Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość malwa30
meg, wyskakuj z drugiej tabeli i wskakuj do pierwszej, nareszcie, hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG GRATULACJE I KWIATKI DLA CIEBIE 🌻🌻🌻 Wiesz tak szczerze to dalas nam wszystkim chyba tutaj nadzieje ze jezeli Tobie sie udało no nam tez sie uda :) GRATULUJE Z CALEGO SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG GRATULACJE I KWIATKI DLA CIEBIE 🌻🌻🌻 Wiesz tak szczerze to dalas nam wszystkim chyba tutaj nadzieje ze jezeli Tobie sie udało no nam tez sie uda :) GRATULUJE Z CALEGO SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
no to pisze :)) w tym cyku sprawdzałam tylko szyjkę / i to dobry sposób warto się go nauczy / bo zaobserwowałam że faktycznie śluz płodny prawie zanika a szyjka jest wtedy jeszcze otwarta , niestety żeby to zaobserwować trzeba praktycznie codziennie sprawdzać w tej samej pozycji i można wyczuć różnicę , objawów specjalnie nie miałam ale jak poczytałam na bocianie to dopiero doszłam do wniosku że może :)) po świętach strasznie się rozleniwiłam , spałam nawet w dzień , strasznie chciało mi się pić - a raczej mało piję , i siku chodziłam co pół godziny ale skoro tyle piłam to stwierdziłam że to normale i w środę zrobiłam eksperyment przyszłam do pracy o 13 i wypiłam 1/2 kubka kawy z mlekim tylko do 20 ai tak chodziłam z 10 razy albo i lepiej , jak nie poszlam to zaczynał boleć nie brzuch , jak wracałam z łazienki bylo ok, no i śluz na początku dużo miałam wrażenie że mam mokre majtki , póżniej trochę mniej ale mleczny i taki ciągnący się z pojedyńczymi pasmami , myślałam że to jakiś może grzybek ale bez zapachu i nic mnie nie swędziało , a biuścik zrobił się napompowany i nie bolał jak przez ostatnie miesiące przed @ tylko troszkę mnie tak "rwał" od środka , i sutki może wrażliwsze na ból ale z wyrażnymi prawie białymi pod skórą przebarwieniami , jajniki od czasu do czasu pobolewały ale wyrażnie na bokach a nie jak przed @ na środku brzucha , coś jak wyrostek no i najmniej przyjemna rzecz przed sylwesterm już zaczęło mi się odbijać co kolwiek zładłam , to takie dziwne uczucie jakby już prawie trzeba było biec do łazienki , ale po dłębszym oddechu wszystko mija :)) a i denerwuje mnie zapach papierosów lub inne mało atrakcyjne ale wcześniej też byłam bardzo wyczulona , no i strasznie szybko staje się nabuzowana , prawie jak bomba zegarowa ale to może przez to oczekiwanie bo dziś czuję się suuuuper i śpiewam :)) mam nadzieję że przestanę budzić się codziennie o 4 i potem dosypiać , mam nadzieję że to wszysto ale w razie pytań służę wyjaśnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
dzięki , jesteście kochane :))) buziaczki musi się udać do 5 razy sztuka , może faktycznie te piątki są szczęśliwe , ja naprawdę myślałam że nic z tego a to chyba potrzebny jest luz , ale przynajmniej nauczyłam się obserwować mój organizm , ale ile nerwów mnie to kosztowało , podobnie jak was więc głowy do góry , mogę pożyczyć krzesło ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
łał, jesteś niezłą obserwatorką, a od którego dnia cyklu się to wszystko zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
jakoś po 20 dniu cyklu , najbardziej dziwił mnie ten śluz i zero bólu piersi , a przez te cztery miesiące odkąd zaczeliśmy się starać to myślałam że się wścieknę , były ciężkie obolałe , poprostu okropność , a teraz nic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Ból piersi czasem jest oznaką stresu, więc się mego wyluzowałaś, stąd brak bólu, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jejku - gratulacje MEG !!!!! To dla nas faktycznie nadzieje i znak że trzeba dac sobie na luz i wtedy sie uda - napewno sie uda !!!!! No to teraz od dzisiaj juz nie myśle o tym za dużo i w przyszłym miesiącu może będę następna z okrzykiem - UDAŁO SIE UDAŁO !!! Ale mam teraz dobry humorek - to Twoja sprawka Meg - Dzieki za dobre wieści :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... może nie w przyszłym bo w tym cyklu raczej nie mogę ale za to za 2 miesiące pewnie będzie już malutak fasoleczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22
Hej Kobitki.jeszcze was dobrze nie znam ale mam nadzieje że to się zmien.Prawdę mówiąc to jaj też miałam takie same symptomy jak Meg....starałam sie zbytnio nie ekscytować ale gdzies tam w podświadomości myślałam że jestem w ...No niestety chyba jednak zbyt dobrze znam mój organizm.Niby bóle przed ciążą i okresem są takie same ale ja doskonale wiem że to jednak okres.Wtym miesiacu wyluzowałam i myślałamże może spotka mnie miłe zaskoczenie...a tu nic.Najgorzej że jest mi niedobrze i kręci mi sie w głowie-ale to napewno od okresu.Wiecie co próbuję intensywnie od września i jestem już zmęczona ciągłym czekaniem na dni płodne a potem rozczarowaniem.Nie wiem czemu mi nie wychodzi...i chyba już nie chcę sie nadtym zastanawiać.Postanowiłam dać sobie narazie spokój.Może jak przyjdzie wiosna i zregeneruje swoje siły może wtedy się uda...bo wiecie co spłodzenie maleństwa to bardzo wyczerpujące zajęcie.Mam tylko nadzieję że wkońcu sie uda...TYLKO KIEDY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) widzęże Meg jest w niebowzięta :) GRATULUJE :):):) chciałabym przy tesowaniu też krzyczeć udalo sie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 ............??..............?? .................??........................?? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika1976......Monika.....................lew..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
ale normalnie to zawsze trochę mnie bolały przez kilka dni przed @ tak ze trzy dni przed a kiedy był spadek progesteronu i przestawały boleć i traciły nieco na wyglądzie / niestety po pierwszym dziecku :(( / to przychodziła @ jeszcze raz dzięki za gratulacje , jesli mnie takiej staruszce się udało to wam też musi , musi wyjść myślę że dobrą metodą na początek mogą być testy owulacyjne bo ja zawsze myślałam że owulację mam w granicach 14-15 bo zawsze wtedy bolał mnie trochę jajnik a wyszło z testów że to 17-18 dzień cyklu i to potwiedził monitoring , mężowi też zaaplikowałam androwit brał go w październiku / tak na wszelki wypadek / a poniważ chłopaki produkują się ok 70 dni to może to pomogło no i brałam też wiesiołek na śluzik ale wtedy to dopiero mnie zalewało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika1976......Monika.....................lew..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Meg normalnie mnie zatkało!...ze szcześcia oczywiście. bardzo Ci gratuluję! i oczywiście ogromnie zazdroszczę!!!! Obyś była znakiem, że ten Nowy Rok będzie i dla nas owocny! Wszystkiego naj!!!!! i jeszcze raz gratulacje!!!!! Wczoraj byłam na imprezie firmowej , wrócicłam o 1 :-) wypiłam trochę drinków, a co tam? w końcu nie wiem czy fasolka teraz jest czy nie. Ale mam nadzieję, że jednak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
przeżyłam wielki stres :( oczywiście pocztałam forum na gazecie a tam jakaś dziewczynka pisze że zrobiła 2 testy i wyszły pozytywnie a później przyszła @ , b-hcg wyszło mizerne , podwyższone ale za małe jak na ciąże , a ja zrobiłam tylko 1 test i od razu widać było II krechy ale kurcze przeraziłam się :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg daj spokój! Nie martw się na zapas. To jakiś odoosobniony przypadek. Według mnie jak wyjdą dwie krechy to nie mam innej możliwości, jak ta że jesteś w ciąży. Jakby nie wyszły dwie to zawsze jest niepewność bo stężenie hcg może jest małe ale za chwilę sie podniesie. Głowa do góry. Nieg\\długo pójdziesz do gina to potwierdzi wyniki testu! Trzymaj się! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg nie stresuj sie !!!!! Wszystko bedzie dobrze!!! Choc powiem Ci szczerze ze przeszlo mi cos takiego przez mysl jak napisalas ze sie udalo, bo ja juz nie wierze w te testy, ale skoro piszesz ze odrazu wyszly dwie krechy to badz dobrej mysli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
dzięki za pocieszonka :)) buziaki do poniedziałku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Czesc kobitki:) Niedawno zdobylam dostep do komputera:) Kurcze a tu taaaaaaaaaka wiadmosc:) Meg gratulacje:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Czyli 30 latki gora;) Ale tutaj sa wspaniale kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg - wielkie gratulacje!!! Sylwia19 - Ciebie także gorąco pozdrawiam kochanie :) Wszystko bedzie dopse dopse! Remembaj o TYM :* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
Meg! gratulacje!! życzę ci szczęśliwych i spokojnych już tylko 38 tyg. tak bardzo sie cieszę!!!! dziewczyny to napewno dobry znak na nowy rok! głowy do góry! nam tez sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lrisa26
do MEG33: Po pierwsze wielkie wielkie gratulacje. Ale szybciutkie moje pytanko - to mozesz mi napisac mniej wiecej w którym okresie cyklu mogło dojsc do zapłodnienia. Czytam Wasze wypowiedzi, rózne sa a skoro Ty jestes ta na czasie prosze o odpowiedz. WIem ze to róznie bywa i nie jest regułą ale jesli mozesz napisz. Z góry dziekuje i zycze szczesliwego przezywania 9m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki :D Meg GRATULACJE!!!!! {kwiat] ❤️ {kwiat] ❤️ {kwiat] ❤️ {kwiat] ❤️ {kwiat] ❤️ {kwiat] ❤️ {kwiat] ❤️ {kwiat] ❤️ Ja właśnie wróciłam ze sklepu z duzych zakupów wziełam sponsorke (mame) i kupilam wszystko dla dzidzi tzn kosmetyki pieluszki jednorazowe husteczki smoczki itd zostalo mi tylko kupic łóżeczko wózek i fotelik-nosidełko :D mam z tego powodu bardzo dobry humorek Maleństwo sie kreci strasznie i dopiero teraz jest na tyle nisko ze mnie w pecherz uciska :) za kazdym razem jak mam skurcze przepowiadajace to sie boje ze to juz hihi ale nawet czop mi jeszcze nie odszedl no chyba ze go nie zauwarzylam ale w to watpie Impersona jak sie czujecie?????? napisz cosik bo jestem bardzo ciekawa :D :D :D :D Do wszystkich starajacych sie nie marwtcie sie ten rok nalezy do was i kazda z was w tym roku zajdzie w ciąże tylko nie wszystkie naraz :) pokolei :D bardzo wam tego zycze {kwiat] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam was wszystkie:-) no dawno sie juz nie odzywałam ale najzwyczajniej brak czasu....jesteśmy zajęci ostatnimi przygotowaniami do naszego ślubiku to już 15 stycznia:-) i dzisiaj własnie finalizowalisy szczegóły mojej kreacji;-) oczywiście najwazniejszym świadkiem będzie nasz synunio :-) , który ostatnio dokazuje i bryka po brzuniu że hej:-) no i oczywiscie zyjemy planowaniem zakupków dla maluszka pod koniec miesiąca chcemy zakupic wózeczek , fotelik do samochodu ,łóżeczko czyli najpowazniejsze zakupki, reszte w nastepnym miesiącu . Gratuluje wszystkim przyszłym nowym mamusiom .....jak ten czas leci u mnie już 31 tydzień a dopiero co cieszyłam się z dwóch kreseczek na teście:-) Trzymam kciuki za wszystkie starające się i przesyłam ciążowe fluidki:-) Pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia68
Kobitki czytam wasze posty i az blogo mi sie robi z przyjemnosci. Ja tez BARDZO BARDZO BARDZO chce miec dzidziusia. Mam juz 36 lat i w zwiazku z tym mnostwo obaw. Poza tym mamy z mezem dosc zwariowana sytuacje zyciowa, wielka przeprowadzke i sporo stresow w perspektywie w pierwszej polowie roku. Ale przysieglismy sobie, ze w sierpniu odstawiam pigulke, we wrzesniu jedziemy na upragnione wakacje, sytuacja ma nam sie poprawic znacznie do tego czasu.... wiec moze wyluzujemy sie, bedzie radosny seks kilka razy dziennie, bujna natura pomoze nam ze wszystkich sil.... a na razie marze sobie o dziewczynce lub chlopczyku... jak to bedzie i czy bede dobra mama... Do sierpnia bede nastawiac sie pozytywnie i zbierac sily. wiela przyjemnosc sprawia mi czytanie waszych postow, jestescie fantastyczne trzymajmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg kurcze ale sie cieszę wielkie gratulacje:D:D:D:D:D:D, nareszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniea zyczę powodzonka i udanych wakacji:P:D, napewno bedziesz dobrą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG- cudowna wiadomość, moje najszczersze GRATULACJE :):):):):):), ależ ja Ci zazdroszczę, no ale miejmy nadzieję, że teraz wszystkie pójdziemy za Twoim przykładem 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×