Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

tokoferolka- nie wiem czy się śmiać czy płakać nad twoimi wypowiedziami, jestem pewna, że ten anonim piszący kiedyś o szczepionkach to byłaś ty. dziewczyno wrzuć na luz! luźna łydka! I nie wypowiadaj się już lepiej w tym wątku. Żegnam oschle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Oj biedna ta dziewczyna sfrustrowana, nie potrafi nawiązać relacji z innymi członkami stada powiem ci że jakbyś miała odwage z nami porozmawiać na żywo to mogłybyśmy porozmawiać na poziomie a tak zostaje ci obrażanie w sieci może mąż ci robi boki a ty taka matka polka a on nie docenia nie wiem zastanów się ....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Raczej nie m ainnego okulisty który wystawi takie zaświadczenie chyba że masz znajomego ale tak jak Ula mówi Dr Mikita jest na urlopie a kiedy termin porodu bo ja tydzień przed porodem miałam zaświadczenie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iraf o widzisz a ja mam kota i taki problem że moja mała kotka (5kg hehe) włazi do łóżeczka i śpi :) muszę ją cały czas ganiać żeby się odzwyczaiła, nie mówiąc już o waszym psiaku :) beaja ja powiem Ci gdzie nie iść - do medycyny (starego damiana) tam są bardzo krytycznie nastawieni do takich zaświadczeń, sama jak byłam na badaniu to okulistka krytykowała takie podejście także tam nie idź bo szkoda czasu. o spoko siwaaa nie wiedziałam że jest taka możliwość odbierania towaru na hetmańskiej, tym bardziej że mieszkam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iw6k- zamówienia ze smyka możesz odbierać w każdym empiku, nic nie płacisz za dostawę :) ale skoro na hetmańską masz blisko to fajnie :) faktycznie w internecie duży wybór i ceny niższe niż w sklepie stacjonarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko...internet jest niezastąpiony nie ma co :) szczególnie jak się organizuje wyprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaja
Termin mam na ok 20 sierpnia lecz po wczorajszej wizycie u okulistki dopadł mnie straszny stres bo widzę że dostanie takiego zaświadczenia nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Karola ja cc miałam ok 13 i całe popołudnie wymiotowalam i nie mogłam nawet głowy podnieśc do góry bo karuzela ja strasznie znoszę znieczulenie . Leżałam na płasko i się nie ruszałam dostawałam tylko zastrzyki przeciwwymiotne. Moja mała jest wyjątkiem bo musieli ją nakarmić jak wyszła z brzucha bo wyła i nie mogli uspokoić i jedna połozna mi to opowiadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
beaja - najważniejsze sie nie stresuj masz jeszcze trochę czasu zapisz się do mikity internetowo jeśli można w tej chwili i szukaj innego ale dobrze żeby ci Twój lekarz polecił kogoś żeby sie powołać... u mnie też nie było jednoznacznych wskazań ale ja mam oftlamopatię i wole tarczycy po 2 radiojodach to wiesz bałam się sn z tego względu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikita na 100% dopiero w sierpniu przyjmie, bo do końca lipca go nie ma, wiem bo dzwoniłam :/ Jak się dziecko nie pospieszy to sie wyrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahhaa, ale ta tokoferolka mnie uspokoiła:) Już myślałam, że to ja jestem taka biedna:) A tu taka niespodzianka. Nie dość, że wredna, to jeszcze niemadra, zflustrowana i z ogromnymi innymi problemami...:) Nie zwalaj niczego na hormony dziewczyno. To nie hormony, to charakter. A ja narzekam tylko na wahania nastroju typu smutek-radość albo że mi się źle oddycha albo bolą mięśnie i kości. Moje problemy to pikuś:) tokoferolka-na pewno jesteś przynajmniej świetną matką (mów to sobie, bo nikt inny Ci tego raczej nie powie), bo w innych rolach widać, że się nie spełniasz. Podpowiem tylko, że klinika na Zamenhofa nie jest Ci potrzebna, bo z tego co wiem nie oferują tam porad psychologa. iw6k-dziewczyny dobrze mówią. Zakupy najlepiej robić internetowo w smyku. W taki sposób kupiłam już mnóstwo rzeczy i naprawdę nie wychodzi drogo. A zamówienie odebrać możesz w każdym empiku i wtedy nie płacić za przesyłkę. Pisałaś jeszcze o bucikach, ja ich nie kupowałam, tylko różne skarpetki. beaja-zapisz się do dr Mikity: http://www.augon.pl/ Zdążysz w sierpniu, nie stresuj się tym. Masz jeszcze dużo czasu, załatwisz to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
siwaaaa-wiem co czułam ,sama rzygałam na zielono hehe mi tam nikt nie odpuszczał i małego kładli i zostawiali mnie sama w sali,bo jedna dobe byłam sama.I na tym sie skończyło ze i tak na laktatorze w domu jechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Karola - widzisz to ja miałam trochę luzu bo dopiero wieczorem dali mi małą do cycki a na noc juz nie i dopiero ok 6 rano. ogólnie to była mała ze mna ale z mężem i mama trochę bo ja nic kompetnie . Iraf - ja myślę że my tu wszystkie to złe matki i wyrodne a jedna mądra matka polka to toko koko rodzić po ludzku spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszula jak Twoja mała ??PRzybiera na wadze???? moja nie chce jesc:( mamy kryzys .. ida jej zeby wiec to chyba powód .. mimo wszytsko mam juz stresa ze 3 dzien nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W http://www.51015kids.eu/ są dobre przeceny. Właśnie złożyłam tam małe zamówienie, na ciuszki. Kupiłam koszulki różnych rozmiarów tak na przyszłą wiosnę/lato. W Smyku lepsze przeceny były na wiosnę, teraz jakoś nic mnie nie zaciekawiło, poczekam na koniec lata. Uffff... jak gorąco:( Już wariuję od siedzenia w domu:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
w coccodrilo przeceny do 25 % taniej od rzeczy przecenionych kupując powyżej 3 sztuk. super ubranka i pełna rozmiarówka zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie przepadam za kupowaniem ubrań przez internet . Wole dotknać i na zywo zobaczyc co i jak:P:P A dzis dla córci kupilam rózowa śliczna opaske :) bow czapeczce glowka sie jej poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak tylko mogę kupuję nie-różowe rzeczy. Nie podobają mi się "biegające" landrynki:( Ale to rzecz gustu. Też mam trochę różowych ubranek, bo niestety w sklepach najwięcej jest takiego koloru dla dziewczynek, a do tego dostaliśmy od bliskich oczywiście większość różowych:( Też mam kilka opasek, w tym różowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w taką pogodę i tak bym nakładała coś na główkę, jak nie czapeczkę to kapelusz. Opaska nie ochroni, raczej służy jako ozdoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iraf jak opaska nie chroni??? PRzeciez zasłania uszka a mi chodzi o uszy .Moja córcia jest maleńka wiec ona nie biega po slońcu ze musi miec kapelusz . A czapeczke zakłądam jak jest chłodniej . Moja córcia jest jeszce lezaca::) Wieszja tez nie przepadam za rózem . Ale ta opaskabardzo mi sie spodobała . No i ja crci praktycznie nic nie kupuje bo mam duzo rzeczy po synku ( i tez nie same niebieskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, źle zozumiałam:) Myśłałam po 1., że jest duża, a po 2., że to taka opaska ozdobna. Co do różu to wiesz, że nawet niedawno usłyszałam, że "dla ćórki MUSZĘ kupować różowe". Niestey nie doczekałam się odpowiedzi tej osoby na pytanie "dlaczego muszę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iraf hahahahah ale sie nie zrozumiałyśmy ;) dopiero skumalam ze sa rózne opaski:P:P:P Juz wszytsko jest jasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny jakie pampersy preferujecie??? Kurde stwierdizłam ze dad a u nas sie nie sprawdza , bo u córci cały czas jest zaczerwinienie .. co dolecze to znowu .. wiec chyba jej nie pasuja , pamperstez dokitu .. ( innych nie testowałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja uzywam pampersów moją nie uczulają a próbowałaś premium care one naprawdę sa jak opatrunek :):) Cena trochę spora... huggies tez są bardzo dobre tylko grubsze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaaq
ja na początku używałam pampersów Pampers, ale jak córcia podrosła to zaczęłam uzywać pampersów Babydream z rosmana, u nas się sprawdzały wiec moze tych spróbuj- nie musisz kupywac całego opakowania bo sa takie jednorazówki pakowane po 2szt( co prawda wychodzą po 1zł za szt te pakowane po 2), pozatym cena tych pieluszek nie jest duza a mysle ze jakosciowo sa lepsze niz np hugisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
Hej dziewczyny, może któraś z Was zna lub ma namiary na kardiologa dziecięcego?? pediatra na szczepieniu wysłuchał szmerki na serduszku u mojego malca i chociaż je określił jako "niewinne" to dał skierowanie do kardiologa na konsultację i kontrol. I teraz chciałabym to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Patrze że więcej dzieciaczków ma te szumy pewnie to wzrostowe ale warto zbadać. My z Urszulą jak n apielgrzymke chodzimy po lekarzach i do tego gęsiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wula-moja córeczka też będzie miała takie szmery. Wiem to już od 23tc. Byłam wtedy na badaniu serduszła płodu u dr Dangel w Wawie. Na USG wyszła kropeczka w serduszku. Okazało się to całkowicie niegroźne, ale może skutkować właśnie szmerami. Moja bratanica też tak ma. Ostatnio większość dzieci ma ten "urok", tylko nie wiadomo czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaa
MOja mała miała niedomykanie zastawki w sercu w 5 miesiącu ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×