Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość oj siwete slowa
masz trojke dzieci to oddaj sie im kobieto, poswic im czas, pojedz z nimi gdzies! zajmij sie nimi, pokaz im ze ich kochasz a nie podrzucaj do ludzi! jak ty w ogole mozesz myslec o kolejny dziecku jak te ktore masz zawozisz do ludzi? nie jest ci ich zal? biedne dzieci matki wariatki i tyle! idz pogadaj z tymi ludzmi co im dzieci podrzucasz czy powinnas sie starac o kolejne dziecko! zobaczysz co ci powiedzą i moze wtedy sie opamietasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do siwete słowa ..... Jestem w szoku świetna mamo cudnych szczęsliwych dzieci co Twoje dzieci robią cały czas. Może tam u Was w Niemczech przedszkole jest całodobowe nawet w niedzielę bo Ty nic innego nie robisz tylko siejesz zament na tym forum. Powiem Ci tyle pochodzę z wielodzietnej rodziny, mam troje rodzeństwa, moja mama też non stop chodziła w ciąży rodziła i zajmowała się dziećmi. Nigdy nie słyszałam od niej słowa skargi mimo iż czasami było ciężko inne czasy... I powiem Ci tyle nigdy nigdy nie żałowała że ma nas czworo. Wychowała nas wykształciła pożeniła. Mamy swoje rodziny pracę domy i swoje dzieci i nie jesteśmy patologią i nigdy nie było nam źle. Moja rodzina jest moją ostoją jesteśmy ze sobą niesamowicie zżyci i bardzo się kochamy. Nie płaczemy po nocach że nie zwiedzaliśmy obcych krajów że nie chodziliśmy w markowych ciuchach i nie jedliśmy kawioru. A wiesz dlaczego bo mamy coś o wiele, wiele ważniejszego mamy siebie rodzinę na której możemy polegać dzień i w nocy o każdej porze. A skoro Twoimi piorytetami są pieniądze wakacje i tym podobne dyrdymały to faktycznie super wychowujesz swoje dzieci. I krzycz ile wlezie chrzań głupoty powtarzając w koło jedno i to samo bo normalni ludzie mają to gdzieś. A pieniądz rzecz nabyta kiedyś może karta się odwrócić i co będziesz miała, snobistyczne dzieci które będą wyciągać rączkę do mamusi bo tylko to jesteś ich w stanie nauczyć. A wam dziewczyny mówię że duża rodzina jest super wiem to na swoim przykładzie a moi znajomi nigdy nia patrzyli na mnie krzywo, wręcz mi tego zazdrościli. Także trzymam kciuki za Was i sama bardzo bym chciała 3 dziecko, także chyba jestem patologiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj siwete slowa.... napisalas ze mieszkasz w Niemczech, kazdy wie dlaczego. Jakis czas temu otworzyli tam wolny rynek pracy i zaprosili wiekszosc ludzi z UE, proponujac im super dotacje. Jestes jedna z nich ltorzy wyjechali no ale niestety, trzeba pracowac bo nic za darmo nie ma. Piszesz tutaj wymysnle historyjki o wczasach i swoim kolorowym zyciu... jestes pusta. W rzeczywistosci zapieprzasz u jakiegos pracodawcy na polu, moze zbierasz truskawki, moze cos innego - szok!!!! Bardzo ci wspolczuje. Najwazniejsze to im wiecej dzieci tym lepiej. Mnie stac nawet na 11 dzieciaczkow i jesli tylko Bog mi pomoze to bede je miala. Marzy mi sie druzyna football-owa. Jesli ci to przeszkadza to mam to w d... Kroras z kolezanek napisala ze od 6 rano jestes na kompie, zastanawiam sie tak samo jak inne dlaczego tak wczesnie, czyzby twoja nocka sie skonczyla???? Ile teraz sie zarabia za noc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kupida...
Ty sfrustrowana babo musisz pracować na swoje przyjemności bo ci mąż nie daje ha ha. Napisz jakiś poradnik może skoro taka mądra jesteś. Nie umiesz żyć swoim życiem nawet dlatego byś chciała ustawiać innych. Bo u siebie nie możesz. W głowie mi się nie mieści jak można oceniać innych ze maja wiecej niz dwoje dzieci. A co ci do tego. Pewnie są szczesliwsi niż ty z dwójka. Szkoda twoich dzieci ze maja taka matkę zapatrzona w siebie. I nawet gdybym miała gromadke to chuj ci do tego. Zyj swoim życiem bo przegapisz je!! I jakoś nikt nie podziela twoich fanaberii wiec daruj sobie i idź zajmij się swoją gromada! Albo idź do kosmetyczki bo pewnie jesteś takim pasztetem ze bez makijażu strach się bać :-D może mąż się przestraszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalatralalala
A ja Wam powiem,ze to albo chora psychicznie kobieta,albo jakaś gówniara, bo żadna normalna matka nie siedzi na forum ubliżając innym matkom tylko dlatego,ze mają więcej dzieci. Do tego ciągle gada o tych pieniądzach które ponoć ma, no kompleksy i to jeszcze jakie, pieniądze, Niemcy, baseny, wycieczki. No bardzo luksusowe życie prowadzi, no musimy bardzo zadrościć :) Ja myślę,że to małolata, której w wakacje się nudzi :) Myślę,że szkoda czasu na taki CUŚ ;) :D :D :D :D :D My mamy kochające się rodziny i to coś wspaniałego,że babcia posiedzi, pobawi się z wnukami. To właśnie jest rodzina wielopokoleniowa. Pewnie to CUŚ nawet nie wie co to takiego :P I tak się wychowuje dzieci, a nie instytucja przedszkola, gdzie rodzice nie mają czasu dla dziecka, babcie mają w dupie wnuki, więc przedszkole od rana do wieczora :D Widać,że to dla niektórych lepsze niż miłość dziadków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0+12
Interesuje mnie ta metoda. Czy ktoś ją praktykował????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
hahahah no własnie i tutaj jest roznica dla Was praca, wczasasy, wypad na basen to jest luksus! A dla mnie to normlane zycie jak kazde inne i tym sie rozżnimy drogie panie jakbyscie miala 2 dzieci to tak samo byscie zyly a ze macie 4-5 to niestety musiscie siedziec w domu i wypad na basen to juz dla was luksus nie mowiac juz o wczasach! Jak sie ludzi wychowyje w stadzie to wyjazd na wczasy czy wypad na basen to luksu, krzyczycie że prowadze luksusowe życie z tym czasem to zycie zyklej kobiety ktora planujac dzieci wiedziala na co sobie mogla pozwolić a nie siedziala w łózku non stop i robiła dzieci jak wy! Wy mozecie mnie nazywad od kasia uk ty mozesz wywywac mnie od kurwy a ja wam juz kilka zdan prawdy napisac nie moge tak? Hanula mowisz ze mama was miała duzo, ok! ale idz etraz zapytaj mame jakie ma wspomnienia czy cos oprocz wychowywania was ja w zyciu ucieszylo ? jakie za zycia miala przujemnosci? gdzie byla co zobaczyła? dla takich kobiet jedynym i glownym probleme jest co dzis ugotowac i za co! podoba ci sie takie zycie>? chcesz tak samo jak zyły kobiety 30 lat temu! to ok! dla waszej wiadomosci pracuje w biurze to nawet bardziej kurs niz praca ale płaca mi za to zebym skzoliła swoj jezyk w zawodzie ktory mam :) wiec dostep do interetu mam caly czas a moje dziewczynki wcale nie są zepuste są wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
a jua najbardziej mnie śmieszy wasza wrogosc do przedszkoli? gdzie Wy zyjecie? moje dziewczynki kazdego dnia chetnie chodza do przedszkolaszkoły bo robia tam cudowne rzeczy, rozwijają sie, bawią codzin przynosza mi prezentyw postaci własnych rekodzieł, jezdza na wycieczki! rozijają sie niesamowicie, umieją juz 3 jezyki, są cudowne wykształcone! co mozecie zaoferowac dziecku wychowanemu w stadzie? jedynie to że dzies podrzucice je do ejdnej babcia a jutro do drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
zapewne za chwile mi sie dostanie że mam snoby nie dzieci, zacznie wyzywac moje dzieci od zepsutych a naprawde to jedeynie żal wam duper sciska bo nie mozecie dzieciom zapewnic takiego rozwoju jak ja moim i to tylko dlatego ze macie manie rozmnażania sie na szeroką skale! Uciekam do pracy ale jak macie jeszcze jakies obelgi dla mnie to odezwe sie w czasie przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
jakie wakacje przeciez wczoraj jeszcze pisalas ze pracujesz :) a dla ciebie siedziecw domu i usługiwac, sprztac, gotowac, to sa wakacje? no dziekuje ci bardzo za takie wakacje :) ja uwielbiam swoje zycie i nie wyobrazam sobie siebie w rolki zapuszczonek kury domowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do oj siwete slowa
a ja trafilam tu przypadkiem z nudow!!! I mam nadzieje ze to wlasnie ze mna bzyka sie twoj kochajacy cie maz, z twoich wypowiedzi wszystko sie zgadza :) tylko zapomnialas napisac ze po tej twojej 2 kochanych coreczek masz piz... jak studnie w przeciwienstwie do mnie :) Proponuje zainwestowac w plastyke pochwy zamiast wakacje :) Pozdrow meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swite słowa... A jak już wracasz z tego swojego biura to co w domu masz kucharkę sprzataczkę i ogrodnika. Nie gotujesz , pierzesz nie sprzatasz. Skoro my kury domowe to robimy to u ciebie robi się to same???? I mówisz mi że Twoje dziecko w przedszkolu umie 3 języki jest super wykształcona ?? To od kiedy ją do tego przedszkoloa wysłałaś jak miała 2 lata i ledwo zaczęła chodzić. A sama dopiero uczysz się w biurze innego języka a pisac nie potrafisz ani składnie ani mądrze ani poprawnie. i powiem Ci że to co zobaczyła moja mama ty nie zobaczysz bo poprostu nie zasługujesz i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
dziewczyny wasze myslenie jest tak plytkie że aż smieszne, naparwde widac że zyjecie w innym swiecie i nic po za gotowaniem i sprztaniem nie umiecie :) żal mi was :) jestescie starsznie ograniczone bo rzeczy normalne stają sie dla was nie normalne i pojąć ich nie możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa!!!!
Wiesz ja cie popieram w 100% one wszystkie zamiast planowac plec powinny oddac te biedne dzieci do domu dziecka a ewentualne ciaze usunac i wtedy zaznaly by takie samego szczescia jak ty :) Na co komu rodzina przeciez tacy ludzie jak widac po twoich wpisach sa nie szczesliwi i nie maja co z czasem zrobic a tak to by gdzied pojechaly :) kursy porobily :) na silownie i basen poszly :) co to za zycie miec dzieci :) Radze poczytaj swoje durne posty i przemysl doglebnie swoje wypowiedzi bo pewnie zeczywiscie jestes jedna z tych co to ma rozstepy celuliit i jak ktos napisal p... jak studnie :) skazana jestes na silownie i basen choc w twoim przypadku to i tak juz nic nie zmieni bo pusta dalej bedziesz !!!! Powodzenia ci zycze i najlepiej zamiast wkladke zakladac to sie dziewczyno wysterylizuj bo majac wkladke tez mozna w ciaze zajsc!!! A kurs to radze z psychologii zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa!!!!
Poczytaj swoje posty i wymysl moze cos nowego bo powtarzasz sie kotku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ola 3 O SIWETE
ona ma kompleks wyższości,że mieszka w niemczech, ze dzieci zaprowadza do przedszkola,ze chodzi na basen i do figolandu, ze chodzi do kosmetyczki i do fryzjera. To wszystko jest poza naszym zasięgiem, przeciez nie ma przedszkoli w polsce,a basen kurcze ,i jeszcze fryzjer ona do fryzjera chodzi! WOW a my kury domowe tylko się rozmnazamy,a ona do kosmetyczki chodzi bo mąż już nie może na nią patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewię się
że w ogóle chce się Wam dyskutować z tą osobą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto zastanów sie nad sobą ,zastanów się dlaczego masz tyle jadu czy to nie jest wszystko spowodowane własnym ,niespełnionym życiem. Normalny człowiek się tak nie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Nie było mnie 2 dni na forum a tu tyle śmieci !!!! Masakra, nawet nie czytałam do końca bo się słabo robi od takich wypowiedzi. 0+12 to jest ciekawy sposób ale chyba żadna z dziewczyn na forum tego nie próbowała. Nie odpisujcie na takie zaczepki nudzących się laluń. Ja właśnie zaczęłam 30tc i juz nie mogę się doczekac kiedy mój dzidziuś przyjdzie na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte Słowa to jakaś super mama :) Dzieci w przedszkolu, Ona pracuje, odbiera dzieci wraca do domu i jadą na basen albo inne rozrywki, jest bardzo zadbana wiec piłuje paznokcie albo siedzi przed lustrem. A dom??? pewnie ma syf ale nie sprząta bo przychodzi Pani sprzątająca ( matka 4ki dzieci z Polski która przyjechała na nie zarobić), nie gotuje bo dzieci zjedzą w przedszkolu, nie pierze ciuchów tylko wyrzuca brudne bo ją na to stać, nie robi zakupów bo przecież nie gotuje ... I w takim domu wychowuje dzieci - dwie spaniałe córki, które wyrosną na WARTOŚCIOWE niemieckie kobiety a w dorosłym wieku będą wypierać się swoich polskich korzeni. Jest ustawiona finansowo - udało jej sie, ze wyjechała bo w PL pewnie sprzedawałaby w mięsnym. Dlatego jak przyjeżdża do Polski chodzi z głową wysoko i się panoszy a jak w DE nie ma przed kim sie chwalić to wchodzi na fora i docina Matkom z Polski. Jednym słowem PUSTAK, wstyd mi za takich ludzi na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Bernia jak ci szybciutko zlecialo, wow. Jeszcze troszke i bedziesz szalala z radosci, super. Trzymam kciuki aby wszystko poszlo szybciutko :) U mnie 21dc, tak wiec niedlugo sie pojawi @, no coz jak sie foczy na M, to pozniej wychodza "ciche dni", ale czasami trzeba faceta ustawic do porzadku HEHE. Nie mam pojecia dziewczyny czy cos z tego wyjdzie, no ale przy moich cyklach 28, to bylo 9dc (spontan), pozniej zrobilam test owul w 12dc i pojawila sie piekna krecha, wiec 13dc (bylo super) i 16dc. Ale na nic nie licze, albo bedzie albo nie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia uk
Podczytuje was trochę już od stycznia :) kasia uk mam identyczną sytuacje w tym cyklu. Też 21 dc a staranka były 9dc, owu miedzy 12 a 13dc. Niestety chyba nic z tego bo nie mam żadnych ciążowych objawów jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena kilmo
dziewczyny ja mam blziniki, dwoch synow zrobionych 2 dni po okresie! Ostatnio bylam na wizycie kontrolnej i doktorka mi mowi ze lada dzien owulacja a ja bylam dzien po okresie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolezanki ktora do mnie pisala.... zawsze jest szansa, ja z pierwsza ciaza nie mialam zadnych objawow, dlatego ja juz nie wkrecam sobie nic. Robie to co robilam caly czas i czekam. Albo jest fasolka albo dopiero kiedys bedzie. Mimo wszystko zycze ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu fantastyczne podejście i tak trzymaj a uda ci się na pewno za którymś cyklem u mnie w 10 dc udało się no ale cykli było 9 starających Wszystkim mamusią pragnącym mieć dzidziusia a przy okazji płeć o jakiej się marzy życzę cierpliwości i wytrwałości :) Tego nauczyły mnie tutaj kiedyś dziewczyny piszące Bajaderka , baba piaskowa i wiele innych mam piszących kiedyś dziewczyn Ja bym tą metodę 0+12 chyba nie zastosowała u mnie podziałała metoda długo żywotności plemników 4,5 doby przed owulacją I teoria śluzu im go mniej i bardziej gęsty tym większe prawdopodobieństwo urodzenia dziewczynki Aim więcej śluzu i bardziej wodnistego tym większe prawdopodobieństwo urodzenia syna :) Kasiu a jak u ciebie ze sluzem zaobserwowałaś kiedy się pojawia i zaczyna się zmieniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
dokałdnie kasiu uda sie napewno nie tareraz to za czwartym albo piatym razem ! juz mamusia 3 synusiow ci pwoiem jak osiagnac zamierzony cel, chdoizcw ciazy dotad az w koncu sie uda :) bajeczne macie sposoby po prostu :) do skutku, trzeba byc po prostu wytrwałym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdecyduję się na metodę O+12, która jest dużo skuteczniejsza (planuję mieć tylko dwójkę dzieci (mam już wspaniałego synka) i co mi szkodzi spróbować :), żeby uprzedzić złośliwe komentarze to tak samo pokocham i chłopca i dziewczynkę i z obu płci będę się tak samo cieszyć oraz będę się czuć spełnioną mamą, nie mam silnego parcia na poczęcie córki i ważne jest dla mnie przede wszystkim to by dziecko było zdrowe). Podsyłałam już Wam linka w którym było napisane, że metoda Shettles'a (oddalanie się od owulacji by zwiększyć szanse na poczęcie córki) została obalona i podobno "męskie" i "żeńskie" plemniki żyją tak samo długo i są tak samo szybkie. Metoda ta daje mały odsetek powodzeń w zaplanowaniu płci (za to wpływ ma na pewno dieta oraz pH), czytałam też, że jeśli planuje się mieć dziewczynkę to najlepiej odsunąć się od owulacji o 2-3 dni, większe odsunięcie zwiększa już prawdopodobieństwo poczęcia chłopca (jak znajdę artykuł z danymi liczbowymi na ten temat to podeślę). Kobieta, która opracowała metodę O+12 miała 6 synów, w tym 5 planowanych jako dziewczynki zgodnie z metodą Shettles'a. Oczywiście łatwo zgadnąć, że doczekała się córki stosując metodę O+12 :) Na 41 kobiet stosujących tą metodę 37 poczęło córki więc daje to 90% skuteczności. Przed staraniami wymagana jest 7-dniowa wstrzemięźliwość by zwiększyć skuteczność tej metody. Wiele dziewczyn z In-Gender forum pisało, że metoda Shettles'a była nieskuteczna a dopiero metodą O+12 poczęły córki. W metodzie tej po pozytywnym teście owulacyjnym (zaleca się robić test w dniu spodziewanej owulacji co minimum 4 godziny) należy odczekać około 36 godzin (gdyż większość kobiet ma owulację po 24 godzinach po pozytywnym teście, jeśli znamy moment owulacji to odmierzamy 12 godzin od niej) i wtedy zrobić jedną próbę po minimum 7-dniowej wstrzemięźliwości. Warto też mierzyć pH, w okolicy O+12 będzie ono najniższe, potrafi obniżyć się od 6,5 w okolicy owulacji do np. 4,7 dwanaście godzin po niej. W okolicy O+12 zmienia się też śluz na gęstszy a szyjka macicy obniża się i robi się twardsza. Dużo osób poleca też zastosowanie SYLK'u (SYLK to lubrykant, który jest z naturalnych składników i obniża pH w przeciwieństwie do większości innych) tuż przed staraniami (ja zamówiłam sobie na eBay :)), podobno większość dziewczyn po zastosowaniu SYLK'u poczęła córki (nawet jeśli wcześniej miały kilku synów pod rząd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×