Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość gonia 35
witam kochane dziewczynki, mam pytanie moja @ jakas dziwna a wlasciwie to plamienie brunatne malenkie a tem 37.01 i wcale nie boli mnie brzuch i piersi nie wiem o co chodzi, moze dopiero sie rozkreca@ moze ktoras tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
U mnie też dziewczyny @ właściwie plamienie, ale tak zazwyczaj się zaczyna, więc w tym miesiącu nici. No trudno zaczynamy na nowo. Z chłopakami to nie było problemu zaszłam w ciąże po 1 i 2 cyklu. A tu trzeba się starać. No ale już i wiek nie ten i trzeba uważać żeby do owulacji się za bardzo nie zbliżyć. Ogólnie na dziewczynkę trudniej. Wioęc do boju. Pozdrawiam Wszystkie starające się i te którym się już udało. Trzymam kciuki za wymarzoną płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
Hanulka a ile masz dzieci i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia a ta tempka to rano jest taka wysoka zaraz po obudzeniu sie??powtarzam sie ,ale tylko wtedy ma sens mierzenie...jak tak to ciaza murowana!! a plamienie to nie okres!!! objawy na ciaze ma duzo dziewczyn takich samych jak na @wiec ciaza jest mozliwa z objawami na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia35
Ewka tak tem. po przebudzeniu bez ruszania sie z lozka 37.01 a dzis 31 dc i te dziwne plamienia, nioe wiem co jest ale kiedys tez tak bylo tylko wtedy nie mierzylam tem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste zrob test....bo takie plamienia w wysokiej temp to tylko ciaza daj znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia35 ja pamiętam że moja 2 ciąża tak się własnie zaczęła tempka 37,1 i brunatne plamienia w terminie miesiączki myślałam że to miesiączka ale nie lekarz mi powiedział że muśi być krew żadne inne plamienia to nie miesiaczka !!! Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
Goniu ja mam dwóch synów 7 i 5 lat. No teraz mi się marzy córeczka no ale zobaczymy bo u męża w rodzinie to tylko jedna dziewczynka i same samce. Dziewczyny jak mam zmienić mój nick na kolor czarny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
witam dziewczynki, u mnie dzisiaj juz tem. 36.7 i rozkrecila sie @ wiec nie ma sensu robic testu :) i dobrze bo ostatnio dosc sporo imprezowalam :) i gdyby byl dzidzius to urodzilby sie z problemem alkoholowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
Hanulka to moze zamienimy sie mezami tylko w celu zaplodnienia bo ja pragne synka a mam corki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
Oj Goniu gdyby było to takie łatwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanulka powiedz mi czy twoi synowie byli planowani? czy planowałaś córke i się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
NIe ja nie planowałam płci. Chciałam dziecko i było mi obojętnie co będzie. Nie powiem że na pierwszym usg gdy dowiedziałam się, że będzie drugi syn trochę było mi żal. Ale teraz nie żałuję bo Karolek to taka moja maskotka. Dopiero teraz gdy w rodzinie zaczęły rodzić się dziewczynki, stwierdziliśmy z mężem że też chcemy. Chłopcy też by chcieli, nawet na wakcjach gdy oglądaliśmy posąg któremu trzeba potrzeć palec i pomyśleć zyczenie to tarli i mówili że chcą mała Majusie( siastra ma córkę roczną Majkę) Więc przygotowujemy sie dokładnie i liczymy że nam wyjdzie. A jeśli chłopak, to trudno grunt żeby był zdrowy, tamci troche odchowani więc maleństwo da nam znowu dużo radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanulka dzięki za odpowiedz no i trzymam kciuki mam nadzieję że się uda trzeba wierzyc pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym formularzu sa wszystkie te chwyty na dana plec...wiadomo ze jak sie wpisze o diecie pozycji itp to pokarze dziewczynke!! caly wypelnilam ale jakes bledy i cos tam to wylaczylam!!cos im nie pasowalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Pisze bo mam problem ....nawet nie wiem o co w nim chodzi i co jest nie tak. Dzisiaj robilam testy owulacyjne, jeden ten ktory juz wczesniej kupowalam nie wiem jak czuly http://allegro.pl/testy-owulacyjne-25-szt-5ciazowe-dostawa-24h-i1232101737.html - dzis zaczal pokazywac lekka testowa kreseczke, a po poludniu nawet troche mocniejsza. Zrobilam takze inny test kasetkowy niby 20 ml czuly http://allegro.pl/plytkowy-test-ciazowy-testy-ciazowe-kasetkowe-i1231119532.html i nic - tylko kontrolna kreseczka, testowej brak, nawet cienia nie bylo. Czy tzn ze ktorys z nich jest do d...? :) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
A może dlatego że ten dtugi to test ciążowy? No chyba że posłałaś złego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanulka, rzecziwiscie. Nie wiem chyba gdzie zyje, zamowilam zle testy. Kurcze, wydawalo mi sie ze sa to testy owulacyjne. MASAKRA!! ale ja jestem zakrecona, teraz mi pozostaje szukac znowu - a juz cieszylam sie ze znalalzlam takie o czulosci 20 ml. Sorki za zawracanie glowy ...hehehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niezle sie pomylilas.... choc zdarzaja sie jedne gorsze od drugich,tylko ze te plytkowe to raczej powinny byc lepszej jakosci ,z regoly sa drozsze!!! i do tego napisalas ze 20lU to calkiem czule jak na owulacyjne!!! ciazowy o czulosci sa10mlU,25mlU a te owulacyjne 20mlU,30mlU i chyba 40mlU tu w angli na ebay mozna napewno wybierac czulosc ,a na alegro moze nie ma tak ...ale jak widzisz ze pojawia sie druga kreseczka to musza one byc te czule 20mlU bo te mniej czule to poprostu owulke pokazuja -czyli od razu mega pozytywny i juz!a przed nic! caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka12
Fikusowo, czasem tak bywa że się zakręcamy w tych staraniach. Gdyby Ci na drugim wyszła kreska to starania miałabyś już z głowy, hihi. Czego Ci oczywiście życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie dziś 15 dzien cyklu wiec starania;) już nie migę się doczekać ;) dodam że owulkę mam 18 może cos z tego wyjdzie !!! powiedzcie mi dziewczyny czy picie wapna takiego w tabletkach mulsującego też może coś dać ? Pozdrawiam Serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecywiscie troche pokrecilam i sama sie zagmatwalam. Na 100% bylam przekonana ze to sa owulacyjne, i jeszcze jaka zadowolona ze maja 20 ml czulosc. A tu zonk. Na allgero mozna kupic testy 25 ml czule najczesciej - czy takie tez sa ok? Poza tym mam jeszcze pytanko - czy jak dzisiaj nadal pojawia mi sie kreska testowa na tescie owulacyjnym tzn ze jeszcze owulacji nie bylo? Bo rozumiem ze po odbytej owulacji juz kreska testowa sie nie pokazuje? Dzis mialam temp 36,35 wiec jakby skok (z 35,09) a kreska testowa nadal sie pojawia, hmmm, wiec juz nie wiem co i jak...... Ps. a co do tych ciazowych co przez przypadek kupilam, to moze beda na zas...... moze to jakis znak :P (ale sobie wymyslilam) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cos znalazlam w instrukcji testów owulacyjnych: Wynik jest pozytywny, jeśli oba paski są widoczne i pasek testowy jest ciemniejszy lub w tym samym kolorze co pasek kontrolny. Owulacja powinna nastąpić w ciągu 24 48 godzin. Zatem jeśli starasz się zajść w ciążę to zalecane jest odbycie stosunku po upływie 24 godzin a przed upływem 48 godzin od chwili przeprowadzenia testu. Wynik jest negatywny, jeśli tylko pasek kontrolny jest widoczny (brak paska testowego) lub pasek testowy jest jaśniejszy od kontrolnego. Test jest nieważny, jeśli żaden pasek nie jest widoczny lub niewidoczny jest pasek kontrolny. Czyli jesli chcemy sie starac o dziewczynke to najlepiej jak zobaczymy lekki cien to wtedy odbyc stosunek ostatni i czekac? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo no test owulacyjny jest pozytywny gdy sa takie same krechy albo nawet ta testowa mocniejsza ...te jasne sa negatywne!!ale ja dlugo robilam i wiedzialam jak sie one u mnie zmieniaja ...wiec widzac juz kreske druga to koniec z przytulankami bylo!!moze nie jak byla blada calkiem ale taka wyrazniejsza!jak juz jest pozytyw to odpada. no i pamietac malo pic...niekiedy to te testy jeszcze po owulce sa pozytywne....wiec zaczac odliczanie od pierwszego pozytywnego testu.. mnie sie wydaje ze te plytkowe sa lepsze ,ale drogie,a ich duzo idzie wiec robilam zwykle. czulosc 20 do owulacyjnych jest oki do ciazowych juz nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc widze ze te plytkowe co ty znalazlas to sa nawet tansze..... tu w gb byly drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zrobiłam test ciążowy i POZYTYWNY i jestem w pozytywnym szoku:) ostatni okres 28 sierpnia, starania 8 i 10dc, owulacja w nocy z 15 na 16dc. Pomiędzy stosunki przerywane, więc tez z tego może coś wyszło, choć od 7 lat nic nie wychodziło ale nigdy nie wiadomo... Ale narazie nie mówie nikomu, bo już tak miałam w tamtym roku też 3 testy pozytywne a potem po tyg okres i lekarz stwierdził ze nastąpiło samoistne poronienie nie wymagające oczyszczenia szpitalnego, wiec boję sie że i tym razem tak może byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dodam ze okres powinnam dostać w pt, i cały czas miałm uczucie jakbym go dostała (non stop chodzilam do łazienki sprawdzac), objawy identyczne jak przed i w czasie okresu. W pierwszej ciąży tak nie czułam ,zero objawów z początku, żadnych bólów brzucha ani jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Agata B gratuluję ci z całego serca! Wiierzę, że tym razem ciąża będzie się rozwijała i tego ci zyczę. Ależ to cudna wiadomość no i na dziewczynkę jak nic. A gatko robiłaś testy owulacyjne? Jesteś pewna że owu miałaś właśnie w te dni? Ja ostatnio robiłam testy i jakieś to dziwne mi wychodziły. w 12, 13,14 dniu cyklu każdy pozytywny, a robiłam ich 5. Nie wiem co np 10, bo nie robiłam, ale muszękupić testy na allegro, bo te z apteki to 34 złote i 5 tylko w opakowaniu.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×