Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość planująca
Od wielu dni przygladam sie rozmowom.Planuje ciaze i poprosze o pomoc o ile ta Odkich kretynek tu nie bedzie.Osoba wyksztalcona jak widac i spokojna bo ja Was poslalabym dawno na drzewo,gnoicie ludzi jednej nie dajac spokoju i szansy,czepiacie sie i piszecie glupie teksty,kto Wam je uklada?Ta cala SKAD to pewnie z wykopalisk bo poglady ma z epoki kamienia łupanego.To Wy psujecie tu klimat a forum dla debili jest gdzie indziej,to dopiero jest tupet,az kichy skreca.Same sie leczcie i dajcie spokoj kobiecie bo jak czytalyscie jest w ciazy a Wy psujecie jej nerwy i nie pozwalacie cieszyc sie cudownym stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czystka
Wstyd,popieram i hanba,obrazac innych,spojrzcie na siebie,co za żenada!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistak
Hej drogie panie,mam pytanie-jak rozpoczac obserwacje cyklu,z czym ja najlepiej polaczyc?Ile cykli powinnam poobserwowac by zaczac proby poczecia?Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia190
Margaretka trzymaj się Kochana. Dbaj o siebie i maleństwo, nie przejmuj się niczym, jesteś fajna babka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajaderko kukukuku jestes tam gdzies kochana dzis moj 13 dc test owu pozytywny rano wczoraj trzy byly negatywne temperatura niezmiennie od 1 dc 36.6 dzis tez takze skoku nie bylo jestem przed owu test robilam ok 12 i pozytyw co teraz przytulanki rano czy jutro wieczorem? help me important dziewczyny gdzie jestescie pisac mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Iwa 18, jestem, jestem, witaj kochana. Z tego co piszesz, domyślam się że nie ważna dla Ciebie jest płeć dziecka i chcesz trafić jak najbliżej owulacji. Jeżeli mogę pomóc, więc dzisiaj rano miałaś pozytywny test owulacyjny co znaczy że po 12 godzinach od tego testu należy zacząć starania, wychodzi więc na to że dzisiaj wieczorem i tak przez przynajmniej 3 dni żeby trafić w moment owulacji co zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Myślę że możecie z mężusiem brać się do roboty już dzisiaj, pozdrawiam i życzę owocnej pracy. A tak z ciekawości , jakie testy stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka95
czesc dziewczyny zakupiłam testy owulacyjne ,wczorajszy wynik pokazał słabą kreseczke prawie niewidoczną dzisiaj już mocniejsza ,moje pytanie jest ,jeśli staramy sie o chłopca to czy mam jeszcze jutro zrobic test dla pewnosci i dopiero po 12 godz.sie starac czy od dzisiaj po 12 godzinach sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka95
czesc dziewczyny zakupiłam testy owulacyjne ,wczorajszy wynik pokazał słabą kreseczke prawie niewidoczną dzisiaj już mocniejsza ,moje pytanie jest ,jeśli staramy sie o chłopca to czy mam jeszcze jutro zrobic test dla pewnosci i dopiero po 12 godz.sie starac czy od dzisiaj po 12 godzinach sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maszko, zrób jeszcze jutro test , być może będzie jeszcze bardziej wyraźna ta druga kreska a jeżeli będzie jutro rano taka sama lub jaśniejsza to jutro możecie zacząć starania, wtedy będą większe szanse na chłopca.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
kochana bajaderko napisalam z niku mojej siostry bo razem pisalysmy na kaffe i nie zmienilam wiec odpowiedzialas iwie 18 tzn mi dzieki dopiero zobaczylam ze to poszlo z niku mojej siost ale to nic wazne ze odpowiedzialas w tym cyklu pewnie nie wyjdzie bo moj maz zawalil test wyszedl mi w czwartek rano przytulanka byly wieczorem ale w piatekl nic bo maz mi padl a wydaje mi sie ze moglam miec owu wczoraj bo rano strasznie kul mnie jajniki tempka poszla dzis w gore wiec zapozno dzis na przytulanka porazka jest mi smutno😭 najgozej mnie wkurza bo czlowiek sie stara mierzy tempke robi testy czeka a tu nici maz spi:-( a jak u ciebie sie sprawy maja chyba tylko my zostalysmy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka95
i zrobiłam dzisiaj ponownie test owulacyjny i kreseczka wyszła słabsza niz wczoraj ,wiec teraz nie wiem czy czasami jest już po owulacji a moze mam jeszcze czekac przypomne ze staramy sie o chłopca ,czy moze lepiej dzisiaj zacząc starania albo poczeka jeszcze do jutra i jeszcze raz zbadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktoś mógłby przesłać mi ebooka "chłopiec czy dziewczynka???? bardzo proszę mój e-mile bebolek20@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Starająca, dlaczego uważasz że dzisiaj już za późno na staranka, moim zdaniem dzisiejszy dzień jest najlepszym dniem na poczęcie chłopca bo wiesz że dzisiaj miałaś skok a to znaczy że wczoraj bądź w nocy miałaś owulację i po skoku uwolniona komórka jajowa żyje jeszcze 24 godziny więc na co tu czekać , w momencie zbliżenia plemniki męskie będą szybsze i dotrą pierwsze na miejsce żeby doszło do zapłodnienia. Moim zdaniem nie ma na co czekać, bierzcie się do roboty, wierzę ze się uda a być może już się udało bo staraliście się idealnie na chłopca ale warto spróbować jeszcze dzisiaj dla pewności. Bądź dobrej myśli bo ja w Ciebie mocno wierzę!!! Maszka, jeżeli dzisiaj masz słabszą kreskę to wcale nie oznacza że jesteś już po owulacji, raczej coraz bliżej owulacji, być może ona będzie lada moment skoro wczoraj miałaś pozytywny test owulacyjny. Jeżeli staracie się o chłopca to wydaje mi się że dzisiaj jest najbardziej idealny dzień na jego poczęcie, więc nie ma na co czekać tylko brać się do pracy :) Życzę Wam dziewczynki owocnych starań i wszystkim starającym, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałam odpowiedzieć Ci starająca co u mnie , otóż ja jestem przed @ ale zbliża się do mnie wielkimi krokami bo po weekendzie we wtorek a dalej zobaczymy co życie pokaże ja już sama jakoś nie wierzę w siebie że i mnie los obdarzy dzieciątkiem dlatego czasami próbuję trochę zapomnieć i jak mogę staram się pomagać innym oczywiście jak tylko potrafię odpowiedzieć na pytania. Testy mi się już skończyły i nawet nie chce mi się już ich kupywać no ale być może obecnie przechodzę stan napięcia przed @ dlatego tak ględzę. :( I jeszcze coś, przeanalizowałam jeszcze raz Twojego posta i na moje oko są bardzo duże szanse że Ty już zaciążyłaś ale należy brać też pod uwagę jak do tego wszystkiego podeszłaś bo sama wiesz jak stres czasami wpływa na poczęcie dziecka. W każdym razie wierzę w to że Ci się udało i jeszce raz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka76
Bebolek,ja niestety e-booka nie mam ale pełne wydanie tej książki i gorąco polecam,nie jest to duży wydatek a w e-booku pominięto wiele ważnych faktów :) Wiem z wcześniejszych postów że starasz się o dziewczynkę,to tak jak ja :D Naprawdę,poszukaj na allegro,ja tam kupiłam :) Życzę udanego planowania wszystkim starającym,bajaderka,nie poddawaj się !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
kochana bajaderko dzieki mozna na ciebie liczyc kochana ja podeszlam do tego okropnie plakalam dzis caly dzien poprostu staralam sie w tym cyklu bardzo siebie opserwowac a tu maz spi jak trzeba dzis mialam skoczek tempki wiec owu mialam wczoraj albo w nocy wiec szanse byly a ten padalec zmeczony:-) sprobujemy dzis w nocy ale jakos w to nie wierze wiec skoczek tempki jak jest to komorka moze po tym jeszcze zyc 24 h? no to sprubujemy dzis ale negatywnie sie nastawilam :-( trzymam kciuki za ciebie mocno fajnie ze jestes:-) maszka 95 mi test pozytywny wyszedl w czwartek rano wieczorem byl jescze mocniejszy ale w piatek mialam bol owu a dopiero dzis skoczek tempki takze dzialaj malenka masz teraz duze szanse na synka na moje oko z moich obserwacji oczywiscie moze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dorotko dziękuję za miłe słowa! Starająca dzięki że i Ty trzymasz za mnie kciuki i tak miło o mnie mówisz, fajnie się to czyta. :) Mam nadzieję że wczoraj jakoś dobudziłaś swojego śpiocha i coś tam zdziałaliście:), ale po co Ty płakałaś? , nie możesz tak reagować bo to źle wpływa a nawet bardzo źle na poczęcie dziecka. Wybraliście na prawdę idealny moment na staranka i według wszystkich teorii powinnaś spokojnie zaciążyć ale wiesz co nerwy potrafią zdziałać, efekty odwrotne. Dlatego właśnie wczoraj był też idealny dzień na powtórkę staranek tak dla pewności. Dokładnie, komórka jajowa żyje 24 godziny po uwolnieniu, czyli jeżeli następuje skok tempki to wtedy można jeszcze starać się przez ten czas. Są i tacy co mówią że jeżeli ktoś nie chce zajść w ciążę to żeby jeszcze pomijał 3 wyższe temperatury po skoku tak dla pewności bo teoretycznie komórka żyje 24 godziny ale są też fakty że żyje dłużej. Ja w to za bardzo nie wierzę że 3dni po skoku można jeszcze zajść w ciąże ale gdybym faktycznie wystrzegała się ciąży to pewnie tak dla pewności też pomijała bym te przynajmniej 3 dni po skoku. Starająca i co wczoraj działaliście? trzymam kciuki!!!! Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarissa1982
Witajcie, Jak czytam jak ,, bajaderka'' pisze, to przynajmniej coś do mnie dochodzi :) bo, na początku to za bardzo połapać sie nie potrafiłam w tych cyklach i dniach płodnych. Teraz mam bardziej czysty obraz ;) Za pare miesięcy chciałabym po raz pierwszy zajść w ciąże i mieć chłopaka, niestety juz teraz jak czytam to widze, ze nie będzie to łatwe, bo mam bardzo nieregularne miesiączki. Raz mi wychodzi cykl 31, drugi raz 27 dni , czasami nawet 33 :( Mysle, ze w tym przypadku jednym ratunek to z tymi testami owulacyjnymi. Na forum czesto dziewczyny piszą o tych testach z paskami, czy sa lepsze niż takie, gdzie pokazuje sie buzka jak jest 24-36 godzin przed owulacja? Moze ktos używał jeden i drugi i może poradzić ktore lepszy. Wiem, ze ten elektroniczny jest droższy i chyba nawet go nie ma u nas w kraju. Mam jeszcze dodatkowe pytanie, z tymi pomiarami temperatury..jesli w cyklu sie pojawi wzrost, czyli jest po owulacji? Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
kochana bajaderko niestety byla klotnia a nie przytulanki wiec porazka nie wiem czy ma sens mierzyc tempke robic testy jak maz to nie automat jak sam stwierdzil wiec chyba u mnie to szczesliwy traf albo cud jest mi smutno bo inaczej sobie to wyobrazalam pozdrawiam i rzycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
ja uzywalam osobiscie testow clearblue te ztymi buskami no i jestem zadowolona 20f czyli 100zl wygodniejsze bo nie musze sie wpatrywac w kreseczki chociarz mozna wyjac i zobaczyc kreseczke ze swoich obserwacji owulke moglam miec jakies 30 h do 36 po pozytywnym ale jak pisala bajaderka jeszcze na synka to 24h po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarissa1982
Dzieki za info ,,starajaca''. Tylko zastanawia mnie jedna sprawa, jak wczesniej dziewczyny pisaly, ze jak jest test pozytywny to nie zawsze owulacja zachodzi po 24-36 godzinach, nawet to 4dni, to wtedy pod wieczor ponownie sie sprawdza badz na drugi dzien i w zaleznosci od kolorow paskow wiadomo, czy jest czy jeszcze nie. A jak to wyglada z ta buzka wowczas? Wlasnie widzialam, ze te testy dostepne sa w Angli i z tego co piszesz bardziej poreczne. Założmy, jeżeli wyświetli sie ta smiejąca buźka na tym tescie, czyli jesli chce sie chlopaka, to kiedy najlepiej współżyć? 20godzin po tym wyniku, czy wiecej? Sorry, ze tak pytam, ale dla mnie to cos nowego, a widze, ze Wy juz dluższy czas tutaj wymieniacie swoje wiadomosći. Jak czytam, to przynajmniej coraz większą mam nadzieje, ze uda mi sie miec chłopaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
clarissa tak jak radzila mi bajaderka to najwczesniej 20h po pozytywnym tescie na synka bo tak mi sie sprawdzilo ztempka i poprawka za 12h tylko ze z moim poprawka sie nieudala a szkoda mi wyszla smiejaca buska ale na drugi dzien juz nie ja robilam 3 razy dziennie to wieczorem mialam najciemniejsza kreske bo zawsze jak zobaczylam buske to rozbrajalam tesciora i sprawdzalam kreski:-) pomierz tempke jak bedzie skok to do roboty moze twoj facet jest chetniejszy jak moj pozdrawiam was i milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Clarissa, cieszę się że jak czytasz moje posty to coś z nich wynosisz i mniej więcej wiesz o co biega. :) Jeżeli masz faktycznie tak nieregularne cykle to warto byłoby posłużyć się testami owu. Ja używałam paskowych więc o innych nie mogę nic powiedzieć. Pytałaś też o wzrost tempki więc znaczny jej wzrost oznacza odbytą owulację, po której jeszcze przez 24 godziny możecie się starać jeżeli pragniecie chłopca. :) Starająca głowa do góry, doskonale Cię rozumiem ja też czasami miałam takie emocje w sobie że z tego wszystkiego mieliśmy z mężem małe spięcia i bywało że mąż był tak zmęczony po robocie i zasypiał jak mops i wszystko brało w łeb. Też miałam chwile załamania i dosyć tych wszystkich obserwacji ale z czasem nabrałam większego dystansu do tego wszystkiego i wiem że nic za wszelką cenę, uda się to uda, nie to trudno a żyć dalej trzeba. :) Trzymam za Was mocno kciuki dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarissa1982
Bardzo dziekuje dziewczyny, żeście mnie bardziej uświadomiły w tej kwestii, a przed wszystkim więcej otuchy dodały. Teraz pomierze temperature przez pare cyklów, no i jakies testy, co sie praktycznie w tym połapie, a w wtedy do roboty :) Ciekawe tylko, czy te diety od 6 tyg przed zajściem w ciąże dodatkowo coś pomogą, jak pisze dr. Wojcik w swojej książce. Zakupilam jego ksiażke, poczytalam... Choć powiem szczerze, ze nie ma jak forum :) Pozdrowienia & milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witam poniedzialkowo 👄 i milego popoludnia zycze bajaderko ja juz nie wiem kiedy byl ten skoczek tempki do 14dc mialam niezmiennie 36.6 test owu pozytywny i przytulanko po 12 h od testu 15dc 36.7 16dc 36.8 przytulanko wieczorem 17dc 36.9 no i zobaczymy brakuje mi przytulanka na moje oko15dc wieczorem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka95
witam mam pytanie do zbizenia doszło w dni płodne po pozytywnym tescie owulacyjnym,a dzisiaj boli mnie brzuch tak jak przy owulacji wiec tzn. ze nie doszło do zapłodnienia czy moze jesli staramy sie o synka jeszcze dzisiaj spróbowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
maszko wydaje mi sie ze powinnas sprobowac dla pewnosci szkoda ze nie mierzysz tempki bo by ci wskazala czy juz jest po ale nawet 24h po komorka jest zdolna do zaplodnienia bajaderko mialas kiedys po owulce znow rosciagliwy sluz plodny dwa dni juz mialam lepki nieprzejzysty a tu znowu rozciagliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
maszko widzialam ze tobie 24 wyszedl najmocniejszy wynik testowy czyli 24 do 36 h byla owulka czyli jest jeszcze szansa jak twoja komorka przezyla 24h mam nadzieje ze zrobiliscie powtorke z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×