Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

kasia asia mam nadzieje ze u Ciebie wszystko o k, czop przeważnie jest podbarwiony krwia... Zgłoś sie do lekarza koniecznie Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
wszystko ok tylko dzidzia nie planuje wychodzic a juz tydzien po terminie dzis bylam na KTG no i lekarz mowilzeby zaczac juz codziennie chodZic no i nie wiem martwie sie czemu nic nie slychac czy twardnienie brzucha tosa skurcze? czy tylko tak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kiedy masz termin wywołania? I co lekarz mówił na te upławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
nie mam terminu wywolania bo lekarz powiedzial ze nie wie czy to dokladny termin24 kwiecien bo albo mala jest drobna albo jest za wczesnie i mam porostu nastepna wizyte na 8 maja jakbym nie urodzila wczesniej ale czytalam ze jedna laska tak samo miala 3 tygodnie roznicy miedzy terminem z om aterminem z usg no i przenosila ciaze wody byly zielone i zle lozysko noi sie martwie co robic zeby u m nie nie bylo tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
juz drugi raz mialam takie uplawy tzn to jest bardzo malutka ilosc noale lekarz zbadal ipowiedzial ze nic sie nie dzieje zenie ma sie czym martwic ale wez sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie, ja też urodzilam po terminie, 5 dni.. I wiem jak czas sie okropnie dłuży jak sie czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
a twardnienie brzucha to sa te skurcze przepowiadajace? i z 3 razy mialam klocie wokolicach pecherza to cos znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
no i dzidzia bardzo zywa jest az na ktg zwracaja uwage ze mocno sie wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardnienie brzucha to są skurcze... :) Już niedługo bedziesz tuliła swoje maleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
mama nadzieje dzieki za odpisanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce tez mamusia
Dziewczyny Dostałam ta kartkę z instrukcjami przed porodem. I mam pytanie. Jak sie ogolić? Na łyso? Caly wzgórek i między nogami na kolano? Tak żeby ani jednego włoska nie było? Jak u małej dziewczynki? Nigdzie? Bo nie wiem. Ja wy sie goliłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFCIA6
Ja tez mialam taki dylemat... i maz mi podsunal pomysl zeby najpierw podgolic sie maszynka taka do wlosow elektryczna:) Tak tez zrobilismy (bo sama bym sobie nie poradzila) i doszlam do wniosku ze wystarczy:) A duzym plusem bylo to ze nie swedzialo przy odrastaniu tak jak po goleniu. Wygladalo to jak taki 3-dniowy zarost u faceta, ale wystarczylo. Mialam nacinane krocze. Generalnie chodzi tu o to zeby wlosy nie przeszkadzaly przy szyciu i potem przy gojeniu sie rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
mam nadzieje, ze ktos tu zajrzy i mi odpowie. Dzisiaj polozna ze szkoly rodzenia powiedziala mi, ze urodze przed terminem, najpewniej 2 tygodnie przed. Powiedziala tez, ze na pewno nie urodze sama, bo jestem za waska. I teraz mam dylemat: czy przyjma mnie na Zamenhoffa (jestem oczywiscie ich pacjentka), jesli nie bedzie to jeszcze 38 tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia21
podobno na zamenhofa przyjmuja od 36 tygodnia, ja mam podobna sytuacje lekarz powiedzial ze jestem za waska i zeby sie nastawic ze raczej sama nie urodze, teraz mam dylemat czy wogole rodzic na zamenhofa bo tam jest strasznie drogo. Dzisiaj dzwonilam i dowiedzialam sie ze cc kosztuje 1700 zl a naturalny 1000 wiec chyba wybiore PSK tyle ze zastanawiam sie czy jak zaczne rodzic i pojade do PSK a tam nie bedzie akurat ostrego dyzuru to mnie przyjma czy odesla na warszawska?? moze ktos wie cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia21
aha jesli chodzi o zamenhofa to goraca polecam dr zbrocha, świetny specjalista i bardzo uprzejmy lekarz, znajduje sie na bialej liscie, poznalam go w PSK , trafilam na ostry dyzur, bo mialam bardzo silnre bole brzucha, najpierw pojechalam na warszawska, po badaniu ginekologicznym i podlaczeniu mnie pod ktg wykluczono zagroze dla dzidziusia i wyslali mnie do psk z podejrzeniem wyrostka przez 4 godziny ganiali mnie od lekarza do lekarza to na usg brzucha, to na pobieranie krwi itd w koncu znowu na badanie ginekologiczne,przyjal mnie dr zbroch, zbadal bardzo delikatnie, zrobil usg a przy tym pokazal mi na monitorku mojego synka, czulam sie jak w prywatnej klinice, naprawde sympatyczny lekarz, wspomne ze trzy dni wczesniej gdy zaczal mi sie ten bol pojechalam z mezem do PSK i przyjal mnie dr lemancewicz, mialam bardzo dobre zdanie o nim ale po tej wizycie zmienijam je. Lekarz malo mna sie interesowal, gdy rozbieralam sie do badania to cala mnie obserwowal przez co poczulam sie skrepowana, a potem wypisal mi leki ktore mialy mi obnizyc cisnienie chociaz mowilam mu ze jesten niskocisnieniowcem i bardzo czesto miewam cisnienia nawet 80/50 wyszlam z gabinetu jakas niepewna tego lekarza,byc moze traktuje pacjentki z zamenhoha milo bo za to placa dobre pieniadze a w publicznym szpitalu to mu sie nie chce,aha no i wykonywal mi wtedy usg ale nawet nie pokazal dzidziusia tylko sam go obejrzal i stwierdzi ze wszystko ok a przeciez nic by sie nie stalo jakby odwrocil na chwile monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia21
aha no i po calej tej przeprawie doszli w koncu do wniosku ze mam piasek w nerkach, musze teraz brac tabletki do konca ciazy ale poza tym wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio 21 wiesz z ta teoria ze jesli jestes waska bedziesz miec cc to sa rozne teorie, i w psk na pewno z tego powodu nie beda Cie cieli, najpierw bedziesz musiala sie pomeczyc naturalnie. W psk na porodowke przyjma Cie w kazdej chwili-tam zawsze jest ostry dyzur( jesli chodzi o porodowke) ,w chyba ze nie bedzie miejsca wtedy moga wyslac na warszawska. Nie martw sie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia21
dzieki madzik28 za szybka odpowiedz i pomoc, to dobrze ze w kazdej chwili moga mnie przyjac,troche sie uspokoilam, bo na psk to moge sie zdecydowac ale do warszawskiej to jakos nie mam przekonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata W
Rodziłam w klinice i jestem pod dużym wrażeniem obsługi i całej atmosfery jaka panuje w tym miejscu. Dzięki szybkiej reakcji lekarzy urodziłam zdrową i śliczną dziewczynkę- maleństowo było obwinięte pępowiną i była konieczność cesarskiego cięcia. Kobieta i jej dziecko od początku do ostatniej godziny pobytu jest w centrum zainteresowania. Lekarze, położne i panie salowe to prawdziwi profesjonaliści, dzięki nim czułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Serdecznie polecam wszystkim przyszłym mamom. Szkoda, że tak nie wyglądają kliniki w publicznej służbie zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
a ja w koncu urodzilam. rodzilam na zamenchoffa 1700 cc, bylo warto. wiem ze nikt nie nosił mojej córeczki w kieszeni. opieka profesjonalna lekarzy jak i poloznych. a 1700 pln za spokoj z zdrowe dziecko zaplacila bym nawet 3 tys, podobno w stolicy placi sie po 5 tys za cesarke. bylam ogolona na kolanko, dr i polozne powieidzaly ze jestem profesjonalnie przygotowana do porodu, maż pomogl sie ogolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Kasiu Asiu po pierwsze gratulacje! Ja ide rodzic w nastepny wtorek? Powiedz mi, czy przed porode mialas robiona lewatywe? Czy cokolwiek czulas? Jakis ból czy dyskomfort? Ja juz pomalutku zaczynam panikowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guana
hej,czy wiecie jaką dają wyprawkę u Arciszewskiego po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka1983
Dodziewczyny " niezdecydowana 75" ja jestem z Sokóki i musze Ci powiedziec ze nasz szpital jest najlepszym szpitalem polozniczym w Polsce.Jesetm w siodmym tygoniu ciázy.pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona83
Hej! Planuję chciałabym rodzić na Zamenchoffa, powiedzcie, czy jeżeli nie ma wskazań, to bez problemu zrobią cc oraz czy czy na cc umawiają jakoś przed terminem, czy trzeba przyjść z bólami? (oczywiście biorąc pod uwagę, że będę u nich prowadziła ciążę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Ja juz po porodzie i gdybym miala to zrobic jeszcze raz to tylko na zamenhofa. Milo, sympatycznie i troskliwie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benza
Do reni: Rodziłaś cesarką czy naturalnie? Jesatem ciekawa przy porodzie cc ile przed terminem (z miesiączki)) wcześniej umawiją sie na ciecie ? Tak wogóle to Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1980
dzieki za gratulacje :-) Rodzilam CC, a jesli chodzi o terminy to ciezko powiedziec. Mialam nieregularne cykle, wiec terminy mialam trzy: na 8 czerwca, 10 czerwca i 17 czerwca... Rodzilam 10.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia tune
Dziewczyny? Ile teraz kosztuje CC u Arcisza? Ja rodziałam kilka lat temu i płaciłam 1400 zł. A za wizyty 100 zl. Ale teraz słyszałam, że podrożały zarówno wizyty jak i sam poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia7
JA rodzilam tam w lutym i porod naturalny 1000 zl, a CC 1700. Ale moim zdaniem warto...( chociaz niestety nie kazdy moze sobie na to pozwolic. Nam porod oplacili moi rodzice. A wczesniej planowalismy pozyczyc od kogos i oddac z becikowego. Ja rodzilam naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×