Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

tylko widzisz ja wiem ze odolouja jak cos na nastepny dzien bo wiem to od lekarza moze nie cesrake ale np zabieg usuwania np nadżerki bo to tez tam robia ale przenosza jesli jest taka potrzeba chyba ze naprawde jest wszytko zajete wtedy przenosza do innego szpitala ale zwykle na parkowa choc to sie zdarza naprawde rzadkoo :) wiec nie mów nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do natka86 no wlasnie tak jak piszesz .Tej dziewczynie tez przeniesli na nastepny dzien cesarke. Powiedz moja droga jak sie czujesz??? masz skurcze??? Ja dziś rozmawialam ze swoim lekarzem i mowil ze jak coś to nie ma problemu z cesarka jezlei mam obawy przed porodem naturalnym to coś wymysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekekeke
do Pandaaaa zdradź tajemnicę moja droga kto jest Twoim lekarzem. Marzę o cesarce. Mam dramatyczne wspomnienia po pierwszym porodzie siłami natury na Warszawskiej. Drugiego takiego nie przeżyję, a dzidzia tym bardziej. Jutro idę na pierwszą wizytę...i chciałabym ją odpowiednio nakierować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ekke - powiem ci ze napewno dr.n.... ci pomoze a ja wczoraj bylam na ktg skurcze juz sa ale jeszcze nie rodze jeszcze tydzien i bedzie na świecie moja istotka boli mnie coraz bardzije kość łonowa mam wrażenie ze zaraz pęknie ale już jakos przetocze sie przez ten tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginja
Mi się wydaję, że żadne lekarz w tej klinice nie odmówi Tobie cesarki tymardziej, że masz już wskazania ;) także nie ma co się przejmować. Ja do wizyty jeszcze nie całe 3 tygodnie. Ach... jak ten czas się dłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do ekekeke a wyobraz sobie ze ja chcialalm rodzic na warszawskiej ale wlasnie moj lekarz prowadzacy odszedl od niedawna i wlasnie zaczal pracena zamenhofa wiec automatycznie ja chce rodzic tam gdzie on .Moim lekarzem jest dr Kurzatkowski .Gorąco Tobie jego polecam.JEst super specjalista i ma mila aparycje .jak masz gg podaj numer to Ci powiem jak ja jemu przedstawilam sytuacje.I teraz jestem o wiele spokojniejsza . JA przy nastepnej wizycie bede miala robione usg w celu sprawdzenia ile waży moje maleństwo i wody plodowe . do natka86 konieczeni napisz jak juz urodzisz . Super juz niedlugo bedziesz mama .Co to jest tydzień jak meczylas sie 9 msc:) do Ginja z tym ze nie odmowia cesarki to masz calkowita racje:) W koncu takie pieniadze duże za to wszystko placimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekekeke
Czy któraś z was płaciła za skierowanie na cc? W jakich kwotach to oscyluje? Wizyty czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do ekekeke " Czy któraś z was płaciła za skierowanie na cc"- nie zrozumialam Twojego pytania .JEżeli rodzisz w panstwowej klinice i masz wskazania czyli ( dzicko jest zle ulożone , badz sa jakieś powiklania ) to robia cc bez gadania i nic nie placisz , nie narażaja zdrowia dziecka . A jezeli rodzisz w prywatnej klinice typu zamenhofa, parkowa to jest stawka za cc(kiedyś bylo 1700 a teraz sie nie orientuje) i poród naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekekeke
chodzi mi o taką sytuację, że dostaję namiary na lekarza np okulista, ortopeda, chirurg, który wystawia takie zaświadczenia. Tylko po to aby do cesarki były wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do ekekeke moja kolezanka placila normalnie jak za wizyte prywatna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginja
Ekekeke tylko uważaj bo mi się wydaję, że np takie skierowanie w państwowym szpitalu jakiś ordynator może podważyć i kazać rodzić naturalnie, przykre ale słyszałam kilka takich przypadków. A w prywatnych klinikach to tak jak piszą dziewczyny, jak się zapłaci to jest i cc. Chociaż powiem wam, że w prywatnych klinikach na pewno i poród sn wygląda inaczej, moja znajoma rodziła właśnie sn na zamenhofa i baaardzo miło wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekekeke
Ja chcę mieć cc na Zamenhofa i koniec:) ...no i muszę jeszcze zaliczyć wizytę u jednego lekarza celem uzyskania wskazań :)...tylko zastanawiałam się jak taki medyk się ceni. Chciałabym bardzo rodzić sn, ale jak przypomnę sobie pierwsze dziecko, które urodziło się w zamartwicy, to ciarki mnie przechodzą! Trauma pozostała. Z kolei cc boję się jak nie wiem co! Przecież jak by nie było to normalna operacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginja
Ekekeke podobno chcieć to móc ;) Na pewno wszystko ułoży się po Twojej myśli, ja będę za to trzymać kciuki. A jeżeli przy pierwszym porodzie miałaś takie przeżcia to nikt nie powinien negować Twojego strachu, podobno wskazanie od psychologa, psychiatry też jest uznawane jako wskazanie do cc. Na pewno jeżeli opowiesz wszystko na Zamenhofa wybranemu lekarzowi to oni to zrozumieją, gwarantuję i nie będą robić, żadnego problemu. A co do cc to znam kilka, które właśnie tam miały... i po prostu rewelacja... na pewno dużo zależy od organizmu, ale one poradziły sobie świetnie to i Ty na penwo też świetnie sobie poradzisz. Co innego zresztą planowana cc a co innego nagła to też moim zdaniem inaczej się dochodzi do siebie. Z resztą poczekamy zobaczymy. Czekam z niecierpliwością na Wasze relacje z porodu i pobytu w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
dziewczyny jaki Wy kupowalyście materac do lózeczka bo tyle tego jest ze ja sie nie moge zdecydować ?? Wiem ze im twardszy tym lepszy ale do mnie gryka za bardzo nie przemawia:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandaaaa..Moglabys odezwac sie do mnie na gg? Mam do Ciebie kilka pytan:) 21106704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do Mamaaa20 chyba do mnie coś pisalas na gg ale dostalam komunikat ze twoj numer zostal niedwno zalozony i moje gg go nie obsluguje:] jak chcesz to podam ci maila:> elemencik7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
natka86 napisz jak sie czujesz i czy juz urodzilaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam śliczna dziewczynkę mała wazy 3750 i 57 cm troche nie daje mi spac w nocy ale jest dobrze .Szwy ciagna ale da sie przeżyc nie ma sie czego bac musze poiwedziec e jestem bardzo usatysfakcjonowana z pobytu w szpitali teraz mam strasznie mocno opuchniete nogi i wlacze z tym ale ... i karmie piersia wiec jest superr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
hej natka86 .Gratulacje dla mlodej mamy . Jakie sa tam warunki ? Czy Twoja córcia leżala razem z Toba na sali? Ile teraz kosztuje cesarka??? Jak opieka??I jak dlugo lezalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobyt super pilegniarki na kazde zaowłanie ,położna taka opalona blondynka poprostu superrrr siedziała z nami i odpowiadała na nasze pytania a bylo ich całe mnóstwo dzieciaczek jest z toba cały dzien na noc zabieraja ale na karmienie przynosza cesarka to koszt 1700zl ale uwazam ze sie opłaca we wtorek milam cesrake po 15 a po 15 w czwartek wyszlam czyli 2 pełne doby .Jestem bardzo zadowolona i polecam wszytkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do natka ciesze sie razem z Toba Twoim szczesciem .Super tylko gratulować ze taka zadowolona jestes. Przede mna jeszcze troche czasu zanim spotkam sie ze swoim synkiem. Od innych osób tez slyszalam takie superlatywy .A ja troche boje sie tego porodu :/ ( nie wiem czy donosze do terminu , i takie ogólne obaway :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekekeke
do Natka gratulacje!!!! jaka duża dzidzia! Jak się nazywa??? Mam pytanie odnośnie cc? Byłaś całkowicie uśpiona, czy znieczulenie miejscowe? Po porodzie miałaś pokój jednoosobowy? Strasznie boję się zabiegu ze znieczuleniem miejscowym, jak se pomyślę, że tuż za piersiami kroją mi brzuch, dobierają rozmiar skalpela...a ja sobie błogo leżę...:) Pierwszy raz słyszę o opuchniętych nogach po porodzie, przed jak najbardziej, ale po? Czym to jest spowodowane? pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssia
Białystok-Waszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandaa- dla dziecka materacyk z lateksu lub pianki wysokoelastycznej. Broń Boże kokos czy gryka czy inne cuda. Dzidzia ma małą wagę ciała a kręgosłup ma leżeć w lini prostej (naturalnej) na kokosie czy gryce nigdy materacyk nie odkształci się tak żeby się dopasować. W tej chwili mam stycznosć z tą branżą i wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! i któraś tu mówiła o odwoływaniu cc na zamenhofa. Ja rodziłam córkę właśnie tam przez cc rok temu i miałam przekładaną cesarke. Miałam planowaną na 19/03 i lekarz zadzwonił. Powiedział, ze nie ma miejsc i przełożyli na następny dzień. A z opieki jestem bardzo zadowolona. prowadził mnie dr Nowak i jest rewelacyjny. teraz moja siora jest w ciąży i też do niego chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka naturalnego
Dziewczyny a ja szukam kogoś kto podzieli się ze mną swoimi wrażeniami na temat naturalnego porodu na Zamenhofa. Jak długo trwał, czy lekarz był cały czas przy porodzie, czy tylko położna itp. itd. Będę bardzo wdzięczna za informacje! Termin mam na 15-04, proszę o info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z nadzieją
Na temat porodu nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, ale nie polecam doktora Marcina Lipskiego z kliniki na Zamenhoffa. Wizyta króciutka, dosłownie 13 min, a kosztowała 150 zł. W czasiew wizyty zadał mi tylko dwa pytania, o ostatnią miesiączkę i choroby przewlekłe. Zbył mnie, bo rzekomo nie zobaczył ciąży. A na teście wyszły dwie kreski i okres spóźnia mi się drugi tydzień. Mam oczywiście zgłosić się za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekt love
A ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Lipskiego. Trafiłam do niego przypadkiem 2 lata temu z pustym jajem płodowym w 8 tyg., robił mi zabieg, z którego jestem zadowolona.Byłam wprost oczarowana personelem,począwszy od anestezjologa i skończywszy na paniach z recepcji.To był tragiczny moment w moim życiu, byłam przerażona, lecz dzięki takiej opiece szybko doszłam do siebie. Teraz jestem w 16 tygodniu ciąży.Mam dwóch lekarzy prowadzących-jeden z nich to gburowaty lekarz NFZ z mego miasta, który wciska mi zbędne drogie leki i zastrzyki, drugim natomiast jest właśnie dr Lipski, który cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania. Mam do niego zaufanie-jeżdżę do niego 250 km co miesiąc. Zamierzam tam urodzić, nie zdecydowałam jeszcze ostatecznie czy to będzie cc cz sn, ale nie wyobrażam sobie porodu gdzie indziej niż w Białymstoku na Zamenhoffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekt love
Również jestem zainteresowana jak wygląda poród naturalny na Zamenhoffa? Po jakim czasie wychodzi się do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×