Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość ŻABA12
MAM 25 LAT MUSI BYĆ JAKIŚ SPOSÓB ŻEBYM MIAŁA CÓRKE NIGDY NIE CHOROWAŁAM NA NIC POWAŻNEGO I JESTEM ZDROWĄ KOBIETO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko za obserwuj kiedy po @ zaczyna ci się śluz obojętnie jakiej konzystencji to pierwszy początek co musisz zrobić Mi zaczyna się od 9 dc a u kazdej z nas jest inaczej ja juz pół roku staram się 9 ,10 dc i nic z tego nie wychodzi ale sie nie przybliżam bo znów dam szanse plemniką męskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie za ktorym razem????? masakra. a ewlinko w uk nie robia usg przed porodem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
OJ 7 CÓRKA NIESAMOWITE SZCZĘŚLIWA JEST PRAWDA ALE Z JEDNEJ STRONY WYMĘCZYŁA SIĘ KOBIECINA JA SAMA RODZIŁAM 4 RAZY I WIECIE CO SZYBKO SIĘ ZAPOMINA O BÓLU ALE JAK SIĘ ZBLIŻAŁ TERMIN PORODU ZNÓW ZACZEŁAM SIĘ BAĆ O BÓLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
CZYTAŁAM ŻE KOMÓRKI ŻEŃSKI SĄ SŁABSZE ALE PRZETRWAJĄ W KWAŚNYM ŚLUZIE TYLKO PYTANKO KIEDY MAMY TEN KWAŚNY ŚLUZ OT JEST PYTANIE JAK TO SPRAWDZIĆ ???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka/
Witajcie! Podczytuje Was od ponad rok. Ponieważ mam synka i bardzo chciałam mieć córkę, postanowiłam zacząć obserwować swoje cykle... dł. ich nie poobserwowałam...(w 1 zaszłam..) Odkąd pamiętam w dniach około owulacyjnych pojawiał się u mnie typowy płodny śluz, całkiem sporo. W miesiącu w którym nie mogłam go się za chiny dopatrzeć (ciągle był biały, lepki i było go mało) zaszłam w ciąże :). Jestem już w 8 mc. 3 razy potwierdzona córa, zdjęcia narządów, usg u specjalisty itd. Aha, seks był ok 2,5-3dni przed owu.(tak myśle bo testów nie robiłam, ale wiem po innych objawach). Może to komuś pomoże i myślę że jednak ten śluz ma duże znaczenie, dodam tylko tyle że z synem miałam normalny płodny śluz, nie stosowałam też żadnych diet, pozycja tez nie "dziewczynkowa". Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
IRKA GRATULUJE CÓRKI OPISZ SZCZEGÓŁY CAŁY SWÓJ CYKL MOŻE MI TO COŚ POMOŻE :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
DZIEWCZYNY JEŚLI JA MAM BIAŁY ŚLUZ I WOGULE SIĘ NIE KLEJI TO CO ZNACZY ŻE JESTEM PRZED OWULACJO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU A Ty już masz potwiedzoną płeć? Tzn. wiesz już,że będzie chłopiec? Co do wróżek itp. to znam temat od drugiej strony...i znam zasady działania tego...owszem czasami się sprawdza, ale wystarczy,że Ty podejmiesz inną decyzję i juz cała reszta w danym momencie się zmienia. Wróżba zgadza się na ten moment...a co będzie potem to już loteria :) Może taki przykład...jeśli bardzo pragnę dziewczynki, a wróżka mi przepowie chłopca, to nie zdecyduje się już wcale na dziecko, czyli swoją decyzją zmieniam dalszy plan. Nie ma czegoś takiego,że nasze życie jest z góry opisane i nic nie da się w nim zmienić...Wszystko zależy od naszych decyzji :) A co planowania, to nigdzie nie jest napisane,że to działa w 100% :) Tak więc nie ma co się oburzać,że metoda nie działa, bo ok. 20% niepowodzeń to jednak sporo... Mam na prawdę dużo znajomych którym się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Sylwia 7 tak własnie jest że jednym się udaje a drugim nie a metoda myślę że działa jesli się obserwóje swój organizm i ten śluz który jest bardzo wazny Irka gratuluję córeczki też tak myślę wszystko zależy od śluzu pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik popisalabym z Toba na gg ale padł mi komputer, umarł nie da sie włączyć, nie jest stary i nie wiem co się stało. Mam w telefonie internet to chociaż mogę tak pisać. Sylwia mam potwierdzona płeć, w 20tc nie do końca było widać, a w 25 tc na 3d chłopiec, co prawda jajek nie widziałam tylko coś stało do góry. No i u mnie było tak ze ta tarocistka przepowiedziała dziewczynkę, dodam ze wszystkie inne rzeczy które powiedziała sie sprawdziły, ludzie do niej z całej Polski jeżdżą. Ale nie w tym rzecz. I mój Maz po usg skontaktował sie z nią jeszcze raz nic mi nie mówił, i on złe ja zrozumiał. Ona pamiętała ze wyszło pierwszy chłopak druga cora. Powiedziała mu że pierwszy jest chłopiec druga dziewczynka a on złe zrozumiał bo ma syna z poprzedniego związku, i myślał że druga będzie córka czyli teraz. A to odnosiło się do nas. Drugi raz jak stawiała karty wyszło jej dokładnie to samo. No a ja sugerując sie tym wmawialam sobie pomyłkę na usg, ze narządy są popuchniete. Pewnie że są pomyłki naczytalam sie o tym. No ale za drugim razem jak wyciągała karty to mówiła od razu ze jestem w ciąży i jest chłopiec. A m jej nie powiedział przecież. Reszta wróżek z internetu raczej nie jest wiarygodna. Jedna mi tylko napisała za opłata oczywiście że chłopiec ale tej podałam dane moje o męża i zrobiła nam rozkład razem. Na odległość to nie są wrozby. Ja wierzę tej jednej. No i oczywiście zgodzę sie ze mamy na to wpływ my. Bo jak powiem że nie chce więcej dzieci to będę mieć tylko jedno, jak po dwójce zechcę trzeciego to może sie idą trójka. Tarot nam tylko wskazuje drogę co możemy zrobić wtedy i co będzie. Decyzję podejmujemy my. Na dzień dzisiejszy raczej chce dwójkę, chyba ze po porodzie zwatpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
Hej Dziewczyny :) chciałam się pochwalić że w grudniu urodziłam swojego Synka ;) jest piękny i kochany, bardzo grzeczny - tylko je i śpi :) poród przebiegł szybko i dobrze go wspominam, po porodzie też bardzo szybko wróciłam do siebie. dla tych co planują chłopca powiem że też miałam bardzo dużo śluzu płodnego rozciągliwego przeźroczystego mimo że test owulacyjny był jeszcze negatywny. i w tym dniu były staranka ostatnie. też myślę że śluz może mieć tu znaczenie bo ja mam go bardzo dużo już od czasu jak kończy się miesiączka i właściwie do końca cyklu mam cały czas śluz , nigdy nie jest sucho. więc może w tym coś jest ???? ponadto mój M jadł suplementy wszystkie z tego blogu co fikusowo kiedyś tu poleciła. Brał je bo lekarz nam polecił, wtedy nie wiedziałam że polecane są na chłopca. ale mój M miał tak słabe wyniki badań nasienia że i tak bym chciała by je brał bo wcześniejszą ciąże poroniłam :( dodatkowo brał lek na obniżenie temp w jądrach. nie wiem czy te wszystkie czynniki mogły mieć znaczenie, teraz jestem zakochana w Synku i nie wyobrażam sobie by mogło go nie być z nami. ewentualnie w marzeniach widzę jeszcze kogoś , ale to za jakiś czas ... M też chce :) myślę sobie ,że może by jakoś popsuć ten śluz. czytałam o tym castagnusie że on wysusza więc może w tym kierunku trzeba by iść ???? pozdrawiam Wszystkie , życzę upragnionych zdrowych Dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passifloro jak miło że się odezwałaś fajnie że stare osoby z topiku sę w końcu odezwały Gratuluję :):)!! syneczka i następna osoba potwierdza tą teorię że nie czas współżycia się liczy tylko ŚLUZ no u mnie przy chłopcach też się potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passifloro jak miło że się odezwałaś fajnie że stare osoby z topiku sę w końcu odezwały Gratuluję :):)!! syneczka i następna osoba potwierdza tą teorię że nie czas współżycia się liczy tylko ŚLUZ no u mnie przy chłopcach też się potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu sluz gorszy jest przed owulacja...czyli kwasny co za tym idzie!! a gdy sa dni plodne to jest sluz zasadowy!! dlatego przed dniami na corke ,ale chyba sporo wczesniej trzeba szczegolnie dla tych co juz maja wiecej jak jednego syna! ja bylam 3-4dni przed na bank! ale sluzu duzo bylo!!! w ogole mam wiecej niestety! gratuluje corci irka! czyli znow ten sluz...ktoreg mam za duzo! a zabciu 7corek to wcale nie zabawnie.... ja tyle bym w zycie nie chciala! tyle fochow co miesiac ...i w ogole dziewczynki sa bardziej grymasne i pyskate szczegolnie do matki! wiec u mnie 1 to szczyt marzen reszta to chlopcy i jest po prostu bosko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba12
będe prubować jak będzie bały śluz jak nie będzie dziewczynki to chyba się zastrzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba12
jestem tak samotna mimo to że mam tak kochano i wspaniałą rodzinę brak mi maleńkiej córeczki jak bym urodziła córeczkę była bym najszczęśliwsza na całym świecie.Tylko tak się uda się czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
DZIEWCZYNY PISZECIE OWULACJA JA NIGDY NIE UŻYWAŁAM TAKIEGO POWIEDZENIA NA CO DZIEŃ A JEŚLI KOŃCZY SIĘ OKRES TO JAKIE MAM SZANSY NA CÓRKĘ.??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
Żabko a wiesz kiedy poczęli się Twoi Synkowie ? w jakich dniach cyklu ? Dziękuję za Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
NIE PAMIĘTAM ALE ZAWSZE PRZED OKRESEM 2,3 TYGODNIE I JA NIGDY NIE BRAŁAM POD UWAGĘ ŚLUZU JAK ZA KAZDYM RAZEM RODZIŁAM SYNÓW.OD 2 CIĄŻY ROBILIŚMY CÓRKE I NICI Z TEGO ROBIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
PASSIFOLA JA WOGULE NIE WIEM I MAM PYTANKO JEŚLI MAM BIAŁY ŚLUZ TO MOZNA PRÓBOWAĆ OJEJ JA SAMA JUŻ NIE WIEM BO NIE WIEM GDZIE MAM SZUKAĆ PODPOWIEDZI ALE KĄKRETNYCH :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
czyli tak naprawdę nie planowałaś Żabko tylko szliście na żywioł licząc że się uda ? czy dobrze rozumiem ? bo jeśli tak to mogliście celować w owulację i dlatego Synkowie wychodzili. może na początek spróbuj określić kiedy masz owulację przez pomiary temperatury, obserwację śluzu i testy owulacyjne. jeśli nie wiesz jak się zabrać do tego to pomożemy chętnie, Ewik zna się na tym super - myślę że pomoże :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 synów, w poprzednich dwóch ciążach nie planowałam płci, ale zaszłam z pierwszym dzieckiem przed owulacją, 3 do 5 dni, a z drugim 2 dni po owulacji, w chińskiej tabelce powinnam mieć syna i córkę wg miesięcy, czyli się nie sprawdziło. Teraz jestem w 3 ciąży z testami owulacyjnymi, udało się w 3 cyklu starań 2 dni przed owulacją, zobaczymy...mam nadzieję na dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
PASSIFILKO A EZ TEGO MIEŻENIA NIE MOZNA POZNAĆ PO SLUZIE ŻE JEST SIĘ PRZED OWULACJO A CO DO TEGO PLANOWANIA TO PLANOWALIŚMY TYLKO JANIE WIEDZAŁAMO TYM PRZED I PO OWULACJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do diet i dolegliwości, z pierwszym synem ochota na cytrusy i śledzie, zero objawów ciąży, żadnych wymiotów i nudności tylko powiększający się brzuch, z drugim synem wymioty od samego poczatku i całą ciążę słodkie, ptasie mleczko i lody, aktualnie w 8 tyg III ciązy, nie mam wymiotów i gdyby nie test ciążowy nie zauwazyłabym ciąży, sama jestem ciekawa jaka płeć będzie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zachodzić w ciążę z testami owulacyjnymi, zawsze byłam przekonana, że wtedy kiedy czuję ból jest owulacja a jednak okazało się , że pik LH, czyli największe stężenie hormonu gdzie pęka pęcherzyk jest na 2 dni przed bólem, i dzięki grubości kreseczek na testach można ustalić właściwy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie z tym śluzem to się nie sprawdza, bo przy córce miałam go bardzo dużo...to był pierwszy dzień śluzu płodnego i zazwyczaj jest go tylko troszkę...w cylku w którym zaszłam było go bardzo dużo i byłam przekonanan,że źle zrobiłam,że pewnie będzie chłopiec...Jednak było to 4 doby przed owulką no i wyszła dziewczynka :) Pewnie wiele czynników ma wpływ na płeć...Kiedyś czytałam,że też czasami komórka jajowa odrzuca plemniki odpowiadające za jedną płeć...Może coś w tym jest i choć kobiety starają się wiele miesięcy nie zachodzą w ciąże...dopiero jak trafi się jakiś męski gigant co to przetrwa długo wtedy zajdzie, no i chłopiec gotowy, pomimo planowania :) Uważam,że dać szans ę trzeba, a reszta należy nie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasifloro pewnie ze pomoge ,wiem niby duzo ale czy to zadziala to Zabce nie daje pewnosci zadnej!!! napewno mase informacji jest od kiedy sie pojawilam ....duzo pisalam o wszystkim warto sie cofnac!! zabko nie da sie tylko po sluzie niczego okreslic wciaz pytasz o to ...to nie jest latwe okreslic owulke szczegolnie gdy cykle sa nieregularne... tlko monitoring!!! lekarz zobaczy ja rosnie pecherzyk i mniej wiecej wie ile rosnie na dobe....co za tym idzie wie kiedy peknie!! domowe sposoby to tylko tempka i sluz,bol owulacyjny jesli jest...i testy ale w regularnym cyklu raczej powtarza sie cyklicznie i mniej wiecej wie sie kiedy zbliza sie owulacja.... a gdy cykle sa nie regularne to nie wiesz kiedy!!! poczytaj od strony 163 ..tam jest o testach i tym wszystkim!!! jak bardzo sa nieregularne twoje cykle kochana??? widzicie kolejne dziewczyny pisza ze 4-5dni i syn!! nie ma reguly na to!! wiec zabka po prostu miala miec tych chlopcow bo nawet gdyby liczyla to by byli.... mnie juz naprawde jest ciezko mowic co ma wplyw na to zaplodnienie :-((( i jak dokonac tego by udalo sie!! chcialabym by wam sie udalo i by miec jakas taktyke obrana...! ale na dzien dzisiejszy to trudno powiedziec!!! ja mam metlik straszny a tak wszystko mialam poukladane ...chcialam pomoc wszystkim ...naprawde... zwiekszamy szanse tymi metodami moze napewno ,ale zadna gwarancja!! sami widzicie ze wiele dziewczyn ma synkow przed owulka 4dni i po 2 dni ...gdzie ostatnio gdybalysmy ze 2dni po najlepiej strzelac na dziewczynke ...to metoda z ingender... i tez po tez nie udaje sie coniektorym.... buziaki kochane zagladne jutro bo mam gosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tym planowaniem to jest jak ww rosyjskiej ruletce,jednej się uda a następnej już niestety nie...Gadałam dziś z moją kumpelką,która też bardzo szczegółowo dbała o to aby mieć syna,zero sexu przed owulką,stosowała dietę,monitorowała śluz i robiła testy owulki...baaa nawet chodziła do ginekologa aby jej monitorował cykl i pęknięcie pęcherzyka.Po dwóch dniach po owulacji przytulanki.......i urodziła zdrową córeczkę Jagodę :-) I co Wy na to??? Naprawdę trzema mieć mega szczęście aby zaplanować płeć...a niektóre z nas je mają ;-) Dziewczyny napiszcie jak wygląda sprawa z samopoczuciem w czasie ciąży z daną płcią?Czy to prawda że na słodkie ma się ochotę,gdy się jest w ciaży z dziewczynką i ma się złą cerę???A z chłopcem odwrotnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×