Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

a ja nie moge pobrac tej darmowej aplikacji. zobaczycie mi w listopadzie i grudniu?urodzona 3.07.1980 godz 22.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziak w listopadzie
wychodzi Ci dziewczynka, ale jak wspominałam musiałąbyś mieć owulację między 6 a 8 listopada, jeśli miałaś w innych dniach - metoda się nie liczy a w ogóle nie wiem czy zwróciłyście uwagę, że dni w tym kalendarzu nei pokrywają się z faktycznymi dniami, np. dziś jest wtorek 24 listopada, a na tej aplikacji 24 listopada wypada w czwartek:O poza tym miesiące mają po 27 dni???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem.tzn mam lekkie plamienie.jak ide do toalety i sprawdzam sluz to jest normalny ale na wkladce jest brazowo.od czego to moze byc?kiedys mialam nadrzerke.nie leczylam jej bo lekarz uznal ze nie ma takiej potrzeby.moze to to , a moze przez to badanie szyjki.sama nie wiem.a co wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:((((((((((( :((((((((( :(((((((((( Dziewczyny jestem zalmana własnie w czoraj dowiedzialam sie ,ze moja fasolka sie zle rozwija :( doslownie chce mi sie wyc . Jak na 10 tydzien doktorka nie stwierdziła bicia serduszka , jutro mam sie zgłosic do szpitala na konsultacje i przygotowanie do zabiegu. to jakies fatum Było nas 3 ktore miały rodzic w czerwcu i ktore pragneły córeczki a teraz wszystkie trzy tej nadzieji juz nie ma najpierw PASI , mAMADAMIANA teraz JA Pocieszałam was dziewczyny z całego serca po trudnych chwilach a teraz moje serce jest rozdarte z tego samego powodu . :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu kochana przeczytałam twój post i bardzo się martwię, no co się dzieje?????????? skonsultuj się jeszcze z jakimś lekarzem , czy robiłaś bete hcg u mnie przyrastało nieprawidłowo. Może jednak będzie dobrze nie poddawaj się, ja do końca miałam cień nadziei że moze jednak, u mnie zabieg odbył się w 9tc i3dniu, minął dokładnie tydzień, czuję się już znacznie lepiej , psychicznie również, miałam swój czas na wypłakanie się na wyżalenie i to pomogło, oczywiście nie wymaże bólu ale trochę go ukoi. Soniu nie łam się myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Tobą jak coś to pisz, jeśli masz jakieś pytania to pytaj myślę że jestem już na tyle silna by o tym mówić, myślę że natura wie co robi, moja dzidzia najwyraźniej musiała mieć wielką wadę ,że się nie rozwinęła i mój organizm na to nie pozwolił, lepiej że stało się to na tak wczesnym etapie niż miałoby to dzieciątko umierać na moich rękach, tak sobie to tłumaczę, mam nadzieję że jeszcze będę mieć swoją księzniczkę za wolą Bożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniu przykro mi.co sie dzieje.cźy ci mezowie tacy zabiegani ze te fasolki potem takie slabe?dawniej tego nie bylo na taka skale.ale teraz wszystko zatrute.mamodamiana ciesze sie ze lepiej sie czujesz.odpowiesz mí na moje pytania odnosnie szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Bardzo mi przykro z powodu utraty maleństwa:( Wyobrażam sobie jaki to jest ból ... Trzymajcie się. Wierzę,że nie długo znowu poczujecie życie w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 11 12 dc.jak poszlam do toalety poczulam mokro.myslalam ze to sluz bo w tych dniach na ogol mam owulacje.a to krew.wkładka była poplamiona.co to moze byc?nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak a czy to jest świeża krew czy tylko brunatne plamki?? Ja kilka razy miałam delikatne plamienie w dniu owulki a raz sie tak zdażyło że dostałam okres w tym dniu. Jakieś zaburzenie hormonalne chyba było bo później już wszystko było jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga78
Sonia29 bardzo mi przykro :( brakuje mi słów .... Ja sama mam różne głupie myśli i od wczoraj mam dziwne plamienie delikatne ale jest :( nie mam pojęcia i temp nadal wysoka 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak wydaje mi się że tak jak pojawił się śluz czyli ok 6 dni szyjka się unosiła i otwierała, ale jutro obiecuję że napiszę ci dokładnie jak wyszukam swoje zapiski i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Andziak, ja słyszałam, że nieraz kobiety w połowie cyklu mają takie trochę plamienia i że to jest normalne i czasami się zdarza. Ja podobnie jak ty zastanawiam się czy te zarodki są za słabe ze względu na tryb życia jaki teraz jest. Żywność niezdrowa, mężowie zalatani, wydaje mi się, że różne czynniki mogą mieć na to wpływ. Ja np wiele razy już zauważyłam, że mój mąż często siada z laptopem na kolanach, a konkretnie ma je w miejscu genitaliów.Zwracałam mu już wiele razy na to uwagę.Wiele razy już słyszałam,że może to zaszkodzić i można być przez to bezpłodnym. Ja co prawda jestem w drugiej ciąży, ale kto wie, czy mi się nie odwidzi i nie zechcę jednak jeszcze raz spróbować na dziewczynkę? Soniu mi również jest bardzo przykro! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Czesc dziewczyny, Bylam wczoraj u gina, 20t.c., no i bede miec dziewczynke. Poki co ma 400 gram. Zdrowa, Serce, nerki, pecherz wszystko ok. Tak myslalam, ze to dziewczynka bedzie, nie bylo szans na chlopaka, caly tydzien zesmy sie,, przytulali'', niestety w pare godzin meskie zołnierzyki nie zdążyly sie zregenrowac. choc byl to 14 -15d.c. Takze z ta teoria z osłabianiem pleminiczkow sie zgadza. Nowa26 mam nadzieje, ze na badaniach polowkowych juz bedziesz wiedziec i dasz znac co do plci :) Pozdrowienia dla forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clarissa ale ci zazdroszcze,a ja w tym cyklu zaryzykowalam 8 dc,i jak na zlosc owulka sie oddalila.bo mam 14dc i nadal plodny sluz i otwarta szyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
clarissa gratuluje córki:) Ja mam Was znowu pytanie:p Otóż wczoraj byłam u lekarza i powiedział,że mam miękką szyjkę macicy i mam się oszczędzać,leżeć i zero współżycia...Otóż moje pytanie brzmi co to znaczy oszczędzać? Ja od początku ciąży jestem na L4 ze względu na mój charakter pracy 12h dniówki i nocki. Więc wydawało mi się,że teraz to się nie przemęczam wykonywałam zwykłe czynności domowe(sprzątanie,gotowanie,pranie, zakupy) Czy ja mam teraz z tych czynności zrezygnować dla dobra dzidzi? Sprzątać nie muszę ale jak tu nie gotować lub nie prać brudnych rzeczy? Jestem w 26tc.Qrcze żałuje,ze nie zapytałam co to znaczy oszczędzać??? Wiem,że na tym forum są już mamusie,które już były w ciąży i mają więcej doświadczenia niż ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
Clarissa a możesz przypomnieć jak to było u Ciebie? jak długoe mialaś cykle i w ktorym dniu "ustrzeliliście" dziewuszke? Nie byłam tu od poczatku i nie kojarze. GratulujE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa26
cze wam:) clarissa gratuluje:):)ciekawe co u mnie będzie ja koncze 17tydzień wieć podobnie mmay:)tylko ja...na 15grudnia do gina ide ...zapewne zrobi usg...ale nie wiem czy bede chciała wiedziec..... zobaczymyc o u mnie wyjdzieu mnie 8-dzien, potem 13ty, a potem od 16dnia cyklu przytulanki były także zobaczymy cobędzie u mnie:) tak czy inaczej grunt że zdrowa:) buuziaki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
cześć Dziewczyny soniu strasznie mi przykro , współczuję bardzo i wiem co czujesz :( teraz najgorsze kilka dni, tygodni a potem czas uleczy rany i pozwoli jakoś żyć normalnie...ja juz fizycznie wróciłam do normy, wyczułam owulkę a teraz pojawił się pierwszy okres. a pasychicznie też już lepiej nie placzę jak o tym myśle czy z kimś rozmawiam tzn. nie klepię o tym na lewo i prawo tylko np. ostatnio gdy bylam u lekarki byłam w stanie mowić o tym bez łez, także czuję że gdzies tam w sercu się z tym pogodziłam chociaż nie było to łatwe i zawsze bedzie mi zal tego dzieciątka :(... clarissa gratulacje :) nowaa26 Tobie też gratuluje zdrowego dzieciątka i zdrowego podejscia do sprawy sprawdzania na usg płci , super podejście :) pewnie że najważniejsze że dzieciatko jest zdrowe :) marzy mi się córcia oszczędzać wg mnie to lezeć plackiem i nie wykonywać żadnych prac domowych tak przynajmniej mi mówił lekarz kiedy zalecał oszczędzanie :) lepiej chuchać na zimne i naprawdę poleżeć. zdrówka życzę Tobie i Twojej małej i uwazajcie na siebie :) pozdrowionka Dla Wszystkich staraczek i zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś owulka i nici z dzidzi.od marca albo za wczesnie konczymy,teeaz przyblizylam sie o jeden dzien to owulka przesunela sie o trzy.zawsze mialam 10 11 dzien a teraz 14.zmylil mnie test owul. i to plamienie w 11 dniu cyklu,ale szyjke mam dzis wysoko i sie zamyka i sluz jeszcze jest.ale w tym cyklu moglam obserwowac zmiany szyjki i sluzu,bo jak mam wczesnie owul.to po okresie juz jest plodny sluz i otwarta szyjka.a od ilu dni niewiadomo.a teraz ksiazkowo 6 dni szyjka sie otwierala i unosila i sluz byl 6 dni.tylko starania 6 dni temu...ale wrozka nie jestem.juz mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaIga
Passiflora- najważnejsze, że możesz o tym już spokojnie mówić. Czas leczy rany... MamoDamiana, Sonia29 Wam też życzę dużo sił Pamiętajcie: Nie jesteście niczemu winne, nie analizujcie czego nie zrobiłyście, a co mogłyście. To do niczego nie prowadzi, a tylko pogłębi Wasz smutek. Pisałam Wam, że mam plamienia a wczoraj wyleciało ze mnie troszkę krwi i chyba domyslam się, że zarodek jednak się nie zagnieździł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clarissa1982 ale powiedz jak długie miałaś cykle? Jeśli np 30 dniowe to 15dc nie musiała być owulka. Ja mam dziś 23 dc i czekam na @, później zaczynam nowe staranka o córcie (2 raz ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Właśnie rozpoczęłam pierwszy miesiąc badania siebie a dokładnie kiedy to występuje owulka itp. Przeanalizowałam wiele stron z tym jak zaplanować płeć, bo ja również bardzo pragnę dziewczynki, choć nie upieram się przy płci pięknej, ale zdrowym dzieciątku. Jedna z dziewczyn pytała o badanie szyjki więc już podsyłam linki ze stronami dzięki którym muślę że sobie poradzi: http://forum.28dni.pl/discussion/14/1/obserwacja-szyjki-macicy/ www.gardenoffertility.com/cervix.shtml Dziś 10dc i pierwszy test. Sama jestem ciekawa jak u mnie to wygląda. Pozdrawiam Was cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Witajcie, Dziekuje wszystkim za gratulacje :) U mnie cykle przewaznie byly 27-28dni. Niestety co do tego cyklu w ktorym zaszalm w ciaze nie moge miec pewnosci. Bo bylam na uplanych wczasach, gdzie dostalam zakażenie w noge, i bralam antybiotyyki. Jak wrocilam czyli 14.d.c to od tej pory dzien w dzien przytulanki, nawet dwa razy (to nie byla zaplanowana ciaza-planowana miala byc po sezonie) Musze wspomniec, ze wtedy mialam normlanie jak nigdy super sluz. Przez 2 lata zesmy uwazali, no akurat ten cykl sie trafil. Wowczas to byl weekend i przytulanki byly po imprezach z alkoholem, takze, byłam bardzo wyluzowana i sie skupialam na przyjmnosci, uczuciu, no i wyszla dzidzia :) NA poczatku bylam pewna ze bedzie chlopak, bo w okolicach owulacji trafilam, no ale z tym oslabienieniem zolnierzykow mi nie pasowalo. Wedlug mnie to 16d.c.zaszłam, i juz wtedy nie bylo meskich pleminkow, tylko damskie działały :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak najmocniej cię przepraszam że dopiero teraz odpisuję na twoje pytanie, ale mam nadzieję że mnie rozumiesz. już podaję jak wyglądała u mnie szyjka:13 dc szyjka zaczęła się otwierać i od 14 dc stopniowo unasić 19dc szyjka była najwyżej , jednak trochę mniej otwarta, a 20dc całkowicie zamknięta i trochę niżej, jadnak z powodu zajścia w ciąże pozostała wyżej i była cały czas rozpulchniona , ale całkowicie zamknięta, jeśli dobrze obserwujesz szyjkę to po jej stanie można również stwierdzić ciążę , u mnie w poprzednim cyklu 2 dni przed @ była bardzo niziutko twarda i zamknięta. Dziewczyny powodzenia w staraniach, Clarissa gratuluję córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy podczas aminopu
aminopunkci dowiem sie jakiej plci jest moje dziecko? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zielonego pojecia kiedy mialam owulacje w tym cyklu.dziewczyny pomozcie.dzis mam 15dc.9dc mialam pozytywny test owu.sluz mokry szyjka nisko otwarta. potem 12dc lekkie krwawienie szyjka wyzej otwarta.sluzu duzo.wczoraj szyjka wysoko ale bardźíej zamknieta,dzis szyjka jeszcze wyzej ale nie tak otwarta jak w 12#dniu.sluz jest nadal.i od 3 dni czuje mocno rozpulchniona pochwe.o co chodzi?kiedy byla ta owulacja?a moze bedzie?szkoda ze bajaderka nas juź níe odwiedza byla ekspertem w tej dziedzinie.a wy co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak nie pomoge ci bo kompletnie sie na tym nie znam :( A może jesteś w ciąży ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×