Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
ja bym chciała mieć taką nadzieję :-) Odkąd rozpoczęłam staranka, @ przychodzi do mnie wcześniej niż dotychczas i nawet nadzieji nie chce mi dać :-( ale mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej :-) a wogóle w tym cyklu, zupełnie nic nie odczuwam, żadnyc jajników, pobolewania piersi, nic zupełnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja bym chciała mieć taką nadzieję :-) Odkąd rozpoczęłam staranka, @ przychodzi do mnie wcześniej niż dotychczas i nawet nadzieji nie chce mi dać :-( ale mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej :-) a wogóle w tym cyklu, zupełnie nic nie odczuwam, żadnyc jajników, pobolewania piersi, nic zupełnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka ciążowa
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13,5..........Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka ciążowa
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13,5..........Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu może siegnę po test w czwartek. Mamy pomóc znajomym przy przeprowadzce tego dnia i musze wiedzieć wczesniej czy mogę dźwigać. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Dziewczyny,że tak szybko by mi się poszczęściło. jak sobie pomyślę, że może siedzi we mnie malutka fasolka to strasznie się cieszę a jednoczesnie biegam do ubikacji sprawdzic czy @ nie przyszła. Brzuch boli cały czas stąd ten niepokój, ale może to być też dobry znak. Nie, jakoś trudno mi w to uwierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu może siegnę po test w czwartek. Mamy pomóc znajomym przy przeprowadzce tego dnia i musze wiedzieć wczesniej czy mogę dźwigać. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Dziewczyny,że tak szybko by mi się poszczęściło. jak sobie pomyślę, że może siedzi we mnie malutka fasolka to strasznie się cieszę a jednoczesnie biegam do ubikacji sprawdzic czy @ nie przyszła. Brzuch boli cały czas stąd ten niepokój, ale może to być też dobry znak. Nie, jakoś trudno mi w to uwierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella co to za mina...natychmiast wróc do wcześniejszego podejścia i zadowolonej Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubek
Mam pytanko-czy znaci ejakies sposoby żeby zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej dziewczyny, fajnie się Was wszystkie czyta, ja @ miałam w tym samym czasie co i Ty Estella, czyli 23 listopada, ale powiem Wam jedno, już nie spodziewam się i nie czekam tak jak Wy, nawet o tym nie myślę, autentycznie, jak miało być, to jest i już, testować zamierzam przed Nowym Rokiem dopiero, bo chyba do końca nie uwierzyłabym w to, że to mogą być dwie kreski. W każdym razie trzymam za Was kciuki, pozdrawiam i do zoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze Malwa30, co ma być to bedzie, swojej gwiazdy, przeznaczenia nie zmienimy, jak zapisane tak ma być i juz:). Tylko gorzej sie z tym pogodzic jak sie chce a nie ma, wtedy takie madrosci zbytnio nie działają:) Moje kochanie ma dzis dzien wolny, ja juz sie nie burmuszę i nie złoszcze i jest mi fajowo:P Przsyłam pozytywne fluidki dla Was:D Co do sposobów aby zajsc w ciążę to ja ich nie znam, coprawda obiło mi sie o uszt co nie co, ale nie chcę wymyślać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, cześć Agusia! 🌻 Jak miło, że ktoś mnie zauważył. Siedzę sobie przed kompem, zajadam pyszne ciacha i czytam forum. Mężuś pojechał do warsztatu z samochodem, więc nie mam co robić. Wciąż czekam na dzidzię. Pozdrawiam wszystkie. A jak tam przygotowania do Świąt? Co będziecie przygotowywały i gdzie spędzicie Boże Narodzenie? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubek
AGUSIA-z miłą chęcią poczytam co słyszałaś.Bardzo prosze napisz może akurat zaskutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Wiecie, ja już nic nie rozumiem, mierzę sobie temperaturę, cały czas była niska, dziś 21 dc i podskoczyła mi do 37 st. Przecież to za późno na owulację, a jeszcze gorzej, że w zeszłym miesiącu było tak samo i nie miałam owulacji. Byłam dziś na teście kwalifikacyjnym w sprawie pracy i dupa, nic z tego nie wyjdzie, znów pewnie nie dostanę pracy 😭 Pisałyście o pierniczkach- ja już 2 razy w tym miesiącu piekłam i mogę podać Wam przepis na pyszne, proste i szybkie pierniczki- Dorotko nie gniewaj się:D🌻 20 dkg masła 1 kg mąki wrocławskiej 0,5 kg miodu naturalnego 2 szkl. Cukru 4 jaja 2 łyżeczki cynamonu 1 opakowanie przyprawy piernikowej 3 łyżki kakao torebka proszku do pieczenia na 1 kilo mąki (lub 2 małe proszki) Miód z tłuszczem, kakao i przyprawy rozpuścić, potem wystudzić. Cukier utrzeć z jajkami. Mąkę wsypać do miski, do tego proszek do pieczenia, masę miodową, jajeczną. Wyrobić ciasto i piec pierniczki w 150 st. Ja robię je z marmoladką w środku, a robię to tak: rozwałkowuję kawał ciasta na 0,4 cm, kroję na pół. Na jednej połówce układam małe kupki marmolady w odstępach, potem przykrywam to drugą warstwą ciasta i wykrawam wokół marmoladki foremkami. Są pyszne i nie twardnieją. Mam też przepis na pysznościowe ciastka owsiane, jeśli ktoś chce, to przy okazji Wam napiszę. Pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Wiecie, ja już nic nie rozumiem, mierzę sobie temperaturę, cały czas była niska, dziś 21 dc i podskoczyła mi do 37 st. Przecież to za późno na owulację, a jeszcze gorzej, że w zeszłym miesiącu było tak samo i nie miałam owulacji. Byłam dziś na teście kwalifikacyjnym w sprawie pracy i dupa, nic z tego nie wyjdzie, znów pewnie nie dostanę pracy 😭 Pisałyście o pierniczkach- ja już 2 razy w tym miesiącu piekłam i mogę podać Wam przepis na pyszne, proste i szybkie pierniczki- Dorotko nie gniewaj się:D🌻 20 dkg masła 1 kg mąki wrocławskiej 0,5 kg miodu naturalnego 2 szkl. Cukru 4 jaja 2 łyżeczki cynamonu 1 opakowanie przyprawy piernikowej 3 łyżki kakao torebka proszku do pieczenia na 1 kilo mąki (lub 2 małe proszki) Miód z tłuszczem, kakao i przyprawy rozpuścić, potem wystudzić. Cukier utrzeć z jajkami. Mąkę wsypać do miski, do tego proszek do pieczenia, masę miodową, jajeczną. Wyrobić ciasto i piec pierniczki w 150 st. Ja robię je z marmoladką w środku, a robię to tak: rozwałkowuję kawał ciasta na 0,4 cm, kroję na pół. Na jednej połówce układam małe kupki marmolady w odstępach, potem przykrywam to drugą warstwą ciasta i wykrawam wokół marmoladki foremkami. Są pyszne i nie twardnieją. Mam też przepis na pysznościowe ciastka owsiane, jeśli ktoś chce, to przy okazji Wam napiszę. Pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olala! Jutro zabieram się za pierniczki! Podaj przepis na te ciasteczka owsiane! Z góry serdecznie dziękuję. Pa, pa. {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przyszła @, no chyba że to krótkie plamienie - jakie zdarzają się w czasie ciąży, ale nie sądzę. No i nie nacieszyłam się długo nawet myślą i nadzieją. Dobrze,że nie robiłam testu, ale cóż trzeba być optymistką! Jak rzucałam cilest, planowaliśmy z mężem, że zaczniemy starać się o dzidzę w przyszłym roku, no i tak pewnie ma być. W 2005 roku WSZYSTKIE zjadziemy w ciążę. Póki co trzeba się bawić - w święta zamierzam wybawić się za wszystkie czasy aby w 2005 roku spokojnie przywitać w brzuszku Fasolkę. Prawda,że damy radę???:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko nasi meżczyzni chyba sie zgrali bo moje kochanie spedziło kilka godzinek w warsztacie samochodowym:). Ja nic nie mam kupionego i nie mam pojecia co kupic Tomkowi:O. Naszczęscie mycie okien mam za sobą:), wiec luz.. Olala moze z tą pracą to nie dokonca przesądzone:), a ta Twoja temperaturką to dziwna sprawa, sama juz nie wiem. Soul miejmy nadzieję ze rok 2005 bedzie baaardzo owocny, u mnie tez kto wie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko z przygotowaniem potraw to sie wkręce do mamy zawsze coś da do roboty, ale ja ugotuje barszczyk mniammm:), wigilię spedze z rodzicami, a w w pierwszy dzien swiąt jedziemy do Tomka dziadków.:) bede sie strasznie lenićć hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Witam :))) Agusiu zapomniałam przepisu, ale widze, ze Olala wyratowała mnie z opresji:) dzieki - za co miałabym się gniewac, w przyszłym roku skorzystam z nowego przepisu:) na pewno też są pyszne, tym bardziej, że składniki sa prawie identyczne:) :) Życzę wszytskim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej dziewczyny, ale mi się nie chce iść do pracy, jutro wielki dzień, czyli mój ukochany przekonuje komisję, że zasługuje na dr przed nazwiskiem, w zasadzie żyjemy w tej chwili tylko tym, ja bardzo się boję, on zestresowany, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, pozdrawiam Was i też uważem, że w 2005 roku wszystkie będziemy z brzuszkami, całuję gorąco i zbieram się do pracy, u mnie sajgon, bo kilka osób poszło na zwolnienia, ale ja jestem obowiązkowa i nie idę, przynajmniej nie zastanawiam się, czy @ przyjdzie czy też nie, od przyszłej środy mam wolne do końca roku, będę sobie duuuuużo odpoczywać, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Witam:):)ja dziennie jestem tak zaspana że ledwo sie budze Kiedy wreszcie będzie wolne uuuuu:( ja niestety mam wolne tylko w wigilie i sylwestra:( więc te święta przelecą strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej Soul ciekawe czy to u ciebie @ czy nie? jeśli @ to bardzo mi przykro:( więc trzeba czekać na 2005r. moze będzie bardziej owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ale sie niwyspałam dzisiaj, ale dobrze że humor dopisuje :) Hej Mysza, jak przygotowania do Świąt u Ciebie?? Gdzie się podziewa Impersona?? A może ona rodzi?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Za mnie też trzymajcie kciuki - dzisiaj bede miała bardzo ciężką i ostrą przeprawe z klientem i aż mi niedobrze na samą myśl o tej awanturze, która napewno będzie na 100%. Ale taki już mój los ... Z weselszych rzeczy to fakt, ze mam już prezenty dla rodzinki i jeszcze tylko 10 dni do Wigilii :-)) Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej Kasia :) u mnie przygotowania troche w lesie, dla mężusia coś tam już mam ale jeszcze dla rodziniki nie mam:(dziś znów będziemy latać po południu po mieście żeby coś zdobyć (prezenty):) W Wigilie jedziemy do moich rodziców na kolacje potem do teściów, w pierwszy dzień świąt do teściów na obiadek:) a w drugi do moich rodzićów:) i koniec świąt:( A co do Impersony to tęz tak pomyślałąm że może już rodzi:) ciekawe, no bo jak nie rodzi to chyba by sie odezwała co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Halo czy wszyscy są na zakupach???:)jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie masz zaplanowane święta :) my to z jednymi rodzicami spędzamy Wigilię, potem w pierwszy dzień świąt u znajomych a drugi dzień z drugimi rodzicami :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×