Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam U nas nadal nie ma zęba. Po dzisiejszej imprezie imieninowej u cioci Dawidek zasnął przy kaszce, już śpi 50 minut. Jestem taka obrzarta że szkoda słów, teraz trzeba wybrać się na ścieżkę zdrowia bo brzuch taki wielki a wakacje tuż tuż, wcześniej w czerwcu czeka mnie wesele kuzynki więc tam też trzeba mieć figurę. Uciekam się odświeżyć Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ślubem to nic takiego się nie stało,to ja chyba napisałam,że w sumie to się nie spieszymy,bo ślub po 8 latach związku.Jestem happy,bo moja przyszła szwagierka(alias chrzestna Wiktorii)jest w ciąży w siódmym tygodniu.Yuppi:):):).Ma już syna jednego,który w czerwcu kończy 11 lat więc przerwa długa,ale w życiu jej się troche pogmatwało dlatego tak jest,w każdym raie bardzo się cieszę. Anulka nie martw się,myślę,że wszystko w porządku z Tusią,tylko może jest przemęczona,albo bierze przykład z braciszka:).Cycusia ciągnęła więc może drzemki też sobie postanowiła zafundować.Mam nadzieję,że wszystko będzie okay 16.03.Będę trzymała kciuki,to dzień urodzin mojego Teścia,więc myślę,że napewno będzie okay. Madziam słodkie te Twoje małe,oglądałam dziś z Babcią Wiki zdjęcia na Bobasach. Ciekawe gdzie się podziewa Gumecka????Pozdrawiam wszystkich.Gosia. ps.Wikcia skończyła dziś 7 miesięcy,ależ ten czas leci.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem bumpy w tubę :D:D:D:D Tuśka pospała do 19:30...czyli 3 godziny.Coraz bardziej kaszle, więc prawdopodobnie jutro wezwę lekarza. Gosia - no myśle,że będzie dobrze. Dora zupełnie zapomniałam - dzięki wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam, znowu po dłuższej nieobecności. U nas raczej wszystko w porządku. Teściowa wróciła ze szpitala do domu. Jest w kiepskiej formie i fizycznej i psychicznej więc niezbyt nam wesoło. Martunia za to jest przekochana. Jest coraz spokojniejsza co mnie naprawdę ciszy bo już martwiłąm się że naprawdę ma ADHD. Potrafi już sama pare minut się sobą zjąć i byle głupotka ją cieszy. Dziś dałam numer. Posadziłam ją w łazience na chodniczku na sekundę. A ona zachwiałą się i bęc na plecy. Niestety tak się przy tym przekręciła, że głową uderzyła nie w chodniczek tylko w gołe kafle. ALe był płacz. Nigdy tak jej nie sadzam samej na chwilkę nie wiem co mi dziś do głowy strzeliło.... Udało mi się dziś obejrzeć jej dwa dolne ząbki i jestem przerażona. One nie mają prostych krawędzi tylko wyglądają tak: ^^^^^^. CZy to normalne? CZy możliwe żeby je już na czymś wyszczerbiła? Ale na czym? CZy potraficie to wyjaścić? bardzo proszę. Anulko je też trzumam kciuki za Tusię MAdziam za Twoją córcię również. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, biednej Gumeckiej, nie chce być w tabelce, to trzeba to uszanować, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tabelka oco chodzi? Nie mam ostatnio ja sie nigdzie nie wypisywalam co to za trolle!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA : madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8290g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm... www.gumecka.bobasy.pl renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9500g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8500g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7900g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8000g........70cm?.. www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......72cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+* Ana33 - gg 6805174 ania_patryk@wp.pl Anulka - gg 1629467 pyzorzyca@buziaczek.pl, Asiek78 - gg 4163608 joannaj14@interia.pl Bumpy - gg 2120580 Mojreczka - gg 9527029 mojreczka@o2.pl Hepcia - gg podam później, blanka.d@interia.pl Gumecka - gg 4538488 poduska@o2.pl Evka81 - gg 5294249 evka81@poczta.fm Śliwkarobaczywka - gg 2255223 sliwkarobaczywka@yahoo.com Alcza - gg 2086095 asalicja@wp.pl Kolorcia - gg 1351361 mrozik@wroclaw.herbapol.pl Gosiaczek - gg8616146 bugsy24@wp.pl Madziam - gg: 2609256 mail:magdak77@tlen.pl Dora 77 - gg 5118118 doraand@poczta.fm Agulek - gg 2619504 a.szykula@op.pl Elfia_mama - gg 3076891 elfinka1@NOSPAM.o2.pl nie mam nawet sily pukac w klawisze...znowu mam nieprzespane dwie nocki pod rzad!! pobudka o 3 i zabawa.ale teraz jeszcze Hubi budzi sie z placzem...czyli u nas tez gorne zabki ida??a wczoraj w dzien przeszedl samego siebie ...tylko jedno spanie ...30 min... trole maja to do siebie,ze na chybil trafil czepiaja sie i truja. skopiowalam pelne tabelki. asiek chyba Ci pozazdroscilam \"odwagi w eksperymentowaniu z kolorem wlosow\" i po raz pierwszy w zyciu zmienilam kolorek z bladu na ciemny...nawet mi sie podoba...Hubiemu tez! przedtem jak mi jakis kosmyk wyszedl z kitkito mnie za niego ciagnal,wyrywal :) a teraz sie nimi bawi... duze cmokasy i :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie po weekandzie trochę tutaj wam pośmiecę ;) Anulka - ja i tak cię podziwiam, że radzisz sobie tak ze wszystkim :) ja mam jednego Maksa (wprawdzie bardzo czasochłonnego), a wciąż brakuje mi czasu :( A Tusia może śpi ze zmęczenia przeżyciami itp - nie martw się na musi być dobrze🌻 madziam - szkoda, że tańce nie wypaliły - może następnym razem. Ja też czekam kiedyś na jakąś okazję do wyszalenia się w pląsaniu ;) Lila - u nas z ząbkami było praktycznie identycznie jak u Was: pierwsze dwa na dole wyszły kiedy Maks skończył 4 m-ce i to bez żadnych rewolucji, jakby cichaczem. Potem była dłuższa przerwa i od połowy stycznia mamy prawdziwą inwazję ząbków - na dodatek niestety już z problemami:( może te górne ząbki wychodzą gorzej i bardziej boli? Piszecie o teściowych i hasłach zakupowych - u nas jest bardzo podobne zdanie tylko nieco zmodyfikowane, a brzmi \"kupiłabym coś, ale nie mam kiedy\" :D tu aluzja do tego, że przyjeżdża co dzień bawić i po południu nie ma się gdzie ruszyć tym bardziej, iż nie ma jej kto zawieść (chociaż jej brat, który mieszka obok ma samochód;) ) - najlepiej by pasowało żeby to S. ją zawiózł :P Żeby coś Maks dostawał od babci i tak mi nie zależy - wystarczy, że nam pilnuje ;) Przypominam, że ogólnie babka jest OK, ale ma swoje zagrania i przebłyski godne złotej czcionki;) Dora - współczuję z tym byciem samej przez większość czasu - mój mąż czasem wyjeżdża na kilka dni lub ma dni bardziej wytężonej pracy i mnie wtedy skręca, a co dopiero jakby miało tak być przez cały czas. elfia mamo - pod względem kupowania lub dawania rzeczy do jedzenia przez babcię to na szczęście o to się pyta - przynajmniej na razie ;) bumpy - gratulujemy kolejnego ząborka:) a kino.... ech marzenie:( kiedyś uwielbialiśmy wypady do kina, które robiliśmy nawet kilka razy w m-cu. Teraz nie byłam na żadnym seansie od czasu ciąży (tuż przed porodem byłam ostatni raz) - nam ciężko byłoby rozwiązać sprawę opieki dla Maksia po połuniu, a wieczory na razie odpadają. Wiesz jak ciężkie bywają noce i niespokojny sen bąbla ... może w końcu się doczekamy ;) Hepciu - ząbki na początku wyglądają jak piłka do drewna ;) z czasem to się \"zeszlifuje\" od jedzenia :) ja sama miałam takie ząbki, a teraz z wiekiem stają się coraz bardziej równe;) Co to za samowolka z tą tabelką? - faktycznie jakieś chochliki nam tutaj krążą ;) Maks bez zmian - wciąż jest w ruchu, ani chwilki wytchnienia - skąd on ma tyle siły? Pewnie tak już zostanie na dłuższy czas, choć nadal nie zamierza raczkować - zdecydowanie woli ćwiczyć wstawanie. Widocznie pozycja do raczkowania jest za bardzo w poziomie ;) Zastanawiam się też czy nie należałoby iść na kontrolę lekarską. Wprawdzie nic Maksiowi nie dolega, ale następne szczepienie mamy dopiero w sierpniu, więc pewnie przydałoby się go skonkrolować np. wagę i rozwój. Jak wy myślicie i zamierzanie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia to nie Gumecka tylko jakieś tykające trolle .... Asiek , z tą złotą czcionką to masz rację :D:D:D Ja mojemu teściowi jak Giertychowi , przyznałabym złote usta za tekst , który wypowiedział, gdy zawiadomiłam go o drugiej ciąży.Tekst niestety nie nadaje się do opublikowania.:D:D:D:D:D No Tusia pospała i owszem.Może rzeczywiście taka nagła potrzeba w niej była. Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny troche was podczytuje ale pisac nie mam kiedy Tusia i Anulka trzymajcie sie cieplutko calym serdusziem jestem w z Wami i z wszystkimi chorujacymi dzieciaczkami i mamusiami z nowosci u nas to to ze w ciagu tygodnia wyszly nam 4 zabki:)!!!!!!! i to tak zupelnie od niechcenia bez objawow poza tym raczkujemy jest nas wszedzie pelno a posadzony w lozeczku wstaje na rowne nogi doslownie w sekunde i juz obchodzi cale lozeczko dokoloa i probuje puszczac sie raczkami a jak jest poza lozeczkiem to wstaje na nogi przy wszystkim czym mozliwe i co stanie mu na drodze poza tym jest zdrowy i jest bardzo ale to bardzo rozesmianym dzieciaczkiem a ja w sobote bylam na balu HIHIHI myslalam ze juz to nigdy nie nastapi ale udao sie byl to bal mysliwych wiec do jedzenia byla sama dziczyzna!!!!! rewelacja!!!!!!! wytanczylam sie wybawilam i od razu humorek lepszy:) a wiecie co zapisalam sie z mezem na kurs tanca bo od zawsze o tym marzylam i teraz dostalam do tego powera:) pozdrawiam wszystkich serdecznie buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za beznadzieja no i znowu wklejacie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, Anulku, pytanie zawodowe: przy KPiR faktura kosztowa za grudzień, dostarczona w styczniu stanowi KUP ubiegłego czy bieżącego roku? Bo vat do odliczenia za styczeń, a dochodowy? Nareszcie z sanatorium wróciła moja ukochana Gaja! Nie było jej przez miesiąc. W tym czasie była dwa razy na antybiotykach, miała odwołane większość zabiegów. Przed wyjazdem była w lepszym stanie, niż obecnie. Adaś eksploruje najbliższe otoczenie. Śmiga po panelach, kafelkach, aż mnie ciarki po plecach chodzą. Co chwilę się obija. Chyba kupię na szybko bylejaki dywan, chociaż żywot poprzedniego był krótki ze względu na kota-pogromcę dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek - zapraszam do Zabrza, do MultiBabyKina na seans z dzieciaczkami. Ja bym tam częściej chodziła, gdybym miała z kim. Niestety, moje koleżanki jakieś nieruchawe, a te, którym by zależało, mieszkają za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas bez zmina, zęba nie ma a i o raczkowaniu można zapomnieć, za to staje na równe nogi. Dziś przyszedł kurierem fotelik deltim mały podróżnik, mamy go za punkty ze stacji bp. Mój teść i mąż tam tankują no i zbierają punkty, tym sposobem teść ma już 3 telewizory no a teraz my mamy fotelik dla Dawidka, fajna sprawa. Tak to wszystko ok, mały zdrowy, rozrabia, pije dużo soczków no i zajada się zupkami ze słoiczków ale moje zupkli też wcina. W czwartek idziemy na szczepienie to uzupełnię tabelkę, ciekawe czy coś przybrał na wadze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA : madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8290g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm... www.gumecka.bobasy.pl renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9500g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8500g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8000g........70cm?.. www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......72cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ja Was podziwiam, że możecie tak czesto tu zaglądać i się udzielać. Musze sobie to wszystko jakoś zorganizować (praca dom). Czytam Was, ale z odpisywaniem trudniej, będę się poprawiała. Agulek - superr z tymi ząbkami, u nas obecnie wychodzą 3, ale boleśnie. Muwicie o babciach i ciociach, dziadkach .... dlatego dałam małą do żłobka. Aby nie obciążąć nikogo, i abym nie miała \"cichych pretensji\" do nikogo. Oliwka stała się tak bardziej dorosła, zobaczymy jak bedzie dalej. Asiek - szkoła i gimnazjum to obecnie moi pracodacy. Ogólnie nie miałam do czynienia z bużetówką, dlatego musze teraz się troszkę pouczyć co i jak:) Nic świat nalezy do odważnych (podobno ha ha aha) Elfia mama - witaj w klubie i chyba Anulka. Jeśli chodzi o f-a (data wystawienia styczeń??) ja zawsze robiłam koszt grudnia na DW (np: za telefon), ale wiem, iż wpisują też w koszty styczniowe nie bawią sie w rozdzielanie. To jest trudny temat. Jak Ty robisz ?? Buziaczki na dzisiejszy dzień P.S. W nocy wstałam 4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów poranek zaczynam od Kafeterii - to chyba jakieś uzależnienie;) Anulko - jak znów trafi się coś godnego złotej czcionki to wpiszę - tak dla podzielenia się tymi perełkami ;) A Tusia wyspana, więc siły zregenerowała - widocznie naprawdę tego potrzebowała:) agulek - gratutlujemy urodzaju ząbkowego:) prawie jak u nas, tyle że niestety Maks bardzo to przeżywa, głównie w nocy :( fajnie też, że raczkowanie już w pełnej krasie:) My na razie nie raczkujemy, ale czasem sobie myślę, że całe szczęście - u mnie w domu nadal dużo \"pułapek\" - co my z tym zrobimy jak bąbel wypuści się na zwiedzanie?;) A bal... no cóż na razie w sferze marzeń ... elfia mamo - dobrze, że Gaja w domu:) tylko faktycznie zamiast ją wzmocnić to coś ci ją w nie najlepszym stanie oddali :o ale w domu wśród bliskich i w swoim otoczeniu na pewno dojdzie do siebie:) Mam podobnie jak ty dylemat dywanowy - u mnie wszędzie gołe podłogi, a grozi to na pewno większą ilością kontuzji naszych synków. Chciałabym zobaczyć takiego maluszka buszującego po mieszkaniu ;) Kino niestety odpada :( - wiesz praca. alcza - z Maksem dokładnie tak samo: raczkowanie to sfera fantazji, natomiast wciąż wszędzie wstaje. Wczoraj kombinował tak w łóżeczku i przy tym miał bardzo dobry humorek, więc go nakręciłam na kamerę - ale się przy tym pośmiałam;) Ja dalej szukam wózka \"prawie idealnego\" - i mam coraz więcej dylematów i wątpliwości. Wczoraj na żywo obejrzałam ten, na który prawie byłam zdecydowana i ma jeden minus jest dość duży oraz nie za lekki (12kg), choć i tak lżejszy od obecnego. Za to ma wszystko to co chciałam (tackę dla dziecka, amortyzację wszystkich kół, odchylany kosz, skrętne koła, wygodny w prowadzeniu, przestronny dla dziecka) Czyżby wszystko zaczynało się od początku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu - w takim razie witaj w sferze budżetu;) - niestety nie lubianego przez większość społeczeństwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Weszłam tylko na 2 sekundki. Diety jutro wyślę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - masz świetnego bloga, niektórzy mogliby od Ciebie brać przykład! Jak nieraz wchodzę na wypociny \"po-co-niektórych\", to się zastanawiam, po co w ogóle zakładają sobie blogi: nie mają nic do powiedzenia, wieje nudą, straszy ortografami, styl - koszmarny :D Twój blog jest inny, polecam wszystkim, bo fajnie się go czyta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnych zapraszamy na stronę bobasów - mamy tak kilka nowych fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Elfinko- zaczerwieniłaś mnie ;) Jak tak dalej pójdzie, to chyba rzeczywiście pomyślę nad jakąś książką ;) Asiek - bombowe zdjęcia. Co do dywanowych przemyśleń u mnie też golizna podłogowa.Tyle,że muszę Wam powiedzieć z własnego - poTusiaczkowego doświadczenia - w takich wypadkach dzieci wyrabiają nieprawdopodobne poczucie ostrożnosci.I to jest widoczne już i u Kuby. Na początku z pozycji stojącej dzieci lądują na plecy , oczywiście kończy się wielkim rykiem i guzem.Wystarczy kilka razy i...uczą się,że najbezpieczniej upaść na pupkę. Tusia powoli dochodzi do siebie.Jutro wizyta kontrolna.Martwi mnie jej kaszel.No cóż - zobaczymy jutro. Buziaczki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiejsza noc mnie bardzo zdziwiła, otóż obudziło mnie takie \"miałczenie\" Dawidka i jak się podniosłam żeby zajrzeć do łóżeczka to zobaczyła że moje dziecko śpi na brzuszku-co zdarzyło mu się pierwszy raz. Przewróciłam go na plecki, bo chyba już mu było niewygodnie, a on po jakimś czasie smyk i znowu na brzuszku tak było 3 razy. Być może polubi takie spanie bo i ja i R też lubimyy spać na brzuchu. Ząbka nadal nie ma, no i nie raczkujemy. Asiek, zdjęcia fajne, Maksio już taki wielki kawaler. Anulka, życzymy zdrówka dla Tusi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heey dziewczyny! dawno mnie nie bylo mialam troche spraw do zalatwienia przed wyjazdem.... walczymy z bakteriami w moczu juz chyba 3 tydzien....tego najbardziej sie balam ze przed wyjazdem mala zachoruje..:( mala niespokojna zęby ida...lecz wolno...narazie jest tylko zarys asiek Masks naprawde superr szczeze fajny chlopak:D Anulka_krak pisz kobieto jaka ksiazke!masz talent do pisania dzis poczytalam blog:D aha my tez nie raczkujemy...cos mi sie wydaje ze Ala pominie ten etap...pozycia stojaca jest najlepsza..oprowadzanie pod paszki to jest to....ze spaniem u nas roznie ...za to pobudka jak w zegarku 6 rano! rowniez zaprazam na bobasy wrzucilam pare nowych zdiec sorry ze tak bez ladu i skladu ale juz mala sie kreci i sie spiesze..... w piatek wylot.....trzymajcie kciuki zeby podroz sprawnie przebiegala;) POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY I POCIECHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczko pozdrawiam i myślę ciepło:D A ja dochodzę do wniosku - od wczoraj,że powinnam dać się podłączyć na najbliższe dni do kanalizacji.Dostałam pierwszy po porodzie okres.Koszmar.Nie wiem, czy nie byłoby logiczne udać się do gina.Toż to istny krwotok jest.W przeciągu godziny załatwiam jedną parę majtek i pół paczki podpasek. Jak przechodziłyście pierwszy okres?Może to normalne? Niedługo zaktualizuję bobasowe zdjęcia. Pozdrawiam .Dziś lecę z Tusią do lekarza. Buba ma koszmarne nocki.Nie dziwota - zdaje się ,że będzie się nam kluła \"klawiaturka\". P.S. Kiedy już chwalebnie podejmę męską decyzję,że zaczynam tworzyć książkę, będziecie pierwszymi recenzentami.Wolę dostać po nosie na topiku, niż potem - od jakichś mądrych krytyków literackich :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękujemy za miłe słowa o fotkach :D Anulko - nie masz się co czerwienić, bo to szczera prawda. Wprawdzie rzadko mam okazję wpadać na twojego bloga, ale zawsze czytam go z zaciekawieniem i prawdziwym zainteresowaniem. Nie można się nudzić u ciebie;) Jeśli chodzi o te dywany to może i faktycznie Maks zrobi się ostrożniejszy. Wczoraj zaliczył przewrotkę w kojcu do tyłu i nic by nie było (nie raz już się tam wywracał) jednak akurat upadł główką na zabawkę - bardzo żałośnie i mocno płakał:( musiałam go przytulić, ale w innych \"lżejszych wypadkach\" zawsze obracam to w żart i dzięki temu Maks nie płacze z byle powodu tylko też zaczyna się śmiać:) Co do okresu mój pierwszy też był mocny - wprawdzie nie aż tak bardzo jak ty piszesz, ale jednak sporo obfitszy od tych z przed ciąży. Trwał w sumie tydzień, czyli u mnie też dłużej. Teraz jakby się unormowało i nie jest już taki mocny ani nie trwa tydzień. Może organizm musi dopiero się uregulować;) alcza - Maks uwielbia spać na brzuszku od bardzo dawna i za pozwoleniem lekarza kładłam go tak już od paru m-cy. Warunek - żadnej poduszki. Natomiast obecnie to co bąbel wyprawia podczas snu to komedia: kula się, przybiera śmieszne pozycje, śpi we wszystkich możliwych kombinacjach i ostatnio często w poprzek łóżeczka;) śliweczko - trzymamy kciuki za wyjazd;) gdzie to lecisz? umknęło mi z pamięci:o U nas bez zmian ząbki dają ostro w kość jak zwykle w nocy - za to wynagradza nam to Maks uśmiechem, w którym widać już 4 górne zęby - słodko to wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo!!! i nie wyplulo... zjadlo mi moje pisanie ..buuu..nie mam sily tworzyc po raz drugi...wiec tylko pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwaretek . Dzisiejszą nockę zapamiętam chyba długo. Oliwka wsatała tylko raz, zjadła grzecznie i zaraz poszła spać dalej. Jak dobrze się dzis czuje, może ząbki sie uspokoiły ?? Co do \"upadania dzieci i dywanów\" zgadzam się z Anulka, mam podobne obserwacje (przy dorastaniu mojej siostry - 20 lat mlodsza). Osobiscie mam kafle w mieszkaniu i panele, dwaników niestety nie, ale mam nadzieje, że jak kilka razy Oliwka w \"delikatny\" sposób, zapozna się z podłogą to zacznie być bardziej ostrożna. Narazie rozkładam koc. Dzięki Asik za przywitanie, sama kiedyś należałam do wymienionej grupy ludzi. Teraz widzę, że jest to ciężki kawałek chleba, te sprawozdania brrrr. Pytanie do dziewczyn, których dzieciaczki mają ząbki, dajecie coś dzieciaczką, aby sobie już gryzły (chodzi o jedzonko)??? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek - dzięki za informacje o ząbkach - no to się uspokoiłam Guła ze mnie tyle niby czytam o rozwoju dzieci a o tym nie wiedziałam hehe. Co do wizyt lekarskich to po ostatnim szczepieniu pediatra poprosiła nas byśmy zgłaszali sie co miesiąc do kontroli i my sie do tego stosujemy. Uzasadniła to w ten sposób, że przez te pół roczku dzieci zaczynają siadać, wstawać a lekarze najczęsciej nie mają szansy tego zaobczyć i zareagować jeśli cos jest nie tak. Dlatego my zgłaszamy sie co miesiąc do poradni dzieci zdrowych tylko po to by pani doktor zobaczyła MArtę. Śliweczko - szczęsliwej podrózy i oby Wam się wszystko dobrze ułożyło. MArta dziś lepiej spała,bo ogólnie ostatnie noce to horror. Budzi się często z płacem i w zasadzie całąnoc przesypia z nami w łóżku. Ząbki na razie tylko dwa, ale chyba klują się górne jedyneczki. Marta dopiero teraz i to dzięki ćwiczeniom rehabilitacyjnym zaczęła obracać sie z plecków na brzuszek. W drugą stronę na razie nie da rady. Chciałaby cały czas stać. Pozycja siedząca też jest dopuszczalna, ale leżenie coraz trudniejsze. Marta na razie nie raczkuje i chyba długo jeszcze nie będzie. Podobno już udało jej się parę razy pełznąć do tyłu ale ja niestety nie miałam okazj tego zobaczyć może w weekend się uda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę was tutaj zanudzać, ale wczoraj zgodnie z moimi przewidywaniami pojawił się kolejny ząb - dolna prawa dwójka. To przekonuje już mnie dokładnie, że to zachowanie Maksia w nocy to przez ząbki. Z buzki ślina dosłownie mu się leje:( a już praktycznie się wogóle nie ślinił. Czasem jak z nerwów dziabnie mnie gdzieś w rękę lub nawet w brodę kiedy go noszę to wiem doskonale ile siły ma w szczękach oraz jakie ostre są nowe ząbki :) Widać je też już w uśmiechu :D reniu - rónież wychodzą nam bokiem te wszystkie sprawozdania. Robi się ich mnóstwo, do różnych instytucji i na różne możliwe sposoby - ochyda, a i tak wciąż wymyślają nowe. I jak potem w Polsce ma nie być biurokracji:P:o Hepciu - dzięki za odzew i utwierdziłaś mnie w przekonaniu co do kontroli lekarskiej - wybiorę się w przyszłym tygodniu. Też mi się wydawało, że lepiej aby lekarz skontrolował co jakiś czas rozwój brzdąca. Prośba do Elfiej mamy i Gumecki - jesteście dziewczyny ze śląska i jeśli znacie jakieś sklepy z dużą ilością różnych wózków to dajcie mi namiary. Nie chcę w nich kupować, ale obejrzeć na żywo modele, które przypadły mi do gustu na necie - wiadmo, że różnie to bywa w rzeczywistości. U nas oglądałam kilka, ale nie mieli wszyskich. Kiedyś też kupowaliśmy huśtawkę z Graco w takim dużym dziecięcym chyba w Sosnowcu (też mieli dużo wózków) , ale zupełnie nie pamiętam nazwy. Wiem tylko, że to była cała sieć sklepów i nawet dość znana. Maks ostatnio coraz mniej jakby pije z piersi tzn. ilościowo tyle samo tylko jakościowo jakoś marnie. W nocy dostaje dwa razy, ale ssie naprawdę krótko i sam się odsuwa. Czasem tylko jeszcze pije naprawdę solidnie, że aż bolą trochę piersi. Czyżby przygotowywał się do zaprzestania picia w nocy? Wracam do pracy, której mam po łokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×