Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Noemi ja ma póki co trójeczkę :) Ale wciąż myslę o czwartym...Właśnie trochę finanse mi w tej decyzji przeszkadzają, bo chwilowy spadek ;) Mam nadzieję,ze chwilowy ;) Ale póki co jako 5 osobowa rodzina to radzimy sobie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja oczekuje czwartego:)...a Sylwia7 mam nadzieje wkrótce;);) Tak-my dajemy radę finansowo przy trójce...to pi przy czwórce damy:) Z resztą u nas jakoś tak się układa,ze z każdym dzieckiem nam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Dziewczyny pomyliłyście mi się;p rozumiem że i Wy i wasi mężowie pracują? U nas też tak jest, ale ja zastanawiam się, czy nie zrezygnować na jakiś czas z pracy jak 2 dziecko się pojawi, marzę o tym:) tylko nie wiem czy 1 osoba da radę na cała rodzinę zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w pl wiec maz tylko pracuje a ja nie i jest dobrze.... nigdy tu nie pracowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma stałą, dobrą prace a ja mam wolny zawód i pracuję na zlecenia. Tyle dobrze, ze niejako sama wyznaczam sobie rytm pracy.Ale z mojej strony nie są to jakieś wielkie kokosy finansowe:D Dlatego mam nadzieję pogodzić to wszystko z wychowaniem Maluszka. Jakoś się pewnie będziemy tradycyjnie wymieniać przy dzieciach( jak zajdzie taka potrzeba):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszyłyście, bo powiem szczerze, że te moje zapędy na 2 dziecko tylko finanse hamowały, ale nie chcę później żałować, że nie zdecydowałam się na drugie dziecko, co wszystko jest warte bez kochanych dzieci, a na starość fajna gromadka do domu może się zejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co do wieku dzieci to różnie jest ja mam różnicę 2 i 3 lata to zależy od dziecka jedynie co zauważyłam to łatwiej jest przy nauce z małą różnicą wieku bo jeden od drugiego się uczy Co do wróżek to ja też bym sie w to nie bawiła tak jak dziewczyny piszą wole się pomodlić i zawierzyć bogu moje sprawy. A skoro bóg chciał dać mi 3 wspaniałych dzieci to i pieniądze się znalazły i tak jak u Kibicki z każdym dzieciątkiem jest mi łatwiej w życiu Ja nie pracuje ,a i tak dajemy sobie radę po za tym myślę o czwartym dziecku jeśli ten na górze da mi jeszcze szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna pamietam cie i gratuluje synusia. sama widzisz ze jest kochany. Kaddy juz teraz 100% gratuluje córci. Ewik jestem z okolic Wrocka ale raczej na osobiste spotkanie nie pójdę i nie bede już zadreczać się wróżkami ;) U mnie dzić 5dc i koniec@. Będe zaczynać staranka od nowa. Planuje zakończyć je 2 dni przed owulacją. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dziewczyny jesteście super, naprawdę mam lepszy humor:) bo zadręczałam się jak to będzie, co powiedzą inni i takie tam a nie myślałam, że i ja i mąż bardzo tego chcemy:) w dzisiejszych czasach jedno dziecko to okaz rozsądku rodziców i wszyscy patrzą z podziwem, a jak już jest wielodzietna rodzina to miny raczej nie będą takie miłe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
CO DO RÓŻNICY DZIECI NIE WIEM JAK WY UWAŻACIE ALE JA MAM 2 DZIECI ROK PO ROKU POTEM 2 CO 2 LATA JA UWAŻAM ŻE DZIECI POWINNY SIĘ RAZEM WYCHOWYWAĆ BO POTEM MOŻNA MIEĆ PROBLEMY WYCHOWAWCZE NP.ZAZDROŚĆ DZIECI JA BY NAJMNIEJ WIEM TO ZE SWOJEGO DOŚWIATCZENIA I ZANIM SIĘ SPOSTRZEGŁAM DZIECIACZKI PODROSŁY PRAKTYCZNIE RAZEM BO MĘŻA BRAT SPODZIEWA SIĘTERAZ SYNA A MAJĄ 3 LETNIĄ CÓRKE I MAJĄ KOSZNAR Z NIĄ BO NIE CHCE ODDAĆ ŁUŻECZKA I ZABAWK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nigdy nie było zazdrości, pomimo różnych róznic wiekowych ;) Noemi myślę,ze nie powinnaś interesować się co powiedzą inni :) To Twoje życie i Twoej decyzje, jak i również Twoje szczęście :) Nikomu nic do tego...nikt Twojego życia nie przeżyje za Ciebie... U nas jest trochę tak,ze ludzi lubią współczuć innym, choć Ci wcale tego nie potrzebują...Może na siłę chcą zobaczyć ,że ktoś ma gorzej niż ja i stąd ta krytyka :) Może leczą w ten sposób swoje niespełnienie, kompleksy... Najważniejsze abyś żyła tak jak Tobie odpowiada, tak aby Tobie życie dawało radość...Czy Ci inni co tak krytykują są tak bardzo szczęśliwi??? Myślę,ze gdyby byli to nie wiedzieliby tego co chcą na siłę zobaczyć...Skupiliby się zwyczajnie na swoim szcześciu ...Takie moje zdanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrazalam miec tak szybko dziecko po dziecku..... wtedy wiek buntowniczy zaczynajacy sie pomiedzy 2a3latka maja niemal oboje!!! ale fakt ze dzieci umieja sie bardziej moze dogadywac i dzielic!!! choc mlodszy jak dochodzil do tego wieku gdzie wszystko uwazal za swoje to po prostu nie chcial niczym sie dzielic ani z bratem ani z dziecmi ...to jest zachowanie wpisane w pewnien etap i tego cala gromada dzieci nie zmieni!!! i tak beda chytrzy i ciezko bedzie sie podzielic ,bo wszystko bedzie jakby tylko i wylacznie ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Piszę rzadko bo wlasciwie nie mam o czym poza tym ze ciagle rozmyslam nad tym kto mi tam w brzuszku siedzi i mam nadzieje ze corcia! nie bede ukrywac ze tego prgne i modle sie o to:) Czy tam Was za to regularnie i widze ze duzo nowych dziewczyn dolaczylo - i super bo to najlepsze forum jakie moze byc. Czuje sie w ciazy dobrze, choc czesto chce mi sie spac. Usg jeszcze nie mialam, kilka dni temu umowilam sie na poczatku lutego na usg genetyczne w Łodzi u dr Dudarewicza - ponoc super specjalista. Spytalam takze czy w tak wczesnym okresie da sie poznac plec a on na to ze z bardzo duzym prawdopodobienstwem da sie to okreslic. No coz zobaczymy.... Kaddy - gratuluje Ci z calego serca, od poczatku mialam takie dziwne przeczucie ze bedziesz miec dziewczynke, nie wiem czemu, przeciez ciagle pisalas ze wszystko na opak robilas!! Ale jakos tak czulam.!!!teraz mozesz sie cieszyc juz ogromnie i wybierac ubranka i imie:)Dawaj czasem znac :) Ps na kiedy masz termin porodu? Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niedawo słyszałam coś na temat Dudarewicza ;) :D :D :D Super lekarz :D Kibicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy ja tez co gratuluje...przez dyskusje ucieklo mi!! ciesze sie ...widzisz wszystko niby inaczej a jest -bo miala byc i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo- no własnie mi dr D. rozpoznał córkę:) Podobno sie nie myli co do płci..no-ale zobaczymy:D Wielu osobom znajomym bezbłędnie okreslił płeć w 12 tygodniu. Poza tym to człowiek wielkiej kultury:)-polecam całym sercem. Chociaz odniosłam ,ze dla niego płeć to taki szczegół,ze hej;) u nas o niej prawie zapomniał;)Poza tym sam pyta czy szukać płci:) A TY masz już syna tak?-bo nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również gratuluję kaddy i fikusowo:) na pewno Ty również już niedługo będziesz potwierdzać nam, że to córeczka:) a ja kurcze nie wiem, czy będę chciała wiedzieć w 2 ciąży co noszę pod sercem;p ale nie wiem, czy wytrzymam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko - Tobie tez gratulacje ze to bedzie zdrowa córcia:) Nalezalo sie:D:D:D Ps jestes z Łodzi? Tobie tez okreslil w 12 tc plec? Jak bede na wizycie u Dudarewicza to bede w 12-13 tc wiec zobaczymy. Tez slyszalam ze to super specjalista, ale sama ocenie jak wroce z wizyty.I zobaczymy w jakim nastroju hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy ja też tak gdzieś głęboko wiedziłam że będziesz miała tą córeczkę bo tak jak fikusowo pisała zawsze powtarzałaś że na odwrót bo w owu bo na 100% mówiłaś że to chłopiec a widzisz jednak lepiej nastawiać się na chłopczyka bo cuda się zdarzają i wyjątki co do planowania:) Ja też nie miałam problemu z buntem czy zazdrością między Od początku tłumaczyłam chłopcom że trzeba się dzielić z innymi i nigdy nie maiłam problemu jak inne dzieci do nas przychodziły nawet do tej pory jak chcą słodycze to zawsze mówią razy 3:) Naomi ludziami nie ma co się przejmować zawsze będą mówić jak nie o ilości dzieci to o czymś innym taka już natura ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a słyszałyście o jakimś dobrym specjaliście z okolic Katowic lub Gliwic?Tzn do prowadzenia ciąży, bo rozumiem że dr. D prowadzi też ciążę?Albo o jakimś, który robi w ciąży USG takie sprawdzające zdrowie dzieciątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) No to i ja się przyłączam do gratulacji dla Kaddy upragnionej dziewczynki ;-) Kady mam tylko małe pytanko ,czy mozesz po krótce wyjasnić jak wyglądały Twoje starania????Czy to było naprawdę w owulkę??? Słyszę tyle pozytywnych opini na temat dr Dudarewicza,ale niestety nie jestem z Wrocka...hmm z Sopotu i bedę musiala tam poszukać dobrego specjalistę w określaniu płci dziecka. Myslę że w maju wybiorę się do polski to już spoko bedzie dzidziuś widoczny,bo tutaj w uk to raczej babki nie będą skore mi to powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przyłączam się do prośby o wyjaśnienie starań o dziewczynkę do Kaddy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka w Gdańsku jest dr. Doering :D Ponoć nigdy się nie myli i wcześnie określa płeć :D Zawsze powtarza,ze jak się pomyli to stawia whisky... No chwalą go... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie już Kaddy poleciała...:-( ale może Ty Mamusiu 3 synusiów albo inne dziewczynki przypominacie sobie jak u Kaddy wyglądały te starania,co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze pamietam co kaddy pisala!! bylo napewno bardzo blisko owulki tak z dzien przed a potem tez po bylo przytulanko,ale nie jestem pewna! poczekajmy na nia moze sie pojawi i napisze... gdzies pare stron pisala o tym,ale latwo znalezc nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwiu za info :-) No właśnie Ewik żeby doszukać sie jakiejś informacji to graniczy z cudem i pomyslałam sobie że Kaddy naświetli nam swoje starania,,,,ale jakoś poleciała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja jestem z Gdanska i tam jest super klinika INVICTA maja tam super sprzet i samych specjalistow . Ja bylam na 4d u lek. med. Beata Brzóska specjalista II st. położnictwa i ginekologii jest to super lekarka i mi okreslila plec na 99,9 % sa do niej dlugie terminy wiec trzeba sie szybciej zapisac. Z Sopotu daleko nie masz, a poczytaj o niej w necie to zobaczysz ze wszyscy ja chwalka :) Ja wstepnie wybieram sie do pl w kwietniu i jezeli wszystko bedzie na dobrej drodze to na pewno do niej pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×