Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

aluha - let me guess... la babka co cie zaatakowala jest Afircan-American... nieststy to wszystko wyjasnia... Faktycznie gdybys ty odpowiedziala na jej atak to by cie wywalili na mordke za \"rasizm\" a ze to ONA atakuje, to firma sie boi jej cos zroic, zeby babka ICH nie podala do sadu o rasizm... hmmm... Stany jak zwykle popier**** Te przedziwne stosunki rasowe chyba sie nigdy nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley- ja juz tu od razu zauwazylam,ze rasizm dziala tylko w jedna strone:( Mialam sytuacje w pracy, gdzie wspolpracownik AFR-AMR, leniwa do potegi dziewczyna, zostala zwolniona za nicnierobienie. Straszyla sadem, potem kolegami...Na koniec przyszla do pracy i mocno sie klocila z szefem, i przy okazji i mnie sie oberwalo, ze jestem biala. A tam od razu biala...jak sie dobrze przyjrzec to bladorózowa hehehehe :P Teraz mocno mnie bulwersuje sprawa YFZ compound z Texasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVCIA76
Witam IRLANDIA sie kłania a dokladnie donegal 3 lata i chyba tu jeszcze zostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ci powiem ...
... rzeczy z chadwicks czasem nie sa pierwszej jakosci jesli chodzi o material, uszycie ... warto czytac recenzje klientow. tu babka pisze, ze material jest sztywny np. :o sama w sobie sukienka jest bardzo ladna, szczegolnie dla opalonej ciemnowloso-okiej dziewczyny :) a czy sie nadaje na piknik? to zalezy jakiego rodzaju piknik, bardziej romantyczny, towarzyski, czy spotrowo-biwakowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumir fara í burtu og aðrir verða eftir, svoleiðis hefur það alltaf verið. Allir geta valið sjálfir hvað þeir gera en þeir verða að gera það áður en það er of seint. no to wersja islandzka Muminkowego cytatu zamieszczona:) Jeszcze cosik pamietam, a tesknie za wyspa bardzo bardzo bardzo...:( buuuuuu Aluha, ja to juz niewiem co Ci napisac. Zrobilas co moglas, i widzisz teraz jak sie takie sprawy zalatwia w Twojej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny prosze...
:)dziekuje serdecznie za odpowiedz:). Napisz prosze gdzies szukac oceny ubran, piszesz ze ktos powiedzial ze to sztywny material , gdzie to znalesc? Dziekuje bardzo )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ci powiem ...
:) pod zdjeciem sukienki sa jakies tam napisy i miedzy innymi jest opcja, ze ty mozesz napisac swoja opinie (*write a review) albo przyczytac opinie innych (read reviews).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dzis obchodzimy z P. druga rocznice slubu :) Eh, ten czas zlecial niewiadomo kiedy... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak naprawde to 8-ma :D Buziale dla wszystkich :) U mnie dzis takie sliczne polskie pachnace przyroda lato ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... dawno nie pisalam... squirley zazdroszcze wojazy...zanim my gdzies pojedziemy na wakacje to minie troche... ale mialam jazde;-) immigrat mnie wezwalona 15 kwietnia do jax!po gc !nie byloby w tym nic dziwnego gdybym nie to ze ja juz mam od kilku mies gc. oczywiscie wyjasnien zadnych nie bylo po co i dlaczego, pani porwala moja karte i zabrala, a jak probowalam sie pytac to uslyszalam tylko ze karta bedzie replaced i thank you, wiec sobie mysle ze ktos bardzo spieprzyl sprawe... Maja zostala z moja kolezanka, a my na zlamanie karku w tamta i z powrotem bagatela- 7 godz w jedna strone... nastepnego dnia oczywiscie zaspalam wiec speedowalam i dostalam ticket buuuu i trzeba zaplacic... w sobote postanowilam sie upic bo mial;am zly dzien, zakupilam zgrzewke smirnoffa i papierosy, wypilam jedna butelache, zapalilam 2 papieroski i pochorowalam sie ze hoho.. wiec pic juz wiecej nie bede...;-);-) z tymi napasciami w pracy.. niestety na Fl prawo nie chroni nas pracownikow, kilka tygodni temu jedna z niezadowolonych klientek nazwala mnie bitch, szczeka mi opadla...nie wiedzialam jak sie zachowac... zaluje ze nie wywalilam na zbity pysk z lokalu albo nie zadzwonilam po capsow, czlowiek sie uczy na bledach- nastepnym razem bede wiedziec co zrobic... aaa i jeszcze mialam kroliczka na weekend. zolnierz zawolal mnie ze pod samochodem siedzi bunny.. ja sobie pomyslalam ze jakas glupia jestem i nie rozumiem co on do mnie mowi, wylecialam na dwor a tam najprawdziwszy bunny sobie siedzi. zawolalam go i przyszedl. zlapalam oblecialam sasiadow pytac czy komus nie uciekl, nikomu...wiec trzymalam w ogrodku, karmialam marchewka, czekalam az sie ktos zglosi po niego. zolnierz mowil ze ktos go wyrzucil... biedny maluch. przyjazny, przyzwyczajony do bycia w domu i z kotami, oddalam w niedziele kolezance i jej dzieciakom...ale byly zaskoczone jak zobaczyly ze w pudelku siedzi kroliczek;-)reakcja dzieci- priceless!!! no i to by bylo z nowosci u mnie... pozdrawiam wszystkich Esja- gratulacje z okazji rocznicy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zyczenia:) Poszlismy sobie zrobic zdjecia rocznicowe w studio, i P. sie wkurzal , bo go ustawialam...Zdjecia robila nam moje kolezanka, a jednak kierownikiem bylam ja:) Dziwnie byc po drugiej stronie kamery, nie moglam sie skupic ani usmiechnac do rzeczy , wiec zdjecia wyszly \'\'interesujace\'\'. Jedno sliczne, 5 takich sobie... Zmykam do lozeczka, jutro wczesnie rano musze byc w pracy:) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooohhh Esjo slonko! Gratulacje!! Super sprawa... Tym bardziej ze slodka z was para...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esja...grartulacje, taka mloda rocznica.... to moze pokaz to zdjecie...? skoro takie fajne..jestem ciekawa... 102--nareszcie sie odezwalas, pisz czesciej. eeh...czasami nawet upic sie jest trudno.... bagatelko...a tobie stuka pierwsza rocznica...? z tego wynika, ze chyba ja mam najdluzszy stazzzzzz.....zzzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gellardo - ja juz niz z Borata nie pamietam :D Film byl z jednej strony upierdliwy, a z drugiej (niestety, niestety) ujmowal sendo sprawy dotyczace pewnych sfer amerykanksiego dna :P No, w kazdym badz razie witamy ;) Krispina - mi stuknie (ale to dopiero za pare miechow) pierwsza, ale tak naprawde to osma, bo ta pierwsza to tylko slub - czyli ot sobie symboliczne upamietnienie siodmej rocznicy ;) A jak u ciebie ze stazem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - serdeczne wspololczucie :o Oby sie to jakos normalnie wyjasnilo i zakonczylo z ta karta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama-witaj na topiku. Mówisz po finsku? Bo ja mam hopla na punkcie jezyków obcych, a juz zwlaszcza tych bardzo trudnych. Finski to jezyk ugrofinski, w tej rodzinie jest jeszcze wegierski, chyba... Zastanawiam sie , czy bardzo ciezko jest sie go nauczyc?? Czy to prawda ze deklinacja ma 24 przypadki? Lece do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Esja - gratulacje i wszystkiego najlepszego w przyszlosci.. :D 102 - faktycznie dawno Cie nie bylo... mam nadzieje, ze z gc bedzie wszystko ok.. Ama - witaj.. z Finlandii to chyba jeszcze nikogo nie bylo.. Bagatelka - z tej okazji obejrzalem znowu wasze slubne zdjecia.. pieknie.. Kryspina - a moze ja mam najdluzszy staz? w lecie bedzie 22 lata Co nie zmienia faktu ze znowu ide do wojska, na cwiczenia, 12 dni w czerwcu.. dobry termin, zeby tylko pogoda dopisala.. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich ! mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie,stesknilam sie \"Sie \"zawzielam i przeczytalam te kilkanascie stron Ostatnio pewien klient w recepcji zmieszal mnie z blotem,ale jak!! Zwrot \"po jakiemu mam do ciebie mowic ty cholerna cudzoziemko\" nalezal do najlagodniejszych Chodzilo o to ze od dziesieciu dni ten pan z zona nie placili za pokoj i na mnie spadlo \"sciaganie dlugu\"Bylam tak zaszokowana ,ze sklonna bylam nawet myslec ze to szefostwo zrobilo mi kawal zeby sprawdzic wytrzymalosc moich nerwow zadzwonilam do szefa i \"peklam \" , po prostu sie poryczalam Potem mialam ochote pojsc do pokoju faceta , kopniakiem otworzyc drzwi i obic mu morde, no ale na ochocie sie skonczylo.. Na szczescie szefostwo okazalo sie super i po prostu na drugi dzien rano wymowili mu pokoj i skatalogowali w kompie jako \"client indesirable\" doszlo tez do wymiany zdan W zyciu mnie cos takiego nie spotkalo brrrr Co do ksiazek ,chyba ze 100 razy czytalam \"Dzieci z Bullerbyn\" chcialam nawet kiedys poobdarowywac dzieci znajomych ale okazalo sie ze tej ksiazki nie wydaja tutaj od 1980 roku no skandal po prostu! A malej Mi tez sie zawsze troche balam (tzn jej podobizny w ksiazce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnusia> co to sie powyrabialo tam u Ciebie? trzeba bylo czyms zatkac toalete, 10 dni by nie wytrzymali w tym pokoju;-)) Mi jeszcze 1,5 tyg praktyk zostalo ciagne ostatkiem sil. Mam nowego ulubionego pacjenta, ma 91 lat i niedoslyszy wiec musze krzyczec hehe zartownis, bardzo dumny ze swoich dzieci i o zonie, ktora juz nie zyje od lat kilku mowi ze to jego aniol od zawsze. dzisiaj jak wychodzilam od niego z pokoju zyczyl mi cudownego dnia i cudownego zycia, bo jak zaznaczyl mam tyyyyyle lat przed soba. nie zebym ja tak latwo na tych praktykach miala, to zaraz przed moim ulubiencem mialam pania, ktora jakby miala dluzsze rece, to z checia by mi przywalila w glowe w momencie, kiedy powiedzialam jej, ze nie moze jesc;-(( Esja> gratuluje drugiej rocznicy! pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay no przeciez to pokoj hotelowy , tam codziennie sprzataly pokojowki! to super ,ze sa jeszcze pogodni starzy ludzie!! obysmy kiedys wlasnie tacy byli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnusia> pracowalam w hotelu w Anglii daaawno dawno temu za czasow studenckich;-) opory przed zrobieniem czegos wstretnego wczasowiczom byly tylko takie, ze wylece z pracy;-)... ludzie zachowuja sie bardzo dziwnie w pokojach hotelowych, szkoda, ze nei kaza sobie jeszcze robic masazy, bo to ze gora smieci na srodku pokoju czy tez recznikow albo ubran to normalka... kto by w takich warunkach chcial spedzac wakacje, ale najwyrazniej sa tacy, ktorzy moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie! poniewaz przyjelam opcje "zen" nic mnie juz nie zdziwi! ale nigdy nikt mi nie powiedzial wprost ze nie moze mnie zniesc bo jestem cudzoziemka Ludzie stalam sie ofiara! powinnam zglosic sie do "sos racisme":):) Tak naprawde zawsze bylam przeciwna tego typu instytucjom uwazajac ze szukaja czesto dziury w calym, nie wolno zartowac z czarnych , Arabow... no chyba ze oni sami z siebie zartuja Tu nie wolno nawet mowic Arab ( ponizajace)!nalezy mowic Magrebczyk czyli mieszkaniec Magrebu-paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnusia-fajny masz ten e-mail, \'\'kuka\'\' cos znaczy po islandzku, ale nie powiem co :) :P Eh...zyjemy w swiecie, gdzie juz nie wiadomo co obrazliwe a co nie... Róbmy swoje , a reszta niech sie zajmie soba sama, ot co! Chyba wygram zdjecie miesiaca w studio, mam w finale 3 foty na 4. To dla mnie troszke wazne, bo jest to swego rodzaju motywacja, zeby trzymac wypracowany poziom. Cieszy mnie to robienie zdjec, dzis zreszta mialam fajne dzieciaki, chetne do wspolpracy. Albo noworodki co sobie smacznie spaly i moglam je upozowac na 101 sposobów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×