Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

pisze pisze i konca nie widac,tyle pisaniny od dawna nie mialam,do polnocy mi pewnie zejdzie...teraz ..Gender roles,,...powoli mam pana Gudmundura dosc,takie tempo nalozyl...a moze tu tak jest?Juz nic niewiem,wdrazam sie powoli,ale zmeczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalapalam wreszcie, o co chodzi z tym ruszaniem pod gorke! :D I radza sobie z tym calkiem niezle i to bez recznego! :classic_cool: A o to link dla fanow Depeche Mode: http://muzyka.onet.pl/mr,1163345,wiadomosci.html \"Precious\" slyszalam juz wczesniej! Moim zdaniem jest swietna :D :) GNU - podziwiam Cie, ze bedziesz jechala tak daleko, zeby zaglosowac! Dla mnie wyprawa w ta i z powrotem do konsulatu zajmuje ponad 6 godzin, wiec od ponad trzech lat nie bralam udzialu w zadnym glosowaniu! :( Szkoda :( Zawsze bowiem traktowalammoj obywatelski obowiazek z nalezyta temu powaga! Jakkolwiek, to smutne, ze Polacy moga glosowac tylko w konsulatach... to czesto bywa bardzo klopotliwe! Francja, dla przykladu, zapewnila swoim obywatelom bedacym za granica inne, wygodniejsze formy oddania swojego glosu. To smutne, ze kraj, ktorego - jakby nie bylo - spora czesc populacji przebywa na obczyznie, nie pomyslal o daniu tym osobom, innych mozliwosci wziecia udzialu w glosowaniu jak tylko przez konsulat! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos glosowania - to ja sie jeszcze nie zarejestrowalam, ale musze to w chwili wolnego zcasu zrobic :) A wiecie ze Cimoszewicz zrezygnowal z ubiegania sie o fotel prezydencki? http://wiadomosci.onet.pl/1163786,11,item.html Yupi!!! hip hip hurra hurra hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, ze Cimoszewicz zrezygnowal z glosowania, ale jakos specjalnie nie cieszy mnie ta wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutkaaa
Squirley i bagatelka gdzie mogekupic ta ksiazk o sbd? i jaki jst tytul pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessuuu, to kto bedzie teraz wybrany na prezydenta naszego kraju???:O:O:O Porazka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) slodziutkaaaa - polski tytul to \"Dieta South Beach\", autor: Agatston Arthur :) Spatzek - wole nie myslec :o Jak to bedzie Kaczynski, Lepper albo Giertych, to poprosze chyba o azyl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🌻 wybory- ja nie pojade niestety, a moze stety bo i tak nie na kogo glosowac ;-( tak sobie mysle ze przynajmniej gęby powinny sie pozmieniac, zauwazcie ze caly czas sa ci sami, tylko zmieniaja partie i miasta regiony- ich to chyba w trumnie z tych sejmow senatow wyniosa bo wczesniej sie nie da ;-) ot i kochane moje -kolezanki studentki wracaja do Polski juz w piatek a mi tak smutno i zle z tego powodu, i im zazdroszcze ;-/ i chyba znow ukradli mi paczke od mamusi na poczcie , tak wyglada bo mialo byc 6 dni (priorytet) a tu juz 2 tygodnie mija i nic... buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 102 - absolutnie sie z Toba zgadzam! Na naszej scenie politycznej ciagle sie przewijaja ci sami politycy :o I co gorsza oni zyja tylko i wylacznie przeszloscia... U nas chyba i za sto lat beda gadac ciagle o komunie, ekscytowac sie teczkami itd. itp. Ja rozumiem, ze nie mozna tak po prostu zerwac z przeszloscia, ale przede wszystkim trzeba isc naprzod, a nie odwracac sie ciagle do tylu i zrzucac wszystkie winy na komunizm... Zamiast zajmowac sie pusta gadanina, nalezaloby w koncu zaczac cos robic z mysla o tym, co bedzie...Musze przyznac, ze coraz bardziej jestem zdegustowana polityka, tym przelewaniem pustego w prozne... ech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Z NIECIERPLIWOSCIA CZEKAM NA TO MLODSZE I ENERGICZNIEJSZE MLODSZE POKOLENIE :) I MAM NADZIEJE ZE ZE TOWARZYSZE POSPADAJA NIEDLUGO Z TYCH SWOICH SASIEDZIALYCH STOLKOW :) [Z DRUGIEJ STRONY JAK TAK CZASEM OBSERWUJE LUDZI W NASZYM WIEKU Z PRZERAZENIEM STWIERDZAM ZE POWIELAJA SCHEMATY :( ]maM NADZIEJE ZE TE WYBORY W JAKIS SPOSOB ZMIENIA NASZA POLSKA RZECZYWISTOSC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno mnie nie bylo ale zyje bardzo intensywnie teraz, gdyz jestem w poszukiwaniu jakiejs fajnej pracy, wiec latam na interviews, wysylam podania.Dzis bylam na job fair.Nadal pracuje gdzie pracowalam ale mam nadzieje ze juz wkrotce zaczne cos nowego. Trzymajcie kciuki! A tak wogole to otworzyli nam chyba dzis ogromny polski hipermarket, nawet z owocami i warzywami z Polski. Jeszcze tam nie bylam, ale mam nadzieje ze znajde tam polskie maselko i serki Bieluchy itp:-)W sobote sie chyba wybiore. Nie wiem czy widzieliscie ten film Polonia dzis w TV?Ja nie moglam bo pracowalam ale w niedziele bedzie rerun wiec bede ogladac.To jest o Poloni amerykanskiej i podobno fajny, mozna tez kasety zamowic. Ja sie na wybory wybieram, wlasnie przefaxowalismy wczoraj formy do konsulatu zeby sie zarejstrowac. Najpewniej bede glosowac na Donalda Tuska z PO. Nic uciekam bo jestem padnieta. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Ale zamieszanie z rezygnacja Cimoszewicza.. Moje poglady na polityke zbiezne sa z tym co pisala wczesniej Margot, ze ciagle ci sami politycy podniecaja sie przeszloscia. Dlatego wczesniej zamierzalem glosowac na prof. Relige, ten jednak zrezygnowal.. Jednak brak szerokiego zaplecza politycznego podpartego organizacja w kazdym miescie i powiecie jest duzym utrudnieniem dla prowadzenia kampani. co do Cimoszewicza to przytocze fragment z prasy... \"Od kandydata na najwyższy urząd w państwie należy jednak oczekiwać zimnej krwi, godności i determinacji. Zwłaszcza wtedy, gdy czuje się oskarżany niesłusznie. Zamiast tego Włodzimierz Cimoszewicz zaprezentował niechęć do spokojnego i pełnego wyjaśnienia ujawnionych wątpliwości, rosnącą agresję wobec przeciwników i lamenty nad krzywdą, jaka spotka jego rodzinę - pisze Luft. W końcu zabrał swoje zabawki i poszedł do domu\" Uwazam, ze sposrod wszystkich kandydatow najlepiej reprezentowalby Polske na forum miedzynarodowym, a to jest nam bardzo, bardzo potrzebne.. Natomiast czy dobrze sprawowalby urzad prezydenta to juz mam watpliwosci, a jego rezygnacja to potwierdza. Skoro kiedys powiedzial, ze konczy z polityka to powinien sie tego trzymac.. Skoro raz zmienil zdanie to powinien walczyc do konca i przegrac, jesli taki bylby wynik wyborow. Ale takie zachowanie, ze najpierw dal sie uprosic a teraz olal wyborcow to zakrawa na jakas dziecinade.. W tej sytuacji nie wiem na kogo glosowac, chociaz jako czlonek PSL powinienem na Kalinowskiego. Ale to ze wiele lat temu jako pierwszy przywital sie ze mna przy szwedzkim stole na jakiejs konferencji to za malo zeby oddac glos.. :D Wczesniej juz odmowilem udzialu w komisjach wyborczych, bo sam nie wiem gdzie bede i co bede robil w tym czasie.. Margot - z tymi samochodami to jest tak, ze trzeba cwiczyc az sie opanuje te sztuke.. Gratuluje... Mayenka - trzymam kciuki za nowa prace.. Kasiulena - mlody Giertych jest taka wschodzaca gwiazda polityki, ale troche sie boje jego pogladow.. zbyt radykalne jak dla mnie.. wszystkie was pozdrawiam serdecznie, jade zrobic badanie techniczne autka, przeglad coroczny a po niedzieli do warsztatu blacharskiego - tydzien temu motocyklista najechal na moja zone, gdy wyjezdzala z parkingu spomiedzy sznura samochodow oczekujacych na zmiane swiatel - nigdy do konca nie ufajcie, gdy ktos wam pokazuje, ze mozna skrecac czy wyprzedzac.. Caluski permanetne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, wie geht\'s?:) Wracajac do wyborow - no coz.. ja tez w poczatkowym stadium kampanii i jeszcze przed nia sadzilam, ze towarzysz Cimoszewicz bylby dobrym prezydentem.. bo taki \"ponad ukladami\" mi sie wydawal, mimo swojej przeszlosci w stukturach Polski komunistycznej.. A tu boom.. i chyba dobrze sie stalo.. Polsce nie potrezba kolejnego kolesia, jakim przez 10lat byl Olek. Giertych? Lo matko.. Giertych ma zapedy dyktatorskie, Andrew L. rowniez.. Lechu niby twardy, a jednak mietki jest.. O Stanie Tyminskim i innych exotycznych kandydatach do fotela nie bede sie wypowiadac.. Dobrym rozwiazaniem bylby mysle Donald. I podobno w ostatnich sondazach wiedzie on prym:) Margot 🌻 zgadzam sie z Toba w pelni.. Powinni nam, Polakom, ulatwic glosowanie.. Chociazby poprzez wieksza liczbe urn... bardzo mi sie podoba pomysl amerykanski, czyli absentee ballot (glosujesz przed wyborami np listownie), ale jakos w obliczu ostatnich wielu afer korupcyjnych w Polsce, smiem przypuszczac, ze taka forma glosowania zrodzilaby w wielu politykach chec pomajstrowania przy wynikach wyborow.. Esja. 🌻... hmmm.. moge zapytac, co studiujesz? bo wiele rzeczy, o ktorych piszesz brzmi mi znajomo:) Mayenka 🌻 no witaj! Powodzenia z praca!!! Oj, jak ja Ci tego polskiego marketu zazdroszcze... U siebie moge co najwyzej jakies pojedyncze produkty kupic... wczoraj szukalam pietruszki i selera na rosol... zapomnij, zeby to tu znalezc.. co za porazka.. Naneczka 🌻 kuruj sie, kuruj:) zycze szybkiego powrotu do zdrowia i wielkich kegow na oktoberfest! ;-D no, a ja, jak wam pisalam, bylam wczoraj u lekarza. Znalazlam polskiego lekarza, jest wspanialy. Kompetentny, wnikliwy.. nie taki, jak wiekszosc lekarzy w Polsszy, ktorym zalezy tylko na wypisaniu leku, najlepiej bez badan, i najlepiej firmy farmaceutycznej, ktora posyla go/ja na \"szkolenia\".. Poza tym, wiecei jak cudownie bylo porozmawiac z kims po polsku? bosh.. teraz chyba specjalnie bede chorowac, zeby tylko z dr sobie po polsku pogawedzic, hehe;-) Sciskam wszytskich bardzo mocno, caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko 🌻 ja caly czas pamietam, ze Ci obiecalam plytki z LP Trojki:) moj kompik niestety nadal rozlozony lezy, wiec nie moge ich poki co przegrac, bo nawet jesli podlacze swoja nagrywarke do kompa mezusia, to nic nie zdzialam, bo on nie ma programu do nagrywania plytek.. Nie mniej, ja caly czas mam to w pamieci, i jak tylko popelnie skladanie kompa do kupy (nie mam obudowy narazie), to od razu pieknie wypale Ci plytki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hmmm... glupia sprawa dziewczyny i nasz rodzynku ;-)...czy wy wierzycie w duchy?? raczej nie wydaje mi sie ze zwariowalam na tej florydzie - ale wszystko mozliwe...juz opowiadam... pare dni temu wrocilam z pracy jak zazwyczaj wzielam prysznic i siadlam do kompa czekajac na mojego mezczyzne...spokojnie i cichutko w domciu i uslyszalam jakby ktos kasete video przewijal.raz drugi trzeci...podeszlam do magnetowidu i znow przy mnie to samo ten sam dzwiek... tyle ze sprzet byl odlaczony od pradu!! i w nocy leze sobie juz w lozeczku w takim polsnie i slysze cos jakby ktos odstawil szklanke na stol( mam nietypowy blat w kuchni, wiec ten dzwiek zawsze rozpoznam) wstalam sprawdzilam czy nie ma nikogo w domu i wrocilam do lozka, upewnilam sie ze dzwi sa zamkniete na zamek i jeszcze lezalam i w dzrzwiach zobaczylam cien jakiejs osoby!!!! zdretwialam ze starchu ruszyc sie moglam to bylo przerazajace!!!! wiecie, ze w nocy cos mi sie przywidzialo, nie wiem wyobraznia dziala za mocno -to jeszcze uwierze, tyle ze nastepnej nocy w identycznych warunkach wpatrywalam sie w dzwi i nic takiego juz nie bylo, wyprobowalam wszystkie pozycje itp, nie zobaczylam nawet kawalka cienia... szczerze- nie wiem co o tym myslec...ktoras miala jakies doswiadczenia ??musze przyznac ze jestem zdziebko przestraszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zamiast czesc powinnam chyba Was przywitac taka ikonka: 💤 bo wlasnie wzielo mnie na ziewanie! Jestem zmeczona... przez pol dnia scinalam dzisiaj zywoplot... a jutro czeka mnie ciag dalszy zabawy :o No coz, ktos to w koncu musi zrobic! :) 102 - mi sie nigdy nic takiego nie przydazylo... Raz chyba tylko mialam wrazenie, ze ktos oprocz mnie jest w domu i pamietam, ze oblal mnie wtedy zimny pot :o Zajrzy moze na ten topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2807885&start=120 Nic, bede juz konczyc! Nie ma sensu sie meczyc - ide spac! Wiecej napisze jutro! Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Maluchy ;) :) Jako, ze temat wyborow na tapecie, to sie nie wypowiem, bo nie bede wybierac z 2 powodow: 1) nie mialabym gdzie; 2) nie wiedzialabym kogo ... Bede jednak myslami z Polska Wybierajaca i pozostaje mi miec nadzieje, ze wybiora prezydenta i reszte, ktorzy beda 1) jak najbardziej uczciwi; 2) pozbawienie zapedow prawicowych; 3) w wolnym czasie beda sekularyzowac zycie polityczne i spoleczne ;) pomagajac Polsce gonic zachodonioeuropejskiego ducha oswiecenia ;). Mam nadzieje, ze nie uzylam zbyt wielu skrotow myslowych, ale nie chce mi sie na ten temat rozwlekac, bo to i tak nie ma sensu... GNU - jeszcze raz baaardzo Ci dziekuje za \"oferte\" plytowa i nie ma pospiechu przeciez :) Mam nadzieje, ze badania u polskiego dr. wyjda pomyslnie ... Fajnie Ci sie trafilo :) Margot - w Stanikach (albo moim tylko staniku ;) ) nie widzialam nigdzie singla Precious, a w ogole to mama wrazenie, ze przestali produkowac CD-single ... Wiem, w dzisiejszych czasach ludzie w szystko sciagaja z netu, ale ja jeszcze jestem w epoce zacofu ;) Dzieki za link, zaraz tam frune :) 102 - ja o tych rzeczac \"duchowych\" (w przeciwienstwie do \"uduchowionych\" ;) ) wole nawet nei myslec .... brrrr..... nigdy mi sie nic takiego nie przytrafilo, nawet trudno mi uwierzyc, ze te rzeczy sa wytworem nadprzyrodzonym nie zas naszego mozgu ... Mam nadzieje, ze juz wiecej nei bedzie Cie straszyc ... Co do strachow, to ja w zyciu widzialam moze ze 3 horrory, a w dodatku bylo to w czasach dziecinstwa. Pozostaly jednak na zawsze w mej pamieci ... Sprobuje je sobie wypozyczec i zobacze, czy nadal bede sie tak strasznie bala. :D Do nastepnego razu i buziaki dla wszystkich :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... ja tylko na chwilke, bo ide spac, ale tak przed snem zajrzalem, i ciarki mnie oblecialy po plecach, jak przeczytalem co pisze 102... A przed chwila wrocilem z podworza, gdzie karmilem zwierzatka - dobrze ze nie przeczytalem tego wczesniej... Ksiezyc swieci, cisza, cienie jakies.. brrrr.. Dobranocka, koszmarnocka.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Jestem dzisiaj po dwoch szczepieniach i czuje sie lekko przymulona, ale tylko lekko ;):P Jedno dostalam w jedna reke, drugie w druga i za miesiac czeka mnie powtorka z zabawy! ;):classic_cool: Ponadto ucieklam sobie pogawedke z moim lekarzem rodzinnym o Europie Wschodniej! I ubawilam sie przy tym niezle :D Jazda samochodem idzie mi coraz lepiej! S. nie moze sie mnie nachwalic! :D A on raczej do schlebiajacych mi nie nalezy :D Nie wiem czy dzisiaj znowu wybierzemy sie pojezdzic... Bardzo bym chciala, ale boli mnie lewe ramie po tym szczepieniu :o :) Bagatelka - na tej stronie, ktora podalam, mozna posluchac singla DM i nawet obejrzec teledysk! :) Jesli chodzi o zakup singli, to ja prawie nigdy ich nie kupowalam... singla \"Precious\" tez nie kupie, dopiero cala plytencje :D :) GNU - fajnie, ze znalazlas polskiego lekarza! Moze jednak jest wiecej Polakow w Twojej okolicy :) Aha, kilka dni temu wyprobowalam genialny przepis na ziemniaki z pieczarkami! Jak tylko znajde chwileczke, to Wam go sprzedam :D Nic, to tyle na teraz! Ide sie polozyc, bo muli mnie porzadnie! :o Trzymajcie sie cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no prosze!! pojawil mi sie tu pop-up z ogloszeniem, ze Polsat bedzie wyswietlal serial Desperate Housewives. Ale Polska pedzi za Stanikami z zakupem programow TV.... Uwielbiam ten serial! Szkoda tylko, ze dali mu taki kretynski tytul po polsku: \"Gotowe na wszystko\". To jakas paranoja... I nigdy sie to nie przyjmie.I oczywiscie ludzie beda mieli uprzedzenia... Tak samo jak z Dirty Dancing, przetlumaczyli na Wirujacy Seks czy cos w tym stylu... Pamietam jak moja mama sie oburzala, jak chcialam ten film obejrzec... A bylam nastolatka... Boshe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal kiepsko sie czuje po tych dzisiejszych szczepieniach :o Koniec koncow zdecydowalismy sie zrobic mala przerwe w jezdzeniu... Szkoda, ale przeciez jutro tez jest dzien :) Czy juz wiecie, ze w wypadku samochodowym zginal Arkadiusz Golas, znany siatkarz? Taki mlody i juz go smierc zabrala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko!! Ojj widzę że strasznie nas dużo:) Ciekawe kto zostanie w Polsce:) Mieszkam już od roku w Anglii-Stratford upon Avon(sliczne miasteczko Szekspira) ze swoim chłopakiem(on jest tu prawie 5 lat)I nie mam zamiaru wracac do POlski ze względów oczywistych Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich bywalców buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Jenny - ja jestem w kraju i już tu zostane, jesli gdzies pojade to na krotko. Ale jakby co to zgasze swiatlo.. Witaj na topiku... Margot - wspolczuje tego klucia.. Widze, ze jezdzenie zaczyna Ci sie podobac.. brawo.. O wypadku juz slyszalem, szkoda chlopaka. Squirley - faktycznie byly juz zapowiedzi tego serialu.. warto obejrzec, powiadasz? pozdrowienia dla wszystkich.. i caluski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Squirley - nie wiem, co to za serial, niestety :( Jakos nie jestem na biezaco. :( Za to ostatnio ogladam namietnie \"Alternatywy 4\" (w kolejce czeka 6 odcinek). Mam je tylko w polskiej wersji i bardzo zaluje, ze S. nie moze go obejrzec! Bardzo chcialabym mu pokazac wszystkie absurdy tamtego systemu przdstawione w tym serialu. Pamietam jak za starych dobrych czasow, jak mielismy TV Polonie, ogladalismy wspolnie \"Dom\" z napisami po angielsku! To byla naprawde fanastyczna sprawa :) A z tymi tlumaczeniami tytulow, to faktycznie czasami, wychodza z tego dziwne rzeczy :o :) Jenny 🖐️ witaj :) kokus - polubilam! Mam nadzieje, ze nadal bede dobrze sie sprawowac! :) Pozdrawiam wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa pora :) Czyzbym tylko ja dzisiaj urzedowala na internecie? ;) Dostalam nareszcie wiadomosc z uniwerytetu! Juz polowa wrzesnia a oni nawet nie raczyli nas poinformowac oficjalnie, kiedy mamy rozpoczecie! Na innych wydzialach wiadomosc ta zostala zamieszczona w serwisie interetowym, na naszym - nie. Napisalam wiec maila i zaraz odpisali! Rozpoczecie mam 30 wrzesnia. Tak wiec czekaja mnie jeszcze dwa tygodnie wzglednego spokoju. :) I co lepsze - wiekszosc zajec bedzie jednak miala miejsce w Aix a nie w Marsylii! Oby to byla prawda! Nic, zmykam! Usciski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby wszyscy sie ulotnili na weekend? :) U nas dzisiaj mamy brzydka pogode, wiec chyba ten dzien spedzimy w domu... chyba, ze uda mi sie wyciagnac moje misiatko na pyszny obiadek do restauracji :) Zycze wszystkim milej niedzieli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot Ale masz fajnie z ta 2 tyg przerwa, na pocieszenie powiem Ci ze moje zajecia zaczely sie miesiac temu i mam mnostwo roboty -ale przynajmniej jestem pozytywnie zmeczona (wczesniej siedzialam w domku i szukalam pracy -wierz mi bardziej wycienczajace niez by sie to wydwalo). Pozdrawiam Cie serdecznie i powodzenia na studiach zycze. ps. A jaki kierunek studiujesz? U mnie poczatek zajec to byl pikus (nawet jakis certyfikat dostala z wyroznieneim :)) natomiast teraz to sie zacznie prawdziwe wkuwanie - jak juz gdzies mowilam kupilam sobie wielka ksiege o Wspolczesnym Aktuariacie, teria i praktyka (ok 700 str) i jedyne przerywniki w tekscie to wzory ze statystyki -:) :D Pozdrawiam i przynajmniej wam pogodnej niedzieli zycze (u mnie szaro smutno i zimno - ale przynajmniej deszcz nie pada :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy juz po jezdzie samochodem (po dwoch dniach przerwy dzisiaj nie szlo mi tak dobrze jak ostatnim razem, ale generalnie nie bylo tez zle :) ) i po obiadku w restauracji z kuchnia kamodzanska (sama mniamusnosci)! :) Zbiera sie na burze, wiec korzystam z komputera, zanim bede zmuszona go wylaczyc! :) Kasiulena - ja jeszcze nie zaczelam w ogole zajec! Na razie mam rozpoczecie 30 wrzesnia, ale juz jestem niezle zestresowana nie samym faktem, ze dobre czasy sie koncza, tylko ta cala machina biurokratyczna, ktora teraz mnie czeka z zalatwianiem wszystkich formalnosci na moim uniwersytecie (w srode jade pierwsza czesc zapisow na ten rok akademicki) :o Szczerze mowiac wolalabym juz miec to za soba, bo jak sobie przypomne, co sie dzialo w zeszlym roku, to mi sie gwaltownie podnosi cisnienie! :o Wtedy w ciagu tygodnia z nerwow udalo mi sie schudnac 2 kg :o No nic, pozostaje mi miec nadzieje, ze w tym roku trafie na milsze osoby a nie na administracyjny beton! Tobie rowniez zycze powiodzenia na studiach! :) A co studiujesz, tak nawiasem mowiac? Ja jestem na 4 roku: studia europejskie (Master Etudes Européennes). No nic, ide ogladac ostatni odcinek \"Alternatywy 4\" i pozniej postaram Wam sie wyslac kilka fotek z Owernii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×