Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość kemiii
Cześc dziewczyny:) wiecie co przemyślałam cała sprawe i chyb ana przyszły miesiac spóbujemy,tak zaraz po @,tak jak wiele z was pisze co mamy zapisane to i tak bedzie..a nawet jak nie wyjdzie córcia czy synek to i tak bedziemy kochac taka samo chociaz wyszło inaczej-oczywiscie z lekką minka.ale na to juz nie poradzimy nic. Wczoraj zobaczyłam na ten kalendarz chiński ,pierwsze moje dziecko powinno byc dziewczynką a jest chłopcem a drugie się zgadza,czyli tutaj tez nie ma reguły:) Ewik przytulaliście się codziennie czy może z przerwami bo napisałas że zakończyliście 11dc:)?pytam bo ty tez na dziewczynkę:)Jutro pojadę kupic te testy owulacyjne,czyli jak robie test i jest tylko ta jedna kreska tzn ze owulacji jeszcze nie ma?i starania o dziewczynkę moga buyć?a jak pojawia się dwie tzn ze musimy przerwać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje przytulanki byly 7,8dc wieczorem 10dc rano i 11 dc w poludnie... myslalam zeby do 12 dc pociagnac ale testy wychodzily juz z druga kreseczka dosc wyrazna i balam sie dluzej!! jak juz bedzie ja widac tak nie calkiem blado to ja bym juz nie dzialala,bo jak jest plus to w ogole mowy nie ma...bo za pozno na corke!!! ja mniej wiecej wiedzialam jak u mnie zmienia sie ta kreska druga i dlatego spasowalam. obserwowalam sie,duzo czytalam o planowaniu i robilam testy owu ponad pol roku zanim wzielam sie do roboty!!! ciesze sie ze zrobilam wszystko co w mojej mocy by zwiekszyc szanse reszta w rekach Boga. wiec jesli nie wyszlo nie bede miala zadnej pretesji bo ja zrobilam wszystko czego sie nauczylam-doslownie wszystko !! nawet diete stosowalam .....no i przytulanki daleko od owu byly!!! a to najwazniejsze i wazne jest jeszcze by to nie byl jednorazowy strzal tylko bylo ich pare przed ostatnim stosunkiem zapladniajacym!! bo chodzi o to zeby maskie plemniczki nie mialy potrzebnego dla nich czasu na regeneracje!!! zenskie nie potrzebuja tyle dojrzewac w jadrach a meskie tak!!! powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik, super to wszystko opisujesz i wogole. Ja tez uwazam ze mierzenie temperatury ma bardzo duze znaczenie, sluz takze. Mam tylko jedna mala watpliwosc - moze mi pomozesz? Mianowicie jak to jest z tym sluzem podczas owulacji - czy gdy jest rozciagliwy i przezroczysty tzn ze owulacja sie odbywa czy juz po owulacji? Czy gdy zaniknie tzn ze dzien wczesniej byla owulacja? Mam nadzieje ze wytlumaczylam o co mi chodzi bedziesz mogla mi pomoc. Ja marze codziennie o corce i wierze mocno ze marzenia sa do spelnienia - a szczesciu trzeba pomagac:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Witam, dziś przeczytałam wasze forum z 4 m-cy wciąga jak kamfora;) Jestem w drugim cyklu starań oczywiście"poluje" na dziewczyneczkę bo mam już 10-letniego synka któremu marzy się siostra. W sobotę 28 powinien by @ ale mam nadzieje ze go nie będzie. Korzystałam z kalkulatora owulacyjnego ze strony internetowej gdzie wyliczył mi owulację na 15 sierpnia ale wydaje mi się że czułam ja 16 a przytulanko było w nocy 13 w piątek;) mam nadzieje ze przyniesie mi to szczęście bo sama urodziłam się 13 i w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ASIULI też powinnam dostać :) 28 w sb więc jestem z tobą nadzieją że sie nie pojawi, choć starania zakończone 8dc a owulacja 14 więc chyba ...no sama nie wiem.. mam tez okazje na stranko od dziś, i spróbuję bo czytałam ze niekiedy przed okresem tez można zajść an dziewczynkę tak jest w książce napisane którą mam :planowanie płci dziecka:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sar-na
dziewczyny ściskam mocno kciuki za wasze starania o córcie :) ja sama mam 3 córki :D i powiem wam ,że wszystkie ze starań przed owu.,a w dodatku jeszcze tak się składa ,że według kal.chińskiego też się zgadza :) (sprawdziłam po fakcie bo wcześniej tego nie znałam) powodzenia,razem z wami czekam na EFEKTY! pozdrawiam :) ....a ja chcę synkaaaa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Do Agaty no dobrze by było dziś poprawić robotę;)ale ja niestety nie mam możliwości bo mój reproduktor będzie dopiero jutro więc może spróbujemy. W zeszłym miesiącu przytulaliśmy się 2 dni przed @ ale już wiedziałam że nic z tego bo po przytulanku zaczęłam lekko plamić. Co dziwne zawsze juz tydzień przed @ bolą mnie piersi mam twarde i mam humory a teraz spokój nic ani humorów ani "kamienistych" piersi i już sama nie wiem czy to dobrze czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku!!! FUKSOWO wiec z tym sluzem to na berzaco w danym dniu ciezko powiedziec czy to dzis bedzie owulacja....tez szukalam jakiego kolwiek punktu zaczepienia...czegos co jest pewnym objawem owulki....i tez liczylam na sluz miedzy innym....wiec czytalam jak to z nim jest kiedy on pokazuje nam owulacje,czy jak jest go bardzo duzo i najlepszej jakosci ,czy jak zanika!!!! ,,Uwaza sie ze ostatni dzien objawow sluzu plodnego jest okresem najwiekszej plodnosci.a szczyt objawu sluzu poprzedza owulacje o jeden dzien!!!!!!dwa ostatnie dni daja najwieksze szanse na poczecie,,ale nie nam jak chcemy corkre to raczej ci co chca synka to maja szanse na niego wlasnie w te dni najbardziej ...my musimy przed tym maksymalnie plodnym atakowac ze 3dni!!! wiec jak widac to dopiero po fakcie mozemy powiedziec kiedy mogla byc owulacja....znow nie wiadomo jak dlugo bedzie sluz plodny i kiedy bedzie jego szczyt!!! tylko przez obserwacje i liczenie na podstawie poprzednich cykli mozemy cos probawac ustalic-najlepiej jak jeszcze sa regularne w miare te cykle!!! np.jesli owu najczesciej jest 15dc to ustalamy ze ostatnie przytulanka beda na 11lub 12 dc....ja bym najpierw skonczyla na 11 w takim przypadku i robila testy w zaleznosci jaka kreska druga bylaby to albo bym zaprzestala albo jeszcze dalej prubowa.jak nie wyjdzie to ewentualnie przesunela sie o jeden dzien do przodu!!!! fuksowo jakie masz cykle i kiedy najczesciej wystepuje owulacja u ciebie???jak to wyglada z twoich obserwacji??? pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataB i Asiula Ja powinnam dostać @ 29 (więc całkiem podobnie jak u Was) i tez mam nadzieję że nie przyjdzie. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Mamo Damiana masz rację czas to nie był zbyt szczęśliwy dla tego forum i ja również miałam obawy czy czarna seria nie dopadnie i mnie ale najwyraźniej miało być dobrze i teraz mój słodziak śpi sobie w najlepsze w drugim pokoju :) Mam nadzieję, że te dziewczyny którym się wtedy nie powiodło już wkrótce będą mogły przytulić swoje maleństwa niezależnie jakiej płci będą. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Agato B i Kubolinko czy macie jakieś zwiastuny inne niż przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczesciej jest tak ze zwiastun@i zwiastun ciazy niczym sie od siebie nie roznia!!! brzuch moze baolec jak na@pomimo ciazy!!!! choc niekiedy dochodza inne objawy jak bol piersi gdy nie wystepowal normalnie przy zwyklych cyklach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny, pozdrawiam starą ekipę ;) Ja również mam dostać @ 28 lub 29. Jednak jeszcze musze poczekać ze starankami bo teraz po okresie idę na wymrażanie nadżerki. Jest to mój pierwszy normalny, ładny cykl po poronieniu. Powiedzcie może któraś wie kiedy po krio można zacząć staranka?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zlozylo ze wam wszystkim sie schodzi@.....prawie jednego dnia bedziecie oczekiwac!!oby nie przylazla u tych ktore staraly sie o fasolki. jak chodzi o wymrazanie to nie wiem jak jest ,ale szybciej napewno jak po wypalance!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Z tego co pamiętam po zamrożeniu przez jakis czas nie można się przytulać ale juz nie pamiętam przez jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik, dzieki wielkie za super wyczerpujaca odpowiedz- piszesz bardzo przejrzyscie i logicznie co mnie bardzo odpowiada:) Co do moich cykli to jeszcze nie ustaliłam kiedy mam owulacje ponieważ obserwuję sie dopiero 4 miesiaci jak narazie nie widze zadnej regularności. Cykle w cały świat sa dlugie. Raz bylam nawet przeziebiona co spowodowało ze przedluzyl mi sie do 34 dni. Dodam ze jestem juz mama 8-miesiecznego Kubusia:) Teraz marze o dziewczynce:) dlatego chce sie przygotowac.Najkrotszy cykl wynosil 24 dni a najdluzszu 34. Rozumiem ze z tego co napisałas ze owulacja wystepuje po dniu szczytu sluzu (dzien po) i moze wystepowac przed skokiem temperatury (jeden dzien) lub w trakcie skoku - czy zgadza sie? Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zycze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula1381 - ja już nawet nie staram się zagłębiać w takie wczesne objawy ewentualnej ciąży. Za mną czwarta @ po poronieniu i trzeci cykl starań. W ostatnich cyklach często pobolewało mnie podbrzusze, byłam częściej senna, pobolewały mnie piersi. A później przychodziła @ i miałam tylko doła przez to nakręcanie. Ale że człowiek czasem bywa głupiutki :) to nakręcam się dalej : Boli mnie podbrzusze, mam delikatne mdłości i cycki - giganty że wylewają mi się ze stanika. I bolą po bokach. Ale oczywiście to może być tylko napięcie przedmiesiączkowe :( A tak bardzo bym chciała zobaczyć dwie, piękne, wyraźne kreseczki. A może akurat nam się uda kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
No wiem nawet nie potrzebne próbuje wypatrzeć objawy ciąży bo na dwoje babka wróżyła równie dobrze może być na @. Wynika to z naszego bardzo chcenia, a dni tak bardzo się dłuzą i róbujemy się uszczęśliwiać na siłę a potem jak nie wychodzi jesteśmy bardzo rozczarowane. Głupota a jednak ją popełniamy jak ktoś "trzeźwy" czyta takie fora to ma ubaw a potem jak sam wpadnie w manie zafasolkowania to robi to co my tu wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Sorki za literówki ale mam pęknięty ekran w monitorze i nie zawsze widzę jak pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że po zamrożeniu nadżerki trzeba odczekac 6 tyg aby odbyć w ogóle stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia po wymrażaniu nadżerki trzeba odczekać 3 miesiące zanim zaczniesz się się starać o maleństwo. Mnie tak lekarz kazał odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuksowo!!! to ty masz jeszcze malenkiego tego swojego szkrabka!!!!ale masz racje trzeba juz zaczac obserwacje by dobrze sie przygotowac,szczegolnie jesli zalezy ci na plci!!! wtedy jak zrobisz wszystko co w twojej mocy i mimo to bedzie synus to nie bedziesz miala pretensji do siebie bo wiesz ze zrobilas wszystko co bylo do zrobienia!!!reszta w rekach Bpga!!!! ale wlasnie moze po to trafilas tu na forum i wszystkie inne dziewczynki tez, by wlasnie zaplanowac swoja ksiezniczke wymazona!!wszystko ma swoj sens i cel!!!! wiesz ja tez nie mialam idealnych cyklow ,bo najkrotszy byl 29dniowy a najdluzszy 34 dni !!! tylko wiesz co zaobserwowalam ze jak byl ten cykl dlugi to zaraz po nim byl zawsze ten 29dniowy...wykorzystalam to!!! i zaatakowalam wlasnie w tym krotkim cyklu!!! z reszta na poczatku trzeba zaczac od tych najkrotszych...obliczyc jak czaso sie zdarzaja ,a moze nawet cyklicznie....wtedy latwiej wycelowac!! Nie wiem czy przy obserwacjach stosujesz testy owulacyjne-polecam je juz teraz,bo nauczysz sie je czytac!!nie wystarczy je wprowadzic przy starankoch dopiero bo nie wiemy jak one dzialaja na nas skurat!!! mnie te testy dopiero pokazaly kiedy dokladniej jest owulacja...z regoly wlasnie mam w pierwszych dniach skoku!! test pozytywny mam np.14dc a lekki skok juz od 15-16 ....!!! choc i bywalo tak ze plus byl powiedzmy tego 14dc.,a15dc jeszcze nisko a 16 mega skok!!! samo gdybanie kiedy ta owulka czy zaraz przed skokiem czy podczas to malo miarodajne jest!!! no a jak przeczytalam tez ze owulacja moze wystapic od 3dni przed skokiem do 3dni po to juz calkiem oczy zrobilam....rozbierznosc 6 dnowa w planowaniu corki skazana jest na porazke!!! dlatego od razu do obserwacji wprowadzilam testy owulacyjne,by lepiej okreslic dzien owulacji!! Kubolinka!!! z tego co piszesz to masz duze szanse na fasolke w tym cyklu...ten bol piersi z boku daje do myslenia no i sa baloniaste mowisz....mnie tez zawsze nawet w normalnych cyklach przed okresem bola piersi,ale jak zaciazylam to wlasnie bolaly tak z boku inaczej niz zawsze!!! i wiesz co jeszcze bylo inne??niektore dziewczyny tez tak mialy!! a mianowicie po owulacji pojawial sie sluz rozciagliwy taki plodny jak przy dniach plodnych,a normalnie nie ma go podczas skoku bo progesteron zmienia go na lepki!! podczas ciazy jajniki wytwazaja tez mase estrogenow i pewnie stdt ten efekt ze sluz plodny mialam bardzo czesto!!nawet do tej pory jest czasem taki ciagnacy!! nie caly czas.bo z regoly pojawia sie masa bialego wodnistego sluzu!!! taka duza ilosc bialego wodnistego tez moze byc oznaka we wczesnej ciazy!!! Asiula!! te zachowania nasze sa normalna rzecza!! tak juz mamy i wariujemy jesli nie mozemy zafasolkowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiliki
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Jestem samotną mamą 4 miesięcznego synka i każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Witam dziewczyny, ...oczywiście codziennie podczytuję forum Kubolinko mam nadzieje , że zobaczysz dwie kreseczki-trzymam mocno kciuki :) a tak przy okazji to jeden z moich synków ma na imię Kubuś :) ja planuję rozpocząć staranka po @ czyli z kilka dni....ale trochę się boję...i mam mały mętlik w głowie...z jednej strony bardzo tego pragnę, a z drugiej jest jakiś lęk.... Niedawno moje 3 koleżanki urodziły dzieci ...każda z nich urodziła dziewczynkę, są śliczne... mam nadzieje że nam się tez uda zafasolkować..i będzie wszystko dobrze. pozdrawiam nowe i "stare" forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info. Ale te 3 miesiące to dla mnie za długo. Myślałam, ze z miesiąc poczekam.... Właśnie dostałam @, czyli tydzień czekania i idę na krio a później zobaczymy. Mam nadzieje, ze lekarz szybciej pozwoli mi się starać. Na pewno i tak nie uda się zaciązyć od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale to po prostu nie do uwierzenia moja kuzynka owulkę miała w 18 dniu cyklu wiedziała o tym na pewno bo robiła testy i zawsze ma kłucia w jajniku a z mężusiem baraszkowali 12 dnia i tylko wtedy bo potem wyjechał a ona dowiaduje się że jest w ciąży jest w szoku bo nie mogła uwierzyć żeby tyle czasu plemniczki przetrwały 6 dni !!! medytujemy nad tym cały czas no i nie możliwe żeby jej owulka wcześniej wypadła cykle ma jak w zegarku !!! ciekawe tylko czy to będzie dziewczynka mało tego oni starali się o dzidzie 2 lata. płakałyśmy ze szczęścia , ona mówi że to przez wyjazd do Częstochowy modliła się tam i zostawiła tam buciki rózowe !!! wiem że to dziwne ale była już strasznie zdesperowana !!! wiem tylko jedno jak to będzie dziewczynka to jest cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko pogratulowac należy kuzynce i życzyć powodzenia. Wytrwałość popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to niesamowite co napisalas....och ta Czestochowa.....?? a czemu tak pisze?? to bylo ponad 11lat temu .... moj mezus byl w delegacji ...wtedy jeszcze nie mezus,ale powiedzmy chlopak!!!! byl wlasnie w czestochowie i poszedl do tego magicznego miejsca odwiedzic je ,bo jak to byc tam a jasnej gory nie zobaczyc chocby setny raz!!!!w tym samym czasie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy-nie chcialam mowic mu przez tel ,chcialm zaczekac az wroci i powiedziec mu to osobiscie...wiedzialam ze sie ucieszy bo juz wtedy mowil o dzieciach naszych i w ogole!!!! no ale wrocil wiec ja tego samego dnia juz czekalam na niego u niego w domu...poszlismy sobie do pokoju i mowie ze chcialam mu cos powiedziec ....a on pierwszy mowi -w ciazy jestes prawda??? ja w szoku skad wiesz...a on mowi ze gdy byl na jasnej gorze to jakby mu cos powiedzialo o tym!!!!!! bylismy przezadowoleni oczywiscie!!!! to niesamowite miejsce i jesli ktos wiezy w Boga to mysle ze wiara czyni cuda!!! twoja znajoma spotkalo cos pieknego -pewnie niektorym az ciezko uwierzyc.....zycze jej wszystkiego najlepszego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam- Juzka mialam napisac nie Bernia ,ale zamieszalam ze hoho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×