Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej gata 18 to fajnie,ze tu zostaniesz!!!! koniecznie musisz zaprzyjaznic sie ze squrley i amber-one wiedza duzo na temat diet! u mnie tez brzydka pogoda i pewnie kolejny weekend spedze w domu,chociaz jutro planowalam jechac na poczte sprawdzic czy nie ma cos nowego...to bede miala okazje odwiedzic city🌼 cos tu ostatnio pusto......... pracowity weekend? pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH BYWALCOW tego topiku duzo caluskow👄 ps:gata usciskaj gode,przyjade wkrotce,moze nawt za dwa dni....nic wam nie bede mowila-tylko zrobie niespodzianke!!🌼:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... U mnie zmiana dekoracji.. po kilku dniach ocieplenia i odwilzy dzis zaswiecilo slonce, ale po poludniu zaczal padac snieg. I pada nadal.. Zapowiadane jest kolejne ochlodzenie do -10 st nawet... No coz, i to da sie wytrzymac... Skonczylem akurat Jasia Wedrowniczka w czarnym kubraczku.. I co ja teraz bede pil? Chyba kupie lemonki i przerzuce sie na tequile.. Simonka - dla Ciebie tez caluski.. i strasznie wspolczuje z tympajakiem, to musialo byc okropne bydle... Bagatelka - czyli zostajecie tam gdzie jestescie. Ten rok wytrzymacie napewno, skoro i Ty masz prace, a moze za rok sytuacja sie zmieni? Margot - chyba nie zginely Ci te dane od kolegow.. mam nadzieje, ze odzyskasz wszystko.. Tez dziekuje, zesmy pogadali... gata 18 - witaj... rozumiem, ze jestes we Wloszech? A jak tam trafilas? JoAska - zdradz rabka tajemnicy czego szukasz.... szalona0905 - daleko nie jest... chyba ze to faktycznie ma byc ucieczka... :D Mayenka 🌻 Ewulek🌻 britta - startuj koniecznie, daj znac kiedy mam trzymac kciuki.. Squirley - no to i tak Ci sie udalo z tym Hollywood. Ja nikogo nie widzialem, bylem koncem czerwca, byly juz wakacje... Wanilia 1 -witaj..:D ok, na poprzednia stronke sie nie cofne, bo zle sie ja czyta, ale wszystkich pozdrawiam seredecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam:) A ja wczoraj bylam na spotkaniu w pubie w gronie informatykow(kolegow z pracy K)dziewczyny tez byly no ale kurcze fajnie mi sie z facetami gadalo,ja chyba dziewczyny odstraszam:(Opilam sie piwskami opalilam fajek i teraz umieram ale fajnie bylo. Piwonia,Esja -dzieki za zdjecia:) Simonka:) Caluski:)Fajnie ze do Nas wrocilas na ten topik:) Margot-:) dzieki za zdjecia,patrzac na nie coraz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu ze chyba jesienna z Ciebie dziewczyna dobrze Ci w tych czerwieniach:) Pozatym dostalam dokumenty z USC w Polsce nasze malzenstwo juz jest zarejestrowane czyli jeszcze moze 2 miesiace i bede miala paszport tymczasowy yeeeeeeee Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Juz zdradzam rabka tajemnicy Kokus :) To zadna tajemnica zreszta. Szukam pracy dla chemika. Na razie bede rozsylac je do firm, ktore posiadaja laboratoria. Zobaczymy czy ktos sie odezwie. W koncu jestem obcokrajowcem. Przeraza mnie tez jezyk i to jak sobie poradze. Wogole jestem przerazona. No bo pracy szukam na Lazurowym, na razie w najblizszej okolicy. Nie wiem co z tego bedzie. Jesli nie znajde w najblizszych miesiacach pracy w zawodzie, bede chyba zmuszona wrocic i sprobowac w Polsce. Margolcia Twoje kciuki bede bardzo przydatne. No, ze nie wspomne o Twoich Kokus :) Margolcia jak praca?? Nie widze Cie nawet na gg. Elfik gratuluje, ta biurokracja. Mam nadzieje, ze poszporcik szybko dostaniesz!! Bagatelka, prosze bardzo. Zdjec ja nie robilam. Robil je ktos zupelnie obcy, nawet nie wiem kto. To ktos z pracy mojego Misia. Chcial bardzo przyslac mi zdjecia palm w sniegu no i pytal czy ktos nie ma :) Mayenka dzieki za zdjecia!! Britta ja twych jeszcze nie widzialam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska:) no mam nadzieje:) Tobie tez dziekuje za zdjecia niezle wyglada ta plaza cala w sniegu:) No i trzymam kciuki za szukanie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska:) no mam nadzieje:) Tobie tez dziekuje za zdjecia niezle wyglada ta plaza cala w sniegu:) No i trzymam kciuki za szukanie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Ufff... udalo mi sie odzyskac dane! Ale latwo nie bylo! S. musial mi sciagnac jakis specjalny program z internetu! Wlasciwie to przetestowal kilka zanim znalazl ten, dzieki ktoremu udalo mi sie odzyskac utracone pliki! Kamien spadl mi z serca :D A tak w ogole to porozmawialam sobie z JoAska przez Skypa! :D Jak dobrze pojdzie, to spotkamy sie w maju! :D Juz nie moge sie doczekac :D :) Bagatelka - dziekuje 🌻 Bardzo dobrze czuje sie w czerwonym! :) A jutro bede sie ukuchenniac przez pol dnia! Tylko jeszcze nie mam koncowego pomyslu na menu :o :) kokus - ufff... dane odtworzone :) Mam nadzieje, ze wkrotce bedziemy mogli sobie znowu pogadac :) :) Elfik - to cudownie, ze sie swietnie bawilas :) Mi tez zazwyczaj fajnie gada z facetami, na uniwesytecie to wlasciwie mam samych meskich znajomych :D :) JoAska - trzymam kciuki! Jak jeszcze kokus potrzyma - to prace masz murowana :D :) Esja - a jak Ci sie zyje? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i kokus - macie moze przepis na tarte? Tylko na taka pikantna. Bylabym bardzo dzwieczna:-) Margot i Bagatelka, zwracam sie do mistrzyni kuchni :-) ale moze ktos inny tez ma? Moj M idzie z kolegami na auto show wiec moge siedziec i pisac esej w spokoju. Tyle ze nic mi nie idzie. Zaluje ze z nimi nie poszlam, bo w tamtym roku bylo cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka: kliknij na linka z mojej stopki. Tam wklejamy nasze ulubione przepisy. Margot zamiescila tam kilka przepisow na pyszne tarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Tesc przyjechal i zajmuje pokoj z komputerem tak wiec teraz nie tak czesto... Zmienilam wlosy, odwazylam sie - co jakis czas mam napady aby to zrobic ale nie mialam odwagi, ale nic wiecej nie mowie, jak bede miala fotki to posle. Wlasnie rozprawilam sie ze wszystka poczta - dziekuje za pamiec. Rzuce okiem na to co tu sie dzieje, ale szans pewnie na przeczytanie nie mam - tym bardziej, ze zaraz znikam z internetu! Pa! A jakby ktos o cos pytal a przegapie, to moze lepiej na e-mail? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesc przed telewizorem - czekalam na e-mail wiec przylecialam jeszcze raz hi hi hi. Wysylam wam zdjecia! Wlasnie sciagam od Mayenki - sciagaja sie 100 lat, pewnie 100 zdjec - ale to nic, czekam! Jej, jak ja juz weszlam to nikogo... Odstraszam? ;-) Aaaa, jednak jestescie na necie - te, ktore natychmiastowo odezwaly sie e-mail wiedza o kim mowie! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCD przylazly z baru i mnie obudzily.......... Ja chce juz do domu,wlasnie ryczalam,juz tak bardzo chce:( Margot-jak sie zyje? a tak ,powoli do przodu,bede sie hiphopic w poniedzialek,to sie moze i posmieje? Co ja tu robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz bedzie moj kolejny wiersz... ALL ALONE NO ONE TO HOLD I WANDER THIS LIFE BITTER AND COLD MATTERIAL POSSESIONS OFFER NOTHING BUT MOMENTARY HAPPINESS OR SOMETHING I NEED SOMEONE WITH WHOM TO SHARE MY LIFE AND DESIRES WHICH WANT TO FLARE AND ENSNARE MY HEART IN AN OBLIVION THAT WOULD BE AS PURE AS BLACK OBSIDIAN I NEED ONE WHOM I MAY HOLD SO THAT I WILL NOT WANDER THIS LIFE BITTER AND COLD.... THE PLACE MY WORDS ARE LOOKING FOR IS NOT BETWEEN MY LIPS NOT BEHIND MY TONGUE NOR PAPER NEITHER STONE NOR THE REAR OF YOUR MIND BUT YOUR HEART ALONE .........bedzie tej poezyji,azaliz udam sie na spoczynek ,co by nie chrzanic w Kafeteryji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber dzieki-!!!! Dostalam. Fryzurka- super, i obciecie i kolor ci bardzo pasuja. Tylko troche szkoda dlugich wlosow:-( Chcialam ci wyslac maila, probowalam 3 razy i nie chce wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam! Jutro sie postaram wpasc bo wyslalam tez do mych kolezaneczek z, ktorymi znamy sie kupe lat i bardzo jestem ciekawa co na zdjecia powiedza, chyba nie zasne ha ha ha. Kto to widzial: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1677413 Przeczytalam tylko kilka pierwszych wpisow, ale czy oni sa no-rma-lni??? Pa! 😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny wiersz Esja- moze za mnie jeszcze esej napiszesz??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czemu nie chce wyslac, tyle e-mailprzyszlo a jeden nie! Kolor to mam taki jak wczesniej tylko troche odswiezony, sama jestem w szoku, ze sie odwazylam, bo zwykle jak mnie nachodzilo to czekalam - ze strachu- az przejdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz o MCD khmm khmmm... JUZ TYCH CHOLER DOMOWYCH ZROZUMIEC NIE MOGE, PREDZEJ IM ISC NA PIWO NIZ UMYC PODLOGE:P I JEDEN I DRUGI ZAWIANY POWROCIL DOBRZE ZE MORDY NIE DARL I SIE TEZ NIE KLOCIL ALEM PRZEBUDZONA,ZE SNU KAMIENNEGO A CHOLERY SIE SMIEJA -NIE WIDZAC NIC ZLEGO:P LECZ JEST SPRAWIEDLIWOSC NA TYM DZIWNYM SWIECIE JUTRO KAZDY Z NICH SPEDZI POL DNIA W TOALECIE:P NIE MA ZLITUJ,I NIE MA,,RATUJ MADZIU KOCHANA,, MAM WAS W D.... CHOLERY-JA MAM ZMIANE OD RANA!!!!:P:P:P To byl wiersz bardzo asertywny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja , ale tam u Ciebie ladnie!!!!!!!!!! Moj maz czytal pozdrowienia, z tym ze on nie zna polskiego wiec usmialam sie ze hej. Kokus dzieki za maila🌻 Mayenka mam Twoje maile-dzieki!!!!!!!!! Jestem wlasnie po pracy... ale juz maliny i winogrona posadzilam, jutro pierwszy dzien wolny..........Ah jak dobrze, z tym ze nie spedze go przed komputerem!!!!!!!!!! Czy ktos z Was jest maniakiem-ogrodnikiem???????? Jesli tak do dajcie znac na maila, zeby nie zanudzac pozostalych ...Ja jestem! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano tylko sie krecilam aby wejsc na internet ale przeciez nie bede stukac jak tesc spi, okazalo sie, ze nie i siedzi w innym pokoju i czyta gazete - taka bylam ciekawa reakcji na wlosy a tu... cisza. Ewentualne oburzenia na temat pracy - graciarni zastrzegam, ze ja sie za szefow wstydzic nie mam zamiaru, skoro lubia styl \"opuszczone archiwum\" i co sie probowalo uporzadkowac a za kilka dni to samo to... Wazne, ze ja mam w miare normalne pieniadze a slyszalam o bardzo nickich kwotach w innych blyszczacych io pachnacych punktach prowadzonych przez innych wlascicieli. W kazdym razie na szczescie kolezanki z okresow nastolactwa rozsianne po swiecie juz wydaly swoja opinie tylko wy spicie!!! Budzic sie bo bardzo jestem ciekawa! Ma byc szczerze ale ma byc! :-D Esja, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×