Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

zegar biologiczny mi sie przestawil,jest 4rta nad ranem a ja urzeduje na calego,wlasnie wmiotlam 2 kanapki,przytyje jak nic przez to dzikie jedzenie.Chyba sie przerzuce na dietke kopenhaska....rezim straszny,efekt super...tylko czy wytrzymam? Squirley-odwiedzilam stronke:) i zobaczylam sie:) i wiedzialam ,ze wsadzisz to zdjecie....mialam czuja Lazi mi po glowie piosenka,a nie moge grac ze wzgledu na pore ...Czy ktos tu gra na czymkolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, jest paskudna zima. Myslalam ze mi nogi odmarzna jak wracalam do domciu dzisiaj :( K-11, jak Ty biedactwo wytrzymujesz "kolo bieguna" ;) ? Informuje ze nic mi nie wiadomo na temat rzekomych ciaz naszych wiewiorek ;) Grubych jest 3 - wszystkie rude - wiec wydaje mi sie ze ich otylosc ma zwiazek z obzarstwem :D Szare biedaczki sa calkiem zgrabne bo nie sa dopuszczane do stolowki. Jay - zycze milej podrozy. Baw sie dobrze. Ja tez bym chciala, ale musze czekac do wiosny :( Elf - nie przejmuj sie tym sprzataniem, na pewno nikt inny nie zauwazy :) Piwonia - piekne zdjecie, ach, chetnie bym z tego zimna gdzies wybyla :) Esja i Squirley, dziekuje za zdjecia. Atrakcyjne z was babeczki :) Uciekam bo jutro kiepski dzien. Starszak musi isc do dentysty i chyba beda mu wyrywac jedynke :( W lato przewrocil sie i uderzyl w zab i podobno od tego zrobilo mu sie zapalenie w dziasle. Szkoda mi pieszczocha, jeszcze biedaczek nic nie wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:)) i zaraz zmykam spac:))..no tak 2 dni przerwy na forum i nie daje rady przeczytac wszystkiego:)) Kokus ja juz widzialam Twoje zdjecie u Squirley na stronce ale czekam dalej na maila ktory obiecales wyslac:)) Piwonia dziekuje bardzo za maila:) ja sie chyba tez zapisze na sesje zdjeciowa:))haha Esja ja tez bardzo poprosze o fotki:)) a tak poza tym to wszystkich prosze o zdjecia:)) Mam nadzieje ze jutro nie bedzie juz tak mrozilo...a w piatek ubieram swoja choinke:)) Trzymajcie sie wszyscy cieplutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Czesc zmarzluchy :D Jay wlasnie ostatnio mnie zaciekawily space bags. Gdzie wy to kupujecie? Ciekawa jestem czy i frencze to maja? Przydaloby sie :) Squirley zaraz cos Ci ze zdjec powysylam. Mozesz mnie na stronce umiescic. Nie przeszkadza mi to. Wysle Ci tez mojego piesia kochanego :) Akara juz sie nie moge doczekac zdjec!!!! Elfik 🖐️ W Skarzysku, znam je bardzo dobrze, okolice podobnie :) Marzenusia 🖐️ Kokus 🖐️ Esja 🖐️ Piwonia 🖐️ Funkia 🖐️ Ewulek 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam to ja zazdrosnica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pwiec zaraz wam napisze moj adress jeszcze raz.nie denerwujcie sie sprobujcie mi wyslac wasze wiadomosci jeszcze raz!!!!!!!please!!!!!!!!!!!!!!!!bo tak na marginesie to ja jestem tylko po liceum plastycznym i nie mam zadnego pojecia na temat internetu i komputerow!!!zaraz zagladne do mojej skrzynki!!!!poprosze meza liska chytruska by mi pomogl.pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!🌼lece sprawdzic wiadomosci........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌼nie wiem co jest grane,bo box jest pusty......hm mialam kilka wiadomosci,ale zadna od was.podaje wa adres to jesli ktos jest chetny mi cos przeslac:) to ja czekam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem!!!!!!!!!!!!!oczywiscie,ale ze mnie gluptasek,napisalam zle moj adress.musze to zmienic,nie wiem jak to zrobic no ale chyba zaloze sobie wszystko od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem!!!!!!!!!!!!!oczywiscie,ale ze mnie gluptasek,napisalam zle moj adress.musze to zmienic,nie wiem jak to zrobic no ale chyba zaloze sobie wszystko od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem!!!!!!!!!!!!!oczywiscie,ale ze mnie gluptasek,napisalam zle moj adress.musze to zmienic,nie wiem jak to zrobic no ale chyba zaloze sobie wszystko od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simona cinamona
to ja wasz stary kittykat z nowym przezwiskiem!musialam wszystko zmienic bo mialam blad w e-mail adresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska> space bags sa wszedzie, w kazdym wiekszym sklepie.. odessalam powietrze ze wszystkich swetrow i mam teraz torebeczke moze grubosci 2cm z 3 grubasnymi swetrami w srodku.. problem tylko bedzie jak na lotnisku zechca te space bags otworzyc, w zyciu nie dopne walizki.. wczoraj, aby wszystko dopchac musialam sie na niej polozyc hihih Funkia> mowisz, ze srebrne wiewiory ciensze sa? to moje wszysktie na diecie?;-) ja nie mam brazowych wiewior tutaj.. w\\kilka dni temu wywiesilam na krzaczkach za domem kilkanaspie plackow tortilla, ktore zalegaly miejsce w lodowie, oznajmiam plackow brak, a wiewiory dalej chude... hmmm SBD?;-) pozdrowienia dla wszystkich, zmykam na snaidanko bladym switem hehe nawet ptaki nie buszuja po ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona cinamona fajny nick:)Wyslalam Ci jeszcze raz mam nadzieje ze doszlo.No to z Ciebie artystka jak po liceum plastycznym.Tez chcialam do takiego pojsc zawsze lubilam malowac,ja tez z komputerow cienka chociaz skonczylam studium informatyczne hihihi dobrze ze moj maz zna sie na kompach ,zawsze ma duzo roboty po mnie bo zawsze komputery zawieszam i wirusy wpuszczam:) Akara- opis kreacjii brzmi bardzo interesujaca koniecznie porob duzo zdjec:) Squirley wyslalam Ci zdjecia moich pieskow hihi Jay mam nadzieje ze sie spakujesz:)Te space bags to fajny wynalazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co nowego robaczki, jak tam przygotowania do swiat, choinki juz udekorowane ??? :D Jay - pakuj sie pakuj ale mam dla Ciebie kilka sugestii, jesli bedziesz brala stad klisze na jakies pamiatkowe zdiecia z rodzinka to uwaznie przeczytaj to co zamieszma ponizej czyli: X-ray equipment used to inspect carry-on baggage uses a very low level of x-radiation that will not cause noticeable damage to most films. Don\'t place single-use cameras or unprocessed film in any luggage or baggage that will be checked. This includes cameras that still have film in them. If an attendant or security personnel informs you that your carry-on baggage must be stowed with the checked luggage or go through a second scan, remove your unprocessed film. If you\'re asked to step aside for a more thorough scan of your carry-on baggage, the film could be harmed if they use the more intense X-ray equipment.You should take your unprocessed film out of your luggage. nie chcialabys chyba stracic pamiatkowych zdiec z tej podorzy, prawda :) no chyba, ze kupisz na miejscu i tam tez wywolasz, to bedzis miala problem z glowy :) Podrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia ja choinki nie ubieram ,zreszta ostania z tamtego roku Duke zjadl,a zreszta i tak na swieta wyjezdzamy:)Prezenty juz kupione:) No niezle z tymi zdjeciami dobrze ze napisalas bo ja o tym nie wiedzialam przyda sie na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Piwonia - i to chyba bedzie najbezpieczniejsze wyjscie z sytuacji - mam na mysli kupno filmow na miejscu i ich wywolanie przed powrotem. Jay - a wazylas walizke? ja kiedys mialem 26 kilo nadbagazu, ale narobilem tyle zamieszania podczas przepakowywania, ze w koncu dziewczyna puscila mi dwa bagaze bez zadnej doplaty.. Jay - to Ty juz jutro lecisz.. wow, z ktorego lotniska? I zycze milego, spokojnego lotu.. simona - tez poslalem Ci maila.. alle ja nie widze zadnej roznicy w zdresie - napewno go poprawilas? MILUSINSKA - witaj na topiku.. Ewulek - sorki, juz poslalem, nie wiem jak to sie stalo.. Kurcze, chyba ja tez ubiore choinke wczesniej.. Funkia - czyli masz prawdziwa zime.. u mnie na razie tylko mrozek, ale taki z zaskoczenia, od razu -5. I ani grama sniegu. Strasznie wspolczuje starszakowi - czy wstawia mu jakis zabek no bo sobie nie wyobrazam, zeby bez zeba latal.. Esja - ja nie gram, niestety.. Akara - ale fajny pomysl, tez chce to zobaczyc na zdjeciach.. A za prace trzymam kciuki od dzisiaj.. Squirley 🖐️ DaRk Elf 🖐️ JoAska 🖐️ Marzenusia 🖐️ Pozdrawiam wszystkich, rowniez tych ktorych nie wymienilem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekk
Hej Polacy .......ja mieszkam w wiecznym miescie juz od 10 lat teraz wpadlam na swieta i dzis nie majac wiele do roboty(dosc sie narobie na obczyznie)((((((kliknelam tu ale cos dziwnie pusto tutaj nie ma z kim pogadac ....a moze ja do was za stara?? 40l bbbbuuu .....tak to leci...odpiszcie jak kto chce pozdrawiam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłySaper
Hmm... a tam nie bedę minował okolicy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kitty! Oto kilka wskazowek jak zmienic sobie miala w profilu kafeterii: Jak otwierasz forum i nasza stronke z rozmowami, to na samej gorze jest linijka z linkami (spis tematow/nowy temat/szukaj/preferencje) kliknij na preferencje. Bedziesz musiala wpisac swoj nick (kittykat) i haslo, jakie tam mialas. Otworzy ci sie okienko z twoimi informacjami. Tam sobie mozesz zmienic maila, dodac opis siebie i stopke, czyli krotki tekst, ktory sie zawsze bedzie pokazywal pod twoja kazda wypowiedzia. Oczywiscie nie musisz dodawac zadnego opisu ani stopki. Zmien sobie tylko e-mail na wlasciwy i kliknij \"potwierdz\" a potem wracaj do nas na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Jay ja tych toreb w zyciu nie widzialam. Pamietam tylko kilka lat temu jakis program, w ktorym je pokazywali jako wspanialy wynalazek! Ale to bylo, kiedy ja bylam piekna i mloda :) a teraz zostalo mi tylko \"i\" i nie pamietam jak wygladaly :D Moze poprosze kiedys ojca zeby mi przyslala skoro w stanikach w tylu sklepach sa. Kitty 🖐️ Elfik 🖐️ Piwonia 🖐️ Kokus 🖐️ Squirley 🖐️ Gosiaczekk witam rozniez! Wcale nie jestes za stara!! Akurat trafilas na godzine kiedy malo nas bywa. Spadam do zadania. Mam go dzis sporo :) A tu pakowac sie troche juz chcialam. Papaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhh ale ja mam ze swoja choinka...za duza, za gruba, i dzieki niej dostalam skurczu miesnia na plecach. Zamiast czekac na pomoc ,sama ja wpakowalam do jadalni, ale sie zaklinowala bo za duza. Ciezkie to tez i musialam scinac gore zeby jakos weszla. Na dodatek zerwalam tynk z sufitu ktory polecial do oczu i we wlosy. Choinka krzywa i nieustrojona. Ja za to nie moge chodzic....ah te swiata !!! Wogole to opadam z sil, nie moge sie rano obudzic, tyle dobrze ze u nas cieplo ... Dzisiaj nareszcie robie cos dla siebie, ide do fryzjera na pasemka..na obciecie juz nie moglam sie zamowic a wizyte zamawialam przeszlo 5 tygodni temu. COs mi sie wydaje ze zawod fryzjera wcale nie jest taki zly. Oni calkiem niezle zarabiaja no i napiwki tez ok. Dzieki za zdjecia, szczegolnie te z wiewiorkami, tez kiedys mialam ich sporo. Zakopywaly orzeszki w moich skrzyniach z kwiatami. Raz nawet jedna wleciala mi do domu bo zapomnialam zaciagnac siatke z patia..ale byl ubaw, teraz mam za to zajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Jay milej podrozy! Widze, ze sie rozpisaliscie na calego. Ja sie bawilam wczoraj w \"fotografa\" i dzis tez sie pobawie. Najpierw foty podesle Piwonii do oceny. Jak beda ok, to Wam pokaze, a jak nie bardzo to nie. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczekk - witaj na topiku, tak to czasem bywa, ze nie ma akurat nikogo, ale do tego trzeba sie przyzwyczaic. Za stara to napewno nie jestes, bo ja jestem starszy, hihihihihi. Nie ma nikogo z Italii, to bys nam opowiedziala co tam ciekawego mozna zobaczyc. Dawno przyjechalas? i kiedy wyjezdzasz? Pozdrawiam.. Kittykat - Squirley dobrze radzi, masz fajny nick to wroc do niego.. simona cinamona jest nieco za dlugi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiaczki!! hihih... zamiescilam zdjecia wiewiorek na stronce... fajne sa... jak by ktos jeszcze jakies mial to prosze bardzo przysylac... no i wrocilam od fryzjerki k-11 mnie sie udalo jakims cuden zdobyc termin u mojej. a jest bardzo zajeta. kobieta jest niesamowicie zdolna... niestety nie udalo mi sie znalezc mdlugiej kurtki. coz... w Waszyngtonie bede musiala sobie odmrazac moja urocza dupenie... Ale mam jeszcze 3 dni wiec moze jakims trafem... esja: nie masz nic \"naprzeciwko\" ze zamiescilam to wlasnie zdjecie, nie? jest po prostu odlotowe. jak z jakiegos magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila bylo pusto, a teraz trzy na raz - Marzenusia, k-11 i JoAska... k-11, ale rozrabiasz... i to przed samymi swietami, hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, koniec byczenia sie! ide wypucowac dom, bo jest strasznie zapuszczony a potem wyciagam dekoracje swiateczne! pogadmy pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Gosiaczek...co Ty to wypisujesz? wcale nie jestez za stara, ja tez w podobnym wieku, ktory tutaj i tak nie ma znaczenia Kokus, no niestety widzisz ja to sie zawsze zalatwie. Na choinke nie moge patrzec, co raczej trudne bo stoi na samym srodku domu, gdzie indziej sie nie zmiescila !!!! W przyszlym roku kupuje malutka. Squirley, tak to jest z fryzjerkami jak sa dobre to trudno sie wkrecic. Kiedys mailam takiego fryzjera ,ktory teraz juz w New York\'u siedzi ze on sobie wybieral klientki. Jak jakas byla trudna lub mu nie pozwolila robic co on chcial, to dzwonil do niej i przepraszal ze ja juz wiecej nie przyjmnie. Jedna z naszych spikerek dostala taka odmowe, i potem ja tez w ramach solidarnosci (bo mnie prosila) przestalam do niego chodzic. Teraz chodze do jego \"nastepczyni\" i tez trudno cos znalezc jak sie nie da z 2 miesiace czasu na ustalenie wizyty. Toz to gorzej niz z lekarzem !!! Dlatego pisze ze to wcale nie takie zle zajecie. Joaska :-) hej, wlasnie ogladalam w tv Wasz nowy piekny most. Ale on wysoki jak byla mgla wczoraj to wygladalo jakby sie szybowalo w chmurach...cudo !!!! Marzenusia, zdjecia wysylaj !!! nie czekaj na ocene krytyka, na pewno sa swietne a jak nie to nie szkodzi przeciez nie wysylasz na konkurs ani wystawe tylko do nas a my to jak jedna wielka rodzinka,nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekk
Hej KOKUŚ...... Hej JoAŚKA...... Bardzo dziekuje wam za powitanko przyjechalam na 3 tygodnie ale z eczas leci jak wariat to juz tydzien mija((((((29 wracam tam ,zwiedzi kochanie tam jest ohho..... ja to nawet polowy nie zwiedzialm ale kiedys to zrobie..... Caly tydzien po 11 godzin dziennie pracuje to i zwiedzac nie mam kiedy a w niedziele to sama nie wiem gdzie isc czlowiek taki zmeczony ze cos....kilka dni bede tu zagladac jeszcze bo jestem u synow w Lublinie gdzie studiuja. narazie musze zejsc potem wejde pozdrawiam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia zdjecia prosze:) K11- masz racje z tymi fryzjerami fajny zawod tylko z jednym ale , klientki czasami nie wiedza czego chca wychodza niezadowolone wiesz jak to kobiety:)trzeba naprawde byc mistrzem:)Slyszalam ze faceci sa czasami lepsi od kobiet hmmm niewiem,wiem jednak jedno oddalabym sie w rece takiego jednego fryzjera ktory wystepuje w programie What not to wear,jest poprostu super:)Zna sie na rzeczy.Ten z NY tez musialbyc niezly.No ale niezle z tym wybieraniem klientek:) czekam na zdjecie nowej fryzury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×