Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Hej dziewczyny, tez zamierzam rodzić na Zamenhoffa i w związku z tym chcę Was spytać jak wyglada sprawa cc bez wskaz, czy cena jest taka sama? best-monia, ubezpieczenie zdrowotne unii europejskiej obowiązuje w Polsce więc spokojnie możesz rodzić w pańśtwowym szpitalu lub prywatnie w klinice ktora ma kontrakt z nfz (tu za dopłatą). A tak poza tym to zgodnie z prawem kobiety w ciąży lub rodzące to uprzywilejowana grupa i maja prawo do bezpłatnej opieki nawet jeżeli nie są ubezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18gisela81
witam wszystkie mamy, jestem w 24 tyg. ciąży, równiez rozważam kwestię wyboru kliniki do porodu, na forum dużo naczytałam się o zamenhofa, a nic o parkowej, czy ktos może wie coś więcej o tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory tez mi sie wydawało ze cena jest ta sama ale ostatnio dowiedziałam sie od znajomych ze jak bez wsazań to jest drożej (im lekarz mówił o 3000).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
witam:)) najprościej jest zapytać lekarza albo zadzwonić do recepji, tam się wszystkiego dowiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a wiec ja tez chyba pluje porod naturlany na zamenhofa tylko ja nie prowadze tam ciazy i tak sie zastanwiam czy mnie przyjma jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1911 ja tam bylam 1 raz na USG i sie wypytalam bo tez tam chce rodzic.. i mi lekarz powiedzial zebym zaczela sie zglaszac na wizyty od grudnia ( termin mam na styczen) i wtedy bede mogla u nich rodzic.. a co iwecej dostaje sie wyprawke dla malucha nietrzeba nic brac dla dziecka nawet na wyjscie od grudnia zaczynam tam chodzic i wtedy dowiem sie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 8 grudnia wiec powinnam zaczac tam chodzic od padziernika czy listopada? a ile wizyt bedzie w miesiacu? janarzie chodze panstwow i tak nie wiem czy bedzie mnie stac na wizyty tam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze panstwowo narazie .. moja wizyta z usg kosztowala 180 zl hmm mysle ze z 2-3 razy w miesiacu .. a mysle ze powinnas zaczac chodzic w listopadzie i wtedy sie wszystkiego dowiesz.. bardzo super lekarze wszystko ci wytlumacza i odpowiadza na kazde pytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,w SOKOLCE PEWNIE TAK,A JAK JEST NA ZAMENHOFA?BO NA PARKOW3J NIE KORZYSTA SUE Z NICZEGO,KLADZIESZ SIE I LEZYSZ Z PASEAMI NA BRZUCHU TAK BYLO JAK RODZILAM ROK TEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze w Sokolce mozna korzystac w z worka sako itp,chcialabym wiedziec jak jest na zamemenhofa,bo tak jak wyzej wspomnialam na Parkowej nie ma takich wydawaloby sie podsatowych rzeczy dla kobiety rodzacej,nawet pytajac czy moge wstac pochodzic polozna stwierdzila ze lepiej nie,spodziewam sie drugiego bobasa i zastanawiam sie gdzie rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafiola zaletą prywatnej kliniki jest to że mozesz mieć cc na życzenie, bez wskazań medycznych Cena 1700 na Zamenhofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_p
ile kosztuje zwykła wizyta w tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam tam pierwsza wizyte,pewnie czeka mnie usg,bede wiedziala ile co kosztuje,wieczorem dam znac,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
byłam ostatnio na pierwszej wizycie. miałam zrobione usg. całośc kosztowała mnie 130 zł. Następną wizytę ma za miesiac, bedzie to 37 tydzień ciąży. Podejrzewam że wtedy umówię się na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na pierwszej wizycie,zaplacilam 100zl z usg,lekarz zlecil mi podstawowe badania ale na zadne nie dal skierowania,na nastepna wizyte umuwil mnie za 2,5tyg troche szybko,ksiazeczki do prowadzenia cizay tez nie zalozyl,dla wszystkiego zapisze sie panstwo,bo z tego co wiem to nie trzeba prowadzic tam calej ciazy zeby pozniej moc urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martag a u kogo byłaś? dziwne co piszesz... ja dostawałam skierowanie na badania za każdym razem i karte ciązy tez miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_p
dzięki Kobietki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
Ja tam ciązy nie prowadziłam, poszłam sie skonsultować, bo chciałam zrobić USG na najlepszym sprzęcie w 20 tyg, tam wypytałam się o wszystko i powiedziałam,ze rozwazam poród w klinice. Lekarz wiec powiedział,zeby przyjść w 32 tygodniu ciąży i potem po 4 tygodniach. Pierwszy raz za wizyte z USG (20 tyg)zapłaciłam 150, potem 100 zł. Trzeba miec owszem badania, ale ja przyniosłam badania ze skierowania, od lekarki, która mnie prowadziła. Polecam w Klinice dr Nowaka, Lenczewskiego i Lipskiego . Kolezanki chwala też dr Karwowskiego. Co do cięcia na zyczenie, bez zadnych wskazań, to troche teraz kręcą nosem, ja np musiałam miec zaświedczenie od specjalisty.Oczywiscie to prywatna Klinika i na pewno mozna"dopisać" wskazania. Jak któraś będzie chciała o coś zapytać,to jestem pod gg 1431028, moze akurat pomogę.Pozdrawiam i niech Wam dzieciatka zdrowo rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytanko do mam z maluszkami w białostockich przedszkolach: czy u Was jest jak u mnie? Mały był we wrzesniu w przedszkolu 11 dni (alergik dodam). Wyzdrowiał, dla pewności zrobiłam mu tygodniową rekonwalescencję w domu i w poniedziałek poszedł zadowolony do przedszkola. Tam z grupy 17-osobowej zaledwie kilka osób, część kichająca i mój mały znowu od środu siedzi chory w domu. Czy to normalnie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki.. ja polecam dr Nowaka chociaz bylam tylko na 1 wizycie u niego ale jest bardzo dokladnym lekarzem zna sie z moja dr ktora mnie prowadzi i wiem ze jest dobry.. termin mam na styczen a musze zaczac chodzis do niego od grudnia i smialo moge rodzic .. tylko co sie dowiedzialam ostatnio ze wczesniakow nieprzyjmuja odrazu odsylaja.. trzeba miec ukonczony 37 tydz zeby przyjeli do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
Niewinna Magdo to dlatego że nie mają zaplecza do opieki nad takim dzięciątkiem, poprostu nie ryzykują. Ze swojej strony też dodam niezdecydowanym przyszłym mamusiom że warto tam rodzić. Polecam dr Nowaka, świetny specjalista pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! rodzilam naturalnie tydzien temu na Zamenhofa u dr Nowaka rowniez polecam swietny lekarz. Opieka doskonala podczas porodu i po jeszcze lepsza. Placi sie oczywicie po wszystkim. polecam klinke jest swietna!!!!! Chodzi o nasz komfortpodczas porodu i to, ze ten najwazniejszy moment w zyciu musimy dobrze wspominac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
neea82 ma w 100 % rację!! dzięki porodowi w klinice wspominam poród z uśmiechem na ustach i nie boję się kolejnego! Pieniądze rzecz nabyta, na takich rzeczach nie warto oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM83
cześć kobietki;) piszę tutaj pierwszy raz:0 mam termin na 7 stycznia i planuje rodzic na Zamenhoffa i chciałabym jednak cesarke mam zaświadczenie lekarskie o wskazaniu ( niewskazany jest u mnie wysiłek fizyczny ze wzgledu na wade wzroku) jak myslicie kiedy powinnam sie od nich zgłosić zeby ustalic termin?? i czy faktycznie cc kosztuje tylko 1700zł?? pozdrawiam wszytskiego styczniówki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kliniki powinnaś chodzić przynajmniej 2 msce przed porodem, jeśli sie zgłosisz to lekarz prowadzacy wyznaczy termin cc Kosztuje 1700 PLN jeśli nic sie nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM83
wielkie dzięki Eulalia ;) czyli wystarczy jak pojde na poczatku listopada.A jeszcze mam pytanko czy ty moze rodziałaś cc??jak to wszytsko wygląda??bo słyszałam z opowieści i z forum, różne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×