Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Wiecie co kochane...straszny dół mnie dopadł...Tak od wczoraj porykuję... Dzwonił mąż, wysyła umyślnego jutro do nas...a ja się rozmarzyłam,że to on stanie w drzwiach ...No i bukam od wczoraj, bo wiem,że to nierealne i wiem,że szkoda marzyć, bo będzie wielkie rozczarowanie...i jeszcze wystraszę umyślnego swoim mało radosnym wyrazem twarzy.... EEE .... idę sprzątać...to może mi przejdzie, bi już mi się oczki zaczynają znów pocić.... Pozdrawiam i do popołudnia...albo do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia mamo wyliczyłam że jeżeli termin porodu masz na 27 czerwca to dzisiaj masz pierwszy dzień 32 tyg!Do końca zostało Ci 62 dni:-)To chyba brzmi bardziej optymistycznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jadę do fryzjera - zrobię się na bóstwo;):D:D:D gumecka - jakoś wczoraj zapomniałam o załączeniu GG, nie wiem czemu, chyba byłam zakręcona, bo znaczyłam sobie swoje ubranka żeby nie pomylić z pożyczonymi:) Lecę odezwę się po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamuski:D mam disiaj dobry chumorek bo zacza mi sie 7 miesiac. w pasie mam juz 88 cm. robie dzisiaj sobie zdjecie pamiatkowe brzusia wiec niedlugo dolacze:) mam dobry humorek tez dlatego ze wczoraj z mezem kupilismy stol do kuchni :) wyglada super:D ja ostatnio czuje sie nawet dobrze i na nic nie narzekam, tym bardziej ze i dziaslo prawie przestalo krwawic orzy byle jedzeniu. nie jest idealnie ale jest duuza poprawa! moj synek baraszkuje w brzuszku i chyba tez czuje wiosne:) asiek78 -ja tez jestem zachwycona ze znow puszczaja Przystanek Alaska. pamietam ze kiedys baaardzo lubilam ten serial. wczoraj naturalnie tez ogladalam:) madziam kochana jak zdrowko??? lepiej mam nadzieje:) pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 tydzień? Ale fajnie! Wstyd, że nie umiem sobie sama policzyć tych tygodni, no nie? Dziś czuję sie dla odmiany wyśmienicie. Odstawiłam wszystkie leki. I nic, nie widzę różnicy. Żadnej. Cieszę się słoneczkiem. Cieszę sie spokojem, ciszą po remoncie. Zamilkły wiertary, kątówki i młoty ;)Cieszę się, że wypełzłam wczoraj na Piosenki Starszych Panów w wykonaniu MAgdy Umer, Piotra Machalicy i Macieja Stuhra. Bardzo mi się podobało, taki ciepły klimacik... Pozdrowienia od Małej Czarnej dla wszystkich mam. Ja też się dołączam. Całuski. Gumecka-jednak nie pojadę do tej szkoły rodzenia, nie mam transportu,a tramwajami to za daleko. Zwłaszcza, że nikt nie ustępuje miejsca cieżarnym. Opowiadaj, o czym Wam tam mówią, jestem strasznie ciekawa. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wróciłam od fryzjera z balejażem i od razu lepiej się poczułam, tak atrakcyjniej;) U mnie w pasie obecnie 92cm - trochę podskoczyło:) Zachciało mi się dobrego domowego bigosu i za chwilkę biorę się za gotowanie. Pewnie okupię to zmęczeniem i spuchnięciem nóg, ale warto, na samą myśl cieknie mi ślinka:D a wiadomo po porodzie szlaban na takie specjały:( trzeba to nadrobić teraz:D:D:D elfia mamo podziękuj na pozdrowienia Małej Czarnej i przekaż jej nasze. Pomimo, że nie jest tutaj z nami myślimy o niej. Jak wogóle się czuje? doszła już w miarę do siebie? Kupiłam sobie dzisiaj koszulę do szpitala (rozpinaną) żadna rewelacja, bo nie ma ciekawych młodzieżowych w takim fasonie, ale nie przejmuję się tym za bardzo i tak później pójdzie w kąt. Preferuję piżamki typu spodenki (majateczki + koszulka) w stylu sportowym lub satyna itp, wiecie o czym mowię ;):P Szlaforki też mi się nie podobają takie tradycyjne:( może jeszcze pochodzę to coś znajdę, na razie nic mi nie wpadło w oko, a żal mi kupować też byle jakiego, bo już trochę kosztują, a potem będzie lażał w kącie. Może pożyczę od kogoś. Uciekam \"pichcić\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......10kg...na 95% Maks 2.gumecka... Zabrze......... 26 czerwca......11kg.....80%Olimpia 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca....11kg ...Wiktor 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...13kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 10kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... 9. renia1…………….Tychy…………..25 czerwca…………11kg………….Oliwia na 90% LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........14 kg .........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........6,5kg....dziewczynka? 5. Anulka_krak........Kraków.......8 lipca...7 kg.....ogonek 6.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 7.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......8,5kg..... ??? 8.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......10 kg......dziewczynka 9.Gosia25.......Szczecin........17 lipca.......8,5kg..........Wiktoria 10.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........4,5 kg....... synuś 11.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .... 12 Kędziorek .......W-wa..........19 lipca.......12kg.....niespodzianka 13.Domi25....Warszawa..... 19 lipca..........9kg....Wiktoria i Zuzanna 14.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 15.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........8 kg.........Tymuś 16.cicha...........Łódź............21 lipca......15kg(!).....chłopczyk 17. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 18. Mała Czarna🌻 19.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 20.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 21.Teska78..........................27 lipca.............8 kg......synek 22.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 23.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 24.Zetka...................???.............????...........???...........??? 25. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg... No to ja też uzupełnię tabelkę:) i pozdrawiam Was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Niestety mam dla Was znowu złą wiadomość o Domi. Bidulka trafiła dziś na patologię z powodu bolesnych skurczy. Nie wie ile tam \"zabawi\". Pozdrawiam Was serdecznie w imieniu Domi i swoim:). Jak będę miała nowe wieści to sie odezwę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 32
TABELKA czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......10kg...na 95% Maks 2.gumecka... Zabrze......... 26 czerwca......11kg.....80%Olimpia 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca....11kg ...Wiktor 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.madziam27.. Gdańsk ... 26 czerwca...13kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 10kg..........Adam 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... 9. renia1…………….Tychy…………..25 czerwca…………11kg………….Oliwia na 90% LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........14 kg .........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........6,5kg....dziewczynka? 5. Anulka_krak........Kraków.......8 lipca...7 kg.....ogonek 6.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 7.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......8,5kg..... ??? 8.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......10 kg......dziewczynka 9.Gosia25.......Szczecin........17 lipca.......7kg..........Wiktoria 10.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........4,5 kg....... synuś 11.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .... 12 Kędziorek .......???.................19 lipca........????.....niespodzianka 13.Domi25....Warszawa..... 19 lipca..........9kg....Wiktoria i Zuzanna 14.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 15.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........8 kg.........Tymuś 16.ana32...........Łódź............21 lipca......20kg(!).....chłopczyk 17. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 18. Mała Czarna 19.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 20.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 21.Teska78..........................27 lipca.............8 kg......synek 22.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 23.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 24.Zetka...................???.............????...........???...........??? 25. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg... czesc mamuski nie odzywam sie ale codziennie czytam o czym piszecie asiek 78 uwazaj z tym bigosikiem jakis czas temu sie skusilam a pozniej straszliwie brzusio stwardnial elfia_mamo jak to slodziutko brzmi ....te 62 dni madziam27 cieplutkie pozdrowionka duzo sloneczka dla wszystkich.... mam +20kg ale tego sie spodziewalam ,dojdzie mi jeszcze troszke... do toalety biegam co 20-30 min -chyba jak wiekszosc z was(przy czym plynu oddaje 200-300g ufff wczoraj bylam na badaniu echa serduszka mojego rozrabiaki...kopal i krecil sie przez cale badanie. brzus podskakiwal ale udalo sie zbadac.serduszko mocno ,rowno bije. a tydzien temu na zwyklym usg brzdac spal w pozycji "na luzaka"(okreslenie tatusia) z jedna raczka za-pod glowka -na moment tylko otworzyl wielkie slepka i wygladalo to tak jakby sie nam przez chwilke przygladal-"czego mi przeszkadzacie".....zarowno mi jak i mezowi oczka zawilgotnialy... z tego co pamietam stopka malego ma ok43mm i maluszek wazy 1170g. raz jeszcze caluski,uciekam sie polozyc .dzis jest dla mnie okropny cisnieniowo dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana32 dzięki za odjęcie mi 1,5 kilograma,ale niestety to już nie aktualne:(.Kurcze,znów się zmartwiłam Domi,trzymaj się kochana!!!!Dbaj o siebie i maleństwa!!!!Mam nadzieję,że wszystko bedzie okay.Soul dzięki za info:).Czas poleżeć,bo nogi spuchnięte jak nie wiem,a wyniki w normie,więc nie wiem dlaczego aż tak mi puchną,że nawet łydki mam spuchnięte:(????Może Wy w czymś pomożecie?Szkoda,że nie umiem wkleić swoich zdjęć,bo jak oglądam te Wasze piękne brzunie to swój też bym pokazała,ale niestety ciemna masa ze mnie jeśli chodzi o komputer:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 32
domi :) gosia25 cala przyjemnosc po mojej stronie hi hi-przekopiowalam przedostatnia tabelke -przepraszam maz nie chce mi zrobic zdjatka buuu troszke szkoda bo sama chcialabym miec taka fotke,zazdroszcze Wam foteczek ale przed nami ostatni wyjazd nad morze przed rozwiazaniem-pozniej bede sie juz troszke bala ...wiec beda i zdjecia dobranocki ,papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 32
ale,ale....gosiku25 ja Ci 1,5kg .....ale Ty mnie 5kg odjelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie, ale szczególnie te dziewczyny, które sie męczą na naszych \"ukochanych\" oddziałach patologii położniczej. Domi, Madziam - trzymajcie się dzielnie, jescze trochę, jeszcze parę tygodni. Asiek-fryzjer to świetny pomysł, chyba i ja się wybiorę, chciałabym poczuć się lepiej. Co do koszul nocnych i szlafroków, to chyba nie warto inwestować w cuda - tak myślę sobie, że cokolwiek wezmę na porodówkę, to i tak zostanie zapaprane krwią, więc przeznaczam te koszule na straty. Kupiłam sobie taką zwykłą, bawełnianą, za kilkanaście złotych na targu, koniecznie w rozmiarze XXXL, z wyglądu nawet nie jest taka zła, ale tak jak mówię - nic szczególnego. Aha, ma guziki z przodu-ułatwia karmienie. Anulka, biedactwo.. okropnie mi jest szkoda, że tak musisz cierpieć, tęsknić. Buuu..... Ana32 - odzywaj się, Słonko, jak najczęściej, opowiadaj, co u Ciebie, nie ograniczaj się tylko do czytania. Bo wiesz, czasami nachodzi mnie taka zaduma: co się dzieje z ymi dziewczynami, które kiedyś tu były, wpisały się do tabelki, jakoś dały poznać - a teraz cisza.. Martwię się, że takie zniknięcie oznacza, że stało się coś złego. Takie myśli zawsze powodują u mnie gęsią skórkę. Ja się tak prędko w podróż nie wybiorę, nad morze mam za daleko, w góry - nie wlazłabym w obecnym stanie na żadną z nich ;) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Cześć dziewczyny, Domi, Madziam - trzymajcie się, współczuję Wam, że musicie przebywać w szpitalu, ale przynajmniej macie tam dobrą opiekę i jesteście bezpieczne. Już niewiele Wam zostało do końca. Ciąże bliźniacze rozwiązauje się zazwyczaj w 36-37 tygodniu, więc jeszcze troszkę wytrzymacie. Całuski dla Waszych pociech :-) Mojreczka - śliczny brzusio, taki zgrabny. Ja to już mam wielki balon. A ostatnio odkryłam przypadkiem rozstępy u samego dołu brzucha:-( a już myślałam , że uda mi się ich uniknąć... Wkońcu udało mi się wyjaśnić sprawę z nerką mojego brzdąca. Lekarz stwierdził, że faktycznie wielkość tej miednioczki nerkowej wykracza normę, ale nie na tyle, żeby trzeba było teraz coś z tym robić. Mamy więc spać spokojnie, a po urodzeniu poprostu powiadomić pediatrę o tym problemie. Ale to nic wielkiego. Uspokoił nas więc :-) Już nie mogę się doczekać przyjścia na świat naszego maluszka. Ostatnio zastanawiałam się, która z nas najprędzej będzie tulić swoje maleństwo, bo wiecie, terminy terminami, a róznie to bywa. Mojej koleżanki znajome miały ten sam termin (koniec marca), i jedna urodziła na początku marca, a druga prawie w połowie kwietnia. W weekend kupiłam sobie szlafroczek i koszulę do szpitala. Żadna rewelacja, ale w żadne szlafroki się nie mieściłam, musiałam wziąć XL. O zgrozo! Przyszła też paczka od mojej cioci :-) Mojemu dzieci ęciu przybyło mnustwo ciuszek, kocyki, ręczniki kąpielowe, buteleczki, zabaweczki, grzechotki, śliczny łoś, pościele i wiele innych rzeczy. Mam szczęście, że mam taką ciocię. A jeszcze dwie paczki w drodze, jedna z bujaczkiem, a druga z ciuszkami dla dziewczynki :-) Ciekawe co z tego będzie pasować na mojego Wiktorka :-) Sukienki mu nie założę, ale może reszta będzie pasować ;-) Wypatrzyliśmy tez wózek, chyba zdecydujemy się na Adbora ring max. Ale rozejrzymy się jeszcze, zamierzamy go kupić w tym miesiącu. Ok, nie nudzę już. Życzę Wam miłego dnia. Buziaki dla maleństw. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
acha, Asiek ja też bardzo chętnie bym się wybrała do fryzjera, ale nie mam pomysłu co zrobić. Jestem jak zwykle niezdecydowana. Pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam27 urodziła wczoraj rano przed czasem ale wszystkie laski czują się ok :) Wiktoria i Weronika >waga 2020 2300 > urodzone 7:40 7:41 > długie 49 i 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam27 urodziła wczoraj rano przed czasem ale wszystkie laski czują się ok :) Wiktoria i Weronika >waga 2020 2300 > urodzone 7:40 7:41 > długie 49 i 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
Hej dziewczyny! Dawno się nie odzywałam - wiem. Ale miałam naprawdę mnóstwo, mnóstwo pracy i jakos tak wieczorkiem juz mi się oczy zamykały i nie zaglądałm. Z tego co przeczytałam większość z Was dobrze sie czuje i dobrze znosi ciążę - to pocieszające. Ja zaczęłam 30 tydzień i powiem szczerze, że czas leci jak szalony!!! Dopiero byl początek a tu juz prawie koniec. Przytyłam niewiele ponad 8 kg:) i mam nadzieję że juz wiele nie przybędzie. I dla odmiany (mam synka) szykuje sie nam dziewuszka! Długo nie mogłam się oswoic z tą myslą, ale teraz już jest ok i jestem na etapie szukania pięknych sukienusiek. Nie wiem czy powinnam Wam o tym pisać, czy powinna sama zainteresowana ale nie moge się opanowac - tak bardzo sie ciesze. Magdak - wiecie o kim mówię - urodziła już 2 dziewczynki!!! Hurra! Resztę opowie Wam pewnie sama. Małe są w każdym razie dorodne i dobrze sie czują. Jesli wybaczycie mi tą opieszałość i milczenie przez długi czas to napiszcie pare słów :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
No nie!!! Mąż Madzima wyprzedził mnie o 6 minut!!! Ale to dobrze - przynajmniej oni powiadomili was pierwsi! GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam gratulacje...hurrrraaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny nadrobię zaległości...w czytaniu pewnie za jakieś trzy dni....mooje marzenie się spełniło ... i w dzwiach stanął mój mąż :):):) Pozdrawiam wszystkie serdecznie..Ściskam madziam i laski...Zdróweczko dla domi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Ha, mam już odpowiedź na swoje pytanie!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):- Już macie swoje pociechy przy sobie. Cudownie! Ucałuj Madzię i dziewczynki! Dajcie znać jak będziecie już w domu i koniecznie peześlijcie nam później zdjęcia swoich królewien. Jeszcze raz ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam GRATULACJE!!!!!!!!!!!🌻❤️:D:D:D:D:D:D Bardzo się cieszę, że wszystko w porzątku, a dziewczynki naprawdę duże. po prostu jak to przeczytałam to mnie zatkało;) fiu fiu nie pomyślałam, że tak szybko będziemy miały pierwszą rozdwojoną, a właściwie roztrojoną, hi hi hi ale to brzmi;):D Trzymajcie się cieplutko dziewczynki i dajcie szybko znać co i jak było. Czekam niecierpliwie. Mocne całusy i uściski dla Waszej trójeczki❤️ Asia i Maksio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! MADZIAM jak sie ciesze ze masz juz swoje malutkie przy sobie superrrrr ❤️ 🌻 Ja tez mam termin na 26czerwca ale mam nadzieje ze za szybko nie urodze, ale bliznaki rodza sie szybciej wiec oddycham poki co spokojnie. Domi- caluski dla ciebie trzymaj sie . Asiek- fryzurka musi byc, ja tez bym chciala balejaz ale nie mam kaski :-( Elfia mamo- szkoada ze nei mozesz chodzic ze mna do szkolki bo jest fajnie ale rozumiem ta odleglosc to koszmar.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! najwazniejsze ze wszystko jest ok!!!!!!! czekamy z niecierpliwoscia na fotki Waszych dziewuszek i dumnych rodziców. jestem w szoku....ide ochłonąć. bumpy witaj znowu i zagladaj kochana czesciej.to samo sie tyczy innych przyszlych mamus ktore nie zagladja za czesto. elfia mama ma racje. odzywalyscie sie a teraz niewiadomo co z wami....:( pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
MADZIAM I MEZOWI I CORECZKOM GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poplakalam sie z radosci :) :) :) a dla Domi NOS DO GORY I usmiechu i caluski-tez bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,ja też się popłakałam:) Madziam gratulacje!!!!!Ale Wam zazdroszczę,że już macie swoje skarby przy sobie.............Ana32 no to jesteśmy kwita,ale nie wiem jak to się stało,bo kopiowałam ostatnią tabelkę???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Co wy a taką zmianę? Z bliźniakami jest cięzko, bo się ledwo mieszczą w jednej linijce :-) Jak macie inne pomysły, to zmieniajcie. TABELA madziam27.27.04.g.7:40.Wiktoria.2020g,49cm,Weronika2300g,51cm czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......10kg...na 95% Maks 2.gumecka... Zabrze......... 26 czerwca......11kg.....80%Olimpia 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca....11kg ...Wiktor 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ......... ? 5.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 6.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 10kg..........Adam 7.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... 8. renia1…………….Tychy…………..25 czerwca…………11kg………….Oliwia na 90% LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........14 kg .........Igor 2.Edit1 ..........???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.kas28.........W-wa......4-8 lipca........6,5kg....dziewczynka? 5. Anulka_krak........Kraków.......8 lipca...7 kg.....ogonek 6.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 7.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......8,5kg..... ??? 8.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......10 kg......dziewczynka 9.Gosia25.......Szczecin........17 lipca.......7kg..........Wiktoria 10.Maja-24l........B-stok.........17-29 lipca........4,5 kg....... synuś 11.Magdzik............. ? ............ 18 lipca........... ? .... 12 Kędziorek .......???.................19 lipca........????.....niespodzianka 13.Domi25....Warszawa..... 19 lipca..........9kg....Wiktoria i Zuzanna 14.ewka31........?..................19lipca.........4kg..........? 15.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca.........8 kg.........Tymuś 16.ana32...........Łódź............21 lipca......20kg(!).....chłopczyk 17. optymka.........................22 lipca........7kg.......Piotrus (??) 18. Mała Czarna 19.dora77..........Lublin..........25lipca.............3kg........??? 20.anna 27 ........... ? ........... 26 lipca............. ? ..........? ... 21.Teska78..........................27 lipca.............8 kg......synek 22.Wikaaa ....Wrocław...........27 lipca............ 4kg........ Wiktor 23.monika27........Skierniewice......?????.............??.......??????? 24.Zetka...................???.............????...........???...........??? 25. Carry2........Częstochowa.......17 lipca.......4,5..........? SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasmo - rzeczywiście ekspresowo dostałaś odpowiedź na pytanie: która z nas będzie pierwsza. Madziam, całe szczęście, że jesteście zdrowe i wszystko pomyślnie się zakończyło! GRatuluję po tysiąckroć! Jednocześnie, gdy spojrzałam do tabelki planowanych terminów porodów, to przyznaję, że się wystraszyłam. No tak, właściwie, teraz to już nie znać dnia ani godziny. Natychmiast zjadłam serię leków, tych przepisanych przez gina, co to hardo odstawiłam, jako \"wcale nie działających\". Ciekawa jestem, jak sobie radzisz? Kiedy wracasz do domu? Jak się czujesz, MAdziu? Jak wyglądają Twoje maleństwa? Oj, mogłabym tak setkę pytań....... POzdrawiam gorąco! Domi, a co u Ciebie? Jak znosisz pobyt na położniczym? Jak się czujesz? Czy masz dobrą opiekę? U mnie ok. Byłam dzisiaj zbadać mocz. O dziwo wspuścił mnie bez kolejki jeden facet - miałam tylko postawić kubek, podać nazwisko i wyjść. Ale gdy weszłam do zabiegowego, okazało się, że pielęgniarka rozmawiała przez telefon, więc poczekałam chwilę, aż skończy rozmowę. Gdy odłożyła słuchawkę, położyłam kubek, podałam nazwisko i wyszłam. Jaką zjebkę dostałam od tego faceta! Jezu! Dowiedziałam się, że to bezczelność!!! Wykorzystywanie cudzej dobroci!!! Jak tak w ogóle można??!!! W pierwszej chwili zgłupiałam - o co jemu chodzi i jakiego rodzaju bezczelnością miałam szczęście się wykazać. No tak, ten telefon do siostry w zabiegowym... Trzy minuty... Szkoda gadać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×