Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość kasia211
ja rodzilam w maju cc 1700 zl naturalny 1000zl wyprawki dla dziecka nie trzeba sobie tylko koszule i szlafrok noi klapki reszte tez daja a wizyta z usg 130 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
Hej lasencje:) Jestem w 35 tyg c, byłam na konsultacjach na Zamenhoffa dwa razy. Ja mam cesarkę ze wskazań i w takim przypadku(cesarki planowanej), oni termin cesarki ustalają na ok tydzień przed terminem z miesiączki. Zastanawiam sie jeszcze nad PSK lub Warszawską, bo jak coś się dzieje(odpukać), to z prywatnych Klinik odprawiają z kwitkiem. Na Zamenhoffa i Parkowej nie ma Oddziału wcześniaków, więc każde rozpoczęcie porodu przed 38 tyg. ciąży musi być rozwiązane w Klinice lub w Wojewódzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
hej:) ja byłam na zamenhofa wczoraj u dr N i jestem zachwycona... i obsługą i fachowością, a z psk mnie mówiąc krótko wywalili:/ czasami nie warto żałować pieniążków, zwłaszcza jeśli chodzi o ciążę i dziecko... pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
No pewnie. Też chodzę do dr N.:) Jest super. I już jestem tam umówiona na rozwiązanie. Napiszę jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
witam:) już urodziłam i zdecydowałam sie na klinike na zamenhofa bardzo polecam, fachowa opieka i pomoc, poród w super warunkach i atmosferze, stałą opieka nad dzidziusiem i mamą:)naprawde warto!! nie ma porównania z publicznym szpitalem! Także wszystkie mamusie nie wahajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
Gratuluję ślicznie. Jak się czuje dzidzia i Ty?? U mnie jeszcze 2 tygodnie..Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbelka
Ja byłam wczoraj u lekarza również chcę rodzic ( termin mam na 11 września) u Arciszewskich juz drugi raz siłami natury.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbelka
Raczej nie można tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
Można. Tylko trzeba tam przyjść co najmniej 2 miesiące przed terminem porodu. Zresztą najlepiej zadzwonić i panie w recepcji wszystko powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
Hej dziewczynki. jestem teraz w 27 tc. Chciałabym rodzić na Zamenchoffa i najchętniej zdecydowałabym się na poród cc. Napiszcie jak Wy się czułyście po zabiegu? bo są opinie że nie warto tak się męczyć. A co Wy sądzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
:) ja urodziłam naturalnie i nie żałuje, fakt że na koniec boli ale dają znieczulenie i jest ok. Najgorzej tylko z nacięciem krocza (które musiałam mieć;/) bo boli rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
A jak jest ze znieczuleniem zewnątrzoponowym? nie dają go od razu? U Arciszewskich też praktykują naciecie krocza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
znieczulenie dają przy ok 2-3 cm rozwarcia.. do tego czasu da sie wytrzymać:)) a co do rodzenia tam, nie musi Was prowadzić lekarz stamtąd, trzeba się zgłosić z mieś wcześniej albo i mniej. Byle było miejsce w szpitalu w dniu w którym rodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
Dzięki za odpowiedz ja sie na wszelki wypadek zgłosze 2 miesiace przed terminem porodu, żeby nie było niespodzianki i nie odesłali mnie z kwitkiem do państwowego. Nie wiem tylko jak oni zareagują na moje wyniki badan. Bo mam bardzo kiepskie, mam głęboką anemię a dokładniej nie leczoną ogólnie cała morfologia wygląda inaczej niż powinna, wszystkiego jest dużo za mało. Coś komuś wiadomo na temat przyjęcia pacjentki z takimi wynikami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela090807
Hej dziewczyny! nie to że chcę kogoś zniechęcać, ale ostatnio rodziła tam moja znajoma, tzn na zamenhofa, strasznie spieprzyli sprawę. Jakiś młody lekarz odbierał poród. Okazało się, że nie odebrał łożyska i po kilku tygodniach dziewczyna trafiła do szpitala z 40 stopniową gorączką ... dopiero tam musieli wyciągnąć jej łożysko, do tego została zarażona na zamenhofa gronkowcem. Były podejrzenia że dziecko też mogło zostać zarażone ale na szczęście nie było. Babcia mojej koleżanki kiedyś też tam przechodziła zabieg i również nabawiła się gronkowca. Ja kiedyś uczęszczałam tam do doktora Lipskiego, być może dobrze prowadzi ciąże, ale jeśli chodzi o zwykłe wizyty to niezbyt spełniał moje oczekiwania gdyż był mało konkretny i nie był w stanie odpowiedzieć na wszelkie moje wątpliwości. Z resztąpo tych historiach jakie usłyszałam, więcej się na zamenhofa nie wybiorę i poszukuję innego ginekologa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia tune
Dziewczyny Dostałam od Lipskiego całą listę badań do zrobienia. ogólna morfologia mocz ogólnie wr glukoza grupa krwi toxoplazmoza Polećcie jakieś laboratorium, gdzie nie zrujnuję się finansowo i zrobie wszytko za jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezła lista badań do zrobienia, ale potrzebna tylko faktycznie szrpnie po kieszeni. Co do tego łożyska to gruba przesada że zostawił w całości. Pewnie zostały jakieś resztki i to spowodowało zapalenie po jakims czasie o d porodu - oczywiście to bląd w sztuce. Mojej znajomej po cięciu które było na zamenhoffa rozeszła się blizna i potem patrzyli na nią jak na intruza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia tune
Gdzie Wy robiłyście prywatnie badania? Pytam dziewczyn, które powadziły ciążę na Zamenhoffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
Ceny są podobne wszędzie. Zadzwoń na Bema i Kraszewskiego 4 lok2. Ja ciąży nie prowadziłam tam, tylko sie konsultowałam, głównie z USG, więc podstawowe badania miałam od lekarki prowadzącej na fundusz. Szkoda,ze lekarz nie zaproponowałCi wystawienia skierowania na fundusz, bo niby z jakiej racji masz płacić za badania podstawowe. Ja odpłatnie robiłam Toxoplasmozę - w dwóch klasach IgG , igM to koszt ok 40zł(20 zł w kazdej klasie), reszta badań to mniejszy koszt:morfologia ok-10 zł, mocz tak samo, glukoza chyba 6zł, WR - 12-14 zalezy od laboratorium. Gr krwi to ok 15- 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia7
Ja badania robiłam w PSK. U mnie są problemy z wkłuciem w żyłę a tam panie mają doświadczenie i ani razu nie było problemu. Cenowo chyba nienajgorzej ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
ja robiłam wyniczki w laboratorium na Berlinga i w laboratorium na Botanicznej (które mieście sie w budynku pogotowia)Muszę powiedzieć ze ceny są identyczne. Prawie się nie roznią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
spróbuj w laboratorium w przychodni na słonimskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja mam termin na styczen:) wczoraj bylam 1 raz na usg u dr. Nowaka ,bardzo podobala mi sie jego postawa dla meza rowniez.. byl dokladny wszystko po kolei opowiedzial zrobil dokladne usg z czego jestem bardzo zadowolona bo bedzie corcia :) co prawda chode panstwowo do gin. ale jestem zadowolona bo dr Nowak zna moja gin i wiem ze tez jest dobra :) mam toksoplazmoze kiedy powiedielismy z mezem dla dr odrazu zbadal dzidzie czy niema zadnych zmian i na cale szczescie wszystko jest super dzidzia jest zdrowa co bardzo mnie cieszy :) zdecydowanie wybieram porod na zamenhofa od grudnia musze zaczac chodzic tam na wizy by moc u nich rodzic . lekarz wszystko dokladnie opisal co i jak i nawet mozna zobaczyc sale porodowa ;p tylko jestem ciekawa jak to jest kiedy zaczyna sie rodzic ? trzeba samemu tam dojechac czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza mała
:)) samemu:) dzwonisz do kliniki że jedziesz wcześniej.. zresztą wszystko w swoim czasie lekarz Ci powie:) trzymaj się dzielnie i zdrówka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellebutterfly
Własnie w tym tygodniu wróciłam z dzidzią do domu po porodzie drogą cięcia na Zamenhofa. Każdej przyszłej mamie ją polecam. Ginekolodzy kompetentni, rzeczowi, uprzejmi, potrafią uspokoić nawet najbardziej zaniepokojoną mamę. Opieka poporodowa na medal. Położne na każde zawołanie. I przede wszystkim pielęgniarki noworodkowe - uczą od początku i konsekwetnie przystawiać do piersi, uczą i tłumaczą wszystkie czynności pielęgnacyjne wokół noworodka. Nie ma sytuacji,ze dziecko krzyczy wniebogłosy godzinami, co jest wazne szczególnie przy cięciu, gdy samemu nie jesteś w stanie dziecka podnieść.Zatem kazdą niezdecydowana,gdzie rodzić odsyłam na wizytę z USG na Zamenhofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best-monia
Witam serdecznie wszystkie mamusie:)Jesli któras z Was byłaby w stanie mi pomóc w odpowiedzi na pytanie byłabym wdzieczna - czy jesli pracuje za granica a chcialabym urodzic w Polsce (obecnie jestem w 2 m-cu ciąży)szpital w Białymstoku bedzie tolerował moje ubezpieczenie z innego kraju Unii czy tez beda zobowiazana placic za poród a jesli tak to jakie sa koszta porodu w Białymstoku w prywatnych klinikach i gdzie sie one dokładnie znajduja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×