Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

zana101 - Trzy po trzy, jak już wcześniej Dziewczyny napisały albo Astoria, robiłam tam kilka przyjęć i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnieze z niania tak fajnie sie udało . A moj synuś dostałs ie do żłobka i jestem szczesliwa . A z córeczka jak coś to babcia narazie zostanie . My chrzciny robilismy w grandzie i byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
mój syn dzisiaj zjadł kawałek gazety i "zapił" sobie to kremem nivea soft ażeby pewnie za sucho w buzi nie było....od tej gazety... to jeden z tych pięknych dni kiedy mąż zajmuje się dzieckiem :D ową gazetę z kremem to jeszcze wieczorem z nosa fridą wyciągałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko o której są wypisy z zamenhofa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy wie co mialam na mysli, przeciez to oczywiste ze chodzilo mi o przyjecie po chrzcinach dzieki dziewczyny tez mysle wlansie o 3po3 ale moj uparl sie zeby zrobic w majtek howieny ale dla mnie to za daleko jechac ale zoabaczmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zana masz wyrobioną opinię może o Majątku Howieny? Bardzo ciekawi mnie to miejsce a w necie nic nie znalazłam... Iraf - na kiedy masz termin cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
iw6k tak jak napisała nUrzula po dwóch dobach, ale liczą od godziny narodzin dziecka. Np. dziecko przyszło na swiat o godz 13 w poniedziałek , beda Was wypisywac ok godz 13 w środę. Wypisy są zarówno w sobotę jak i w niedziele. Nie wypisują tylko na noc, chyba po godz 19 lub 20 wieczorem, no chyba , ze na własne życzenie. Jezeli nie to czekaja do rana do godz 8.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wyraziłam się jasno, oczywiście chodziło o to, że wypisują po 2 dobach od narodzin dziecka, a nie od przyjęcia, bo w przypadku SN to mogłoby się złożyć tak, że wypisaliby już następnegodnia, jeśli poród trwałby długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecik miałam w majątku howieny ślub i byłam zadowolona , fajne miejsce szczególnie dla dzieciaków, trochę traci swój urok jak nie ma pogody bo większość atrakcji czyli zwierzaki itp. są na zewnątrz. Bardzo fajna właścicielka da się z nią dogadać. A ja czekam na wywołanie, miałam mieć w czwartek, przełożyli na piątek, a teraz znów czekam bo jest strasznie dużo porodów i NIE MA MIEJSCA !!! już powinnam być 3 godziny na porodówce.................... dla przykładu z soboty na niedzielę było 9 porodów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
iw6k współczuje, musisz sie stresowac, ja bym sie stresowala :) ale nie martw sie no w koncu nie mogą Cie przekladac z dnia na dzien, muszą Cie przyjąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
iw6k a jestes juz po terminie? kontrolują chociaz dziecko, robli ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamix jestem 4 dni po terminie i do tego mam mało wód płodowych i dlatego chcą wywoływać, tętno dziecka miałam sprawdzane w środę czyli dwa dni temu, mały się rusza to jestem spokojna , ale chyba docieram już do swoich granic możliwości ;/nie wiem czy mam coś jeść czy nie dlatego pytałam kiedy są wypisy bo niby wtedy mają mnie przyjąć jednym słowem jest do dupy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zadzwonili jadę trzymajcie kciuki buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
Rozmawiałam dziś z koleżanką która pracowała na pediatrii w sz. wojewódzkim na temat poradni dr. Taleckiej. dowiedziałam się że podobno pani doktor przyjmuje dzieci w poradni dla dorosłych też przy szpitalu wojewódzkim. piszę "podobno" bo informacji nie sprawdziłam ale może by było warto tam zadzwonić i to sprawdzić- pamiętam że bardzo sobie chwaliłyście opiekę pani doktor. Jeżeli to pomyłka to przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
iw6k trzymamy kciuku!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neemi- z tego co wiem to pani dr Talecka-Niczyporuk miała wyjechać, a od października znowu będzie przyjmowała iw6k- powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
nUrszula- pewnie wiesz lepiej, ja tylko napisałam co słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
wyjechała na jakieś sympozjum ale wiadomo pewnie sponsorem jakaś firma farmaceutyczna ale za 2 miesiące wraca a na razie mam zaświadczenie dopóki mała skończy roczek ma kolkę niemowlęcą i nietolerancje dwucukrów , mimo że na tą dolegliwość nie ma refundacji musiałam dostać że ma alergie pokarmową co za państwo... iw6k - trzymamy kciuki z Zuską !!!! jutro idziemy gęsiego z urszulą na echo. Wprowadziłam nutramigen lgg na razie lekkie zaparcia ale nie wiem czy to do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
siwaaaa u Krzysia kazda zmiana mleka powodowala zapracia, ale byly one przejsciowe. Nawet jak przechodzilam z bebilon pepti 1 na bebilon pepti 2. Czasto powoduje to inna dawka zelaza w skladzie mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
no iw6k jestem ciekawa, czy juz sie rozpakowalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjmuje żelazo od ok. 4-5 miesięcy i też były problemy z zaparciami, pomagala śliwka suszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
no własnie dobrze , ze jest ta śliwka suszona i pomaga :) dobrze, ze juz nie trzeba stosowac czopków :D krem z suszonej sliwki z gerbera pomagał mi w ciazy na zaparcia :) nUrszula, Siwaaa jak poszło echo serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
U nan echo ok mała strunka która piszczy wywołała niepokój ale jest niegrozna. Jest ta dziurka w sercu i może do 5 lat zarosnąć musze iść jak mała będzie miała roczek na kontrol.Ja też daje śliwkę ale robie przerwy i wtedy juz nie ma takiej przemiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dwa razy i polecam :) na wypad z dziecmi super dorosli moga posiedzie w spokoju a dzieci maja frajde bo zwierzeta sobie chodza i mozga polatac za nimi ceny tez nie sa wygurowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info dot. majątku howieny na środę mam ustalone cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !! :) Dzidzia już na świecie :) Urodziłam po 8 godzinach kroplówki w ciągu 15 minut bez znieczulenia bo anestozjolog nie zdążył przyjechać tak niespodziewanie zaczęła się akcja :) Powiem jedno wszystkim polecam Zamenhofa, personel genialny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iw6k- gratulacje!!! Wszystkie dobrego dla Ciebie i Maluszka, jak najwięcej przespanych nocy, zero kolek i ulewania :) Chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
iw6k- gratulacje, wszystkiego dobrego zdrówka i spokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×