Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

troldepige!-Velkommen:) Mit navn er Magda og jag bor paa Island.Jeg haaber du vil blive paa denne website:):):) buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena nie mam pojecia jakie swieto, wazne ze jest wolne i sie moglam pobyczyc, poleniuchowac, wyspac, i spedzic weekend, i nawet POGODA jest SUUUPER, sloneczko swieci juz od piatku :) Jest zarabiscie :) :D. Niestety jutro znowu do pracy, nic co jest przyjemne nie trwa wiecznie. :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak szybko sie tutaj wypowiadacie i w takich ilościach, że ciężko doczyctac po weekendzie:) Spatzek dziękuje za adres strony, słyszałam o tej firmie! znalazłam jeszcze jedną maja program dla par co bardzo by mi odpowiadało :P http://www.espa.pl/index.htm Tylko opinii na ich temat to juz w ogóle znaleźć nie moge:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko: trafilas jak kula w plot!! wlasnie o to mi chodzilo z tym moim zdziwieniem co do cen pierdzionkow. dzieciaki jeszcze nie skonczyly college\'u, nie maja pracy, a kupuja blyskotki za dziesiatki tysiecy. paranoja... potem do 40-tki beda splacac kredyty i student loans... Ale coz, to ich sprawa, nie moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madafi
A kto z was mieszka w Wuppertalu??? Poszukuję w tym mieście pracy i może mogłabym liczyć na kogoś z Was?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam wlasnie swietnypolsko-czeski film "Zabic Sekala" z B. Linda i O. Lubaszenka. :) Musze przyznac, ze jak zobaczylam nazwisko Lindy, to nie bardzo mialam ochote nawet rozpoczac ogladanie, ale musze mu oddac, ze naprawde swietnie zagral swoja role :) :) Piwonia - dzieki! Wiecej zdjec podesle jak tylko bede mogla :) Zdjecia nadal sa w ogromnych formatach, S. od trzech tygodni mowi, ze sie nimi zajmie i na razie na gadaniu sie konczy :o :) Esja - czy ty sie po dunsku produkujesz? ;) :) Squirley - dostalas moze maila ode mnie z zeszlego piatku? :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenko ciesze sie ze taka szczesliwa jestes :) Ja o zdjatka poprosze pozniej, z wiadomego powodu :O Piwonia, te fotki to chyba od naneczki przyszly, bo to ona taka imprezowa, albo od innej, ja ostatnio nic nie wysylalam. Uciekam na spacerek ;) do milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sobie jeszcze niedawno myslalam, ze tylko patrzec i 500 strona stuknie, no i w zamysleniu przegapilam impreze :D Squirley - odnosnie pirszionkow brylantoych to moja znajoma orzekla, iz jesli faceta nie stac na pierscien wartosci co najminiej 2 miesiecznych pensji, to szkoda sobie takim gosciem glowy zawracac :D Piwonia - samochod sie znalazl, ale w stanie zgonu :( teraz tylko czekam na odszkodowanie :( Mayenka - dzieki za sliczne zdjecia :) Widac bawiliscie sie na 102 :classic_cool: kokus - no, wreszccie i Tys cos nadeslal - czyli \"kokus pan i jego jez\" ;) Poza tym nic u mnie procz tego, ze za 2 dni jade do Mamci :) A potem za nastepne pare dni zaadoptuje nowe autko :) Buxiaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - mam nadzieje, ze uda Ci sie wybrac fajne autko :) Udanych wakacji w rodzinnym domu :) I przepraszam za wczoraj... przegapilam ta niedziele :o :) haneczka - udanego spacerkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - co sie odwlecze. to nie uciecze :classic_cool: Autko juz wybrane - dla mnie licza sie tylko Hondusie (dobra jakosc, niezepsuwalnosc ;), bezpieczenstwo i przystepna cena + przyjemne dla mego oka fasony przewaznie) :) W domku rodzinnym bede tylko 5 dni, ale zawsze cos, nabiegam sie znawu z Mamcia po sklepach i kawiarniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - a masz juz jakies autko na oku? To tez bedzie Honda? Ja juz nie moge doczekac sie adopcji mojego Peugeota... Na dniach powinnam juz go miec na wlasnosc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - no to super :classic_cool: Trzeba bedzie oblac nowe autka juz wkrotce :) My wybralismy Peugeota wlasnie z powodu tych samych zalet, bynajmniej nie lokalnego patriotyzmu :P:D Czy to bedzie ten sam model? I jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moja 5982 wiadomosc! Kurcze, niedlugo mi ich stuknie 6000! Wow! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nesoxochi - mozesz mi wyjasnic skad sie wzial Twoj nick? Ostatnio zachodzilam w glowe i jakos z niczym mi sie on nie kojarzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie kojarzy z czyms meksykanskim .... nie wiem czemu, tak jakos .... Margot - autko jedzie z fabryki :classic_cool: Model niestety inny, bo takich fajnych malych, jak moja ex-honda juz nie robia, ale jest to najmniejsza i najtansza wersja hondy Civic. Nie wyglada juz tak pociesznie, jak moj zdechlaczek, bo ma fason zwyklego czterodrzwiowego auta, a tamta to byl taki krecik a la sportowy ... Chcialam kupic uzywana, ale Hondy wcale prawie nie schodza z ceny z wiekiem, wiec zeby uniknac niespodzianek i stresow biore nowa na raty. Ot i co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camea2
czesc BAGATELKA jako zalozycielka tego "forka" pewnie zczytalas wszystkie posty, wiec do ciebie tez sle pytanko... Wyjezdzam za niedlugo na raczej dlugo do wloch i bedac juz tam raz dluzej nie potrafilam sie odnalezc ;( Teraz jestem zdeterminowana i wyjade koniec kropka, tylko.... tak jakos teskno bedzie, juz to czuje! :-( Z jednej strony sie ciesze jak dziecko, a z drugiej hmm.... ????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka - no to swietnie :classic_cool: Nowe pachnace autko to jest to :classic_cool: Nasz ford jest nowy, 3 miesieczny zaledwie a juz 9000 km na liczniku, ale zaliczyl juz dziewicza :P podroz po polskich drogach w tym po autostradzie w okolicach Kolbaskowa (pewnie ja znasz? :D )hihi.. To drugie auto bedzie nam potrzebne tylko na krotkie dystanse, typu sklep, dworzec... To, plus moje \"doswiadczenie\" i oczywiscie wzgledy finansowe zawazylo na naszej decyzji o wziecu starszego samochodu, ale Peugeoty, szczegolnie te strasze, maja wyjatkowo dobra reputacje, wiec mam nadzieje, ze i moj bedzie dobrze sie sprawowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) camea2 - mam nadzieje, ze drugie podejscie bedzie bardziej szczesliwe i ze sie odnajdziesz! Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - ja mam w ogole sentyment do starszych aut ... i anty-sentyment do nowych, takich kosmicznie dziwnych :D Moje nowe autko ma jeszcze ksztaut ;) dosc normalny :) Camea2 - zycie na obczyznie to nie jest latwa kromka chleba, nawet ci najbardziej napalenie miewaja momenty zalamania. Ale skoro sie decydujesz na wyjazd, to pewnie jest jakis wazny powod ? :) Poki co, za wczasusie nie martw, uzbroj sie w optymizm i jakby co ... zawsze mozesz wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, hello:) juz po polnocy, wiec moge powiedziec, ze jeszzce tylko 2 pelne dni do mojego wyjazdu... Ech, moja impreza pozegnalna w sobote.. ludzie, co tam sie dzialo!:-D a dzialo sie do 4 rano! w ogrodku kolegi:) Dostalam od znajomych Kuchnie Polska (thanks god, bo wlasnie myslalam o nabyciu takowej) i taka swietna swiece z dedykacja z wosku od moich przyjaciol i wiele innych slodkich rzeczy. ale najbardziej rozwalilo mnie to, co dostalam od moich najblizszych przyjaciolek - taka jakby katke pocztowa, ale z metalu z narysowana kobieta pokazujaca bicepsa (o ile kobita moze miec bicepsa) i z wielkim napisem \"We can do it!\" oraz misia OISINA (to irlandzkie imie). to jest mis-podroznik z historia. moja przyjaciolka dostala go3lata temu od naszego szefa w irlandii, potem mis pojechal do Danii z inna kolezanka, potem do kanady, ateraz jedzie ze mna do usa. :) Czyz to nei cudowne? Mam wspanialych przyjaciol.. tak mi zal, ze ich opuszczam... buuuu ;-( Dzis oproznialam wszelkie szuflady i polki, wywalalam mnostwo rzezcy, kupe makulatury sie nazbieralo, boze jak mi zle, dol jak.. nie powiem co.. bo niezenzuralne.. Moja mama chodzi wokol mnie, a to pierogi, a to golabki.. a to barszczyk, a to krokieciki.. MArnieje mi w oczach moja mamusia... Zostana samiz tata w wielkim domu... a tatus czesto wyjezdza.. jezu, ale mam dola... wiem, powinnam sie cieszyc, ze do meza jade... ale tak daleko... nie powiem nic wiecej, bo sie porycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko, bagatelka, to byl oczywiscie zart, nie? fiu fiu... mnie by cos takiego nawet nie przyszlo do glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU: oczywiscie ze kobieta moze miec bicepsa. Co wiecej: kazda z nas go ma! ale czesto jest troszke sflaczaly. Moj za to jest niczego sobie, jedrny i twardy jak skala!! hehe... to efekt chodzenia na joge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, bede zmykac do lozeczka! Dobranoc Wam 😴 :) Bagatelka - to wspaniale, ze Twoja nowa hondusia ma jeszcze ksztaut ;) dos normalny :) Oby sie dobrze sprawowala i sluzyla tak samo dobrze jak poprzenia :D :) GNU - ❤️ przepraszam nie mam juz siy czytac Twojego posta, jutro to zrobie... lece do wyra, po padne na klawiature ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - smacznych i fikusnych snow ;) Squirley - nie :D ona wcale nie zartowala :D dlatego to napisalam :D GNU - biedactwo, te ostatnie dni sa straszne, pozegnania z pryzjaciolmi, pamietam swoj wyjazd na emigracje sprzed 16 lat tak, jakby to bylo wczoraj .... az sie serce kraje na samo wspomnienie .... Na szczescie Ty jestes w o wiele szczesliwszej sytuacji, jedziesz do milosci swojego zycia, podczas gdy ja opuszczalam milosc swojego zycia (tak mi sie wtedy wydawalo, byla to milosc nastoletnia i nieodwzajemniona ;) ) Oby wszystko jak najsprawniej Ci z przeprowadzka poszlo i w koncu nie opuszczasz kochanych osob na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka , Squirley dzieki.. a wiecie, czego teraz slucham? tak na pocieszenie. siary jak 150, ale przypomina mi sie teleranek..hehe, papa dance. chce ktos?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tak mnie zlapalo na papa dance, rudi szuberta i w ogole the 80s poslie i nie tylko. mam plyty \"lista przezbojow progr trzeciego\" rewelacja.. przypomina mi sie dziecinstwo.. spanie na dzialce, ale gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×