Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej hej, wlasnie wrocilam z kina, bylam na Mr. & Mrs. Smith :D alez swietny film i rownie swietna zabawa, bomba !!!! :D polecam kto jeszcze nie widzial :D a teraz ide spac bo mi sie juz oczy zamykaja, juz po polnocy a ja musze jutro tak wczesnie wstac buuuuuuuuuu :( ale w poniedzialek sobie to odbije ;) to narazisko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evee
witam kochane ludki.... jestem sympatyczna i odpowiedzialna) osóbka ale przy tym spontaniczną i szalenuie ciekawa swiata... problem w tym ze jezdzenie po nim tak na dziko juz staje sie dla mnie troche problematyczne (zdrowko) szukam wiec za granica miejsc i dobrych ludkow ktorzy np "przygarneliby mnie ( nocleg) na kilka dni na okres wakacyjny lub tez nie w zamian za np opieke nad dzieckiem zwierzątkiem lub domem .... pozdrawiam wszystkich rodaków na obczyznie.... zawsze z Wami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magie!Ohayo gozai-mass:) Watashi no namae wa Magda dess.(ni-ju-go)Ogenki dess ka ? Nippon...rippa na!:)Nihongo de hanashimasho:) Hajime-mashte,dozo yoroshku:)Mo ikanakereba nari-masen.Sayonara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzbanuszek
POZDRAWIANIA Z ANGLII( brighton) , BOBS TO TY NIEDALEKO MNIE , DUZA BUZKA DLA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolciu kochana 🌼 duuuuuzo duzzzo szczescia:) Jak sie czujesz jako mezatka?:) Dla mnie pierwszy tydzien byl jak z bajki! Cudowne uczucie:) I nadlal jest cudownie!:) sciskam Cie swoja rowniez swiezo zaoobraczkowana raczka:) Squirley 🌻 jeszzce nie wiem, czy obraczke bede nosic po polsku czy amerykansku. poki co nosze po naszemu:) Ale ze wzgledow praktycznych chyba pzrerzuce sie na styl amerykanski, lewa raczka. Choc powiem szczerze,z e noszenie obraczki i pierscionka zareczynowego na tym samym palcu lewej reki wcale mi nie odpowiada, ale moj pierscionek nie pasuje na zaden inny palec, wiec chyba nie mam wyjscia:) Usciski dla wszytstkich! mayenka🌻 bagatelka 🌻 esja 🌻 spatzek 🌻 neso 🌻 naneczka 🌻 haneczka 🌻 kokus 🌻 Elfiku 🌻 (gdzie sie podziewasz?) Gapciu 🌻 jay 🌻 akara 🌻 piwonia 🌻 Amber 🌻 ewulek 🌻 malutka_de🌻 -- jak tam malenstwo? .. funkia🌻 JoAska🌻 Leela Marzenusia 🌻siobhan 🌻 simonka 🌻 xana 🌻 (mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam:)) usciski dla was! Witam rowniez nowe twarzyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu> przyzwyczaisz sie, ze tylko jeden palce zajety;-)) Margolcia> oczywiscei wczoraj nei zdazylam;-( wszystkiego dobrego dla Was Magie> ale my wiemy jak to jest byc daleko od domu i tesknic, wiemy, wiemy.. witaj otworzylam dopiero oczy, a juz tu na mnei sie gapi mikrobiologia;-( i jeszcze sie gapi na mnie krem na oparzenia sloneczne, wczoraj bylam w downtown jakies 3 godz i spalilam sobie twarz i ramiona. Kiedy tak pstrykalam zdjecia, zaczepil mnie jeden z \"budowlancow\" mowiac \"Hola, maestra.\" Pogadalam z nim troszke, ale mi bylo glupio, bo ja go nie pamietalam jako jedengo ze swoich uczniow, a on mnie pamietal buuu pozdrowienia dla wszystkich, witam nowe osoby, zostancie tu troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot-i ja Tobie zycze wspanialego zycia we dwoje jako zona i maz 🌻 i zeby wasza milosc zawsze byla piekna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla wszystkich 👄 Margot pewnie jeszcze odsypia noc poslubna ;) ❤️ pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot i S. pewnie sobie noc poslubna deczko przedluzaja... ;) bagatelko a Ty mnie tak nie caluj, tylko mi zdjatka wreszcie przyslij :P ;) Pozdrowka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No tak a u mnie znowu sie pogoda popsula :( pewnie znowu z 2 tygodnie bedzie zimno i trzeba bedzie poczekac na slonce... taki kraj. No juz w srode mam spotkanie pierwsze Clubu Fotograficznego, jestem bardzo ciekawa ludzi ktorzy tam sa. Co do tych polakow co pisalam wczesjnie, to sie okazalo ze ta polka to jednak sie nierozbija taksowkami :D tak jak na poczatku mowila tylko na rowerku zasowa ;) ehhh, zycie samo kieruje ludzi, a jak sie ludzie nie poddadza to ciezko maja. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Margotka, gdzie jestes skowronku poslubny?.... czekamy na rewelacje weselne! ciumki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ci z tym klubem i twoimi zainteresowaniami -jakbys miala jakies pierwsze owoce twgo smialo mozesz mi podeslac :) prosze:) Moje zainteresowania poki co zaczynaja sie na finansach poprzez tworzenie stronki dla lubego (niespodzianka) i fitness klubie konczac.MAm nadzieje ze sie nie znudze a co do polki no coz -- nie trzeba bylo dlugo czekac hehe:D .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... No to zaczynamy nastepny tydzien. W kraju tez pogoda nieciekawa, przed chwila sprawdzilem temp. i jest tylko 13 stopni... A zapowiadaja, ze dojdzie do 26, ale juz po poludniu burze i deszcze, jutro takze.. Mam nieodparte wrazenie, ze lato odchodzi.. Pozdrawiam wszystkich :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! No Margolcia zajeta na pewno :D Rodzinke zreszta jeszcze ma. Moze zagladnie na chwilke jak bedzie mogla. Kokus cieple zycze, Nesoxochi tak samo i sloneczka oczywiscie :) Jak zwykle cisza w weekendy :) Ale juz po weekendzie przeciez :) Milego dnia wszystkim. No i udanie udanego rozpoczecia nowego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjus
kokus lato w pelni , tez sprawdzam tem i juz mamy 32 º a dopiero 10 ranochcecie ciepla i sloñca przejezdzajciedo hiszpanii , ostatni raz padalo wiosna 2004 ,ja chce deszczu , pozdrawiam wszystkich , czytam was czesto ale rzadziej pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim u nas pogoda tez nie ciekawa ja jestem strasznie podekscytowana i lekko zdenerwowana przed wyjazdem, walizka nie do konca spakowana, jakos wczoraj mi dzien uciekl i prawie nic nie zrobilam nie moge uwierzyc ze to juz jutro :D przeyslam gorace calusy dla wszytkich :* milego dzionka cium papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) A u mnie pada juz drugi dzien i nie zapowiada sie na zmiany -tak wiec marjus zapraszam do Anglii- chociaz tu bezpiecznie chwilowo nie jest :) Wczoraj z braku pogody spedzilam pol dnia na silowni. Zauwazylam ze nie wiadomo skad faldka na brzuchu zaczyna mi sie pojawiac i muszwe cos z nia zrobic. A jest to niedopuszczalne zwazywszy na to ze jade na 2 weselicha w sierpniu i musze jakois wygladac - na jednym z nich bedzie moj ex ze swoja nowiutka zona, wiec nie moge wypasc blado :) ;) Teoretycznie ktos moglby pomyslec ze nie powinno mi na tym zalezec- zwlaszca teraz jak jestem stateczna mezatka, itp No ale powiedzcie mi moje dziewczeta czy to nie jest tak ze jakas nasza mala czastka (nawet gdy ma te swoja polowke u boku) zawsze chce dobrze wypasc w obecnosci plci brzydkiej (zwlaszcza tej ex brzydkiej)- hehe :). A moze tylko ja jestem jakas dziwna.... A dzisiaj planuje znowu rozdzial kolejny finansow :(- jak mus to mus Zajrze penwnikiem jeszcze pozniej a wszystkim zycze pogody i mielgo dnia (pomimo ze dzis poniedzialek) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Moj weekend byl wczoraj. Milo bylo corka mojego Miska:) Bylysmy nawet na disko;) Zaraz tez jedziemy ja odwiezc do domu o potem do kina na \"Madagaskar\"- uwielbiam takie filmy:D \"Ery lodowcowej\" nic nie przebije!P:) Naneczka>>>> Czekam na mailika, jak znajdziesz czas:) Kasia>>>> Jasne, ze chcemy zawsze dobrze wygladac hehe:);) Oj, czego sie dla tego celu nie robi...;;) Kokus>>> To rzeczywiscie u was brzydko i zimno.... Nawet tu troszke lepiej jest. Nawet slonce wyglada... Pozdrawiam wszystkich po kolei!!! Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, juz sie poprawilo... a na czwartek zapowiadaja nawet 36 st na poludniowym zachodzie Polski, chyba region Wroclawia..... Marjus - wiosna 2004??? o kurcze, to rzeczywiscie tam jest sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Kokus to cieplej bedzie w moim Wrocku niz tu u mnie na lazurowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przepaplalam pol godziny przez telefon z Margolcia!! :D Donosze Wam co nastepuje :P : Zabawa udana na calego, wytancowala sie Margolcia wybawila i wogole! Cala szczesliwa i zadowolona. Usmiech bylo az "widac" u mnie przez sluchawke :P takze weselicho zaliczamy do jak najbardziej udanych!! Zdjecia beda w pozniejszym terminie. Koniec wiadomosci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do kolektywnego narzekania na pogode (marjus, Ty w gruncie rzeczy tez narzekasz, tylko na nadmiar slonca ;-) ) Tutaj zimno i szaro buro, ale ja ciegle jeszcze nie wierze, ze to mialbybyc koniec lata! Podobno sierpien ma byc upalny! JoAska 🌻 Kokus 🌻 Kasiulena 🌻 Fajna ta niespodzianka dla Lubego! Ciekawy pomysl...gdybym tylko umiala tworzyc stronki to bym poszla w Twoje slady! Ale nie umiem :-( trudno sie mowi. A fitness tez lubie, choc latem chetniej sie udzielam sportowo gdzies w naturze! Neso 🌻 koniecznie musisz sie chwalic Twoimi pracami! Haneczka 🌻 Bagatelka 🌻 Jay 🌻 bidulko! spieklas sie! szczegolnie na buzi to takie niemile! No i nie daj sie tej mikrobiologi wpedzic w zly nastroj! Gnu - 🌻 uuppsss, nie dam rady dalej sie rozpisywac, bo czas mija, a ja mam za chwile moja rozmowe kwalifikacyjna! Mam nadzieje, ze mi wybaczycie ta ulamkowa komunikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Kokus mam nadzieje ze lato jeszcze nie odchodzi, bo ja go tutaj jeszcze wcale nie poczulam i czekam na nie dalej, kiedy bedzie choc tak ze 2 min tygodni cieplo bez przerwy. Ale poderzewam ze chyba juz nie, moze bedzie jeszcze cieplo ale pewnie juz to co bylo to bylo wszystko :(. Jak tylko bede miec jakies wyniki w Clubie fotograficznym to oczywiscie dam znac, jak tylko dokoncze swoja strone to tez podesle linka zeby kazdy mogl zajrzec. No na razie to wszystko papaptki i usciski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) ;) :) Juz przylecialam do domciu (wczoraj w nocy), wize dostalam, chociaz nie obylo sie bez zgrzytow (opowiem wam pozniej), jestem cala szczesliwa, ze w koncu dotarlam do naszego wychuchanego mieszkaneczka... :) I do mezulka oczywiscie rowniez! :) Mayenko 🌻 Super nam sie udalo nasze spotkanie! Fajna z ciebie dziewczyna! :) Szkoda tylko, ze mieszkamy tak daleko od siebie... Mam nadzieje, ze zdarzylas napisac eseje... Od srody jesli dobrze pamietam bedziesz juz na wakacjach? Jak najbardziej zasluzonych! Enjoy it! :) Gnu 🌻 & Margot 🌻 Wszystkiego NAJ NAJ NAJ na nowej drodze zycia!!! A to dla was: Co to jest Milosc? Milosc jest kombinacja podziwu, szacunku i namietnosci. Jesli zywe jest choc jedno z tych trzech uczuc, to nie ma o co robic szumu. Jesli dwa, to moze nie jest to mistrzostwo swiata, ale blisko. A jesli wszystkie trzy, to smierc nie jest juz potrzebna: trafiliscie do nieba za zycia. 🌻🌻🌻 Sle wszystkim buziaczki 👄👄👄👄👄 Zamelduje sie pozniej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska jesli uda Ci sie jeszcze raz zkontaktowac z Margolcia to ja prosze odemnie pozdrowic :) a jada gdzies na podroz poslubna, bo nie pamietam, zeby Margolcia cos wspominala ? :) a u nas prosze panstwa po ciezkich tygodniach okropnej suszy, nareszcie pada i to juz od 3 godzin bez przerwy jupiiiiiiiiiii :D :D :D nie macie pojecia jaka u nas susza byl, a wczoraj dowalilo nam 40C, myslalam, ze umre, n8ie bylo czym oddychac ble ble ble a dzisiaj paaaaaaaaaaaaada, superrrrrrrrrrrrrrrrrr nic wracam do pracy, odezwe sie pozniej, pozdrowionka dla Waszystkich, moze jakies foty podesle dzisiaj :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 M A R G O T K A !!!!! Wlasnie weszlam na kafeterie i przeczytalam ze to juz po Twoim weselu........jej.......bede czekac na zdjecia i mam nadzieje ze bylo przepieknie i wogole magicznie..... no i chcialabym tez dolaczyc sie do zyczen: Wsrod ciaglej zycia pogody, niech szczescie Was oplata Wsrod milosci, wiary, zgody, zyjcie w zdrowiu dlugie lata !!!! ucalowania i usciski xoxoxoxooxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×