Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

mi dr. Nowak powiedzial zebym zaczela przychodzic od grudnia chociaz termin mam na 3 stycznia:) wybiore sie 18 listopada i zobaczymy co powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnafid
witam czy moze ktoras z was sie orientuje ile jest pokoi na zamenhoffa, tzn chodzi mi oto czy przypadkiem nie zdazy sie tak ze zabraknie miejsc gdy zaczne rodzic:) no i oczywiscie ciekawa jestem czy maja wiecej niz jedna porodowke bo lekarzy to tam troche jest wiec moze starczy i na kilka kobitek w tym samym czasie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba 10 ale z tego co wiem to odsylaja jesli niema miejsc... rozmawialam z lekarzem i od kiedy on pracuje to jeszcze sie niezdazylo tak zeby ktorejs nieprzyjeli.. wiec niema co sie martwic :) ja jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnafid
ja tez jestem dobrej mysli:) za miesiac mam kolejna wizyte a w tym czasie mam zestaw badan do zrobienia. termin porodu na 4 stycznia wiec mam jeszcze troszke czasu na dowiedzenie sie czegos wiece no i przygotowania a raczej nastawienia psychicznego do porodu (bo chcialabym naturalnie oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM83
mam kolejne pytanko a jak jej ze znieczuleniem przy cc. Podają ogólne czy tylko z.o. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoi jest chyba mniej niz 10, 6 albo 7 może... Bardzio żadko sie zdarza żeby kogoś nie przyjęli, ale jesli jest taka sytuacja że brakuje miejsc to wysyłają na Parkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
Jesli jest potrzeba wykonania znieczulenia ogólnego,to jak najbardziej takie znieczulenie jest wykonywane. Ja miałam ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingal
Oj dziewczyny lekarze Wam ściemy wala żebyście nie namyslily się wczesniej na inny szpital. Jak nie ma miejsc to odsylaja i osobiście znam dziewczyny, które zostaly odesłane. Trzeba miec po prostu opsję awaryjną :) Ja od kilku lat mam swojego gina na Zamenhofa, rozważalam tam poród ale zgodnie z ginem uznaliśmy że oni nie sa w stanie spełnic moich oczekiwań. Ostatecznie urodziłam w Hajnówce co wszystkim polecam szczególnie jeżeli komus zależy na porodzie naturalnym. (chociaz u mnie sila wyższa wymusiła cesrkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mala
kingal co Ty za bzdury opowiadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kto z Was chodził do Lipskiego? Czy którejś z Was pomylił się co do płci? Ja jestem w 18 tygodniu i dziś mi robił usg i powiedział, że pewności 100% nie ma ale skłania się ku dziewczynce. Zwariowałam ze szczęścia bo marze o córce. Ciekawa jestem czy jego \"skłanianie się\" jest trafne czy zdarza mu się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia77
luli laj JA chodzilam do Lipskiego i jestem bardzo zadowolona. U mnie tez nie pomylil sie co do plci. A co do Twojej ciazy to mysle ze jest jeszcze bardzo wczesnie i malo ktory lekarz powie Ci na 100% na tym etapie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem, że to za wcześnie na 100% pewności. Dlatego pytam czy Lipski jest raczej wiarygodny w typowaniu płci czy zdarza mu się mylić. Chociaż w pierwszej ciąży Leśniewicz z Parkowej w 14 tc powiedział, że da sobie rękę uciąć, ze chłopak. I urodził się chłopczyk. Eulalia Mam nadzieje, że u mnie tez strzelił w 10-tke. Fajnie, by było mieć parkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnafid
chodzę do Lipskiego i "wygląda" na rzeczowego faceta tzn lekarza:) płeć w 22 tyg określił mi Nowak a teraz Lipski to potwierdził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
heja, ja też chodzę do Lipskiego. W 20 tygodniu dr Lesniewicz z Parkowej określił płeć, następnie dr Lipski ją potwierdził. Teraz czekam na poród, Już sie umówiłam na cesarkę. jestem pewna ze nie będzie niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM83
do Benza:) hej ja w poniedziałek mam wizyte u dr Lipskiego wiem,ze bede miała synka mam do Ciebie pytanko jak wyznaczaja termin cesarki bo wiem ze mnie teza to czeka,a słysząłam ze ok tyg przed termoniwym porodem to u mnie ciekawie wypada bo termin mam na 7 stycznia wiec czyzyby cesarka mnie czekała w Nowy rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
Ja termin z miesiączki mam na 26 listopada, powiedziałam że chciałabym cięcie i ustliliśmy na tydzien wcześniej. Także dr popatrzył w swój grafik i wpisał mnie w wolny termin.... a Ciebie chyba naprawde czeka poród na Nowy roczek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM83
dzięki za info;) to chyba meża przygotuje psychicznie ze z Sylwestra nici;)dzidzius wazniejszy...a jakie ogołne wrazenie po wizycie u dr Lipskiego bo ja wczesnije byłam u dr Święca wiec chciałabym miec jakies porówanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
wiesz co dr Lipski to fajny, rzeczowy i konkretny facet, nie robi problemów, zleca badania (morfologie) żeby być pewnym ze wszystko jest ok. To bardzo mi sie podoba. A jak Twoje wrażenia z wizyt? No No a Sylwester może być u Was fajniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM83
hej jestem po wizycie u dr Lipskiego...faktycznie fajny i rzeczowy facet.MOj maz bez problemu mogł byc ze mna za wizycie,ogladalismy razem na usg maluszka. DOstałam skierowanie na morfologie mocz i toksplazmoze i kolejna wizyta za miesiąc. A termin ciecia chciał mi ustalic na 30 grudnia ale zalezy mi jednak zeby do Nowego Roku przenosic wiec z tego co rozmawialismy to inny lekarz zrobi mi ciecie bo on wyjezdza na okres noworoczny gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
to dobrze żejesteś zadowolona z wizyty..jestem ciekawa czy bedziesz sama wybierała lekarza który przeprowadzi ciecie czy sami zapiszą Cię do któregoś. Słyszałam że dr Andrzeja Lenczewskiego dziewczyny chwalą.... To co teraz czekamy na wylądowanie na tym świecie naszych kochanych maluszków :):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mama
moj porod odbieral lenczewski. przy komplikacjach ktore mialam to ponoc mialam szczescie. najlepszy do szycia krocza. a umnie mial co robic. nawet polozna srodowiskowa powiedziala ze to dobry specjalista w swojej dziedzinie. ciaze prowadzil dr lipski. tez nie moge nic zlego powiedziec. zreszta oni wszyscy sa mili w koncy nie oszukujmy sie ale te wizyty troche kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM83
do Benza: wiesz mi mowił,ze razem ustalimy jakiegoś lekarza ..ze pokonsultuje sie z nimi tylko wydaje mi sie ze pewnie on ustali bo akurat moj termin wypada w takim okresie gdzie większość lekarzy jest na wolnym...i za duzego wyobrou nie bedzie. Najwazniejsze aby maluszek urodził sie zdrowy i zebym ja nie miała komplikacji przy cesarce!! A ty jak juz gotowa?? Manie na sama mysl chociaz zostało jeszcze 1.5 miesiaca juz brzuch z nerwów boli:) ale cóż wszytsko da sie wytrzymac;) i mam ejszcze jedno pytanko??miałaś skierowaie na toxo??bo ja u poprzedniego lekarza miałam robione i robiłam na Mickiewicza ale ten mi nie uznał bo powiedział,ze tamto jest z czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
do MM 83. Czy ja już gotowa??? nie wiem też mam lekki stresik. U mnie zostało tylko 6 dni....wiec odliczam czas i nie śpię po nocach wczeniej nie miałam badania w kierunku toxo, dopiero niedawno je robiłam, zdziwiłam się jak mi je zlecił pod koniec ciąży, ale chyba lepiej pózno niż wcale. Pozdrawim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
Do Wkrótce mama: Chyba lepiej jest zapłacić i mieć dobrą opiekę....niż chodzić do lekarza szarlatana. Przynajmniej w moim przypadku tak było- lekarz doprowadził mnie do skrajnej nie leczonej anemii, mogło to sie skończyć tragicznie, alee dzięki Bogu znalazł się ktoś kto mi w odpowiedni momencie pomógł mi i otworzył oczy na metody leczenia pacjentek przez tak szanowanego dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mama
tez tak uwazam i temu rozdzilam na zamenhofa. tyle ze troche przzkre jest ze jak sie placi to jest milo i dbaja o ciebie. tez mialam przejscia z lekarzami w szpitalach i panstwowych przychodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) ja mam termin na 11 stycznia ( z miesiaczki) niewiem czemu ale mam wrazenie ze dzidzia pojawi sie na swieta :) mi USg z rozpoznaniem plci robil dr. Nowak i powiedzial ze na 98% dziewczynka z czegho bardzo sie ucieszylam z mezem bo pragniemy dziewuszki... ale teraz mialam robione usg u swojej gin. (kolezanki dr nowaka) tylko ze panstwowo i powiedziala mi ze niejest pewna czy to dziewczynka.. ehh i musze czekac do 2 grudnia bo mam wizyte u Nowaka i mam nadzieje ze mi wkoncu powie czy K czy M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niewinna magda
hej styczniowa mamusiu:) to moze sie spotkamy razem na Zamenhoffa:) ja mam termin na 7 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih moze :) tylko ja mam takie przeczucie ze dzidzia zechce wyjsc wczesniej ... aby przetrzymac do 38 tyg. a to akurat na swieta :d ale byl by prezent :) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×