Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość sall
Julciu napisz cos wiecej o porodzie... dlaczego tak krótko? ja tez tak chce :)))))))))) pozdrawiamy maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
julka 1612 CO TO JEST TEN LATEKS? CZY MOżESZ COś WIęCEJ NA TEN TEMAT NAPISAć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
nie chodzi mi o prezewatywy to nie jest żaden środek antykoncepcjny to jak krążek (lateks) chodzi o coś skutecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SALL wszystko trwało tak szybko bo przez cały dzien nie mialam casu sie zorientowac ze rodze, cały dzien mialam zabiegany i nie czułam skurczów, dopiero jak mi wody w domu odeszły to się \"kapnęłam\" ze to jzu czas, wiec w klinice zostało mi tylko dosłownie 2 razy pchnąć i niuńka na swiat przyszla, wszystkim zycze tego samego:):):) do AZZ co do antykoncepcji to najszybciej jest z prezerwatywą ale jak ktoś ma ochote na krążki to dlaczego nie spróbować pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sall
Julciu super... :)))) gratulacje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Sama nie wiem co i chcem waszych opini co wyboru antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Azz jesli nie przerywasz karmienia masz do wyboru dwie metody antykoncepcji. Pierwsza to specjalne tabletki dla karmiacych mam. Jest ich w opakowaniu 28 i bierze sie nieprzerwanie opakowanie po opakowaniu. Druga to to zastrzyki hormonalne. Jeden dziala trzy miesiace. Problem jednak pojawia sie w razie jakis problemów - nie da sie ich odstaswic natychmiast. Najlepiej poradz sie ginekologa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
renia nie wiesz jak te tabletki działaja na watrobe i moze wiesz ile kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sall
Reniu gdzie masz zamiar rodzic? na Zamenhoffa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Renia bardzo wielkie dzięki za podpowiedz przeczytałam o tych tabletkach i sama nie wiem co zrobić bo są rózne opinie. Ale chyba wykupie 1 op. i sprobuje. To jest zaleta że mogę je odstawić jak coś się będzie działo. Jestem ci bardzo a bardzo wdziędzna za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
tak, ja rodze na Zamenhoffa. W sobote odwiedzalam znajoma na Warszawskiej i w zyciu bym sie nie zdecydowala tam rodzic! Nawet gdyby mi doplacili... Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wpadlam na moment i widzę ciekawy temacik. Po pierwszym porodzie też dostałam Cerazette, ale tabletki nie były dla mnie. Brzuch ciagle mnie bolał i miałam mdłości. Męczyłam się jakiś czas ale lekarz kazał odstawić. Teraz już myslę o zastrzyku.Tylko jakoś nigdzie nie znalazłam opinii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki azz:) Teraz to wogóle już mam mętlik po lekturce. Przypomniałam sobie czytając, że mój okres przy tych tabletkach tez trwał długo i to kilka razy w trakcie cyklu. Dzieki temu jedno jest pewne: w tym czasie antykoncepcja jest pewna:) dzięki wstrzemięźliwości w te trudne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
ja tez bede rodzila na zamenhofa ,termina mialam na 24 kwietnia no iczekam dalej niemoge sie doczekac zeby miec juz za soba boi ciezko chodzic , moze ktos dokladnie opisac jak jest na zamenhofa czy robia lewatywe ? czy trzeba wdomu czopki zaaplikowac? i jak dlugo sie lezy po cc a ile po naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia asia lezy sie 2 pełne doby, chyba bez wzgledu na rodzaj porodu - po naturalnym napewno. Lewatywy nie robią Nie dostałas listy jak sie przygotować do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
dostalam no wlasnie pisze ze czopki trzeba zaaplikowac a czytalam ze one niesa bardzo skuteczne ze lepiej lewatywa a ty Eulalio rodzilas tam? czyli przed zajechaniem do szpitala do nich trzeba samemu wdomu sie oczyscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, rodziłam tam w grudniu. Nie stresuj sie tym, bedzie dobrze. Jak zdażysz to zaaplikuj czopek w domu, jak nie- poradza sobie z tym na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie parkowej. Termin mam na 15 maja. Już zaczynam się bać. Niestety nie jestem z Białego mam około godziny drogi. To mój pierwszy poród więc myślę, że bym zdążyła. Chodzi mi o to. Czy oni mnie jeszcze teraz przyjmą? Nie byłam u nich na żadnej wizycie. Jak myślicie? Nie wiecie czy przyjmują w ten weekend majowy? Już normalnie zaczynam mieć schizy. I jeśli możecie powiedzcie ile kosztuje poród naturalny i cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
najlepiej zadzown albo przyjedz i sie dowiedz co i jak ale pewnie jak placisz to i przyjma , albo porostu pojdz na jedna wizyte jako teraz przed dlugim weekendem , tak mysle ja rodze na zamenhoffa tam troche drozej , chyba przynajmniej tak slyszalaam na zamenhofa 1000 naturalny , 1700 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam że piszecie coś o zastrzyku antykoncepcyjnym. Otórz ja biore taki.Nazywa sie Depo-provera. Jestem z niego zadowolona. jest to pierwsza antykoncepcja nie sprawiająca mi kłopotu. tzn nie czuje sie po iej źle i nie musze pamiętać o tabsach. Polecam dla matek karmiących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
IWONA NIE MASZ SZAN ABY CIEBIE PRZYJELI NA PARKOWEJ: 1. NIE PRZYMUJA OSóB KTóR NIE SA U NICH ZAPISANE 2 ABY TAM RODZIć TO TRZEBA POJSC W 7 I 9 m-cu ciąży. I WTEDY W 9 ZAPISUJE DO PORODU 3 CZASAMI JEST TAK ZE NIE MA MIEJSC DLA SWOICH PACJENTEK 4. ONI CAłY CZAS PRZYJMUJA TAMNIE MA SWIAT 5. KOSZTY 800 NATURALNY(? nie wiem dokładnie) a napewno 1400 cesarka wiem bo sama tam rodziła 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
a ktos moze cos napisac o zamenhofa jak tam przebiega porod czy np w trakcie porodu mozna sie zdecydowac na cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tylko na Parkowej sa wolne lozka to na pewno Cie przyjma, nawet jesli nigdy tam nie bylas. Porod naturalny kosztuje 800zl a cc 1400, ja tam rodziłam goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia asia cesarke możesz sobie zażyczyć jeśli nie ma przeciwwskazań, tzn. akcja porodowa nie jest zbyt zaawansowana . U mnie nawet 2 godziny przed końcem lekarz proponował że jak bede miała dość można zrobić cięcie Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
to dobrze bo juz czekam termin mialam na 24 kwietnia czy li juz prawie tydzien po terminie chodze co drugi dzien na KTG i nic:?( chce juz byc po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
czop sluzowy moze miec zielony kolor? nie wiem zobaczylam na wkladce zielonkawe uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×