Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
Monia, a powiedz mi czy Twoje cykle były regularne, miesiączka zawsze trwała tyle samo czasu? Dodam po co mi te testy, otóż od początku cyklu mam ogromną ochotę na seks, tylko czekam aż mi sie skończy @. Około 11 dc to już zupełne szaleństwo, później mój temperament spada. Jeszcze z siebie coś wykrzeszę około 14 dc. A później jakoś mi sie nie chce kochać. A kto wie, może wtedy mam owulację i może wtedy byłaby szansa na dzidzię , a ja "śpię"? Dlatego chcę się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ha ha nie poszłam odsypiać, ogladałam m jak miłośc bo powtarzają, strasznie sie wciągnęłam w to seniale:O. No i jeszcze poszłam pomuc coś tacie, podac, przytrztmać i pośpieszać hi hi, bo nie mogę sie doczekać:) Ja jakoś zauwazyłam ze mój sluz jest jakoś skąpy, sama nie wiem, te ziółka to są właśnie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Estella tak różnie najczęściej miałam co 26 dni a ostatnio zliczałam sobie od kwietnia to tak różnie 2 razy w ciącu pół roku miałam co 28 dni potem najczęściej co 26 ale czasmai co 25 tak różnie bardzo regularnych nie miałam! No i może masz racje może kiedy tak jak piszesz juz śpisz masz wtedy dni płodne :) U mnie nigdy z wyliczń kalkulatorów nie wyszło że mam tydziń przed @ zawsze te dni uważałam za dni nie płodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, ze mną jest podobnie . Na tydzień, półtora to nie chce mi się kompletnie nogą ani ręką ruszać :D. Najbardziej odczuwają to pewnie nasi M :D A tak przecież moze tez być że owulacja następuje później. Tylko gdyby była, to dlaczego następuje spadek aktywności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja prawdę mówiąć śluzu plodnego u siebie wcale nie obserwuję :-( natomiast po owu (tak mi sie zdaje) jest dużo śluzu, biało-kremowego, nierozciągliwego :-( Castagnus ma uregulować cykl, zrównoważyć wytwarzanie hormonów, to może i na śluz pomoże. A na śluz płodny jest podobno ten olej lniany, no i wiesiołek, który mi nie pomógł :-( Kasiu, ty chyba łykałaś Oeparol - zauważyłaś po nim zmiany w śluzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella jeśli o mnie Ci chodzi to jedyne co łykam narazie to wiesiołek :) bo pamietasz, miałam znikomy śluz, ale teraz juz lepiej jest troche :) przynajmniej go widać hihi Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no właśnie jak to jest, skoro mamy jeszcze trochę instynktu samozachowawczego, to powinno chcieć nam się kochać właśnie w owulację. Ja myślę, że mam owulację, i to pewnie koło 14 dc i w końcu te moje jajeczko zmęczy sie ciągłym atakiem plemniczków i się odda w niewole ;-) albo inaczej - weźmie sobie jakiegoś zakładnika z żołnierzyków mojego mężulka :-) i sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, a ile cykli łykasz już ten wiesiołek? bo ja łykałąm przz 2 cykle po 5 tabletek i żadnej poprawy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch cykli, poprawy znacznej tez u mnie nie ma, ale jakas jest, tzn wczesniej o ile pamietasz martwiłam się że w czasie owulacji prawie w ogole nie mam śluzu, teraz jest go mało ale jest :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
to może niepotrzebnie praestałam łykać ten Oeparol? no nic zobaczymy jak to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystkie z Was, które biorą leki hormonalne, miałyście badania na poziom hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no Oeparol - to olej z wiesiołka tłoczony na zimno. A Ty Kasiu jakie tabletki łykasz? Właśnie powiedzieli w radio, że co szósta para w polsce ma problemy z zajściem w ciążę :-( statystyki są przerażające!!!! Ja nigdy nie miałam robionych badań hormonalnych, ale jak do wakcji nie uda się zasiać ziarenka :-) to zrobie takie badania - na prolaktynę, progesteron, estrogeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Własnie slyszałam w RMF Fm ze maja zlikwidowac tz becikowe to sa swinie dlaczego dziewczyny ktore maja urodzic dzieci nie dostana tych pieniazkow przeciez nie rozwala ich na byle co tylko kupia cos dla swojej fasolki lub fasolek . To okropne co sie dziewje w tym kraju nawet tak malej istotce a juz kase musza zabrac !!!!! zmiana tematu -----> Witam wszystkie nowe koleznaki 🖐️ U mnie wszystko ok juzro ide znowu do ortopedy zobaczymy co powie i jade na Tomograf komputeroy nogi . Troszke sie boje bo wiecie spisalam ten miesiac na straty ale gdyby cos to nigdy sobie bym nie wybaczyla ze zrobilam to badanie a bylam w ciazy pozatym to zaczyna mnie bolec brzuch i zadnych objawow piersi nie bola i tylko taki sluz mi leci ale to chyba nie to. Pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć paula, u mnie we Wrocławiu to jeszcze nie dali becikowego, a już chcą zabrac??? :) to ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggusia
czesc Dziewczyny 🌼 nie pisalam nigdy wczesniej tutaj na forum,ale czytalam Was,ja juz chcialabym zostac mamusia,od kwietnia odstawian tabletki i powolutku bedziemy sie z moim Kochaniem za stworzenie malutkiej "fasolki",powiem szczerze ze przerazaja mnie te dane statystyczne swiadczace o tym ze coraz trudniej o dzidzie,mam nadzieje ze obejdzie sie bez komplikacji... pozdrawiam Was wszystkie i szczerze zycze Wam powodzonka :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aggggggusia, dane statystystyczne są coraz gorsze, ludzie zabiegani, nie dbają o zdrowie, środowisko zanieczyszczone, to wszystko ma jakiś wpływ, mam nadzieje jednak że wszystkie doczekamy się fasolek :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggusia
ja bardzo bym chciala juz teraz ale wiem ze tak nie wolno nie mozna,jeszcze czeka mnie przerwa po tabletkach antykoncepcyjnych,a pozniej starania,marze by wszystko dobrze i sprawnie poszlo,wiem ile znaczy dla kobiety czekanie na dziecko,moja siostra dlugo nie mogla miec dzidziusia,dopiero po 5 latach im sie udalo,i teraz maja 1,5 roczna coreczke,mam nadzieje ze my tak dlugo czekac nie bedziemy.. pozdrawiam Cie Kasiu i Was Wszystkie Dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co to sie dzieje, niedawno chcieli dawać po 5000 pln, a teraz chcą zabierać, słów nie ma. Swoją drogą to ja sie boje ze przez branie pigułek beą problemy z zafasolkowaniem, żałoje ze je brałam. Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Tweety ja nigdy nie brałam pigułek zabezpieczaliśmy sie tylko prezerw. a terz 4 miesiące staranek i nic i cykle mam jak w zegarku i nic :( może stara jestem 30lat w tym roku:( nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
w ogóle się dziwnie czuje cały dzień boli mnie podbrzusze ale piersi nic a pare dni temu bolały ... dziwne czy to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza napewno nie przez to ze jesteś stara, bo nie jesteś:)pewnie troszeczke odblokować sie psychicznie trzeba:), a zresztą napewno jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, ja też mam cykle jak w zegarku i nic... Ale to sie wkońcu musi zmienić.:) Ja brałam pigułki, ale mto było z 5 lat temu. Nic mi sie po przerwaniu nie rozjechało z okresami. Tylko jak przerwałam, to wróciła mi większa ochota na przytulanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia racja, ja miałam tak samo po odstawieniu pigułek, a słyszałam tez ze one powodują spadek libido i dlatego tak wycgodzi, no ale teraz....:Dochota ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
a więc jak mieć dziecko nadal pozostaje zagadką hmm Ja przez te bóle w podbrzuszu dzis mam obsesje co ide do kibelka to sprawdzam czy już@ a z drugiej strony sie łudze że może to coś innego uuuuuuu tak bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
a więc jak mieć dziecko nadal pozostaje zagadką hmm Ja przez te bóle w podbrzuszu dzis mam obsesje co ide do kibelka to sprawdzam czy już@ a z drugiej strony sie łudze że może to coś innego uuuuuuu tak bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
cześć dziewczyny co tam u Was słychać? Zdołowałam się tym becikowym,bo bez tego nie wiem jak sobie dam radę na starcie,ale wszystko musi być dobrze.Politycy tylko patrzą jak napchać sobie kieszenie forsą,ale mam nadzieję,że kiedyś ich Bóg pokarze za ich skąpstwo i chciwość.W ogóle mają w dupie społeczeństwo,brr...ale się wkurzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×