzień i tyle mam czekać! On nawet nie starał się uchwycić ich w całości chociaż faktycznie strasznie szalały i waliły się rączkami po głowach:-) Wyszłam i całą drogę wyłam a mąż się wściekał że ja się nie cieszę zdrowiem dzieci!Oczywiście że się cieszę ale nie chcę zostawiać kupna wyprawki na czerwiec!!!Rozumiecie mnie prawda? Nie wolno mi samej jeździć po sklepach ale dzisiaj miałam od męża dyspensę i pojeździłam sobie po Warszawie!Kupiłam dwie pary białych maleńkich skarpetek , niebieskie body w misie i białe w lewiki:-)I intensywnie myślałam jak namówić męża na USg 3 D:-) Znalazłam przychodnię w której robią za 150 zł a jak na Warszawę to cena ok!No i mieli termin na czwartek!!!!!!!!!!!!!!!Mężusia podeszłam tak że nie kupie spódnicy na Święta i się zgodził!!!:-);-) Ale się cieszę i nie mogę się doczekać!Tylko mam nadzieję że mężusia wypuszczą z pracy na chwilę o 10:00 bo to był jedyny termin przed Świętami! Madziam27-napisz jak było w czwartek ja też napiszę!!! Asiek78-Po pierwsz fajny masz brzuszek! Po drugie jak chcesz to mogę kupić Ci taką bluzkę i przesłac pocztą:-)Bo u nas dużo jest tych sklepów!Ale to jak chcesz!:-) Po trzecie ulubiona sałatka moja i mężusia: -szynka -żóły ser -puszka czerwonej fasoli -por -puszka ananasa -ząbek czosnku -majonez -sól Ser,szynkę,ananasa kroję w kostkę, pora na cienki talarki, wciskam ząbek czosnku,mieszam z majonezem,doprawiam solą i wciskam odrobinę soku z cytryny. Najlepiej smakuje z grzaneczkami(Bułki posmarowanie masłem i czosnkiem i zapieczone w piekarniku)SMACZNEGO!! Lecę na M jak miłość!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymka
Hej dziewczynki:) witajcie po latach... Najpierw siedzialam i przez 2 godzinki czytalam co tam u was slychac(kregoslup mi chyba odpadnie:)) Widze, ze coraz wiecej z nas wie czy bedzie corcia czy synek - gumecka gratuluje coreczki 🌻. Mojreczka ja mam bajecznie prosty przepis na ciasto ktore zawsze ale to zawsze sie udaje:) I jest proste w wykonaniu, ze hej:) Podaje przepisik: 1,5 szkl maki, 3/4 szkl cukru, 3 cale jaja, 7 lyzek oleju, plaska lyzeczka proszku do pieczenia, cukier waniliowy i olejek zapachowy (kilka kropelek) - ja uzywam najczesciej arakowego do tego ciacha. Aha i jeszcze 2 - 3 jabluszka (jezeli nie masz to moze byc gesty dzem, konfitura) Wszystkie skladniki oprocz jablek wrzuc do miksera i dobrze zmiksuj. Powinno miec konsystencje dosc gesta (gestej smietany...) ale przy tych proporcjach prawie zawsze trzeba dodac ciutke wody lub mleka (cwiartke szklanki na oko;)) Jabluszka obrac i pokroic na cwiartki. Przygotowac forme (maslo, bulka tarta), wylac pol ciasta, na to poukladac cwiartki jablek i zalac reszta. Piec okolo 45 minut w... hm chyba okolo 200 stopni:) To ciacho nie jest wielkie (ja je zawsze pieke w formie ktora ma puste miejsce w srodku i jest w sam raz) ale jest pysiunia:):) I robi sie je blyskawicznie. Niam, niam, chyba zaraz sama polece i je zrobie:) Aha, zamiast jablek mozne po prostu wrzucic troche konfitury lub dzemu chociaz ja wole jabluszka:) Sliwkarobaczywka - dzidzia ma jeszcze chwilke, zeby sie przekrecic wiec moze wszystko bedzie oki:) Nie martw sie na zapas 🌻 Madziam27 - fajnie tak ogladac jak efekty remontu, prawda? Ja z moim mezem wlasnie robimy lazieneczke, jutro bedziemy instalowac prysznic... na razie zamiast prysznica jest dziura i wieeeelki balagan ale jak juz skonczymy...:):) Mojreczko - ja bym chyba sprawdzila te twoje bole. Mysle, ze to nic powaznego (w koncu kazda z nas cos tam ma) ale zawsze to lepiej miec spokoj, prawda? Asiek78 - tak mysle sobie o tej salatce dla ciebie:) i... hm, moze taka: szynka w kosteczke, zolty ser starty na grubych oczkach, kiszony ogorek drobna kostka, kukurydza z puszki, moze jeszcze byc kapusta pekinska i papryka czerwona (wtedy jest wiosennie i kolorowo). wszystko zmieszac razem i dodac sos: majonez z dodatkiem smietany i kilku kropel cytryny, sol i pieprz oczywiscie, a jak lubisz to tyci czosnku albo koperku... U mnie wszyscy bardzo lubia ta salatke:) Albo inna: tunczyk z puszki, fasolka czerwona z puszki, pomidor w kostke, ogorek kiszony lub zielony w kostke, ser feta w kostke, cebulka w kostke - do tego lyzka majonezu ze smietana i pieprzyk:) U mnie tez juz dzisiaj wiosenka, ja podobnie jak wy biore sie za wsadzanie kwiatuszkow. Mmmmm, jak ja lubie wiosenke i te cwierkajace ptaszki za oknem, az sie chce zyc!!! Buziaczki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymka
hihihi... widze domi24, ze mamy podobne smaczki. Nasze salatki sa bardzo podobne i rownie pyszne:):) Niam, niam... no teraz to nie ma mocnych, pedze do kuchni i oprocz ciasta robie salatke;) Domi24 - w 24 tygodniu lekarz nie powinien miec problemow z ustaleniem plci (przynajmniej tak moja babeczka z usg mi powiedziala). Moze nastepnym razem sprobuj gdzie indziej? Ja wiedzialam o syneczku juz w 17 tygodniu:) Hihihi, babeczka sie smiala bo maly pierwsze co pokazal swiatu to... jajeczka:):):) To tak apropos Swiat Wielkanocnych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Cześć dziewczyny! Gumecka - spóźnione życzenia urodzinowe! i Gratuluję córeczki! Cały weekend spędziłam u teściów, było bardzo sympatycznie, ale trochę niefortunnie się on dla mnie skończył bo wróciłam kaszląca i smarkająca:-( Wczoraj po pracy, w której ledwo wytrzymałam, pobiegłam do lekarza i okazało się, że muszę leżeć w łóżku i brać antybiotyk. Czuję się fatalnie, muszę się zmuszać do jedzenia dla dzidzi bo nie czuję żadnego apetytu i smaku. Marudna jestem dzisiaj okropnie. Współczuję wszystkim kobietkom, które są zmuszone leżeć w ciąży. Ale czgo się ni robi dla dzidzi. Moje maleństwo na szczęście nie podziela chyba mojegp nastroju bo jest bardzo ruchliwe. Cały brzuch mi faluje. Ma dośćsporo siły. Mój mąż znów w delegacji, wróci dopiero w piątek w nocy. Chyba nagram dla niego ten taniec brzucha, będzie miał frajde ;-) Pozdrawiam Was i wasze dzieciątka. Śliczne macie brzuszki :-) Wkońcu przszła wiosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. tak sobie myślę z tym ustaleniem płci dzieciątek... i przyszło mi do głowy jedno. Faktycznie, jeśli maluch ustawi się tak, że widać jajeczka, to łatwiej stwierdzić: ooo... to będzie chłopiec. Ale jeśłi tych jajek ie widać to lekarze mogą się bać jednoznacznie stwierdzić że to dziewczynka, bo ... no właśnie, co będzie, jak \"nagle wyrosną\" przy nastęnym usg? ;) Tak więc nie martwcie się, kobietki.. A ciuszki można kupować uniwersalne. Dziewczynka w niebieskich śpiochach wyglądać będzie super, za to chłopak w różowych.. nieszczególnie. Nooo... głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia mamo dzięki pocieszyłaś mnie troszkę:-) Masz rację że lekarz nie może powiedziec jak nie jest pewien płci ale na inne pytania:ile dzieci mierzą ,ważą , czy maja dwa łożyska, czy są jedno czy dwójajowe?Też nie potrafił mi odpowiedzieć!:-( A co do wyprawki to ciuchy ok ale rożki, pościel, wykładzina w pokoiku!Nie chcę czekać do 32 tygodnia!:-(Pewnie pomyślicie że zamiast się cieszyć że dzieci zdrowe to ta wariatka wymyśla jakieś głupoty o kolorach:-)? No ale jutro USG 3 D i może dowiem się więcej! Miłego dnia! A jeszcze jedno pytanie-czy wy macie problemy ze spaniem w nocy?????????????Bo ja juz od poniedziłku wstaję na siusiu o 2:00 i do 5:00 nie moge usnąć,zaraz potem o 7:00 wstaje jeszcze przed budzikiem męża a jak w dzień się zmuszam do spania to nic z tego nie wychodzi:-(Ale może to przez Fenoterol!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymka fajnie że podałaś ten przepis na proste ciasto bo gotować uwielbiam ale cukiernik to ze mnie marny:-) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny, Znów mamy piekna wiosenkę,aż chce się śpiewać :) Byłam dziś zrobić badanka i wieczorem będę miała wyniki. Ciekawa jestem jak wyszły :) Mam nadziję, że oki. Wczoraj sobie poprzesadzałam kwiatki a dzis zastanawiam się nad umyciem okna. Co prawda mąż powiedział, żebym sie okien nie dotykała, że on umyje, ale mnie juz nosi :D Miała przyjechac do mnie siostra i troszkę pomóc głównie przy myciu okien, ale okazało się żę ma \"troche ważnych spraw do załatwienia\" i nie przyjedzie. Juz ja wiem, jakie to są ważne sprawy jak się na 16 lat ;) Domi - my jak byliśmy na połówkowym to dowiedzieliśmy się, że będą dwie córeczki. Ale jak wczoraj siedziałam sobie na jakimś forum babeczek które będą rodzić wczesniej niz my , to okazało się że córeczce jednej z tych kobietek wyrosły jajeczka i nie będzie córeczki tylko synuś. Troszkę sie przeraziłam, bo większośc ubranek które kupowałam to tak jakoś pod kątem dziewczynek i jakby teraz okazało sie że jest chłopiec, albo i dwóch to nie wiem co z tym zrobię ;) Myślę , że jedna to napewno dziewczynka(pokazała nam się w całości na połówkowym i na ostatnim usg) a druga pewnie tez, bo lekarka po prostu powiedziła, że dwie dziewczynki. Pewnie gdyby nie była pena w 100% to by nam o tym powiedziała. Ale jutro idziemy na 4D i mysle że bardziej sie przekonamy :D A co do koloró w pokoju dziecięcym to my zrobiliśmy na pomarańczowo - brzoskwiniowy, z żółto pomarańczowymi dodatkami. Wykładzinke wypatrzyłam w kolorze beżowo -brązowym z wzorkami, ale nie dziecinną.Chcieliśmy we wzorki, bo na jednokolorowej wszystko widac :P Firanki tez mam upatrzone, takie z Kubusiem Puchatkiem, lampę na sufit i na ścianę tez kubusiową. Myslę że bez względu na płeć dzieci takie kolorki są dobre. Niestety na razie pewni skończy się na ścianach, wykładzinie i firankach, bo powoli kończą sie fundusze. Tym bardziej że na początku maleństwa będą mieszkały u nas w sypialni :) Wczoraj byłam na gimnastyce w szkole rodzenia. Jezu, żeby po takim wysiłku mieć zakwasy to juz szczyt :P Ale ćwiczenia fajne, co prawda bardziej przydatne do porodu naturalnego, ale były tez takie wzmacniające nogi więc mi pewnie tez się przydadzą:) Teraz zmykam, wypiłam kawkę i czas zabierac się za porządki. A potem pewnie wyjde na spacerek, bo słonko świeci pięknie i kwiatki w wazonie raczej wymagaja wymiany :) Pozdrowionka dla wszystkich ciężąróweczek i ich maleństw 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - wracając jeszcze do twoich pytań do lekarza to w zasadzie powinien ci na nie odpowiedziec. Jedyne pytania na które nie mógłby udzielic odpowiedzi to te dotyczące wzrostu(poniweaż dzieci są juz za duże i nie da się jednoznacznie stwierdzić ile mierzą a każy pomiar mógłby być niezgodny z prawdą) i to pytanie dotyczące tego czy sa jedno czy dwujajowe, ponieważ to mozna stwierdzic dopiero po porodzie. Tak przynajmniej mówi mój lekarz prowadzący ciążę i ci do których chodze na usg. Natomiast co do łozyska, wagi dzieciątek to napewno sprawdził. Ja zawsze po takim usg dostaje opis, gdzie zaznaczone jest że ciąża jest dwuowodniowa dwukosmówkowa, na której ścianie są łózyska. I zawsze sa tam podane wymiary łącznie z waga maleństw,pomiarami głowy brzuszka kości udowej itp., ilością wód płodowych i czasem długością szyjki macicy. A co do snu to ja nie narzekam. Co prawda musze budzić się co 4 godziny, ze względu na fenoterol, ale jak wezme zaraz zasypiam. Ja mam wypracowamy taki system, że zasypiam około 22, budze się ok.24, biore fenoterol ide spać i do 4 sobie śpię. Potem znów lek i śpie do około 8, aż mąż wstaje do pracy. W ciągu dnia czasem też sie zdrzemnę :)Co prawda czasem zdarza mi sie budzic w nocy, ale to głównie przez bóle palców i nadgarstków:( Strasznie uciązliwa przypadłość Jak jutro wrócę z usg to napisze jak było :) Pozdrówki i pogłaszcz swoje maluszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×