Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam Dziś noc była niespokojna, Dawidek się budził, a dzień też był marudny. Nie wiem czy czasami się ode mnie nie zaraził (mam katar, mój nos jest tak czerwony jak u pijaka) albo zęby będą szły, jeszcze nie mamy ani jednego, a znowu zaczął się strasznie ślinić. Z nowości, to dziś po raz pierwszy zrobił kupkę w nocniczek. U niego można wyczaić kiedy idzie kupa, zawsze w czasie porannego jedzenia lub zaraz po, no i po zupce. Także będziemy się starać częściej tak siadać na nocniczek. Uciekam bo jestem padnięta dzisiejszą nocą, no i ten mój nos .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Anulko zdaje się że dziś jest ten dzien którego się tak bałaś. Trzymamy kciuki. U nas już troszke lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ witam Was Kochaniutkie ❤️ ja tak szybciutko ... siostra przyleciała z Aten ,więc siedzimy i gadamy,siedzimy i gadamy ... w końcu ponad pół roku się nie widziałyśmy ... Łukasz nie może napatrzeć się na chrzestną (ja mam dłuższe włosy-jestem jednolitą szatynką,a siostra ma balejage i wygląda jak sroczka więc dla małego to wprost rewelacja :-D ) urodzinki świętowaliśmy ,a jakże i to na dwóch imprezkach ;-) pierwsza była dla \"starszyzny\" ;-) bo ciocie i wujkowie na tygodniu pracują ,a wczoraj było mini party dla dzieciaczków ❤️ z niedzielnej imprezki są zdjęcia na www.dora777.bobasy.pl ale wczoraj robiliśmy zdjęcia zwykłym aparatem,więc nie wiem kiedy zostaną wywołane :-( ,wszystko wyszło super,jeszcze raz dziękuję Elfiej mamie za cynk na stronkę,poczytałam i dzięki temu dzieciaczki się nie nudziły (zjadły tyle co przysłowiowy kotek ;-) ) tort wyszedł super częstuję więc i Was tak wirtualnie ;-) co z nowości u nas??? mamy tego jednego ząbka,ale dalej czekamy na drugiego - u nas jest taka niby tradycja,że osoba która zobaczy /wystuka ząbka pierwsza daje dziecku prezent ;-) oczywiście do dawania prezentów każda okazja jest dobra :-D niby na tego ząbka Łukasz dostał od mojej siostry (chociaż to ja dojrzałam pierwsza ząbka ) chuśtawkę - taką \"dorosłą\" ,drewnianą i puzzle piankowe,coby mu pupcia na podłodze nie marzła -oba prezenty bardzo mu do gustu przypadły :-D co mnie bardzo cieszy :-D ja mu kupiłam książeczkę taką mięciutką \"gumową\" super mu smakuje :-D ;-) zaczyna dopiero raczkowac,ale posadzony siedzi ładnie i się bawi sam !!!!! a postawiony już dłuższą chwilkę sam postoi,ale zapomina jeszcze,że trzymać się trzeba wiec wolę nie ryzykować upadku i nie pozwalam mu jeszcze ma takie stanie,chociaż łapie się szczebelków łóżeczka i sam wstaje ❤️ \"mama\" \"baba\" i \"dada\"-czyli Dawid mówi już jak najbardziej świadomie,a dziś \"tatata\" mu się udało :-D o spaniu to tylko napomknę cichutko coby nie zapeszyć (ja już od dłuższego czasu mam wolne nocki - czyli Łukasz usypia około19.30 ,około 22 daję jeszcze cyca przez sen,i śpi do 7 rano ) Asiek współczuję zaistniałej sytuacji :-( wyobraźam sobie jak Ci trudno,tym bardziej że pracujesz i wyjśc nie masz zbyt wiele ... Anulko trzymaliśmy kciuki ❤️ ❤️ skrobnij co tam u Was jak będziesz miała czas ..... ...... co tutaj tak pusto ? jakby któraś miała ochotę zajrzeć na forum ,które niedawno powstało przyślijcie mi maila lub dajcie znać na gg ,to tak na wszelki wypadek,bo widzę ,że coraz więcej trolli się pojawia na kafe 😡 pozdrawiam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora&& mam nadzieję że mnie nie bierzesz za jakiegoś trola:) cos pusto tu dzisiaj..:( Ja też walczę z małego ząbkami. Dzisiaj musiałam mu dać apap dla niemowląt bo bardzo cierpi. Nikosiowy ząbki wychodzą parami. Ma już 2 dolne a teraz wyżynają się górne - masakra:( bardzo marudzi szczególnie wieczorami. Pozdrawiam Napiszcie mi gdzie zmienia się stopkę bo też chciałabym sobie coś wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tesko 🌻 Kochaniutka ;-) przepraszam,że tak to odebrałaś ... ale absolutnie nie miałam żadnej z Was na myśli :-) poczytałam,że neta masz już na stałe ,to super wiadomość :-D z tym forum to chodziło mi,że na kafe (nietylko mam na myśli nasz lipcowy wątek ) może wejść każdy i sobie czyta ,a nieraz jakieś głupie lub nawet obraźliwe uwagi pisze 😠 niedawno nawet chyba elfia coś wspominała,a i ja jak weszłam na jeden temat który wydał mi się dość interesujący to mi włosy dęba stanęły jakie tam teksty leciały :-( Kafe.. jest to forum ogólnodostępne i o niektórych rzeczach nie sposób pisać,a i wogóle widzę,że mało ostatnio piszecie :-( moją propozycją jest typowo babskie forum,na które niedawno natrafiłam :-) więc jakby któraś chciała pogadać to chętnie podeślę linka :-D ale broń Boże niczego nie narzucam ... 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. Ano kochane z Tusia na razie nic, bo odkladamy zabieg.Po pierwsze chorowala i badania bylyby do kitu.Po drugie ciagle mam stracha... U nas poza tym cisza zabkowa.Tzn Buba marudny, budzi sie w nocy z placzem, nie chce jesc nic poza cycem.Prawdopodobnie wiec beda sie kluc zabki. Teska fajnie Cie widziec:D Dora wielkie dzieki za pamiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatek i weekend tuż tuż Anulka - uściski dla Tusi Dora - powiedz siostrze, aby pozdrowiła od naszej rodzinki Ateny, ślicznie tam jest hmmmmm wpadłam w fazę wspomnień ha ha ha Asiek - cieszę się, że ułożyło się u Was, czas szybko płynie Miłego dnia idę popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastapila cisza topikowa!! wszystkie jestesmy juz chyba zdolowane i zmeczone zima .dlatego tak malo piszemy...bo przypuszczam ,ze podczytuja juz teraz prawie wszystkie...:) troszke Hubi byl przeziebiony(kaszelek,katarek) mial bardzo wysoka goraczke a po 2 dniach okazalo sie ,ze Hubi ma dwa kolejne zabki .czyli po dwa na gorze i na dole i ...zgrzyta nimi straszliwie..wiec okazalo sie ze infekcja byla przy zabkowaniu (pani doktor ktora przyjechala do domu przep[isala oczywiscie antybiotyk....nie podalam) z nowosci jeszcze to,ze robimy kupke do nocnika(najczesciej).no nie .nie to zeby moj syn byl tak fenomenalny i wolal :) :). przez jakis czas obserwowalam malucha o ktorej najczesciej robi kupke i zaczelam Go w tych godzinach sadzac na nocniczek( dwa razy dziennie) i sie przyzwyczail.Hubi jest w ciaglym ruchu.raczkuje ,wstaje .mysle ze na nocniczku jest Mu wygodniej i latwiej sie zalatwic i dlatego szybciutko zalapal. a u mnie ? nie pamietam vczy pisalam wiec moze sie powtorze.zus utrzymuje ,ze powinnam zaplacic pelne skladki za okres w ktorym bylam na macierzynskim....rzad tak sie bierze za wszystko .tyle wojenek prowadzi...za za zlodziejski zus i podejrzane sprawy \"torunskie\" jakos pomija... no i to bylo moje pol godz...tyle spal Hubi...na kawusie i kilka slowek NIECH JUZ BEDZIE WIOSENKA !!!! bumpy stronka fajna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja z tą zimą:(:(:(,ja mam depresję,bo codziennie rano jak odsłaniam rolety i widzę śnieg to na płacz mi się zbiera:(.Zęby nadal dwa i kropeczka ...ale na górze pusto,mamy 2 dolne jedynki i kropka 2.Marudzimy ostatnio nieziemsko,nic mi się nie chce.Miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,ktoś kiedyś pisał o cieście RAFFAELLO.jakiej firmy te krakersy niesolone,bo przejrzałam dziś w Tesco wszystkie rodzaje i wszystkie solone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto dzisiaj. Obiecałam sobie,że będę pisać częściej, więć jestem... a tu od godziny nikogo :(( Uzupełniam więc tabelkę. TABELKA : madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8290g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm... www.gumecka.bobasy.pl renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9500g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........9500g ......74cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............7700g.......68cm www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8650g........74cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......72cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, możesz wkleić linka - chętnie zajrzę. Znalazłam też kilka ciekawych tematów na forum GW. Zależy mi na \"żywym\" kontakcie z ludźmi, a ten topik wyraźnie zdycha :( Fakt, ze nie jestem zbyt cierpliwa, jeśli chodzi o nawoływanie, wywoływanie. Średnio dwa wpisy na dzień to skandal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że topik zdycha...wielka szkoda. Kiedy dołączałam do Was, byłyście jedną z niewielu radości. Przyzwyczaiłam się. Fakt - ostatnio rzadziej pisuję, bo jednak jest wiele pracy przy dwójce dzieci. Ja w ogóle przyzwyczailam się do kafe. U nas po staremu. Zero zębów, Kuba marudny. Tusia dokazuje. A ja zastanawiam się nad jakąś pracą.Hmm - byż może zacznę się rozglądać za pisaniem czegoś na zlecenia. I tak nie mogę na razie normalnie iść do pracy, więc może uda się dorabiać w domu. No i tyle moje kobietki. Smutno mi i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My nadal czas spędzamy u dziadków w Szczecinie, jest fajnie. Ale niedługo trzeba będzie wracać. łeeeeeeeeee. Ząbków jeszcze nie mamy, może nadejdą bo i w dzień i w nocy jest marudny. Oby już wyszły, bo jak wszystkie za jednym zamachem będą wychodzić to katastrofa. Wczoraj byłam na spotkaniu z koleżankami z podstawówki, bardzo rzadko się zdarza żeby takie kontakty utrzymywać, a trwamy w takim postanowieniu że co jakiś czas ucinamy sobie pogaduchy-jest nas 4. Znowu były wspomnienia jak to było w szkole, śmichy hihy bardzo fajne spotkanie. Trochę się wyluzowałam hahahaha. A teraz powrót do codzienności no i obowiązki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAZETA WYBORCZA
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny nie wiecie przypadkiem co dzieje się z założycielką naszego topiku? utrzymuje któraś z nią kontakt? chciałam się tylko dowiedzieć czy wszystko u niej dobrze bo moją koleżankę spotkało to samo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich-tych obecnych i nieobecnych...u nas wszystko po staremu,czyli nadal wychodzą nam ząbki,nie chcemy raczkować i marudzimy.Ja byłam dziś wybrać dekorację do Kościoła i po zaproszenia.No i chyba wybrałam obrączkę,no ale to się jeszcze okaże...Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowicie, ze tu pustawo... to wam popisze troche:) Gosiaczek Piotrus tez nie bardzo raczkuje – odkryl, ze jak bedzie robil kolowrotek z wygibasami to tak czy inaczej dostanie sie tam gdzie chce :):) Hiihihihi apropos obraczek to przypomnialo mi się jak tesc zaproponowal, ze kupi mnie i M obraczki... czym predzej pojechalismy wybrac cos sami – cos prostego i w miare delikatnego bo tesc co prawda bizuterii nie nosi ale uwaza, ze obraczki powinny być duuuuze i grube, tak samo pierscionek zareczynowy... wygladalibysmy z M. jak hit sezonu w obraczkach od niego:P:):D Teska z tego co pamietam to malaczarna kiedys się odezwala – powoli zaczynali się starac o malenstwo. Co u niej teraz – nie wiem. Alcza oj jakbym się wybrala na pogaduchy z moimi kolezankami, jeeeeej... Niestety jestem daleko i... tesknie :( W ogole coraz czesciej się lapie na tym, ze z jednej strony poszlabym do pracy, do ludzi – bo brakuje mi kontaktu jak nie wiem!! Ale z drugiej strony nie potrafie zostawic Piotrusia z obca osoba... no i mam dylemat. Dziadkowie daleko i na razie nie przyjada, nie moga... Wiem, ze nie ja jedna w rozterce... Czekam na cieplo i zielono, na slonce... mam nadzieje, ze pogadam sobie chociaz z innymi mamusiami na placu zabaw :):) Anulka zastanawialam się o co tak naprawde chodzi z tymi Tusiowymi zabkami... w czym jest problem? Nie da się tego rozwiazac nieco mniej drastycznie? Kurcze, nie zazdroszcze ci podejmowania decyzji... 🌻 Ana zycze wytrwalosci w walce z zusem...🌻 Dora fajnie, ze przyjecie się udalo:) Tak sobie mysle, ze fajnie ze nasze dzieciaczki maja urodzinki w lato, prawda? Zawsze to milo zrobic piknic czy ognicho w ogrodzie... Jejku, jak ja tesknie za wiosnaaaaaaaa... Asiek – pewnie dalej jestes zawalona papierzyskami... skrobnij chociaz slowko jak sobie radzisz:) Hepcia daj znac co u ciebie... jak problem? Pomalutku rozwiazujesz?🌻 Teraz kobietki troche wiesci z mojej kuchni... wlasnie pieke WIELKA DUPE swinkowa hihihii, znaczy się szyneczke. Zapach w calym domu nieziemski, az slinka leci:):):) Oczywiście zapraszam wszystkie do stolu!!! :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do any23
Ano 1. a może Ty nie podlegałaś DOBROWOLNEMU ubezpieczeniu w razie choroby i macierzyństwa ewentualnie 2. którejś ze składek nie zapłaciłaś w terminie i przez to "wypadłaś" z ubezpieczenia w razie choroby i macierzyństwa, a potem nie wystąpiłaś o przywrócenie terminu opłacania składek? Ja w zusie ni epracuję, ale sama prowadze firmę i po rozmowie z moja ksiegową tylko te 2 opcje wchodza w grę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do any33
oczywiście ;) przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale tu pusto, wpradzie niedziela dzień wolny więc pewnie wszyscy spędzają czas w gronie rodzininnym. Ja też zaraz uciekam na obiadek, muszę zjeść do póki Dawidek śpi. A później seriale no i kawa, i tak dzień zleci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do milej podpowiadaczki :) a wiesz ,ze to moze byc ....jakis roczek temu zdarzylo mi sie nieterminowo oplacic skladke....ale to znaczy ,ze co? za jeden poslizg kilka miesie cy temu tak mnie by potraktowali? i to znaczy ,ze mam balagan w dokumentach a moja ksiegowa mi o tym nie napomyka? cholercia!!! musze to wyjasnic!!! DZIEKI!! za naprowadzenie!! swoja droga panie w zusie powinny tez mnie o tym poinformowac..a nie nabrac wody w usta.. Anulka nooo tez czesciej bywalas.kiedys nawet to Ty przywolywalas nas \"do pionu\" ...a teraz ? wiem wiem taka jak Twoja kochana parka zeczywiscie daje popalic i musisz miec oczy wkolo glowy hi hi zamilklysmy jakos wszystkie...no ja to zawsze podczytujaca bylam. ja naprawde mysle ,ze jestesmy wszystkie \"bez zycia \" przez ciagnaca sie zime....troszke sloneczka i poprawia nam sie chumorki i sie znowu rozpiszemy!!!! a nie tak jak teraz tworzymy jedna strone przez 7 dni :( a u mnie byly kilka dni temu moje psiapsiolki i przywiozly mi prezent...kolczyk do pepka (tez mam przebity) tylko jak tu wyjsc z odkrytym brzusiem jak jeszcze mam wielki wal skory :( ?!! w oczekiwaniu na wiosne pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ ja tak w skrócie : w piątek raniutko,czyli o 5 Łukasz zaczął mocno kaszleć :-( dziecko męczyło mi się dobre 30 minut ,już miałam po pogotowie dzwonić :-( bo sie przestraszyłam,bo wcześniej żadnych objawów jakiejkolwiek choroby nie było ... ale troszkę pocycał i usnął,ale ja już nie mogłam :-( około 9 zadzwoniłam do naszej pediatry,ale ta przyszła dopiero po 15 i zbadała mi dziecko ... stwierdziła infekcję górnych dróg oddechowych,i antybiotyk przepisała ... dziwne to troszkę,bo przecież jakby miał temperaturę,albo wcześniej jakieś pokaszliwania ,albo chrobotanie ,a tu nic ,tylko taki napad kaszlu ... wieczorem sytuacja znowu się powtórzyła i w nocy marudny okropnie :-( w sobotę żadnej poprawy,nawet pogorszenie ... wczorajsza nocka znowu do kitu ... już na rzęsach chodziłam i dzięki mamie i siostrze tylko dziś w dzień z 2 godziny sie przespałam ... apetyt ma gorszy,a podawanie leków to udręka ... jak cycał wieczorem to dojrzałam drugiego ząbka , narazie usnął, po 15 minutach przewracania się na boki ,sama już niewiem,bo przecież chyba taki kaszel nie ma nic wspólnego z zębami ???? a może się mylę i niepotrzebnie faszeruję go lekiem :-( ... to tyle marudzenia na pierwszy temat ... teraz temat drugi : jest mi źle i smutno,że siostra już wyjeżdża,te dwa tygodnie zleciały niewiadomo kiedy :-( ,obiecała,że w lecie już zjeżdza na stałe ... ale do tej pory to ja dalej będę zaprowadzać Dawida do przedszkola i potem go zabierać,ale teraz będzie mi trudniej bo Łukasz się rozregulował z drzemkami dziennymi i niewiem jak ja sobie dam radę ,mama jeszcze przacuje,więc może mi pomagać tylko popołudniami i wieczorem,a mój A. ma teraz dwa duże projekty do zrealizowania,więc wolę by pracował u siebie ,bo może szybciej kasa będzie ... ot to Wam namarudziłam :-( :-( sorki 🌻 mam nadzieję ,że ten tydzień który się jutro zacznie będzie o wiele lepszy ... oglądałam prognozę pogody ,cieplej ma być za około tydzień ... jak dla mnie to zabrzmiało jak wieczność ... mam już dość tego zimna ... jak będzie cieplej to i z Łukaszem na dłuższe spacery bym pochodziła,bo teraz już kilka dni w domu siedzę i jest nieciekawie ... ... w kwestii zusu -nie orientuję się bo nigdy nie pracowałam w Polsce ... ... pa pa kobietki pozdrawiam Was mocno 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No coz...od czego tu zaczac? Mały jest niesamowity!Zaczepia każdego nawet nieznajomego z czego jestem bardzo zadowolona bo później w życiu sobie będzie radził(jesli to oczywiscie sie nie zmieni) Mamy już dwie dolne jedyneczki na wierzchu-.prawie całe.Reszta po wolutku się przebija.Olivier je już \"nasze\" zupki i bardzo mu smakują.Śniadania w spokoju nie zjemy jak mały nie dostanie kromeczki chlebusia :).Pare razy jadł z nami frytki,pączka tak po za tym wcina kaszki ryżowe na wodzie,deserki i zupki ze słoiczków też. Od paru dni miałam wrażenie jakby coś w gardełku mu przeszkadzało i moje obawy się sprawdziły bo mały od wczoraj ma kaszelek :( nic po za tym ani gorączki ani nic innego tylko kaszelek.Mam nadzieje,że się nic z tego nie wykluje.Codziennie dostaje Calcium (na tą jego alergie) i teraz jeszcze podaje Witaminke C-myśle,że to go wzmocni.Dzis ide z nim do lekarza i zobaczymy co nam powie. Okazało się,że jest uczulony nie tylko na białko mleka krowiego ale ogólnie na białko.Zjadłam makrele wędzoną i mały wysypany,zjadłam jajko kurze i to samo :( Chciałam zrobić mu testy alergologiczne ale nasza pediatra nam odmówiła.Powiedziała,że w jego wieku nie wyjdą poprawne wyniki.Kazała nam poczekać aż Oli skończy roczek to może ta alergia minie sama bo u 90% dzieci mija.Chciałabym żeby i u nas ,minęła. Co u mnie?Ja latam po specjalistach ze swoim kręgosłupem :( Boli skubaniec jak cholera!Czasami to już w ogóle nie wiem czy mam leżeć,czy siedzieć,czy stać!Mam wrażenie,że kęgosłup włazi mi pod prawą łopatkę :( ałłłććć Kiedyś pisałam,że Olivierka nie włoże do chodzika ale włożyłam bo chciałam sprawdzić jego reakcje i w cale nie żałuje,że to zrobiłam.Mały zakumał po co ma nóżki :P i teraz nawet w łóżeczku przemieszcza się,a nie stoi tylko w jednym miejcsu :D A w chodziku to jest \"Kierowca bombowca arystoktrata szos \" :D :D :D Mały jest w siódmym niebie każdy kącik jest jego i firanki wytarmoszone :D i pranie z kaloryferów pościągane bo oczywiście chce mamie troszeczke pomóc :D :P Jak to?Dlaczego piszecie,że topik zdycha?Przecież są wpisy codziennie.Fakt,że nie tak dużo jak przedtem ale są.Asiek skończ szybciochem tą pracę bo dziewczyny się bardzo niecierpliwią i chcą czytać długie wpisy :D :D :D Wyglądam wiosny we wszystkich oknach a jej ani widu ani słychu :( Jakie buciki zakładacie maluszkom twarde czy takie papucie mięciutkie? Nowe fotki na Bobasach jakby ktoś chciał pooglądać to zapraszm :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA : madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8290g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm... www.gumecka.bobasy.pl renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9700g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........9500g ......74cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............7700g.......68cm www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca............8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8650g........74cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......72cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka (i nie tylko) - Przede wszystkim z pierwszymi bucikami poczekaj aż synek zacznie sam bez waszej pomocy chodzić. Teraz powinien chodzić bez bucików i ćwiczyć stopę. Myślę, że jeszcze raczkuje na zmianę z wstawaniem więc będzie mu niewygodnie w butach. Po domu może chodzić w antypoślizgowych skarpetach, tak radzą najlepsi specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrr Maks i Lena znowu zasmarkani:( wściec sie idzie!!! kiedy w końcu zrobi sie cieplej?? niech to sie w końcu skończy bo chyba osiwieję... ale widze, ze nie tylko ja sie zmagam z tymi choróbskami. Ja nie przywykłam do tego chorowania, bo Maks do listopada zeszłego roku praktycznie w ogóle mi nie chorowal. Teraz sie zaczęło. No i niestety przenosi to wszystko na mała:(. Elfia... nio nie bądż taka!!! myslę, że każdy topik prędzej czy późnije troche \"zwalnia\" bo siłą rzeczy codzienne zycie nie pozostawia wiele czasu na nasze male przyjemności. A do takich należą pogadanki z Wami, tu:) Odkąd atmosfera się oczyściła, jest duzo symaptyczniej:D aczkolwiek faktycznie powoli przybywa stron. Co ma tez swoje plusy..bo jak ktos parę dni nie zajrzy, to zdąrzy przeczytać:D elfia..ty wiesz...jak masz braki do pogadanka to pukaj na gg:D śmigam zrobic sałatke grecką, bo mnie straszna ochota naszła....:) mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×