Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam. Wczoraj nie mogłam coś wejść na kafeterię przez pół dnia, ciekawe czy to coś u mnie czy ze stronką coś nie tak. Pewnie raczej u mnie skoro wam się udawało wpisywać. Ja generalnie dnia kobiet nie obchodzę jakoś odświętnie, dostanę jakiegoś kwiatka i tyle, ale mi nie zależy. Wczoraj było mi troszkę smutno dalej po tych wiadomościach:( oraz przez to że mąż znowu wyjechał na dwa dni. W przyszłym i za dwa tygodnie to samo:( nie lubię tego, szczególnie teraz... mojreczka - bardzo dobry pomysł jestem za. Teraz jeszcze bardziej postanowiłam na siebie uważać zgodnie z zaleceniami. Z ciążą nie ma żartów tym bardziej jak są jakieś drobne problemy. Lepiej dmuchać na zimne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Mojreczko - dobry miałaś pomysł. Popieram w pełni. Asiek - masz rację - lepiej dmuchać na zimne, a przynajmniej robić tyle, ile w naszej mocy. -------------------------------------------------------- Jutro idę na pierwsze zajęcia w szkole rodzenia. Podobno raz na tydzień mamy zajęcia na basenie. No i oczywiście jakieś ćwiczenia na sali. cieszę się, przynajmniej zacznę się ruszać. Liczyłam na wiosnę, że już przyjdzie i będą spacery ale się przeliczyłam. Elfia mamo i znowu zaśliniłam klawiaturę ;) Ten twój sernik :P Ja tam się piszę na niego. :) pozdrawiam WAS baaardzo mocno trzymajmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj okorpnego doła:(:(:( powtarzam się, ale mam po dziurki w nosie tej zimy!!!!!!!!, chcę świeżego wiosennego powietrza, zieleni, śpiewu ptaków, żeby wreszcie można było się ruszyć na świerze powietrze, otwierać okna bez ograniczeń i posiedzieć przed domem na słoneczku.... Poza tym czuję się uziemiona w domciu prawie całymi dniami sama. Fakt, że do pracy nawet jakbym mogła nie chciałabym teraz wrócić (za duży stres i wczesne wstawanie), ale łaknę rozrywek. W kinie to chyba z miesiąc nie byłam, a kiedyś to co tydzień no i wogóle lubię jak wciąż coś się dzieje. Jedyne pocieszenie, że jutro jedziemy na weekand do Wisły ze znajomymi. Liczę na super rozrywkę i dużo śmiechu, jak zawsze zresztą:D No to się Wam wyżaliłam od razu troszkę mi lepiej... Dzisiaj idę na badania poziomu glukozy (czy jak się to nazywa) i troszkę się tego obawiam. Jak wy zniosłyście wypicie tego roztworu, boję się żebym tego nie zwróciła:( feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! mojreczka- dobry pomysl niech mala czarna bedzie naszym kwiatuszkiem.I daj znac po usg koniecznie. Asiek-ja tez juz mam dosc tej zimy, potrzebuje sloneczka i soczystej trawki :-) Ha dziewczynki znalazlam w koncu to usg 3D w Zabrzu-kosztuje 100zl z nagraniem i ide na nie 22marca zaraz po urodzinkach,zrobie sobie prezencik maly i zobacze w koncu dzidzia mojego no i kto to jest 🌻 [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
hej, a ja dzisiaj mam bardzo dobry dzień! Wczoraj wrócił mój mąż z delegacji i cała jestem w skowronkach. Jakoś w tej ciąży gorzej znoszę te nasze rozstania. Poza tym dowiedziałam się dzisiaj, że moja znajoma jest w ciąży. Ma już 14 letniego syna i zdecydowała się teraz na druie dziecko. Niestety jest dopiero w drugim miesiącu a zmuszona jest leżeć plackiem bo są jakieś problemy, ale ja jestem dobrej myśli, będę się modlić żeby było wszystko dobrze. Tak się cieszę!!!!! asiek- co do glukozy, to to badanie nie jest takie złe. Wiadomo glukoza jest bardzo słodka, ale da się przeżyć. Niektórzy wciskają sobie cytrynę przed wypiciem. Ja też nie mogę się doczekać wiosny. Na razie rozkoszuję się słoneczkiem. Pozdrawiam [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie! Ja jakoś nie mogę dojść do siebie po tych ostatnich informacjach!Wcześniej troszkę ćwiczyłam a teraz to już tylko leżę plackiem mężuś robi zakupy jakoś strasznie się wystraszyłam i zawsze jak sobie pomyślę co spotkało MałąCzarną to kuje mnie w serduszku! Kobiety które nie chcę dzieci oddają je po domach dziecka a jak kobieta pragnie, stara się i strasznie kocha dzidziusia to traci i to w tak zaawansowanej ciąży:-( Jakoś nic mi się nie chce!Mam jakąś depresję chyba! to pewnie dlatego że też siedzę sama całymi dniami:-(I ciągłe bóle brzucha:-(Ale już za tydzień USG połówkowe tym żyję!!!!! Dobra już nie truję!!!Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to CHŁOPAK...:) jestem troche w szoku bo chcialam dziewczynke....warkoczyki, sukieneczki itp sprawy..:) ale chlopak!!!niesamowite:) tylko teraz mam problem bo nie mam dla niego imienia. po usg okazuje sie ze z dzieckiem wszystko dobrze. tylko twarzyczki nie dal sobie zobaczyc wiec przy nastepnym usg bedzie ogladana. u mojego gina okazalo sie ze raczej powinnam duzo odpoczywac i brac 3x dzienie po 2no-spy. jutro jade na badania. i mam pytanie do was o ta glukoze. jak dokladnie wyglada to badanie??? glukoze juz sobie kupilam. ale co dalej?? ja ja bede pila tam na miejscu gdzie beda mi robic badanie? trzeba byc na czczo? czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4kg............ ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca..........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca...........6,5kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca...........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca............4,5 kg....chłopak:) 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 16.dora77..........Lublin.............25lipca..........3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet! 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.........??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? 21.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojreczka trzeba być naczczo.Weź z sobą kubeczek, łyżeczkę i pół cytryny!To jest strasznie mdłe i cytrynka zdecydowanie poprawi smak!Pobiorą Ci krew, wypijesz glukozę poczekasz godzinkę i pobiorą Ci krew drugi raz.Gratuluję syneczka!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po badaniu glukozy. Nie była taka zła do wypicia, oczywiście żadna rewelacja, ale da się wytrzymać, też dałam sobie trochę cytryny:) Trzeba być na czczo lub co najmniej 3 godz. przed badaniem nic nie jeść (jak ktoś robi po południu). Wcześniej sobie pojechałam do laboratorium i się dopytałam w jaki sposób sobie to najlepiej ułożyć żeby nie czekać itp. Przed umówionym czasem byłam na miejscu i równo po godzince pani pobrała mi krew. Jedno mnie tylko zastanawia: ja miałam pobieraną krew tylko raz po godzinie od wypicia glukozy. Wy tutaj piszecie, że przed i po. Bardzo dziwne i ciekawe od czego to zależy... mojreczka - gratuluję synka, coraz więcej tych chłopczyków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno dziewczyny jak ten czas leci, zaczęłam 7 miesiąc!!! Prawie za równe 3 miesiące mam termin:D ciekawe czy moja dzidzia będzie punktualna❤️ osobiście wolałabym urodzić trochę przed terminem, z zaskoczenia jest podobno lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek78 ja właśnie tak pamiętam to badanie ,ale to może dlatego że miałam też wtedy morfologię!I pamiętam że pobrali mi raz naczczo i potem po godzince po wypiciu glukozy jeszcze raz ale to w takim wypadku może ze względu na morfologię!?Do tej pory myślałam że pobierają dwa razy na glukozę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i mamy kolejnego faceta - Wielkie gratulacje mojreczka :) Co do glukozy, miałam tydzień temu to badanie i jak pisałam już glukozę (50) kupowałam w aptece (coś 3 zł zapłaciłam). W laboratorium rozcieńczyli mi to w ICH kubku i dali do wypicia. PRZED wypiciem miałam pobieraną krew - aby zmierzyć poziom glukozy na czczo. Po godzinie od wypicia glukozy znowu pobierali mi krew, aby zobaczyć jak organizm reaguje na obciążenie glukozą. I wsio. Najlepiej zapytać w laboratorium w którym się robi badnie o wszystko, bo co laboratorium to inne zwyczaje jak widzę. Po skończonym badaniu wrzuciłam sobie jeszcze drożdzówkę z serem. :P Dzisiaj miałam zajęcia w szkole rodzenia. Niezłe będę miała jutro zakwasy. :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas28
czesc dziewczyny! musze przyznac, ze sledze sobie Wasz topik po cichutku od jakiegos czasu i postanowilam sie podlaczyc(w koncu tez mam termin na poczatek lipca ;-) ) wlasnie jestem po pierwszym pobraniu krwi na czczo i wypiciu glukozy, drugie pobranie za jakies 30min. z tym pobraniem na czczo chodzi o to, ze trzeba sprawdzic poziom cukru we krwi-jesli jest za wysoki to nie mozna podac takiej bomby jaka jest glukoza 50g,tylko pod scisla kontrola. moze asia miala wczesniej sprawdzany poziom cukru i dlatego nie pobierali na czczo. ale to tylko moje domysly. roztwor jest paskudny, ale z cytryna w porzadku. pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas28 - witamy:) faktycznie nie tak dawno miałam pobieraną krew i badaną glukozę. Badania były w porządku, więc rzeczywiście może to dlatego teraz pobierali mi tylko \"po\". Tak jak pisałam też wcześniej przed udaniem się na badanie zapytałam w laboratorium jak to u nich wygląda i jak się przygotować. Glukozę kupuje się w aptece ja ją akurat wypiłam w domciu właśnie przez to oddawanie krwi tylko raz. Za chwilkę czas przygotować się do wieczornego wyjazdu na weekand;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrocilam z badan. i mialam dwa razy pobierana krew. z tego co widze to wygladalo to identycznie jak u dziewczyny od gaf wiec nie ma co dalej sie rozpisywac:) pielegniarka tez mi mowila ze nastepnym razem jesli bede robic miedzy innymi ta glukoze to podobno lepsza z cytryna:). teraz ide odpoczac bo troche mnie wytelepalo w tych autobusach i tramwajach:) witam nowe mamuski!!! wpisujcie sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas- witamy cie u nas!!! 🌻 No tak to ja sobie zadzwonie do laboratorium i zapytam jak to u nich jest. A jak tam u was dziewczyny z ruchami dzidziek? Moje dzisiaj cos spi.rankiem dalo znac ze glodne,troszke sie poruszalo przy komputerku a teraz cisza jak makiem zasial.:-( ja zawsze sie martwie jak male sie nie rusza troszke czasu. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas- witamy cie u nas!!! 🌻 No tak to ja sobie zadzwonie do laboratorium i zapytam jak to u nich jest. A jak tam u was dziewczyny z ruchami dzidziek? Moje dzisiaj cos spi.rankiem dalo znac ze glodne,troszke sie poruszalo przy komputerku a teraz cisza jak makiem zasial.:-( ja zawsze sie martwie jak male sie nie rusza troszke czasu. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko moje drogie. Moze zalozymy nowy temat pod nazwa mamuski z lipca reaktywacja, bo tutaj mamy juz cos kolo 32 stron i czasem strasznie dlugo sie wchodzi na nasz temat??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko moje drogie. Moze zalozymy nowy temat pod nazwa mamuski z lipca reaktywacja, bo tutaj mamy juz cos kolo 32 stron i czasem strasznie dlugo sie wchodzi na nasz temat??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Długo nie pisałam. Nie umiałam, wybaczcie. Mojreczka, gratuluję synka! Witam KAs! Dziewczyny - nie jestem za zakładaniem nowego topiku. Zobaczcie na temat \"Termin w grudniu\": 103 strony, 3079 wpisów. Chociaż dawno urodziły dzieci, są nadal razem. Przeciwnie, wydaje mi się,że to jest piękne, że stron nam przybywa. Ja nie mam problemów z otwieraniem naszego topiku, ale przecież różnie to może u Was wyglądać. A co Wy o tym sądzicie? Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam problemów z otwieraniem naszego topicu. Jak mi się czasem nie otwiera to cała kafeteria. Chciałam się pożegnać do niedzieli wieczorkiem za chwilkę wyjeżdżam do Wisły:D cieszę się bo to w końcu relaks i jakaś odskocznia od codzienności;) Szkoda tylko, że nie jest cieplej i ładniej, ale jakoś sobie to wynagrodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko!!! a ja znalazłam sposób z otwieraniem naszego forum mam co jakiś czas kopiuje sobie linka strony zmienia sie tylko( konćówka) i mam odrazu ostatnią strone...zmieniając temat niektóre mamki mogą nas nieznaleść .... co do ruchów to róznie bywa też sie denerwuje jak jest ,,cisza,,a kopniaczki są cudowne:) witam nową mamkę na forum i pozdrawiam pozostałe buuuuuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Byłam dzis u lekarza i troszkę się przestraszyłam bo przez chwile lekarz nie mógł zlokalizować tętna jednej z moich córeczek. Na szczęscie po jakims czasie udało sie usłyszec bicie i jednego i drugiego serduszka. Poza tym wszystko dobrze tyle tylko, że do fenoterolu lekarz dołączył mi jeszcze relanium :( Podobno ma ono również działanie zmniejszające skórcze macicy. Dodatkowo dowiedziałam sie , że w ciąży relanium ma inne działanie niż normalnie. Przede wszystkim służy dzidziusiowi :) No, a na nocne drętwienie dłoni (bo to tez mi się dołączyło :( ) dostałam magnez z wit.B6 i jeszcze jakiś lek p/obrzękowy. Kurcze, czuje się jak emerytka, tyle leków w życiu nie brałam. Ale dla dzieciątek wszystko. Jest jeszcze jedna dobra nowina z dzisiejszej wizyty :D Od ostatniej przytyłam tylko 0,5 kg :)) A i pytałam lekarza jak to jest z wypijaniem dużej ilości płynów. Sama piję conajmniej 3 litry dziennie, woda schodzi u mnie hektolitrami. A że gdzieś któras z was pisała że lekarz zabronił jej dużo pić chciałam wiedziec co na to powie mój lekarz. No i okazuje się , że to bardzo pozytywne,że dobrze wypijac dużo(zwłąszcza wody). Co do zmiany nazwy topiku to mysle że dobrze pozostać przy tym na którym jesteśmy.Popieram pomysł śliwkirobaczywki. Teraz zmykam, bo mam pyszne jedzonko :) Zmiksowałam sobie mrożone truskaweczki z odrobina cukru :D Mniammm...SLinak mi cieknie... Zmykam i pozdrawiam wszystkie mamuśki, a zwłaszcza te nowe :) http://lilypie.com/days/050626/3/1/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4kg............ ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca..........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca..............6,5kg.....bilźniaki.. 11.ewka31........?..................19lipca.............4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca............4,5 kg.......?...... 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!)......chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg....Piotrus (??) [ kwiat] 16.dora77..........Lublin.............25lipca..........3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet! 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.........??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? 21.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9,5kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4kg............ ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca..........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca..............6,5kg.....bilźniaki.. 11.ewka31........?..................19lipca.............4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca............4,5 kg.......?...... 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!)......chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg....Piotrus (??) [ kwiat] 16.dora77..........Lublin.............25lipca..........3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet! 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.........??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? 21.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......6kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........9kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 7kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...9kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.....4kg............ ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........2,5 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca.........6,5kg.....bilźniaki 11.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........4,5 kg....chłopak 13.cicha...........Łódź............21 lipca........14kg(!).....chłopczyk 14. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 🌻 16.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 17.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 18.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 0........ facet! 19.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 20.Zetka...................???.............????...........???...........??? 21.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gumecka - przychylam się do opinii dziewczyn. Jesteśmy tutaj razem od początku, stworzyłyśmy już jakiś klimat, rozpoczynanie na nowo tego wątku hmmmm coś by się straciło. A nie wiem, czy problemy techniczne wynikają akurat z tego powodu, że wątek ma ileś tam stron. Może spróbuj metody śliwki. Kafeteria też działa beznadziejnie czasami, bo jest zapchana w określonych godzinach. Co do ruchów dzidzi to mam dosyć podobnie. Czasami młody wierci się i szaleje cały dzień, a czasami leniuchuje ;) pukając od niechcenia raz na jakiś czas. To też zależy od tego, co ja akurat robię. Raz jedyny mały wariował pół dnia i pół nocy, aż mnie to niepokoiło. Ale akurat tego dnia ktoś mnie b. mocno wyprowadził z równowagi. I nie spaliśmy wtedy oboje z młodym. Kiedy młody cierpi na lenia to aktywuję go do działania śpiewając \"głosem operowym\" (z wielkim przymrużeniem oka) ;) :P Wtedy na bank się ożywia, kręci i kopie jakby dając mi do zrozumienia, abym już skończyła swoje arie :P Polecam metodę ;) asiek - spóxnione życzenia miłej zabawy :) madziam - za pozytywne wieści o wodzie cfiet 🌼 ;) życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!!! Ja tylko tak zapytalam z tym nowym topikiem, moze cos sie polepszy z tym o2 to lepiej bedzie sie otwieral, ja siedzialam czesto na gazeta pl i tam pomoglo jak sie zrobilo nowy topik-bardzo szybko sie wchodzilo. Ja niezamierzam stad znikac napewno. Elfia mamo- ide na te usg 3d tam do twojego lekarza-chyba to on Muszer sie nazywa? A dzisiaj juz zmykam bo ide na urodzinki i musze sie wypieknic :-) Zycze milego dzionka papapapa caluski 🌻 [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka - tak, to mój!! :D Możesz go spokojnie zasypać tysiącem pytań, ma cierpliwość i chętnie na nie odpowiada. Możesz zrobić sobie listę pytań do.... Arie operowe??? A to Ci dopiero ;) Moje maleństwo bezkrytyczne jest jeszcze, może by wytrzymało, ale rodzina i sąsiedzi? Wątpię... Mój bubuś też czasem kręci się jak chomik na karuzeli, a czasem śpi, albo odpoczywa. Dostałam dziś płytki od Małej Czarnej. Te z muzyczką dla bobasów, pamiętacie? No to komu wysłać? Dajcie jakieś namiary, zrobimy łańcuszek. Są naprawdę świetne, właśnie je przesłuchuję :) Cała sobotą przed nami,a ja siedze w chacie sama, buu....... Chyba uruchomię telefon, bo oszaleję z tego siedzenia. Chicaż czytanie książek teżjest ok. Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×