Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

dchf - WSNR. :P Everybody else - ❤️ :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym mówić, że CHCĘ, a nie MUSZĘ. ;-) Ale dobry i przymus na początek. :-P Jakby tego - to Do Siego :-D PS. Przeczytałam dzisiaj takie proroctwa na przyszły rok, że nie pozostaje nic innego tylko się powiesić. Ewentualnie wyemigrować. Może dla odmiany na Kamczatkę? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Dynamo zwiększa komfort jazdy...na rowerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie powiem :D:D:D Może tylko tyle, że jest bardzo kwaskowy* :D:D:D:D I że to bardzo nierozsądne, ale za to miłe :D:D:D:D:D dchf - możesz się już nie walić :P (Seksmisja: \"A czy ja mogę spróbować, czy aby nie jest mdły? Mmm, dobry, kwaskowy!\" :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
:D normalnie oszalała! Jesli to jest to co ja mysle...fiu..fiu...Kai! Kup mu sok ananasowy do picia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanasza, qrna! Nie wyciągaj ze mnie intymnych szczegółów! Kwaskowy w przenośni, no, że fajny, no :D A nie że soku ananasowego mu trzeba :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi się śnił koszmar w nocy
jeszcze nie mogę się otrząsnąć brrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
;) Kai to sie nazywa prowokacja - specjalnosc zakładu, kafeterią zwanym :) :D Radości na 2008r.! Niech każdy dzień minie w przekonaniu, ze to najlepszy dzien roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech wszyscy sie glupkowato usmiechaja... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co próbuje a nie może
No, niestety... Doopa. Nic a nic nie chce się poprawić. Zmęczenie. Tak po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co próbuje a nie może
Niech mi ktoś albo coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Pomogłabym...tylko jak i komu? Połową sukcesu jest chcieć pomocy a to jest pewne. Nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co próbuje a nie może
Dziękuję za odzew. Mój post był "krzykiem retorycznym", bo przecież są wokół mnie ludzie którzy naprawdę chcą mi pomóc, i pomagają, i niestety - "jak krew w piach" - że zacytuję Dzień Świra. Zawsze wierzyłem, że wystarczy cierpliwość; niestety, kiedy traci się nadzieję że kiedykolwiek będzie lepiej - to po co cierpliwość... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można mieć nadzieję, że to wszystko wokół to coś w rodzaju matrixa. Tylko że, cholera - może się okazać, że to jest właśnie polukrowana wersja... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest nauczyc sie zyc ...niemyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew w piach
No tak, to o mnie. Ja mam wciąż siły, ale jak widać, niestety nie można ich przeszczepić. A wokół mnie jest tyle rozpadu... Nie mogę nikomu pomóc. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo, co to za ponure nastroje? Pigułki proszę wymienić na inne, myślenie wyłączyć i żyć. Po prostu żyć. Jessooo, jutro do pracy, jak mi się nie chce! Kolokwia zaliczeniowe muszę przygotować, aaaa! Ale życie i tak jest piękne :) Pod warunkiem że się wyłączy myślenie i martwienie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai, podrzuć pigułki, przekażę komu trza. :-P Choć nie na wszystkich witamina M działa w ten sam sposób, jak na Ciebie. Witamina S podobnie. 😭 ;-) Jak tam początek powitanie i początek Nowego Roku? U mnie lekko \"przesrane\", że tak powiem, nie owijając specjalnie w bawełnę. Ale i tak zamierzam się trzymać, bo ktoś musi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co próbuje a nie może
Pigułki wymienić? Na co, na Biseptol? Czy Xennę? Przed użyciem przeczytaj Ulissesa bądź skontaktuj się z cieślą lub listonoszem. Będzie równie dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×