Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ninko samopoczucie w ciazy raczej nie ma wplywu na plec dziecka . Ja bym sie tym w ogole nie sugerowala. Ja przy 1 synku czulam sie rewelacyjnie od poczatku do konca ciazy, no fakt jadlam sledzie ogorki kapuste itp. A przy drugiej mialam ogromna ochote na slodkie, codziennie jadlam lody :) prawie od poczatku mialam wymioty i trwaly do konca ciazy :( Wtedy tez chodzilam podjarana ze na 100% bedzie cora bo inna ciaza, i co okazal sie 2 synek :) Takze nie sugeruj sie tym co ludzie mowia bo to nie prawda. Teraz to sie smieje do meza ze chyba beda blizniaki i to parka, bo jem ogorki a potem zagryzam slodkim. Czuje sie fatalnie, i mam tak jak Ty ze do poludnia jest w miare ok a wieczory tragedia :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synusiów :) Właśnie widziałam,że pisałaś na topiku doświadczonych mam :) Ja jestem z tego tematu :) Do tej pory piszemy ze sobą ale już na zamknietym forum ;) Większości dziewczynom udało się zaplanować płeć :) Ale jest kilka którym się nie udało...Zdecydowanie mniej niż tym którym się udało :) Wśród moich znajomych i rodziny i znajomych znajomych to tylko jednej parze się nie udało... Ale trzba mieć dystans do sprawy...bo ostatnie słowo nie do nas należy... Ja choć u mnie się sprawdziło, nie mam też pewności,że udałoby mi się mieć jeszcze jedną dziewczynkę...A chciałabym :) Nie uważam aby była to loteria...Jedynie zwiększenie prawdopodobieństwa :) HopeU ja się też naczekałam na tą moją córcie...nie każdemu od razu tak wszystko spada z nieba...ale potem szczęście jeszcze większe... ;) Mamo 3 synusiów moja znajoma z poradnictwa rodzinnego (też większości par z którymi miała do czynienia udało się) mówiła mi,że ona próbowała wtedy kiedy ten śluz płodny był jeszcze mało dostrzegalny...czyli gdzieś ok. 5 doby przed owulką :) Tak starali się przez 5 miesięcy i udało się.... :) A wcześniej udało im się zpalnaować synka i córeczkę :) Trudno mi uwierzyć,że to wszystko tylko zbiegi okoliczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 7 ja właśnie przypomniałam sobie o tym topiku że kiedyś go czytałam jeszcze zanim weszłam na ten topik i tam właśnie tak jak piszesz było więcej dziewczyn którym się udało czyli one są już na zamkniętym topiku trudno bo fajnie by było pogadać z innymi dziewczynami które maja więcej dzieci niż 3 a tam ich było zdecydowanie węcej pozdrawiam cię dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 2 chlopcow i coreczki
zawsze marzyłaś o córeczce albo o chłopczyku? Ta strona pomoże spełnić Ci Twoje marzenia http://plec-dziecka.zlotemysli.pl/wp,1/ Metody, które pomogły wielu rodzicom znajdziesz właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
Czesc Dziewczyny!!! Przeczytalam Wasze kolejne komentarze i mam nadzieje ze dzieki nim jestem duzo bardziej poinformowana o planowaniu plci, ja wiem ze to nie daje 100% pewnosci ale zawsze mozna sobie pomoc, Ja wyczekuje na @, wczoraj juz kupilam olej z wiesiolka i magnez z B6, pozniej tylko testy owul, i mam nadzieje ze bedziecie mi pomagaly aby udolo sie splodzic chlopczyka. Ja mam pytanie czy ktoras brala Duphaston? Ja bylam na kontrolnym badaniu i pani gin niby wynalazla polip, tylko ze ona nie jest 100% pewna gdyz ja nie mam zadnych objawow, ktore sa przy polipach. polecila mi duphaston od 14dc, tylko czy to nie zawczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym duphastonem to zalezy od dlugosci twoich cykli.... bo bierze sie go po owulacji bo inaczej chamuje ja! jesli masz krotkie cykle to moze 14dc jestes po i dlatego tak!! Ninko kochana tu ostatnio wlasnie pisalysmy ze dwa dni po owulce to jest tez metoda na corkr!! dokladnie 2 doby ... metoda z angielskich stron ingender???? pamietasz jak pisalysmy z mamusia30 o tym! nawet lepiej skuteczna tylko ze musi byc z monitoringiem by napewno bylo 2doby po... jajeczko jest starsze i inny sluz i wieksze szanse bedzie mial zenski plemnik bo meski slabszy i nie da przebic sie przez twarde juz stazejace sie jajko! plus gorszy sluz po owulce!!!! pamietasz???? bylo to nie tak dawno ...ja pytalam mamusi bo to po angielsku no szkoda mamusiu ze nie mozna pogadac z dziewczynami wiekszej ilosci dzieci.... jak im sie powiodlo i jakiej metody sie trzymaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu3synkow mialo byc nie mamuniu-sorki kasia kciuki za powodzenie!! HopeU szkoda ze ci gg nie dziala bysmy sobie popisaly !!! moze jak sie cos zmieni to odezwij sie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia przeczytałam prawie cały topik "doświadczone mamy pragną kolejnego dziecka" tam dużo dziewczyn co ma już tróję dzieci lub dwóję tej samej płuci udało się i mają dziewczynkę to jest możliwe i nie można się przyblirzac do owu bo była tam Ronia córka zbujnika która miała 3 synów długo nie zachodziła w ciąze bo kończyła na 10 dc i w końcu przesuneła się na 13 dc i ma kolejnego CHŁOPCA Inka po 3 chłopcach urodziła dziewczynke przytulanki maiła w niedzielę rano a w środę wieczorem owu Paty36 też ma córkę po 2 chłopcach przytulanki miała 9 dc a owu 13dc Dana 68 maja73 Agunia33 Enex Asik a co pisały to o tym śluzie że kazda miała go mało i nie była bardzo intensywny TYle co wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
mamusiu 2 synów i córki poradz jak zrobiłaś córkę bo ja mam 4 synów a chcem córke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
nie wiem czy która kolwiek z was tak mam że mam obsesje na pónkcie różowych ubranek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
ja w tym miesiacu bede probowala z testami, tak wiec bedzie duze prawdopodobienstwo od kiedy mam brac duphaston, bo przy moich cyklach 26-27d to juz sama nie wiem, czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
Zaba ja tez mam obsesje ale teraz na punkcie malego chlopczyka, bo coreczke juz mam, mam nadzieje ze Tobie sie uda Nowy Rok i nowe marzenia, a kazdy wie ze marzenia sie spelniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
kochana kasiu uk ja mam 4 chłopaków i moje maże nie jest nie pełne bo rakóje mi córki mam kochanego męża i 4 chłopaków tylko jednego mi brakuje ale nie wiem jak wycyrklować żeby była na 100% córcia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
dziewczynki niewiem czy to mam jakiś sęs ale czy my z mężemmamy nie zgodność krwi ja mam ARH- A MĄŻ ARH+ PANIĘTAM JAK KIEDYŚ PLANOWALIŚMY CURE TO WIEM ŻE PO STOSUNKU 2 DNI POTEM DOSTAŁAM OKRES.MOŻE ZAE MNO COŚ NIE TAK JEST A ZA CZWARTYM RAZEM 5 DNI PRZED OKRESEM I ZASZLAMI ZNÓW KLAPA SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
zobaczysz ze bedziesz miala coreczke, ja tez sobie tak mowie ze przyjdzie ten czas i bedzie chlopiec, choc ja zaczelam panikowac przez ten niby polip, ale musi byc dobrze. Ja czytalam to forum od 1 strony i jest tutaj duzo jak mozna sobie pomoc i fakt jest taki ze w wiekszosci to pomoglo, wiec moze i nam sie uda :) Ja mam coreczke, ale ja ci nie pomoge bo to bylo chciane dziecko a plec wtedy to nie byla wazna, wtedy tylko bardzo chcielismy i pierszy cykl, test ciazowy i teraz mala ma prawie 7lat, a teraz mysle o testach, obliczeniach, wiesiolku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
A CZY TE TESTY NA OWULACJE KUPUJE SIĘ W APTECE I PO ILE.?JA TO NIE JESTEM W TEMACIE TEJ OWULACJI BO SAMA NIE WIEM KIEDY JĄ MAM I TO PEWNIE PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziewczyny uważajcie z tym wiesiołkie, można go brac tylko do dnia owulki, potem działa poronnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy na owulkę sa w każdej aptece, ok30-40 zł 5 testów, kiedy na pasku pokażą się dwie grube(tłuste )oznacza owulacje od 36-48 godzin, ale tylko DWIE GRUBE krechy, przy testach z drugą kreską ale słabszą test wychodzi negatywnie, często dziewczyny sie mylą i drugę kreskę biorą za pozytyw a pozytyw może sie okazac po 4- czy 5 dniu drugich słabszych kresek, udało mi sie zajśc w 3 cyklu starań z testami owulacyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
czytalam juz o wiesiolku, na jednym z forow wyczytalam ze mozna brac 3x2 tab na dobe, wiec moze i ja tak sprobuje. Co do testow to masz absoutna racje, ja tez popelnilam ten sam blad z odczytem kresek, jak tylko zobaczylam druga to uznalam ze juz i co i nic mi z tego nie wyszlo tylko wkrecilam sobie ze jestem nieplodna, ze juz nie bede mogla miec dzieci itp. Poszlam do lekarza a ta sluzba zdrowia w uk jest do d..., poprosilam o badania a pani mi powiedziala ze ja jestem plodna bo mam juz dziecko tylko ona nie rozumie ze przez 7 lat wszystko moze sie zdarzyc, ot i cala moja historyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
GREYZED A KIEDE BĘDE WIEDZAŁ ŻE JESTEM NP.3-4 DNI PRZED OWULACJO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 ma rację z tym wiesiołkiem. Ja wogóle go odstawiłam bo za kazdym razem gdy zaczęłam go brać dostawałam okres w połowie cyklu. Mam tez wiecej sluzu po castagnusie. Ja z regóły miałam zawsze mało sluzu i mam 2 synków więc pewnie chodzi bardziej o ph tego sluzu niż o jego ilość. Po ilości tylko łatwiej jest określić kiedy są te dni płodne bo jak jest go malutko to wtedy jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
Najbardziej przeraża mnie to że zajdę a okaże się jest chłopak moja siostra ma jedna 1 syna i 2 córki a druga siostra ma córkę i syna a ze strony męża najstarszy brat męża ma syna i córkę potem najmłodszy brat męża ma córkę i w drodze syna a my 4 synów kurcze już tracę nadzieję :-((((((((((((( na córeczkę k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja rowniez uwazam tak jak Bernia ze bardziej niz ilosc sluzu liczy sie jego odczyn, poniewaz u mnie go nie ma prawie wcale a w ciaze zaszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
Dziewczyny na jednej ze stron Hellokitty napisala ze aby byl dobry odczyn na chlopca to dobrze jest pic syrop Guajazyl 5 dni przed owul, ja znalazlam go teraz w polskiej aptece online uk, tylko jak go pic? Czy cos poradzicie a moze jest tutaj Hellokitty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba to naprawde jest trudna decyzja bo jak wiesz nic nie daje 100% pewnosci ze bedziesz miec upragniona corke :( gdyby tak bylo wszystkie mialybysmy dzieci o wymarzonej plci. Nawet stosowanie wszystkich metod tu opisanych nie da ci 100% pewnosci, ze to bedzie corka. Na pewno zacznij robic testy owulacyjne, da Ci to jasnosc w kwestii owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
dziewczynki jeśli was to zainteresuje to zajrzyjcie na stronę www.Acifolik ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
EWELINKA JAK W KWASIE JAK TO ZROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
bernia a te tabletki zakwaszające to czemu służą napisz mi coś pozdrawiam magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×