Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Gość kasmo
Cześć dziewczyny, ja już padam dzisiaj na nos. Wczoraj było pół dnia prasowania, a dzisiaj od samego rana do niedawna piekłam, gotowałam, wyrabiałam itp. Mam już dość. Ale tak jak Wy wszystkie czuję się w te święta wyjątkowo. Tak się cieszę, że noszę w sobie dzidziusia i już nie mogę doczekać się następnych świąt kiedy dzidzia będzie z nami... Zyczę Wam wszystkim by te święta były dla Was pełne radości i miłości a nadchodzący Nowy Rok, spełnieniem i realizacją przynajmniej większości marzeń. Szczęśliwego donoszenia i rozwiązania!!! Jutro jedziemy z mężem do jego rodziny, ale przed owym Rokiem na pewno się odezwę. Przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Co prawda dziś wigilia, ale do wyjścia na kolacujke wigilijna do teściowej mam jeszcze pół godzinki, więc wpadam tu jeszcze by złożyć wam życzenia. Zycze Wam przede wszystkim zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt, pełnych nadzieji, spokoju i miłości...Mnóstwa prezentów, jeszcze więcej smakołyków na wigilijnym stole i wogóle wszystkiego naj. Pogłaszczcie swoje maleństwa ode mnie i moich szkrabików i trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nastrój kiepski. Takie tam sobie humorki. Moja pseudo-teściowa w Wigilię dowiedziała się, że zostanie babcią. No i nie uwierzyła!! Pomyślała (o ile ta kobieta jest w stanie myśleć), że z niej żarty sobie robimy. W ogóle mój miły poszedł na popołudniową zmianę do pracy, po pracy pojechał po swoją mamuśkę i razem ściągnęli na 22-gą. Kiedy ja już padałam ze zmęczenia. \"Teściowa\" przyjechała na gotowca, dla nikogo nie miała żądnego prezentu (sama dostałą dwa) i nie omieszkała nadziwić się, jak to możliwe, że jestem taka gruba, chociaż tak mało jem. To, że jestem w ciąży, do wiadomości nie przyjęła. Nazajutrz sobie pojechała, zabierając wigilijną wyprawkę, czyli co tam pozostawało po kolacji. Jest to rodzaj człowieka, którego towarzystwo wystarcza na długo. Muszę wyjść do ludzi, bo inaczej świra dostanę. Do następnego, może radośniejszego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo..... i zapadła cisza.... No to uzupełniamy tabelkę: NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............26 czerwca........ .............. ? ... elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mała Czarna a ja na Ciebie czekałam na drugim topiku i zastanawiałam się co u Ciebie! Nie wiem czy mnie pamiętasz?Miałyśmy tego samego dnia robić test:-) Mam nadzieję że mogę do was dołączyć? Też mam termin na lipieć i noszę w brzuszku bliźniaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mała Czarna a ja na Ciebie czekałam na drugim topiku i zastanawiałam się co u Ciebie! Nie wiem czy mnie pamiętasz?Miałyśmy tego samego dnia robić test:-) Mam nadzieję że mogę do was dołączyć? Też mam termin na lipieć i noszę w brzuszku bliźniaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............26 czerwca........ .............. ? ... elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27....... ? ..............26 czerwca........ .............. ? ... elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, kochana!!!! Jasne, że pamietam!!! Ale niespodzianka! Bliźniaki?!?! A miałas w rodzinie, czy raczej dwujajowe? Pewnie nie wiadomo jeszcze! Ale się ucieszyłam, jak Cię tu zobaczyłam!!! Poza tym, witam po świętach wszystkie mamuśki! Teraz z kolei zbliża się Sylwester. Ciekawe, gdzie się to wybieracie, co? Ja wciąż się waham, czy jechac do Wrocławia, do siostry, ale to kawałek drogi, no, ale miasto ładne, więc byłoby miło... A Wy? Jakie plany? Ściskam Was gorąco! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak tam mamuski, duzo kilogramow przybylo wam? Ja bylam wazona na wizycie 23grudnia i przytylam az pol kilograma hihihi. :-) Zapalenie pecherza juz mi przechodzi wiec chyba bedzie oki. Na sylwestra wybieram sie do znajomych do domku wiec posiedzimy i ponudzimy sie, moze za rok fajny sylwek z baletami ;-) Pozdrawiam i spadam jesc. http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! gumecka - Ja po świętach tak sobie. Trochę pojadałam, ale nie za dużo bo mi się nie mieści w żołądku;) tak sobie myślę bo zjem trochę a czuję się napchana do granic możliwości. Czy to możliwe, że przez to iż dziecko robi się coraz większe więc i też jest coraz mniej miejsca we wnętrznościach? Ogólnie było OK i nie chciało mi się wrócić do pracy... coraz bardziej mnie kusi żeby iść za jakiś czas na zwolnienie. W pracy tylko stres, ciągłe siedzenie w jednej pozycji, dużo przy komputerze no i oczywiście wczesne wstawanie:( kiedy ja się wyśpię...? Dość często daje mi się też znacznie we znaki kość ogonowa, jak dużo stoję albo siedzę w jednej pozycji. Ból czasem aż promieniuje na staw biodrowy, że ostatnio przez chwilkę nie mogłam stanąć na nogę. Trochę się tym martwię. Zapytam lekarza na wizycie po 1 stycznia co to jest. A wam tak się zdarzyło? Znalazłam nareszcie dwa fajne sklepy z cichami ciążowymi i to jeden obok drugiego. Na razie jeszcze nie potrzebuję, ale przynajmniej już wiem gdzie będę musiała się udać. Trochę pooglądałam rzeczy i było parę fajnych np. komplet bezrękawniczek króciutki + spodanie ze sztruksu w ślicznych kolorkach. Niestety niektóre dużo kosztują, ale cóż jak będę chodzić do pracy to coś takiego będę musiała mieć bo do biura nie wypada ubierać się w dres;):D Są też różne spodnie z wstawkami materiałowymi i paskami do popuszczania od jeansów przez bojówki do eleganckich. Ja osobiście wolę strój bardziej sportowy. Sylwester spędzimy albo w domciu (co mi zupełnie w tym roku nie przeszkadza) albo w malutkim gronie znajomych (4 lub 6 osób) u nich w domciu. Jak w domciu to upichcę coś dobrego, pooglądamy filmy i porozmawiamy bo ostatnio mało na to czasu. W czwartek zaczynamy 5 miesiąc i ja każdy wieczór wyczekuję ruchów dzidzi. Raz mi się wydawału już, że coś poczułam, jakby lekkie i szybkie \"pukanie\" w brzuszek od środka. Niestety nie jestem pewna czy to dziecko czy też jelita:( Nie tracę jednak cierpliwości. Na następnej wizycie zapytam też o płeć. Ciekawe czy będzie widać i czy będzie w stanie mi gin coś powiedzieć. No to się rozpisałam;) całuski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27..... Gdańsk .....26 czerwca........2kg .....bliznięta. elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27..... Gdańsk .....26 czerwca........2kg .....bliznięta. elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77........... ? .............. ? .................. ? ................ ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No wlasnie Asiek 78 ja tez szukam sklepow ciazowych, jestem w 15tc ale niestety te co kupilam miesiac temu juz mi nie pasuja chociaz wcale nie widac zebym miala wiekszy brzuch. Kolezanka znalazla mi jeden i maja tam tanie rzeczy wiec dzisiaj jade kupic spodenki, smiesznie nifdy nie myslalam ze bede chodzic w takich :-) Kochana moja znajoma jest wlasnie w 5miesiacu i napewno juz wie ze to dziewczynka bedzie wiec ty tez pewnie sie dowiesz jezeli masz lekarza z dobrym usg i maluszek bedzie chetny zeby pokazac sie z tej strony. Pozdrawiam mamuski.Papapapapa. :-) http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No wlasnie Asiek 78 ja tez szukam sklepow ciazowych, jestem w 15tc ale niestety te co kupilam miesiac temu juz mi nie pasuja chociaz wcale nie widac zebym miala wiekszy brzuch. Kolezanka znalazla mi jeden i maja tam tanie rzeczy wiec dzisiaj jade kupic spodenki, smiesznie nifdy nie myslalam ze bede chodzic w takich :-) Kochana moja znajoma jest wlasnie w 5miesiacu i napewno juz wie ze to dziewczynka bedzie wiec ty tez pewnie sie dowiesz jezeli masz lekarza z dobrym usg i maluszek bedzie chetny zeby pokazac sie z tej strony. Pozdrawiam mamuski.Papapapapa. :-) http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No wlasnie Asiek 78 ja tez szukam sklepow ciazowych, jestem w 15tc ale niestety te co kupilam miesiac temu juz mi nie pasuja chociaz wcale nie widac zebym miala wiekszy brzuch. Kolezanka znalazla mi jeden i maja tam tanie rzeczy wiec dzisiaj jade kupic spodenki, smiesznie nifdy nie myslalam ze bede chodzic w takich :-) Kochana moja znajoma jest wlasnie w 5miesiacu i napewno juz wie ze to dziewczynka bedzie wiec ty tez pewnie sie dowiesz jezeli masz lekarza z dobrym usg i maluszek bedzie chetny zeby pokazac sie z tej strony. Pozdrawiam mamuski.Papapapapa. :-) http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No wlasnie Asiek 78 ja tez szukam sklepow ciazowych, jestem w 15tc ale niestety te co kupilam miesiac temu juz mi nie pasuja chociaz wcale nie widac zebym miala wiekszy brzuch. Kolezanka znalazla mi jeden i maja tam tanie rzeczy wiec dzisiaj jade kupic spodenki, smiesznie nifdy nie myslalam ze bede chodzic w takich :-) Kochana moja znajoma jest wlasnie w 5miesiacu i napewno juz wie ze to dziewczynka bedzie wiec ty tez pewnie sie dowiesz jezeli masz lekarza z dobrym usg i maluszek bedzie chetny zeby pokazac sie z tej strony. Pozdrawiam mamuski.Papapapapa. :-) http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach!!:)) Jak Wam minęły święta kobietki??? Mi cudownie :D . Maksymalnie się zrelaksowałam, bo najpierw wigilia u teściowej, potem u rodziców, a całe święta to spotkania z rodzinką i przyjaciółmi. Po prostu cudownie. Nawet nie przeszkadzał mi brak śniegu. Może to też dzięki temu, że przez ostatnie 6 tygodni byłam na zwolnieniu i miałam czas przygotować się do tych świąt, a nie, jak co roku, gdy w wigilie padałam ze zmęczenia i miałam ochotę tylko się wyspać. No, ale teraz koniec laby, bo od jutra wracam do pracki. Byłam dziś u lekarza i okazało się, że od ostatniej wizyty przybyło mi dwa kilo. Mogłam się tego spodziewać, bo ostatnio jakoś urósł mi brzuszek. Nie powinnam się dziwić, bo przecież rosną w nim dwa małe bączki, więc pewnie z dnia na dzień będzie stawał się większy. Tym bardziej, że dziś lekarz powiedział, że moje maleństwa są duże jak na swój wiekPostraszył mnie, że może być tak, że jedno dzieciątko będzie ważyło 6 kg, a drugie 5, ale kiedy zobaczył przerażenie w moich oczach to zaraz powiedział, że tylko żartował. Poza tym wszystko jest w porządku i dzięki temu mogę wrócić do pracy. Domi24 – cieszę się, że w końcu na forum jest jakaś mamuśka, która tak jak ja będzie miała dwa maleństwa. A jak przyjęliście wiadomość o bliźniakach? Dla nas troszkę było to szokiem, mimo że mogliśmy się tego spodziewać, bo i u męża w rodzinie i u mnie były już bliźniaki. Teraz bardzo się cieszymy i już zastanawiamy się, jakiej płci będą maleństwa. Domi, czy Twój lekarz też zlecił Ci robienie USG co miesiąc a wizyty co dwa tygodnie?? Bo mój mówi, że przy bliźniakach trzeba ciążę bardziej kontrolować. Póki co u mnie wszystko w porządku, dzieciątka rosną jak na drożdżach i mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko jest oki. Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwa . Pozdrowionka dla wszystkich Mamusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaCzarna cieszę się że mnie pamiętasz:-) Co do bliźniaków to mojego męża mama poroniła bliźnięta, a w mojej rodzinie nie było.Szczerze mówiąc na początku byłam w szoku ale teraz już się cieszę! Na 80 % lekarz mówi że będą dwujajowe! U mnie koniec 11 tyg a brzuch taki że w swoje spodnie już się nie mieszczę ale ubrania w sklepach ciążowych są jakieś nie w moim guście a poza tym za drogie jak na ciuchy takiej jakości i postanowiłam ubierać się w zwykłych sklepach tylko w większe rozmiary, podobno w C&A są ciuchy ciążowe więc muszę się wybrać Na Sylwestra zostajemy z mężem w domu, nie chcę ryzykować jeszcze często boli mnie brzuch i biorę leki! Tak więc łózeczko, filmy, lody itd:-) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam27o jejku jak ja się strasznie cieszę że jeszcze ktoś będzie miał bliźnięta!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) Ja jakoś tak czułam że będą bliźnięta nie wiem czemu, przed USG strasznie się bałam( mamy je uwiecznione na wideo)Lekarz spokojnym głosem powiedział miała pani rację bliźnięta! Gorąco mi się zrobiło, jak my sobie damy radę finansowo?Jak ja donoszę dwójkę dzieci? czy nic im nie będzie? Ale przespałam się z tą myślą i już się cieszę:-) Skoro mamy dwójkę to widocznie mamy sobie dać radę! A Ty też miałaś takie wątpliwości????????????? Ja od początku ciąży miała straszne bóle brzucha, biorę luteinę i No- Spę na szczęście już tydzień ból jest mały! Co do wizyt to jeszcze nie wiem!Ostatni raz byłam na początku miesiąca i teraz idę od razu po nowym roku i nie wiem co lekarz powie! USg robię w innym miejscu i mój gim narazie dowiedział się telefonicznie! Mam nadzieję że będziemy się wspierac nawzajem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przypomniałam sobie że mój powiedział mi żeby spodziewać się maleństw wcześniej,czy Tobie też tak mówi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks24
Witam wszystkie przyszłe Mamusie! Jestem z Gdyni. W tym roku skończyłam studia i podjęłam pierwszą pracę. Tak szczęścliwie się złożyło, że jestem w 9 tyg. ciąży i mam termin na 6 sierpnia. To moja pierwsza ciąża. Jestem bardzo szczęśliwa, ale jednak boję o moje maleństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks24
Okropnie się czuję. Mam ciągłe mdłości i jestem strasznie zmęczona. W pracy nie moge usiedzieć - tak bardzo chce mi się spać. Ratujcie - powieddzie jak długo to potrwa i jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mam termnin na 13 lipca to moja trzecia ciaza mam wspaniale corki 17 lat i 12 lat.z corkami chodzilam w ciazy nie mialam zadnych dolegliwosci ,a teraz od poczatku listopada jest mi ciagle nie dobrze przeszkadzaja mi wszystkie zapachy dziwne bo sa to zapachy ktore kiedys bardzo lubilam persil lenor moj ulubiony krem do twarzy jesze co gorsza mieszkamy w nowym domu i wszystko pachnie nowoscia tez bardzo mi to przeszkada doszlo do tego ze nie wchodze do niektorych pomieszczen .Lekarz powiedzial ze to napewno bedzie syn jesli mam takie inne odczucia a co wy o tym myslicie? pozdrawiam mieszkam w irlandii i czuje sie troche samotnie piszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi24 - tak lekarz powiedział mi, że moge urodzić miesiąc wcześniej, bo tak to zwykle dzieje się z bliźnietami. Jak zaszłam w ciążę i jeszcze nie wiedzieliśmy, że jest dwójeczka to często z mężęm żartowaliśmy sobie na ten temat. No i okazało sie to prawdą. Ja też miałam jakieś przeczucia, że jest dwójka, bo o ile jeszcze przed ciążą byłam przerażona ta myślą o tyle jak już byłam w ciąży to często sobie myślałam, że jeśli będzie dwójeczka to napewno damy radę. Bo kto da jeśli nie my??Prawda też jest taka, że w pewnym momencie pojawiły się wątpliwości podobne jak u Was, ale skoro zostaliśmy obdarowani dwójką maleństw to widocznie tak musi być. Ja biorę cały czas Duphaston, bo na początku ciąży miałam plamienia i byłam na zwolnieniu. Teraz juz mi minęły i jestem z tego powodu szczęśliwa.No-spęłykam od czasu do czasu jak mam mocno napięty brzuch, bo narazie raczej brzuszek mnie nie boli. Teraz jestem w 15tc, a termin mam na 26 czerwca. Już nie mogę się doczekac, kiedy dowiem się jakiej płci są nasze maleństwa, a następne usg mam 15 stycznia. Może będzie można już wtedy zobaczyc conieco??Hmmm...Licze na to Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwa. Trzymaj sie i bdaj o siebie, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Cześć dziewczyny!!! Witam nowo przybyłe! Ja dzisiaj sobie zaszalałam. Wybrałam się na spacer z mamą, żeby sprawdzić jeden sklep z ciążowymi ciuszkami. Chciałam zorientować się co jest, w jakich cenach itp. bo już ostatnie dwie pary spodni w jakich chodzę stają się coraz bardziej obcisłe. Nie zamierzałam robić żadnych zakupów. Ale jak zaczęłam przymierzać.... Kupiłam spodnie, stanik i bluzkę. Spodnie już za jakieś dwa tyg będą niezbędne (te, w ktorych chodzę mieszczę się bez problemu rano, ale wieczorem muszę rozpinać), stanik został mi jeden (spotrowy), wszystkie pozostałe są już za małe, a bluzkę kupiłam bo jest śliczna i nie była taka droga. Ale przynajmniej już przez jakiś czas nie będę musiała biegać po tego typu sklepach a spodnie będą posłużą do końca ciąży. Jak wracałam ze spaceru miałam wrażenie, że poczułam moje maleństwo! Ze trzy razy powtórzyło się to samo odczucie... Ale też nie mam pewności czy to było to... To dopiero połowa czwartego miesiąca... domi i madziam- moja koleżanka rok temu urodziła śliczne bliźniaki, 3 tyg przed terminem. Faktycznie, kobiety noszące dwójkę rodzą wcześniej. Cieszcie się, będziecie wcześniej mogły się zacząć cieszyć maleństwami. Pozdrawiam wszystkie mamy i ich maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamuśki! Te stare też! (Bez urazy) ALeks24 - pytasz, jak długo potrwają Twoje dolegliwości? Powinny ustąpić najpóźniej w 4 miesiącu. Troska o dzidziusia jest naturalna, wszystkie ją przeżywamy. Co do senności, to trudno znaleźć na nią radę, jeśli to możliwe, to dobrze jest ucinać sobie drzemkę, gdy się pojawia. Mdłości, zwłaszcza poranne można przechytrzyć, zjadając kawałek krakersa, albo rogalika przed wstaniem z łózka. Dobrze jest nie doprowadzać do uczucia głodu, ani zbytnio się nie przejadać. Kaspopeja - Twój lekarz żatował z tym synem, nie da się przewidzieć płci na podstawie dolegliwości ciążowych. A że są one inne przy kolejnej ciąży... Cóż, organizm się zmienia. Jestem w podobnej sytuacji, mam 11-letnią cókę, również jak byłam z nią w ciąży nie miałam żadnych dolegliwości, a teraz przeżywam wszystkie opisane przez Ciebie. Aha, moja koleżanka jest w ciąży, miałą bardzo podobne objawy, a niedawno dowiedziała się że będzie miała córkę. Przyjdzie Ci trochę poczekasz, zanim będziesz mogła się dowiedzieć, czy nosisz synka, czy córeczkę. No i koniecznie pozdrów ode mnie Irlandię! Moim marzeniem (młodzieńczym :-)) było zamieszkać w tym kraju.... Gumecka - czy Bytom to dla Ciebie daleko? W Bytomi, na Jagiellońskiej jest fajny sklepik z odzieżą ciążową. Ale ja osobiście, z powodu braku kasy, przeszłam się po kilku sklepach z odzieżą używaną, od razu zapytałąm o odzież ciążową. Dużo badziewia, ale udało mi się także wyszperać bardzo fajne spodnie (jednae bojówki, jedne na gumie) oraz bluzkę. Można czasem znaleźć coś fajnego i taniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia77
NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... aisio............... ? ........30 czerwca........ ? ......... ? .... dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca ........ 4 kg..........????.. bumpy.........Rumia-Janowie....8 lipca .............. ? .............. ? ... Mała Czarna...Zabrze...........24 lipca............0..........? monika27........Skierniewice... Zetka gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? .... anna 27 ............. ? ............26 lipca............. ? ............... ? ... Magdzik............. ? ............18 lipca............. ? ............... ? ... Lila 26 ............Kalisz...........9 lipca............... ? ................ ? ... bugsy24.......... ? .............17-26 lipca.......... ? ................. ? .. L 27................ ? .............4 lipca............... ? ................ ? ... madziam27..... Gdańsk .....26 czerwca........2kg .....bliznięta. elfia_mama.....Bytom........27 czerwca......... 2 kg............. ? ... gumecka...Zabrze......20-27 czerwca.......narazie 0......nie wiem ... Mizka 31.......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... AGA1983.......... ? ..............26 czerwca......... ? ................ ? ... basia77..... Poznań ............2 sierpień..........1,5kg............. ? ... sliwkarobaczywka . działdowo......9 lipca......0kg...... ? .nie wiem.... asiek78......Czechowice-dz......9 czerwca.......... 0.........nie wiem kasmo...........Wrocław........14 czerwca......... 1 kg .............. Domi24...........Warszawa......19 lipca............1,5 kg.....bilźniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Ale sie tu zrobilo tloczno po swietach ale to dobrze jest co poczytac. Witam wszystkie nowe mamuski, dobrze ze tu trafilyscie. Aleks24-podobno te dolegliwosci mijaja w II trymestrze ale to wszystko zalezy od organizmu, ja mialam tylko mdlosci na poczatku(teraz to 15tc u mnie) ale nadal draznia mnie zapachy a zwlaszcza papierosow fujjjjjjj i np perfumy mojej tesciowej takie slodkie ze robi mi sie niedobrze. ;-) Kasjopeja-mi tez kolezanka mowi ze po moim wygladzie wychodzi ze bede miec synka ale to chyba tylko musimy poczekac az na usg wyjdzie bo tak to sie nie da przewidziec. Alfia mama-wiem Bytom to bliziutko ale wczoraj bylam w sklepiku w Gliwicach i kupilam sobie dzinsy, smiac mi sie chce z tych spodni ale co zrobic jak te normalne pod koniec dnia sie niezapinaja. :-) Ale z tymi ciuchami uzywanymi to jest pomysl, musze poszukac. Pewnie za dwa miesiace te moje pojda do szafy, mam tylko nadzieje ze ylek za bardzo nie urosnie bo na brzusio to jest sporo miejsca a nie chcialam takich obwislych na tylku. :-) mamuski tez musza ladnie wygladac no nie. Mala czarna-znalazlas juz lekarza w Zabrzu? Napisz co u ciebie bo sie martwimy. Pozdrawiam was wszystkie. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×