Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

U mojej to struna w lewej komorze. Jeszcze będę się taczać równo 2 tyg:( Cięęęężkooo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
Oooo dzięki dziewczyny Dzięki nUrszula86 zapiszemy sie i my spróbujemy dziś, u mnie w ciązy było wszystko z serduszkiem dobrze, nie było żadnych szmerów na wcześniejszym szczepieniu pediatra też nic nie stwierdził tylko ostatnio tak jakoś wysłuchał te szmery, ale zbadaliśmy tez krew i wyszła hemoglobina 10,5 i dowiedziałam sie że to być może dlatego te szmerki bo jak spada hemoglobina to pojawiają się szmerki. Ale zobaczymy pojedziemy do kardiologa i zobaczymy co powie. Dziękujemy Wam jesteście nie zastąpione bo u mnie pediatra nie polecał zadnego kardiologa dziecięcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
ja z synkeim chodze do kardiolandii od 5 m-cy. Jestem zadowolona. Najwazniejsze , ze moge z marszu umówic sie na ekg, bo muszę co jakis czas kontrolowac. Mały m.in. tez nie ma zarosnietej przegrody. polecam dr Wojtkielewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
swiaaaa ja to nie mam szczescia do cocodrillo , zazwyczaj jak juz tam trafie i cos mi sie spodoba to nigdy nie ma rozmiaru mojego małego - 86 , ekspedientka twierdzi, ze to najbardziej chodliwy rozmiar. Jak najbardziej chodliwy to mogliby wiecej sztuk tego rozmiaru zamawiac. Ja do smyka chodze na "zwiady" pomacac i ewent zmierzyc :D a kupuje i tak na internecie z odbiorem w empiku bo czesto jest taniej. No i duzo fajnych rzeczy mozna kupic w H&M - jest duzo promocji, a ubranka jakosciowo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Moja mała niestety nie toleruje normalnego mleka i do roku muszę podawać nutramigen 2 i lpp na zmianę. Morfologia super ale miałam stracha bo był bardzo zły wynik płytek i musieliśmy zrobić szybko powtórkę ale okazała sie pomyłka w laboratorium. Jeszcze tylko w sobote kardiolog i mam nadzieję do 12 m-ca nigdzie nie chodzić z małą oprócz spacerów... Iraf - chyba ochlodzenie ci pomaga w końcówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa-szczerze mówiąc wcale nie jest mi lepiej:( Ryczeć mi się chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
Siwaaa a wy też chodzicie do kardiolandii? bo my tez mamy wizytę w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
wula = hej no właśnie idziemy 1 raz na 9.20 a wy na którą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wula- właśnie pisałam Ci przecież, że ja i siwa zapisałyśmy się do kardiolandii :) a na którą masz wizytę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
My mamy na 9.40 i mam nadzieję że zdążymy dojechać. nUrszula86 pisałaś pamiętam ale myślałam,że Wy chodzicie już tam od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Hej ja mam na 9.20 a ula na 9.40 tak nas zapisały ale będziemy na 9 bo patrze że i ty na 9.40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
wula to ja tam chodze juz od jakiegos czasu, moze pomliłaś ze mną. Mają teraz oblężenie patrzę, bo jak ja zaczynałam chodzic z synkiem to chyba w sobote nie przyjmowali jeszcze, ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
No to ładnie nas zapisali dwoje pacjentów na jedną godzinę, jakiś chaos się tam wkradł. A Wy znacie nazwisko lekarza do którego jesteście zapisani, bo ja niestety nie znam i w sumie nie wiem czy jutro jest jeden lekarz czy kilku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
Stellamix- masz rację coś mi się pokręciło i pomyliłam Was, coś mi ostatnio czasem się plączą sprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
wula, nic mi nie mów :) ja ostatnio w mięsnym poprosiłam o nadmanganian potasu - dla małego na potówki :) tak się zamyśliłam ze musze jeszcze do apteki.... hehe a w aptece zapomniałam co chciałam. Zapomniałam tez o wizycie u fryzjera i o urodzinach mamy. Pamietałam za to o urodzinach listonosza, bo tydzien wczesniej wspominał, ze sie starzeje hehe :D a propo ostatnich upałów - mój Krzys dostał na raczkach i na karku sporych potówek pomimo tego, ze smigal w samym pampersie i oprocz codzieniej kąpieli to był jeszcze kilka razy w ciagu dnia przemywany mokrą tetrą. Dla mnie szok jak go obsypało. W pierwszym momencie myslalam , ze znowu cos z jedzenia go uczulilo, bo sama gotowałam, ale poprosilam moją położną środowiskową zeby mnie odwiedzila i ta swierdzila potówki. Tak oto Krzys jak nie kąpie się w krochmalu to w różowej wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
co do kardiolandii to nie martwcie sie , oni tak zapisują chyba. Ja ostatnio mylam umówiona na ekg o tej samej godz co moja kolezanka. Na pierwszej wizycie jest ekg a potem w zaleznosci co pokaze ekg umawiają na echo serca. My chodzimy do dr Wojtkielewicz. Bardzo fajna lekarz, bardzo dokladnie bada, robi tez szczegółowy wywiad. Jak robiła echo serca to mój synek szczerzył do niej dziąsła bo ta nie dosc , ze mówiła do niego "pimpusiu" to jescze dała porzuć kabelki :D czyli zaprocentowała u niego na 100% a u mojego syna to sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************Mam do sprzedania 6 puszek bebilonu pepti ******************* Chetnych prosze o kontakt Dziewczyny jakie mleczko podawałyscie dla swoich maluchów???? U nas pepti sie nie sprawdziło . Mala nie cchce go jesc . Teraz podawałam jej nana ale ono cholernie drogie . ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaaq
w jakiej cenie puszka i czy jest to bebilon pepti 1, odbiór w Białymstoku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
aaaaaaq niestety dobre mleko i do tego hypoalergiczne kosztuje. Spróbuj może bebiko hypoalergiczne jest troche tansze te bebilon pepti to chetnie bym wziela ,, ale Ty pewnie masz bebilon pepti 1 - a mi potrzebna 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczko sprzedam po takiej samej cenie po jakiej my kupilismy czyli 9,80 . .Odbiór w B-stoku Tak to jest bebilon pepti1 Stella mix spróbuje bebiko . A co myslicie o toym zwykłym bebilonie??? i woóle w jakiej ono jest cennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaaq
jesli mleko ma termin co najmniej do końca 2012, to jestem zainteresowana,odezwij sie na mail earvena@wp.pl to podesle nr tel i sie dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wula
dzięki stellamix ja niestety dalej się plączę i niedawno pojechałam na zakup[y bez portfela i dopiero jak mi policzyła w kasie to zorientowałam się że nie mam przy sobie kasy. Na szczęście było to blisko domu więc pojechałam po pieniążki, a pani w kasie się śmiała razem ze mną. Byliśmy w kardiolandii i umówili nas na za 2 tygodnie dopiero na ekg a echo zrobili nam teraz, młody wił się jak piskorz śmiejąc się przy tym w głos, bylismy u dr Wojtkielewicz właśnie rzeczywiście dokładnie bada i wywiad tez szczegółowy przeprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemi
aaaaq- mój mały pije zwykły bebilon ale on nigdy nie miał problemów alergicznych. puszka coś koło 40zł (duża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za informacje odnosnie mleczka . Zdecydowałam sie na nanan ;) Mleczko ma termin do 2013 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellamix- kiedyś coś pisałaś o limitach na pepti. Ja pytałam swoją lekarkę to mówiła, że nie ma limitów, wypisuje mi bez problemu z tym zaświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
limit jest na nutramigen a szczególnie na 2 bo kosztuje chyba 4 zł o pepti nie słyszałam. My na echo 21 lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
no niestety co przychodnia to obyczaj i limity - bezprawne zreszta - na bebilon pepti tez są tzn sobie sami tak ustalają ,. Ja dziewczyny jestem juz tym zmeczona. Co miesiac walka o mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
.... zresztą nie tylko o mleko. Na kazdym kroku umilają rodzicom zycie. Ale zeby nie grzeszyc za bardzo, to dzieki Bogu , ze to walka "tylko" o mleko a nie o cos powazniejszego. Chociaz jedzenie to tez wazna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś miał indukcję na zamenhofa? bo mi się chyba szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×