Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość do żżaabbaa
żabka chłopcy sa beznadziejni :( tez nie chce tych smieci widziec chce corcie! ja proponuje Ci tak: zachodz w ciaze do czasu az w koncu nie trafi sie upragniona sliczna corcia, jak bedą chłoakai to napluj na nich i do smietnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykastubin
ja mam kolezanke ktora ma 2 synów i w koncu upragniona coreczke z zespolem Downa, w ciazy to do kosciola na kolaklach chodizła i modliła sie zeby 3 chlopca nie było no to ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki Ally nie zauwazylam ze tego 12-go dnia takze....oj kochana jest duza szansa na bejbika i tego Ci zycze :-) A czy na corcie to sie zobaczy,bo naturalnie sa przypadki ze ma sie corcie nawet po owulce :-p Berniu tania ta sukienusia,ale ja raczej stawiam na jakosc,bo czasami taka rzecz jest ladna i tania a material do kitu,raz wyprany wyglada jak scierka i kolory plowieja... Zapomnialam ze mam 2 wielkie worki ciuszkow uzywanych dla corci...i jeszcze mam dostac od kolezanki...Teraz trzeba wszystko poprac,ale to za przeszlo miesiac,zeby byly swieze... U mnie jakos leci, skurcze lydek nad ranem nadal mnie nekaja, po bolu glowy ani sladu i kopniaczki dostaje caly czas...widocznie corcia ma jeszcze sporo miejsca w brzuszku ;-) Moj synus juz nie moze sie doczekac kiedy zobaczy malenstwo,czesto kladzie glowke na brzuchu i czeka na kopniaczka :-p i do tego rozmawia do niej...to takie smieszne :-D Zauwazylam ze brzuch mi opadl,no ale nie ma sie co dziwic jak malenstwo wazy juz 1.5kg...:-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was dziewczynki i sciskam zwłaszcza ciężaróweczki :) Trzymajcie sie dzielnie w te upalne dni! Aganiok-ja załapałam sie na szczeście tylko na kilka takich gorących dni...a też myślałam,ze nie wyrobię:( Kibicuję nadal staraczkom-niech się STANIE Życie! Moja córcia ma juz 4 tygodnie:)Wczoraj usmiechnełą sie pierwszy raz:) Cieszę sie,ze jeszcze raz doswiadczam tego cudu. W domu nadal świąteczna jakby atmosfera-nie mozemy sie nia nacieszyć❤️a Mała dodatkowo grzeczna i spokojna-a to dużo na początku:) Usciski dla wszystkich dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kochane forumowiczki, poczytała trochę topik stad wiem, że jesteście obeznane w temcie. Przejdę do sedna: mam dwa indywiduaa w domu (chłopcy) i baaardzo chciałabym mieć córkę :D Proszę o garsć dobrych rad :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) 8kika8 - dziekuje za tak optymistyczne nastawienie do mojego cyklu :) Ja juz sie nie nastawiam, zapisalam sie dzis na Vacu Fit ( to sa takie maszyny do odchudzania, chodzi sie w nich po bierzni pod cisnieniem ) i to jest teraz moje zajecie na kilka tygodni :) Okres planowo ma byc 20.06, wiec jeszcze 11 dni. Wizyte u lekarza mam w niedziele, wiec zobaczymy czy cos ciekawego sie dowiem. Dziekuje za mile slowa laseczki i duzo usciskow i pozytywnych wibracji dla Was :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała calineczka :)
Ja zawsze powtarzam że do 6 razy sztuka :) Wiec do dzieła jak urodzisz chlopaczka to ze smieciem do kubła i tak do skutku :) aż nie urodzic planowanej wysnionej pięknej córeczki :D Powodzenia! W koncu sie uda napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma.. a jednak A
Ewelinko pisz pisz fajnie wiedzieć co przechodzicie i przechodziliscie z tak dokladnymi szczegółami jak góz 3 miesieczny po cesarce :) pisz pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mala calineczka- Wiesz, aż nie chcę mi się wierzyć, że ktos na forum o ciąży i macierzyństwie pisze o dziecku "ze śmieciem do kubła" :O Nie dość, że Twoje słowa swiadcza o Twoim prostactwie, to jeszcze nie masz na tyle odwagi by takie perełki serwowac pod czarnym nickiem. Żenada po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę że tu dalej nie brakuje bez mózgów :( szkoda że rodzice tej osoby nie wyrzucili jej na śmieci żałosne ....!!! U mnie wszystko ok niedługo USG 16 czerwca będziemy mieć filmek nie mogę się już doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADZIA4000
calineczko uwazasz ze czarnego nika nie uzywaja osoby anonimowe? a ty kim jestes? masz w swoim super czarnym niku imie nazwizko, pesel, adres? czym jestes lepsza od pomaranczowego niku? no slucham.. skoro tak bez sensu sie madrzysz to napewno masz cos na poparcie swoich wypocin... skoro ja jestem pomaranczowa anonimowa to ty czarna juz nie tak? ja za chwile moge tez sie zaczernic i miec nik JADZIA4000 i co wtedy moje swlowa beda mialy wieksze znaczenie hehehe rozsmieszylas mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie, droga Jadziu
rozbawiła Twoja ortografia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziu, czy masz jakiś kompleks? Dlaczego mnie atakujesz? Nie rozumiem dlaczego bardziej oburzył Cie mój wywód na temat koloru nicku niz pomysł pomarańczowej przedmówczyni z wyrzuceniem dziecka do kubła :O Poza tym, Twoja ortografia pozostawia wiele do życzenia. Czy masz coś do przecinków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia40000000
calineczko tego sie mozna bylo spodziewac :) nie masz nic do powiedzenia to uczepilas sie jakze oklepanej juz ortografii na kafe :D zalosne wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Dajcie spokój dziewczyny z tymi kłótniami. Głupie posty trzeba ignorowac. Ja dzisiaj nie mogę coś spac. Obudziłam się przed godz.4 i tak siedze przy kompie. Kupiłam sobie wyprawkę dla dzidziusia z frotki bo to pażdziernik już będzie więc wzięłam cieplejszą :) Nie mogę się już doczekac kiedy zobacze moją dzidzie na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu-a co z Toba...dlaczego spać nie mogłaś...cos Cie trapi? oj babeczki...ten upał naprawde moze dac sie we znaki, zwłaszcza ciężarnym....współczuję...ale musicie przez to przejść....a kolejne lato, wakacje sobie odbijecie...;-) u mnie bez zmian...czas leci, ja spasowałam, bo stwierdziłam, ze takie podejście jest najlepsze...nie dam rady życ znów na przeliczeniach...obserwacjach....i czekaniu czy sie uda czy nie...te rozczarowania comiesiac bolą i na swój sposób to przeżywam....dlatego co ma byc to będzie...za jakiś czas mam jechać do rodzinki z synkiem...na jakies 2 tyg wiec wybaczcie moja chwilowa nieobecnosć....bede trzymac kciuki za przyszłe mamusie i za ich dobre samopoczucie a starającym sie życze upragnionych 2 kreseczek....trzymajcie sie ciepło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ranny ptaszek z Ciebie Berniu ;) Mała Calineczko-witaj ;) Kibicko,ja już co prawda raz przechodziłam ciążę latem,z pierwszym synkiem ale wydaje mi się że jakoś lepiej to znosiłam,może miał na to wpływ fakt że byłam prawie 10 lat młodsza... ;) Ta ciąża jest od początku trudna...pocieszam się że jeszcze tylko 2,5 miesiąca... Tak a,propos spania to ja dopiero tej nocy naprawdę się wyspałam :D Opuściłam moją sypialnię i przeniosłam się na dół,do salonu,tu jest o wiele chłodniej,no i na dworzu się znacznie ochłodziło,mam nadzieję że ten stan się utrzyma chociaż jestem realistką i mam świadomość że upały niebawem wrócą :( Wczoraj przyszło moje zamówione łóżeczko,później spróbuję je rozpracować (czyt.złożyć :P) mam nadzieję że nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane ;) Właśnie wstali chłopcy,muszę uciekać robić im kakao ;) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała calineczka :)
jak to calineczko nie rozumiesz? moi rodzice mnie nie wyrzucli bo byłam ich cudowna wysniona córunią :) A pisze tak dlatego, ze nie potrafisz uszanowac daru jakim jest dziecko! Próżna jestes! Dla mnie jestes kompelnym zerem! Zamiast prosic o zdrowe dziecko ty prosisz o dziewczynke! zycze ci zebys pozałowała tych swoich zyczen i jesli juz bedziesz miała te dziewczyne to zeby była chora jak dziewczynka mojej znajomej! Nalezy Ci sie to z czystym sumieniem! Albo neich bóg odbierze Ci tych synów ktorych nie chcesz przeciez! bo pragniesz coreczki! Wiem, że to podle ale tak samo podle jest to co piszesz! Ja mam dwoch synków ale nawet przez mysl by mi nie przeszło zeby było lepiej gdyby byli dziewczynkami, staralam sie o nich kilkanascie lat i sa dla mnei skarbem najcenniejszym i nienawidze takich pustych lalek jak ty! Mam nadzieje, że Bog Cie ukarze za te Twoje wywody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Gutoska
Moja sąsiadka ma 3 fajnych, dorosłych juz synów. tak mocno chciala miec corke ze zdecydowali sie z mezem na selekcje plemnikow i poprzez inseminacje podali jej tylko zenskie plemniki no i ma te swoja wymarzoną córeczke i wicie co? Jeszcze nie widziałam brzydszego dziecka, normalnie chce mi sie smiac jak ja widze! Najbrzydsza dziewczynka jaka w życiu widziałam, wszyscy w okolo sie z niej smieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mala calineczka- Dziewczyno, nie znasz mnie, nigdy nie spotkałąś mojej rodziny nic nie wiesz o tym, co przeszliśmy i śmiesz mi życzyć takich podłosci? Wnioskujesz o mnie na podstawie szczatkowyh i uogólnionych wpisów i to błędnie w dodatku. Gratuluję Ci zdrowych synów, o których jak sama piszesz - długo się starałaś. Mam nadzieję, ze dostarczają Ci tyle radości ile mnie moi każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Berniu ja tez nie moge spac , nie wiem co jest grane moze mam zle lozko ustawione.... u mnie dzisisaj ponuro i zimno , nic mi sie nie chce ...... widze ,ze jak zwykle ozkrecila sie dyskusja o plci dzieci co ktora woli:) kochamy swoje dzieci bez wzgledu czy syn czy corka , a pomarzyc kazdy moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do mała calineczka
ty głupia pindo znasz powiedenie nie życz drugiemu co tobie niemiłe skoro jestes taka szczesliwa ze swoimi 2 chłopcami to po co zagladasz na forum o planowaniu płci ??? BO SAMA CHCESZ MIEC CÓRKE!!! i odwal sie od innych bo tu sie pisze o marzeniach a nie o tym ze sie załuje jakiej płci dzieci sie ma bo przeciez wiadomo ze jak decydujesz sie na dziecko to bedziesz je kochac ponad zycie obojetnie jakiej bedzie płci i uwazaj z tymi złymi zyczeniami w stosunku do innych bo moze sie to odwrocic przeciwko tobie i to szybciej niz myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Witaj calineczko - nie reaguj na te zaczepki, tu ciągle ktoś z pomarańczowym nickiem ma do nas problem o to nasze planowanie płci. Ally myślę,że @ już nie przyjedzie za to dwie krechy na teście tak!!!! Kibicka 35 przypomnij na , której stronie twoje starania były ( pewnie już pisałaś ale zapomniałam - gapa ze mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku to oczywiste, ze nikt nie żałuje płci swoich dzieciaczków. Każde dziecko jest inne i wyjątkowe a my je kochamy nad życie. Matki już tak mają. Ale jesteśmy tez ludźmi i kazdy chce miec to czego jeszcze nie ma to normalne. Jedni mają synów i chcieliby poczuc jak to jest byc mamą córek a inni maja córki i chcieliby synków. To naturalne i zrozumiałe. Nikt tutaj nie rozpacza że ma syna czy córkę a chciałby na odwrót. Próbowac zaplanowac płec mozna ale wiadomo, ze z tym różnie bywa i każdy ma tutaj taką świadomośc. Ja chciałam córkę ale prawdopodobnie będzie kolejny synek i się cieszę, że będzie mi dane miec takie maleństwo. Dzieci tak szybko rosną. Modle się aby dzidziuś był zdrowy i grzeczny to wszystko. Ale teraz chce mi się spac. Po nocy siedziałam i rozmyslałam o maleństwie. Myślałam też o wczasach bo jedziemy do Mielna pod koniec czerwca i moze to wszystko razem sprawiło że nie mogłam spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do mała calineczko Rzadko już piszę ale podczytuję tu każdego dnia także jestem na bierząco. Nie mogłąm się nie odezwać bo krew mnie zalewa nad takimi durnymi babami jak TY. Krytykujesz Calineczkę że tu zagląda i nie cieszy się ze swoich dzieci a Ty co tu robisz, jak znalazłaś ten topik skoro twierdzisz że tylko niewdzięczne matki planują tu płeć swojego dziecka nie kochając poprzednich bo niby innej płci?? Co w tym złego że mając dwóch synów pragnie córki? Ja też mam dwóch synów kocham ich nad życie ale to nie wyklucza że bardzo pragnę córki i zrobię wszystko by mieć większe sznse na urodzenie jej. Taka z Ciebie kochająca matka, więc skoro tyle lat starałaś się o swoje dzieci innym dzieciom życzysz tak źle choroby itp. Powiem Ći tyle jesteś beznadziejną sflustrowaną kobietą która pluje jadem z nudów lub poprostu tak nielubianą kobietą która nawet nie ma z kim pogadaćn i czerpie przyjemność z psucia humoru innym. A Ciebie Calineczko podziwiam za spokój kulturę z jaką odpowiadasz i życzę Ci oczywiści udanych planów i córeczki Wszystkim przyszłym mamusiom zdrówka dla nich i pociech a starającym się udanych starań wedle życzeń dla płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala calineczko
Hanula 12 pytasz co w tym zlego, ze majac 2 synów pragnie sie corki! a walsnie to w tym zlego, że jak sie takiej debilce jednak nie uda i bedzie 3 syn to bedzie starsznie zawiedziona bo ona przeciaz wymarzyła sobie corusie! Ilez jest takich nawiedzonych kobiet jak własnie Wy z depresja poporodową, nie moga patrzec na swoje dzieci, nie chca karmić!!! bo przecież gwiazda chciala córcie a pech chciał że urodziła zdrowego syn! Ot cały dylemat i ty ejstes taka sama! Juzwidze twoje rozczarowanie jak urodizsz kolejnego syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczki
masz racje! Ja mam 3 synów i czesto ludzie mówi mi "wspołczuje trojki synów" "szkoda że córki nie ma" a nikt nie rozumie tego że moze ja chcialam tych 3 synow, ze moze kocham ich ponad wsyztsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do calineczko Powiem Ci jedno jeśli Ty masz takie podejście do życia nie znaczy że każdy. Nie mierz nas swoją miarą Pomyśl o tym że złe matki nie kochają swoich dzieci i nie zależy to od płci.Zobacz ile dzieci jest porzuconych, niechcianych, jak przepełnione są domy dzieck. I nie ma tam przewagi z jednej płci. A to że byc może będę zawiedziona tego się nie uniknie i nie mówię że nie będzie mi trochę żal. Ale kto nie jest zawiedziony czasem ze swoich ukochanych dzieci, nie ma takiej matki i ojca.Człowiek rządzi się uczuciami bo tak jest skonstruowany a to czego nie wypowie głośno czuje w środku. Dzieci w swoim życiu czasami nas zawodzą tak jak my czasami ich zawodzimy bo takie jest życie ale czy mniej wtedy kochamy. Mamy prawo do marzeń do dążenia do celu a że czasami się nie uda..Żadna z nas nie miała na początku gwarancji na 100% dziewczynkę decydując się na kolejne dziecko wiemy że możemy mieć syna, zdajemy sobie sprawę że możemy być trochę zawiedzione i nikt tu temu nie zaprzecza. Ale na przykładzie koleżanek z forum możesz też zauważyć że każda kocha swój trzeci skarb bez wzglendu na płec więc nie szukaj już tu żadnej afery nie rób szumu. Jesteś szczęsliwa super ciesz się tym szczęściem i pozwól innym też być szczęśliwym. A jak masz za dużo czasu i energi to załóż ogródek i tam się powyżywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby zaraz nie było odzewu i krytyki. Ja nie będę winić trzeciego syna że ma złą płeć bo nie on mnie zawiedzie. Tu raczej będzie tęsknota że nie mam córki ale też radość z następnej pociechy. A normalna silna kobieta nawet planując płęć nie przeżywa depresji poporodowej z zawiedzenia, bo depresja to hormony i nawet gdyby urodziła upragnioną córkę mogłaby jej się zdażyć. Na depresje poporodową nie mamy wpływu. Ciekawe jak to wtedy byś wytłumaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×