Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Ninka :-)
Mamuniu od samego początku jak zobaczyłam Twoje zdjęcie dzieciaczka to bez chwili zastanowienia wiedziałam że to jajka i siusiak i że na 1000000000000000000% będzie syn,heheee GRATULACJEEEEEEEEEEE ;-) Co do cesarki to nie wiem jak to jest bo urodziłam własnymi siłami...klopsa 4.120kg!!!! Te tutejsze szpitale o niebo się różnią od polskich, i nie są tacy skąpi co do dawania środków przeciwbólowych...a w PL.wszystko kalkulują zanim coś dadzą (za darmo)....szok! Kubolinko dziękuję za słowa pociechy,no trudno nie potnę się z tego powodu i zaczynam nowy cykl,ehh Mamo 3 synków, to bardzo smutne co napisałaś o twojej koleżance, to dopiero jest szok i załamka psychiczna dla matki...biedne dzieciątko :-( Goniu także Ci dziękuję za otuchę...będzie,baa musi być ok... Myszko dzięki i nie poddam się i będę czekać i wypatrywać utęsknionej córeczki... W sumie powiem Wam że jakbym miała być teraz w ciąży z synkiem (oczywiście cieszyłabym się także na maxa)ale miałabym pewny niedosyt, że nie zrobiłam nic co w mojej mocy by postarać się o dziewczynkę...bo to jednak będzie drugie i ostatnie dziecko... Po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać i pomóc naturze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia333
Cześć nie wiem czy mnie ktoś pamięta pisałam na tym forum jakiś czas .Planowałam córeczkę .I pomimo prawie rocznego planowania i spełnienu wszystkich wskazań na dziewczynkę jest trzeci synuś.Urodził się 7 listpoada.Poród miałam taki szybki że wszyscy byli w szoku ale najważniejsze jest to że zakochałam się w moim dziecku od pierwszego wejrzenia.Jeszcze przed porodem miałam taki niedosyt że mogła to być dziewczynka ale teraz jestem przeszczęśliwa i nieważne że jest to chłopczyk najważniejsze że jest zdrowy i taki słodki.Życzę wszystkim planującym spełnienia ich marzeeń o płci ale jak się nie uda to nie przejmujcie się bo jak zobaczycie swoje dziecko nic już nie będzie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Zosia..zdrowego syneczka..bo to zawsze jest najważniejsze.. Dziś u mnie zaczęła się @ ...i kolejny cykl starań.... :) Ewik trzymam za ciebie kciuki za twoje USG..to już za kilka dni ....i mocno wierzę że to dziewczynka ..tego ci życzę z całego serca.. Pewnie nie jeden raz padło już to pytanie ale: ... osobiście nie bardzo wierze w te chińskie kalendarze...bo co drugi pokazuje co innego ;) choć nie ukrywam że sama też napisałam do Tej Gosi co oblicza z tych metod...i napisała mi ze dopiero w lutym możemy się starać o córeczkę ;) ale :) czy oprócz diety, brania leków .i robienia wszystkiego na dziewczynkę..patrzyłyście na te kalendarze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Witam Zosiu i gratuluję zdrowego synka :-) Minutko , sprawdzałam ten chiński kalendarz i jak pisałam wcześniej u mnie akurat sprawdziło się co do synka...zobaczymy co do córeczki... Napisz do jakiej Gosi napisałaś??? Chętnie też bym chciała aby mi wyliczyła kiedy możemy mieć córkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dziewczynki , qrde ostanio to nic tylko tu marudze ;) teraz znowu brzuch mnie rozbolal tak mnie pani doktor zbadala , wczoraj zab ale odpukac narazie ejst ok . Mimo wszytsko Ewik jak zacznie znowu bolec za twoja namowa wale do dentysty , bo wczoraj pol wieczoru sie zwijalalm. Gonia mam 2 synw w domu :) to bedzie moj 3 pindolek :) Ninka wszelkie kalendarze itd itp to sa bzdury dla grzecznych dzieci Gosie itd . Mi na wzystkich cora wychodzila gosia tezmi core wywrozyla hehehehe :) no i bedzie tyle ze z jajkami hihihhi Zosia gratuluje syneczka zdrowego :) Gdzie sie Ewcia podziewa ? hymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
A to już czytałam....niektórym sie sprawdza a niektórym nie....rosyjska ruletka.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki po cesarce powiedzcie mi jak to jest z ta rana po , faktycznie tak strasznie boli ? jesli macie porownanie co do naturalnego a cesarki to jakie sa plusy i minusy . Caly czas tak o tym mysle ... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia333 Planując dziewczynkę czy chłopca zwiększamy tylko prawdopodobieństwo płuci o którą sie staramy i jest tu dużo mam tego przykładem. Nigdy nie ma 100%, a do tego można sie pomylić owulka może spłatać figla i byc w innym dniu itp. Wiec planujemy sobie a natura robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu każdy inaczej wspomina cesarkę jednych bardzo boli drugich mniej Przy cesarce boli brzuch nie można się za bardzo śmiac i wstawc gwałtownie a po naturalnym porodzie boli pupa inie można na niej całkiem usiąśc Ja osobiście wole naturalny poród bo nie mialam problemu ale sąosoby które wolą zaplacic niżsię męczyc naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem kochane .... a ja bylam w tesco i znow u kolezanki.... dzwonila za mna ....no to ruszylam tylek. Ninco nastepny cykl bedzie i nastepna szanse -lepiej wszystko sie obliczy.... myszko a ty fajnie bys miala jesli chodzisz jak w zegarku....hehe mama 3synow pytasz jak ja sie czuje ...nie wiem o co pytasz ,ale mdlosci dawno minely ,no a ogolnie to czuje sie tak jak bym w ciazy nie byla.... wyplanowana ciaza tez najbardziej ,ale jak narazie to nawet nie patrze na nic dzieciecego ..... pol dnia spedzam na nadsluchiwaniu czy moje malenstwo laskawie sie ruszy ...nosz jak nie moje :-)))...mam nadzieje ze zdrowe bo mnie to martwi...moje dzieci kopaly i ruszaly sie pozadnie od wczesnych tygodni a to tylko nadsluchuje....jejku oby do tego scanu.... hanula moja kolezanka brala castagnus ,troche jej namieszal w cyklu ,ale zaszla nie wiem czy od niego....ale biora dziewczyny i to nie jedna... nie wiem jak to sie do planowania ma,bo jak ci namiesza to nie bedziesz wiedziec kiedy owulka bedzie. mamunia no ja tez gratuluje tego synusia...bo metlik straszny...i probowali ci wmowic ze to nie synus... Zosiu tobie rowniez...a to prawda ze jak sie juz zobaczy to sie by nie oddalo bo sie tak kocha... ale pragnienie corki powroci niestety...tego sie nie zatlamsi.... ale moje to na bank ostatnie ,mocno celowane i jesli nie wyszlo to oznacza ze my innej obcji miec nie mozemy ...wiec pasuje... Myszko dzieki za kciuki .... ja na kalendarz tez bym nie patrzylam no a synus mamusiu sie duzy wydaje kurde...a w 20tc tez byl wiekszy czy teraz tak podrosl??? narazie to tylko szacunkowa waga mysle ze z mniejsza sie urodzi niz podadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu jeszcze raz gratuluje synka , ja tez chcialabym takiego pindolka:)) zosiu wszyskiego dobrego i duzo zdrowka DLA synusia, powiedz jak ma na imie? wiecie co dziewczynki, podoba mi sie ten topik bo duzo tu chlopcow poczetych i urodzonych, moze przyniesie i mnie szczescie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Gosiu tak to jest ze te co maja synkow to corcie z jedna chca a ci co maja corki o synku marza....zycie!! moja kolezanka ma dwie cory i jak widzi moich chlopakow to az sie trzesie... ja tez bym walczyla o synka na 100%... a jak juz wiem jak to jest miec synow to tym bardziej ...tyle ze gdybym ich nie miala to bym nie wiedziala jak to jest ,ale o jedym bym marzyla tak jak teraz o cipci. Gosiu z calego serca zycze ci spelnienia tego marzenia!!! bedzie taki synus mamusiny mam cos problemy z netem do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem nowa, marze o córci, mam dwoch chlopców 8 i 3,5 lat, mysle o trzecim dziecku juz od 1,5 roku, ale serce chciało a rozum swoje, mąż chce bardzo i to w sumie on mnie namówił, cały czas mąż mówi na mnie Zuzia, a mam na imie Monika, twierdzie ze jego corka bedzie miala tak na imie, chociaz jak bedzie synek to dla niego tez ok, a ja wiadomo córcia i już, tylko nie mogę zmobilizowac sie do planowania :( MARCELKOWA MAMO co u Ciebie,kiedys pisalam z Tobą troszke, pisalas w styczniu ze jestes w ciaży i jak, co dalej>>>> urodziłaś? chyba ze cos pominęłam, ale nie widziałam wpisów dla wszytskich starajacych sie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo slicznego!!! ja sie smieje ze jak ktoras rodzi ladnych synow to powinna to robic ,bo chlopiec ladny z natury musi byc a dziewczynke sie jakos zawsze podpicuje w przyszlosci....:-))) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monico! Tak, Marcelkowa mama ma prześlicznego syneczka :) Na 196 stronie podała link do fotek swoich pociech. Jak się je ogląda to aż buziak się sam uśmiecha :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie dobrze! Dzisiaj był chyba skok :( tzn. dobrze bo w ciązy pewnie bede tylko przytulanki by były w samą owu lub dzien przed...a to nie dziewczynkowo, ale nie ma reguły mój zegar zawiódł a wczoraj go pochwaliłam he he no ale nic może przynajmniej coś z tego będzie :)) a co? to też nie ma reguły...a nóż widelec bedzie dziewczynka a jak nie to synuś zresztą innej opcji nie ma wiec mam szanse 50/50 :P A dodam jeszcze gdy sie wczoraj położyłam do łóżka to sobie pomyślałam, fajnie by było jak by mi się udało zaciążyć i proszę wyprosiłam skok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 dziekuje za miłe przyjęcie, razem zawsze raźniej, jak można służyć komuś radą i ktoś posłuży Tak pisałam, chciałam trzecie i bałam się, ale to prawda, że jak dzidziuś kwitnie już w główce to nie odpuści ... teraz biore sie do dziela, zaczelam brac folik, magnez i wapn widzicie, tak myslalam o marcelkowej mamie, czytalam posty i jakos opuscilam :( tak chciała mieć córeczkę, ale super ze synus zdrowy i śliczny, Widocznie takie było przeznaczenie, ja wierzę że to "góra" decyduje. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze w kalendarzu chińskim do końca roku mam dziewczynke :)) może to sie sprawdzi. Ciekawe to wszystko że przez 6 cykli jak w zegarku 35 dni i nawet co do godziny a tu taki psikus. Chyba moja podświadomość chęć bycia juz w ciąży zadziałała, widocznie tak było mi pisane....Tak jak innym kobitka które robiły na przykład wszystko na córke a maja i tak synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi mamusie jak to jest miec trojeczke?? troszke sie boje, wiadomo my kobiety chcemy sercem bardzo, ale rozum podpowiada po ci to to :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka tak szczecze to ja w te kalendarze chińskie nie wierzę, zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico ja też w to za bardzo nie wieże...bo każda mama w moim wieku która pocznie w tym misiacu dziecko by musiała miec córki :)) Moja koleżanka też celowała na dziewczynke a w lipcu urodziła ślicznego chłopca a druga rok temu urodziła dziewczynke z jednego strzału co niby powinien być chłopczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co do kalendarza chińskiego: Podobno plemniki męskie i żeńskie mają różny potencjał elektryczny plemniki Y są naładowane dodatnio, a X ujemnie. Potencjał komórki jajowej jest zmienny: przez 6070 dni w roku ujemny, przez 6070 dni dodatni, w pozostałe dni nie ma ładunku elektrycznego. Na tej podstawie opracowano metodę polaryzacji. Gdy jajo jest naładowane ujemnie, przyciąga plemniki „męskie i wówczas może być spłodzony tylko chłopiec, a gdy jajo naładowane jest dodatnio, przyciąga plemniki gwarantujące poczęcie dziewczynki. Dla kobiety chcącej skorzystać z tej metody opracowuje się indywidualny kalendarz cyklów polaryzacji, czyli okresów, które sprzyjają poczęciu dziecka określonej płci. Kalendarz ten określa się na podstawie indywidualnych danych, m.in. daty urodzenia, grupy krwi, daty pierwszej miesiączki i przebiegu cyklów menstruacyjnych. Podobno jej skuteczność wynosi ok. 90 proc. Być może Chińczycy opracowali taki kalendarz nie znając podstaw tej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka a Ty jakie masz dziec? masz dzieci? przepraszam, że pytam ale jeszcze nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
hej dziewczynki... Witam nowa koleżankę Monikę ;-) U mnie zaczął się 2 dzień @ i powoli przygotowuje się do następnego etapu planowania girl ;-) Dziewczyny czy 15 testów owulki powinno wystarczyć, biorąc pod uwagę że będę robiła 2x dziennie????????? Ewik kochana pomożesz mi dokładnie obliczyć moją owulkę i bardziej zbliżyć się do niej...bo chyba mojego M.plemniki nie są takie żywotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×