Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

bernia dokładnie szkoda bardzo - może dziewczyny poszły na jakies zamknięte forum??? Jesli tak to ja chętnie dołączę a jak nie to trudno (chociaż fajnie było z Wami) Ostatnia moja odpowiedź do tej swietej - po pierwsze mój mąż nie pragnie córki , a po drugie babcia nie pragnie wnuczki bo ma juz dwie (córki mojej siostry) więc kobieto Twoje słowa to puste słowa. Może odpowiedź lepiej na moje pytania (które sa nie wygodne dla Ciebie wiec nie odpowiadasz na nie, bo jesteś zbyt mało inteligentna zeby znalezc własciwa odpowiedz ) Powtarzam pytanie: JAK SIE ZABEZPIECZASZ PRZED CIĄŻĄ?????? Tabletki??? Spirala???? czy może inne badziewie??? No rzeczywiście ja ingeruję w poczecie stosując NPR a Tyyyy czy zabezpieczając sie w ten sposób nie ingerujesz i jestes taka NATURALNA???? Bez komentarza bo normalnie śmiać mi sie chce Aaaaaa i jeszcze jedno- jak chodziłam dawno temu na nauki przedmałzeńskie i mieliśmy spotkanie o NPR to tam też nam wspomniano że płeć dziecka można zaplanować przy stosowaniu NPR (wyjaśniam skrót bo nie wiem czy zrozumiesz Naturalnego Planowania Rodziny). Także nie jest to zabronione i nie ma w tym żadnej ingerencji. Gdybym z desperacją robiła selekcje plemników żeby oddzielić meskie od żeńskich i wpuściła tylko żeńskie to byłaby dla mnie ingerencja (nie zrobie tego bo nie mam parcia na CÓRKE tylko na dziecko). Mam nadzieje że odpowiesz w końcu chociaż raz na mojego posta - czyli odpowiesz na moje pytanie zadane po raz drugi. Dziewczyny odezwijcie sie czy macie jakies swoje forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milawrozlawianeczka22 (możliwe że znowu swieta huk Was wszytskie juz wie) Przecież jasne jest jak drut że pod mame 3 synusiów oraz Ewiik znowu podszyła sie ta chora raczej psychicznie bo inaczej tego nie widzę (bądz jej kolezaneczki) swiete slowa Współczuje Ci naprawde - może da sie to jeszcze leczyć co?? Zapytaj swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolato nic ci nie pozostaje tylko pisanie sama do siebie Lucynko masz rację ta nieletnia osóbka zaczyna pisać sama ze sobą HA HA HA Czytam cię co dziennie i codziennie mam z ciebie ubaw szok jakie głupoty potrafisz małolato wypisywać NIESTETY MÓJ NIK JEST czarny I NIE DASZ RADY PO DE MNIE SIĘ PODSZYĆ A DLA TWOJEJ WIADOMOŚCI mam czwartego synka jak tak chcesz :) PISZ tu dalej bo z nudów lubię poczytać twoje WYPOCINY niesteny musisz pisać sama ze sobą MAŁOLATO wakacje są to się nudzisz i wymyślasz bajeczki na forum HA HA Pozwalam nawet ci coś napisac obraźliwego na mój temat podoba mi się tu taj jest fantastyczna atmosfera z tobą :) MÓJ dzidzuś macha rączka do ciotki forumowaczki MAŁOLATY :) Słoneczko KOCHAM CIĘ ZA TO JESTEŚ SUPER CIOCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe nawet pisząc w pośpiechu popełnia błędy - rażące błedy Cytuję post swietej (vel mamusi 3 synusiów) "U mnie wszytsko ok, bylam wczoraj na kolejnym usg maluszek sliczny i zdrowy ale niestety okazało sie że jednak bedzie 4 synysuś ..... Lekarz osttsnio sie pomylił jestem troche zalamana ale trudno pokacham trzeciego chlopaczka! w koncu to moj syn" Jak juz to czwartego a nie trzeciego (prawdziwa mama wiedziałaby że to jej czwarte dziecko a nie trzecie. Zreszta na górze pisze o czwartym a potem o trzecim . hehehehehe żałosne a raczej Ty żałosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete słowa
nulka ja mam wkąldke hormolaną bo nie chce miec juz wiecej dzieci ! Mam dwie cudowne corki i koniec z rodzeniem ! Jestem szczesliwa spełniona owszem moze i troche zlosliwa ale naprawe! naparwede! wszytskie osttanie posty świetej nie są moje! Mozecie wierzyc badz nie ale ktos sie podszywa i dobrze bawi i to tyle co miałam Wam dzis do napsania :) mamusiu 3 synusiiow ciesze sie że sie odezwalas bo nudno tutaj bylo bez ciebie a swoja drogą to jak tak szybko zareagowalas na posta tej pomaranczówki to widocznie sama nią musisz być ale to juz tak tylko na marginesie :) hehehhehe pozdrawiam Was i uciekam bo juz mnie zaczynacie draznic tym podszywaniem pod moj nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete słowa
nullka ja tego nie pisałam :) serio a z drugiej strony to majac tyle dzieci faktycznie mozna sie juz pogubić :) w stadzie nigdy nie wiadomo ile sie ma i które twoje a ktore nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nullka mamy swoje prywatne forum ale o innym temacie ale nie wszystkie dziewczyny na nim są czas założyć forum w tym temacie ale zamknięte by właśnie takie osoby Jak TA MAŁOLATA nie miały dostępu i nie podczytywały Wszystkie posty pisze jedna i ta sama osoba więc nie ma co zadawać pytań wakacje się skończą to MAŁOLATA do uczenia wróci a topik będzie dalej istnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jaką mam szansę na synka;) ktoś tutaj wyliczał więc proszę o pomoc. Mamy już 2 letnią córeczkę, ostatnią @ miałam 1.08 i teraz są "te dni" więc intensywnie się staramy:))) moje cykle były ostatnio 28 dniowe ale ten ostatni był 31 dni kiedy byłby najlepszy czas na synka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki !!! Troche mnie nie bylo ale staram sie zagladac przynajmniej od czasu do czasu :) Dziewczyny zalozcie nowy topik na innym forum i tyle zeby wesz za wami nie poszla najlepiej kontaktujcie sie poprzez gg czy maila . Wszy tak szybko sie nie pozbedziecie bo jak kazdy troll musi troszke przelac z realnego zycia :D i kazda flustracje wylewac. Poprostu nie ma sensu "temu" odpisywac i tyle :))) ps. Mamusiu3 synusiow jak sie czujesz ? pozdrawiam Cie serdecznie inne dziewczyny rowniez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stadzie to nawet zwierzęta są mądrzejsze niż TY bo one się nie mogą pomylić widać że nawet zwierząt nie masz MAŁOLATO A przecież pisałam CI że cie codziennie podczytuję więc nie muszę piać pod pomarańczowym nikiem Dziwne ale wszystkie pomarańczówki mają twój styl pisma i TE SAME BŁĘDY HA HA NAWET MAŁOLATA TAKA JAK TY BY TO WIEDZIAŁA SŁODKA JESTEŚ :) BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie czytam ostatanio forum bo to co sie tu dzieje to masakra! Dodam ze od kilku dni jestem w domu z córeczka :) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete słowa
osttsni moj post w ramach sprostowania moze i czerpie satysfakcje z dokuczania wam ale pisanie samej ze soba juz do przyjemnosci nienalezy, moze Wam to da do myslenia ze posrod Was samych jest jakas złosliwa wsza ktora mąci momusiu moze to ty nia jestes? napewno jedna z WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 30 :) jesteś wiesz bardzo bym chciała żebyś dołączyła do nas na naszym zamkniętym forum zapytała bym się dziewczyn czy możesz podaj jak dasz rade podaj meil to napiszę do ciebie U mnie wszystko ok nasza córeczka zdrowo rośnie :) jeszcze 4 miesiące i będzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 3 synusiów gratulacje ogromne :DDDDDDDDD , parenascie stron wczesniej gratulowalam :D ale gratulacji nigdy nie za wiele !!!!!!!! Niech rosnie zdrowo kruszynka !!!! Fikusowo Tobie rowniez gratuluje :)))))) !!!!! Malo trosk zycze i zdrowka !!!!!!! zaloze jakies konto tylko i podam maila zeby to "cos" mojego prywtanego ktoprego uzywam nie znalo :) i chetnie dolącze !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 3 synusiow postaram sie wieczorem zalozyc tego maila bo mam male urwanie glowy teraz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo gratuluje córuni i super że jesteście już razem :) Mam nadzieję, że poród tez przebiegł bez większych komplikacji. moderator max odwal się ode mnie i nie pisz takich bzdur, że na kogoś mogłabym rzucic klatwę. Jeśli już ktoś mógłby to zrobic to najwyżej ty. Dwie wariatki moderator max i świete słowa się dobrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia przeciez to jedna i ta sama osoba pisze , czyli stara panna :) bez pomyslu na zycie . Myslisz ze osoba na poziomie , mezem, dziecmi ma czas na przesiadywanie na forach przez cale dnie i wypisywanie bzdur w dodatku z tak rażacymi bledami . Olac trolla i tyle :) najlepsze co mozna w takim wypadku zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się mamuniu olewc ja ale nie zawsze się udaje. Jestem juz na forum zamknietym z innymi dziewczynami ale jak ktoś normalny chce się czegoś dowiedziec to chętnie odpisze. Dlatego tu zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mam synków2
berniu ja chetnie sie dolacze do waszego zamknietego forum, podaj namiar na nie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
otorz to, od początku odkąd sie tutaj zjawiłam wlasnie to chciałam im wsyztskim udowodnic :) owszem mozna miec stado dzieci ale jak sie ma fure kasy żeby moc sobie wymajac trzy nianie do jednego dziecka! A co taka przecietna polka moze zaoferowac czworce dzieci? Dobrze bedzie jak sie wyrobi sie z praniem i gotowaniem a gdzie tutaj czas na wychowywanie, rozwoj dzieci? Dzieci w rodzinie wielodzietnej są chowane (jak swinie w chlewie) a nie wychowywane :( Chyba że stac cie na trzy nianie to wtedy owszem, mozna rodzic do skutku :) widziecie juz czym sie róznicie od wiktorii i dlaczego ona moze miec tyle dzieci? tylko nie piszcie mi tutaj zaraz że was stac na nianie bo dobrze wiem że tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny weźcie mnie ze sobą na zamknięte bo jak czytam te wypociny tych wariatek to mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
nullka ale o co ci chodzi ? same pisalyscie ze wiki jest cool bo w koncu udalo jej sie urodzic dziewczynke i ze daje sobie rade majac ich az 4 :) to wasze slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weqbo
nullka nie chca cie dziewczyny :( ojej :( tak nam przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×