Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

widzisz kochana ty masz nadzieje a ja tam wiem na bank.... juz mam ochote cie usciskac i pogratulowac.....ale zaczekam.... oj cierpliwa jestes ,bo ja juz bym test zrobila,choc owulacyjny.... dzis super tempka.....gdyby miala spasc to by juz poleciala na leb i szyje....trzymasz nas w napieciu....ale jest super i bardzo obiecujaco u ciebie... kakasia a ty jak zadzialalas wczoraj????? daj znac co wymyslilas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka ja też trzymam kciuki bo podobnie jak Ewik wydaje mi sie że JEST!!!!!!!!! zrób kochana ten test i podziel sie z nami tylko dobrymi wiadomosciami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
mamarazytrzy - oj, bardzo chcialabym sie pomylic:D ale raczej nie bardzo, znam swoj organizm, wiem kiedy jest owu, zreszta zgadza sie to z usg wiec raczej malo prawdopodobne zebym sie pomylila:( Nawet jesli owu byla 14 a nie 13 (choc nie wydaje mi sie) to dzialalismy 12dc popoludniu wiec i tak nie 'dziewczynkowo'. No i cala ta dieta, pozycja, orgazmy, chinskie kalendarze... wszystko dziala przeciwko mnie;) niestety:( No nic, w przyszlym tyg sie testuje... zobaczymy, bialy sluz mam:/ jozka - mocno, mocno zaciskam kciuki, bedzie dobrze!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
Hej Dziewczyny Podczytuję Was od jakiegoś czasu ale wypowiadam się po raz pierwszy. Jestem mamą 2 chłopców 7 i 5 letniego i tak jak Wy staram się o córeczkę. Stwierdziłam do 3 razy sztuka i należy spróbować póki mogę (mam juz 34 lata, więc ostatni dzwonek). Mam dość duży problem z moimi cyklami bo po odstawieniu tabletek w styczniu jest rozszalały od 25- 29 a raz nawet 36 dni. Stosuję dietę i obserwuję swoje cykle i owulacja przypada mi tak zazwyczaj 13-14 dzien. Jesteśmy po pierwszej próbie 7,8 dzień dalej się bałam że cykl mi się skróci więc odpuściłam. Trzymam za Was wszystkie kciuki i cieszę się że możemy się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanulka witaj w klubie :) Wiem co czujesz bo ja też mam 34 lata i 2 chłopców 7 i 4 latka. Staram się o córcie już w sumie rok. Jedną próbę miałam ale niestety źle się zakonczyła. Teraz jestem po krio i czekam na zielone światło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik postanowiłam w tym miesiącu, że sobie odpuszczę. Dalej robie testy, chcę zobaczyć kiedy mam owulację, wprowadzę dietę i zakupię magnez + wapno. Może to w jakiś sposób zwiększy szanse na córkę. Tak mocno mocno mi się nie spieszy bo mam dopiero 26 lat i synka 1,5 rocznego, który teraz strasznie dużo potrzebuje mojej uwagi. Więc w sumie mogę troszkę poczekać tylko ma być to koniecznie córeczka :) Dzisiaj u mnie 9 dzień cyklu, śluz się pojawił a na teście jedna gruba krecha, sama jestem ciekawa jak to u mnie z tą owulacją. Jóźka trzymam kciuki!!! Daj znać jak zrobisz test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
No to Bernia, wszystko przed nami i oby owocnie. Będę tu zaglądała i dzieliła się informacjami co u mnie, jak przebiega moja droga do córci. Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o te chińskie kalendarze to nie wierzcie w to,na dwoje babka wróżyła.Mnie się nie sprawdziło przy żadnym dziecku.Teraz patrzyłam ze jeżeli bym zaszła w ciąże w sierpniu to ma być chłopiec ale ja tak spojrzałam z ciekawości bo powtarzam wam mało komu się sprawdza a jeżeli już to przypadek.Logiczne ze komuś się sprawdzi a komuś nie,tak samo by było gdybyście wy wymyśliły taki kalendarz.wychodzi na to ze wszystkie kobiety w moim wieku które zaszłyby w ciążę w sierpniu miałaby mieć synków?Co za bzdura. Plec dziecka to sprawa indywidualna każdej kobiety i zależy od wielu czynników a głownie od plemnika czyli od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanulka witam serdecznie i mocno kibicuje!!! mamarazytrzy masz racje 100% co do kaledarza....na dwoje babka wrozyla...jeden syn mi sie sprawdza a drugiemu powinien odpasc do narodzin ale nie odpadl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczyny mi w tym miesiącu i nastepnym wychodzi syn ale mam to gdzieś nie wierze w to i już planuje bardziej w realnych sposobach !! to poprostu 50 na 50 ktoś trafi a kto inny nie. także kalendarzami głowy sobie nie zawracam Pozdrowionka Dla Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka_, HopeU, izucha76 co tam u was?? Jak tam wasze dzidziusie, pochwalcie się dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś ma link do topiku gdzie jedna z dziewczyn oblicza miesiące na córeczki wg swoich zasad?? Był tutaj już raz podany ten link ale nie moge go znaleźć. Gdyby go ktoś jeszcze raz wkleił to byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
Hej Bernia widzę że idziesz tym samym tropem co ja. Właśnie dostałam odpowiedź na tamtym topiku i wychodzi na to ,że na córeczkę to mam niezłe szanse. Ciekawa jestem jak w praktyce, ale wiadomo , że to też nastawia optymistycznie. A wiadomo wiara czyni cuda. Podaje linka mam nadzieje, że chodziło o yo http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266471&start=1740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie kumam o co w tym chodzi??? Jozka co tam u ciebie ...odezwij sie i napisz cos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!! ewik78 nie mam dobrych wiadomości tempka jednak spadła i to o 2 kreski 36,7 :( :( nie ma co się łudzić że będzie dobrze napewno dostane @ dziś albo jutro :(:(:( mówi się trudno :( jeszcze raz dziękuje Wam moje Drogie że JESTEŚCIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! jednak nie mam dobrych wieści :(:( tempka spadła o 2 kreski 36,7 więc nie ma co się łudzić że będzie dobrze :( napewno dostane @ dziś albo jutro :(:( dziękuje Wam za dobre słowo i że Jesteście pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozka ojej nie fajnie,ale poki nie ma jest nadzieja!!! to juz po terminie @ chyba???tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
A propos chinskich kalendarzy to ja na poczatku tez sie z tego smialam. Faktycznie wielu osobom sie nie zgadza. Ale kiedyś tak dla zabawy policzylam sobie (pierwsze dziecko), kilku znajomym, mamie, paru osobom z rodziny... i tylko w 1 przypadku sie nie zgadzalo. Az sama w szoku bylam i pomyslalam, czy to akurat w przypadku mojej rodziny az tak sie zgadza czy jak... i tak troche teraz temu wierze:P:) Józka - ja mimo wszystko dalej trzymam kciuki! A jak nie w teraz to za miesiac, trzymaj sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu czyli to jest ten kalendarz chinski??? z nigo wychodzi corka ,ale nie wierze bo jeden synek mi sie nie zgadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze jak zaplodnienie jest na przelomie jednego miesiaca a drugiego to sie moze nie zgadzac!! ja urodzilam sie w marcu 20 i teraz szlak wie kiedy w marcu bylo zaplodnienie przed data czy po dacie???hehe moze na przelomie dlatego sie nie zgadza!! wielu moim znajomym sie zgadza ...ale czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 14dc, w ubiegłym mc 13dc już wyszły mi 2 kreski na teście owulacyjnym a w tym mc wczoraj ani dziś NIC, juz sama nie wiem co o tym mysleć staranka były 8 i 10dc, cykl zawsze 28 dni i chyba w tym mc niemam owulki bo jakby to inaczej wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym kalendarzem to poobno tak ze jak ktos sie urodził np. 2 lipca a inna osoba 30 lipca to ma to ogromną róznicę, dlatego tylko dobrze znająca reguły tego kalendarza moze pomóc. Tylko ogólnie podają te tabelki, ze jak np kobieta urodzona 2.07 ma mozliwoś miec C przez 28 dni w danym mc, a ta urodzona 30.07 tylko 3 dni ma mozliwośc mieć C, to oczywiście kalendarz ogólnie poda ze w tym danym mc jest C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata dziwnie to liczy bo ja wpisuje swoja date urodzenia i tam jest napisane ze chinka w wieku 30lat zaplodniona wtedy i wtedy ..bedzie miec.....?? zle liczy bo ja mam 32 skonczone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym przekładzie kalendarza gregoriańskiego dane czasowe podajemy dla pozycji księżyca w strefie czasowej PST dla 15 długośći geograficznej wschodniej TAKI JEST TAM KOMENTARZ, to ok bo to sie tam tak liczy tak jakby-2 lata. Kiedys znajoma mówiła ze ma ksiązkę na temat tego kalendarza i to sie tak własnie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×