Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Do soby ktora sie pytala i co ma chlopaka w Toronto- tak mozesz sie zapytac, moze bede mogla pomc, e-mail: marzenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pozdrowienia z Brukseli! Pogoda nam wrocila do normy - od kilka dni znowu pada i pada! Tak poza tym, u mnie wszystko w porzadku. W pracy mnie chwala. : ) Praca w ogole bardzo mi sie podoba. Ja to jednak lubie siedzenie za biurkiem! Kompa mi dac i telefon i jestem w siodmym niebie ;) W piatek przyjezdza z Irlandii moja przyjaciolka z dziecinstwa! Nie widzialysmy sie juz od moich irladzkich czasow! Juz nie moge sie doczekac spotkania z nia! :) GNU - ale mieliscie przygody! Wspolczuje! :( :) Kuk - gratuluje!! Ale fajnie - bedziecie miec parke!! :D 🌻 No to zaktualizuje tabelke: BAGATELKA, Duluth MN, 1972 BLINGBLING, 1979 RYBY,Norwegia-Oslo,od listopada 2002 DARK ELF, Springfield IL, 1977 ESJA, niedlugo w San Diego, Kalifornia, USA GAPA, Mary Esther FL, 1975, od 15 września 2004 (niedługo North Bay, Ontario, Kanada) GNU Generation, Lindley NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA JADE, Winnipeg, MB, Kanada, 1983 JAY, Charleston SC, 1975 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963, tylko wakacje, Bliznieta KUK, Turyn, Wlochy, 1970, PANNA K-11, Kanada, 1969 MARGOT, Francja od 08.2002 (od 02.2007 Bruksela), 1980, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago IL, 1977 SQUIRLEY, Tega Cay SC, 1978 XANA, Seattle WA, 1974, od 7 kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach FL, 2 lata Pozdrawiam stalych i nowych bywalcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatata bable dwa OLA I BASIA
Witamy serdecznie wszystkich emigrantuffff i emigrantyki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkamy w Anglii czesci poludniowej tush nad morzem . Miejsce nazywa sie WORTHING... POzdrowienia ze slonecznego WOrthing :) :** caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdrowienia . Ja z Olsztyna też Was serdecznie pozdrawiam :):):):):) Wieje tu u nas i śnieg pada ,a ja chcę słońca :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🖐️ i na razie nie mam co pisac ;) 102 - czyzbys cos o przeprowadzce przebakiwala ?? Dalekiej, czy bliskie ? :) Ja sie do tabelki uaktualnie w sierpniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pani bagatelko... juz sie przeprowadzilam ok 12 min drogi ze starego miejsca. minus taki ze musimy kupic drugi samochod bo na piechotke troszke za daleko do pracy;-)buu nastepny wydatek jeszcze nie wiem czy lubie nowe miejsce- niestety ale potzrbuje duuuuzo pracy szczegolnie ogrodek:-( no i zaczynamy sie urzadzac- koszmar to rozpakowywanie...ja juz nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, 12 min to faktycznie bagetelka, bo juz myslalam, ze gdzies w zaswiaty i nie bede miala kolezanki na 102 ;) Boszzzz, jak ja sobie uswiadomie, ze i mnie przeprowadzka czeka, to wole nie myslec, najbardziej nie wiem, jak zorganizowac przewoz calego dobytku i czego sie pozbyt. Na szczescie mamy bardzo malo mebli, prawie wcale ... Ale i tak sie ciesze, bo bedzie eksajting :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango11
Pozdrawiam,Uwielbiam przeprowadzki,glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam porannie z pracy! Akurat mam chwilke, zeby rozejrzec sie po forum. :) Wczoraj wieczorem byłam na gali zoorganizowanej przez dwa francuskie regiony. I widzialam z bliska dunska pania komisarz UE - Marnian Fisher Boel. Nawet sie dotknelysmy dwa razy ;) Rozmawiałam również z przedstawicielami Stałej Reprezentacji Francji przy UE... Musze przyznac, ze bylo bardzo przyjemnie. A jedzonko wysmienite! ;D Tak poza tym, u mnie wszystko jest ok. Czekam z niecierpliwoscia na jutrzejszy przyjazd mojej kumpelki z dziecinstwa.:D :) Bagatelka - a wy kiedy dokladnie sie przeprowadzacie do cieplych krajow? :) Pozdrawiam wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango111 - 🖐️ odzdrawiam :) Tez mysle, ze bedzie fajnie ... Obecnie jestem na etapie glowienia sie, jak znalezc mieszkanie nie bedac tam, bo tak z internetu to do konca nie wiadomo, jak wyglada okolica itp. Zamowilam sobie atlas miasta, moze to mi troche rozjasni ta zagadke :D Margot - 🖐️ ale mialas bombowo! Jednym slowem trafilas w niezle srodowisko ;) A przerprowadzamy sie w sierpniu. Tak, cieple kraje .... Szczegolnie dzis, kiedy mamy calkowita katastrofe sniezna, nawet biblioteka zamknieta, rozkoszuje sie mysla o cieplych krajach :classic_cool: Wiadomo, bedzie duszno i parno, ale coz - nie mozna miec wszystkiego naraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka - niezle macie w MN.. ogladalam na wiadomosciach co sie u Was dzieje.. u nas podobnie i wiecej sniegu jest na drodze do Winnipegu. mam dosyc tego bialego g :P Czemu jest tak cicho na forum ostatnio? Wszyscy zostali zasypani sniegiem? Ja za niecaly miesiac zaczynam moje praktyki.. i chyba sie troche boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Właśnie wróciłam z konferencji z pania komisarz Hubner! :D Pani Hubner byla bardzo ogolna, ale dla mnie liczy sie sam efekt widzenia... if you see what I mean ;);) :) bagatelka - szkoda, ze cie wczoraj tam nie bylo! Jedzonko bylo przepyszne! Wspaniale wedliny, sery, pasztety... Slinotok mialam straszny... Dla tego wszystkiego warto bylo wsluchac nudnego przemowienia ;) W ogole na bankietach brukselskich serwuja naprawde swietne jedzenie! Regionalne, narodowe specjaly... czesto prosto Jak tak dalej pojdzie to wroce w podwojonej wersji do Francji ;):D Ok, musze wracac do pracy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot nie przejmuj sie tym co bedzie, tylko rozkoszuj sie smakiem. U nas ida plusowe temperaturki. az 4 stopnie beda jutro. Moj K zaproponowal zebysmy poszli sie opalac,dowcipnis. Pozdrawiam cala Emigracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling - to nie zarty, juz teraz slonce opala :) Margot - ojejku, az slinka leci na sama mysl ... takie prawdziwe, szlachetno-smakowe jedzonko ... wiadomo, tuczy, dlatego nalezy zachowac umiar. Ale np. nie wyobrazam sobie zycia bez pewnych pysznych, naturalnych, zdrowych produktow w malych ilosciach, tylko dlatego, ze jakas religiopodobna dieta sobie tak zyczy i wcianac np. margaryne i slodzik zamiast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konczita zgadzam sie tyle tylko ze przy tych plusach nie bedzie u nas jeszcze sloneczka, ciagle pada snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie kobiety jak wpadlam :D :D :D konczita to ja we wcieleniu kulinarnym z forum kulinarnego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka vel. konczita - niezle Ci to wyszlo :D Te bankiety sa gorsze niz chipsy - jak zacznisz na nich jesc, to naprawde nie mozesz skonczyc ;) Wczoraj bylam na urodzinach jednego kolegi z innego biura - jedzenie przygotowywal kucharz z ambasady - wymieklam totalnie ;):D Koniec o obzarstwie, wracam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango11
Bagatelko,wiem ze sie przeprowadzasz w sierpniu,ale chyba sie troche pogubilam.Czy mozesz napisac gdzie?Chyba wiecej osob sie przeprowadza a ja na forum jestem swieza i troche chyba mi sie pomerdolilo, Pzdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka sie przeprowadza z polnocy MN na poludnie do AL;-)hi hi godzinka drogi;-) Gapa sie przeprowadza z FL do Kanady ja sie przeprowadzilam o cale 12 min z FL na FL ;-) Squirley sie przeprowadza do CA kurde faktycznie tych przeprowadzek troche...dopisywac sie kto jeszcze;-) jutro bedzie zabawny dzien bo zamierzamy trawke na naszym zaniedbanym ogrodku posiac, trzymac kciuki za trawe...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango11 - wcale Ci sie nie dziwie, z tyloma osobami i wydarzeniami nie wiem, czy ktos sie do konca jest w stanie polapac ;) Tak wiec juz wiesz gdzie, musze spojzec ile to mil, ale pewnie z 1500 :D 102 - mam takie gdybalne przypuszczenia, ze byc moze jestesmy imienniczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mayenka - Mayenka przewaznie na Polki w Kanadzie tarz siedzi. tam sprobuj. u mnie ok. turbulencje byly po drodze jakich malo. taus w szpitalu poraz koleny wyladowal, ledwie go pogotowie odratowalo.. poraz kooejny mowie, czy wierzycie w to czy nie, palec Bozy normalnie.. w kazdym razie, w srode stawili tacie rozrusznik. juz jest w domu, wszytsko dziala, serce bije jak nalezy, nie boli, tatus normalnie juz oddycha. samam radosc:) a dzisiaj bylam na super szkopelniu w swoim dystykcie szkolnym no rewelacja. napisze otym wiecej nastepnym razem. trzymajcie sie, GNu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialyscie jeszcze dodac, ze ja chwilowo (na prawie pol roku) przeprowadzilam sie z poludnia Francji do deszczowej Belgii ;):D :) GNU - bardzo sie ciesze, ze z Twoim tatusiem jest juz lepiej! Duzo, duzo zdrowia specjalnie dla niego 🌻 Moja kumpelka przyjechala wczoraj :D Teraz spi jak susel ;) A ja korzystam z okazji, zeby nadrobic zalegosci na forum ;):D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jak mowimy o przeprowadzkach to ja musze gwoli wyjasnienia I uaktualnienia danych napisac, ze sie jednak nie przeprowadzam do kaliforni, jedynie za miedze do Charlotte... Nie pytajcie czemu bo nie mam sily na razie wyjasniac. Moze za jakis czas... Tak czy inaczej zostaje na poludniua. Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Skoro mowa o przeprowadzkach to jeszcze Esja niedlugo z Irlandi wyladuje w San Diego... Jeszcze zauwazylem blad w tabelce - Dark Elf mieszka teraz w Kolorado, moze ktoś to zauwazy i poprawi w nastepnej wersji tabelki... U mnie ciagle remont, dzisaij wykonana zostala wazna praca, a mianowicie przygotowany otwor w scianie do wstawienia okna, akurat do poniedzialku wyschnie zaprawa i mozna bedzie zamontowac okno.. wow... pozdrawiam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imienniczki powiadasz....:-);-);-) ja mam na imie Agnieszka, malo kto tutaj potrafi wypowiedziec moje imie, wiec jestem Aga;-) i tak wlasnie lubie... jeze sie straszliwie jak mnie ktos nazywa Agusia Agunia itp...normalnie uraz psychiczny mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANGO11
Squirley,szkoda ze nie Kalifornii(:ajuz myslalam ze ktos jeszcze z forum sie tu pojawi,ale moze Esja!!!:)Co prawda drugi koniec,ale zawsze razniej,szczegolnie jak trzesie.W piatek troche potelepalo...4'2, ale epicentrum bylo niedaleko ok. 8 mil wiec wyraznie czulam mimo ze moj dom jest czesciowo na skale.....i niestety trawka slabo tu rosnie ale ivy szaleje.Wlasnie z nim walczylam,no bo i sobota i pieknie sloneczko swieci Pozdrawim wszystkich cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wpadam jak po ogien... melduje poslusznie, ze sie tez bede przeprowadzac, ale w maju... pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×