Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Squirley - dziekuje w imieniu Starszaka ktory spi zmeczony poczynaniami artystyczno-wokalnymi ;) A ja pisze do Ciebie maila-tasiemca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynak
Witam i pozdrawiam ze Szwajcarii z Bienne..:) Mieszkam tu od ponad roku..Na razie jest znosnie..Tesknie jak kazdy za Polska,Przyjaciolmi.. Mam 33 lataka i 13 letniego Syna..Jestem mezatka, Chetnie pogadam na kazdy temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kochani ja chylecialm do Cliforni na 3 tygodnie wakacji jest super ale chyba trochę poznałam co to tęsknota za swoim krajem i swoją ojczyzną . jest piekne slońce tem. jak wczesnym latem piekne oswietlone domy ale tak miesiac przed wigilją to chyba nie to . Ta mija Wigilja to cos specjalnego moje specjalne drzewko ubrane rano w Wigilje te napięcie robienie pierogów bo mama nie wyobraża sobie innych To jest to coś czego nie odda ła bym za nic na swiecie. traz wiem co Wy Wszyscy czujecie> Cieszę się zewracam juz do domu i choc jest pięknie to Los Angeles to dobrze poczuć sie w małym swiecie ale wsród najblizszych. Pozdrawiam wszystkich i zyczę pięknych cudownych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam Twoj ostatni post i jestem w szoku.Tak jakby ktos opisal moja historie.Dokladnie to samo , znam te zachowania.Boze.Moj maz jest polakiem, mieszkamy w Niemczech.od dluzszego czasu rozmawialismy o rozstaniu.Wczoraj ja podjelam decyzje.W glowie trwalo to juz dlugo, ale wczoraj powiedzialam na glos.Dzis rano kiedy wstal do pracy, dopiero dotarlo do niego co powiedzialam.Ale nie moge postapic inaczej bo wiem ze jesli cos sie zmieni to tylko na chwile a potem znow wszystko wroci do normy.Najgorsze dla mnie bylo to ze o kazdy gest serdecznosci, sympatii wrecz , musialam zawsze zabiegac a nie zawsze dostawalam.Dla innych zawsze mial czas , zyl ich problemami i td.Dokladnie to co o czym piszesz.Trzymaj sie .Nie namawiam do zerwania, ale do zastanowienia czy chcesz tak zyc przez nastepne iles lat.A czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SquirIey - zmień proszę nick. Twój post skopiwoałam, bo nie jest obraźliwy, ale wprowadzasz zamieszanie używając ( podszywając się). Post: Wczoraj byłam u psychologa, umówiłam się na wizytę w następny poniedziałek. Mężowi nic nie mówiłam jeszcze i nie wiem czy powiem. Mam tak na serio dwa problemy : jeden w małżeństwie, a drugi to taki, że nie potrafię sobie z nim poradzić. Piszecie, że Wasi mężowie nie potrafią okazywać uczuć. Z moim też niby tak jest, ale ostatnio zauważyłam, że wobec innych osób w naszym otoczeniu potrafi być inny, miły, uśmiechnięty....Ostatnio przy kolejnej gorącej debacie ( a raczej monologu-bo przecież już jest bardzo zmęczony tym, że wciąż mam jakiś problem ) wspomniałam, że dla innych ma uśmiech itd.usłyszałam, że jak się stara i mu zależy to tak jest. Na każdym PRAWIE kroku daje mi do zrozumienia, że mu nie zależy. Jak pisze do mnie sms-y to są one suche, zawierają krótkie informacje, a ostatnio po imprezie andrzejkowej, do naszej wspólnej przyjaciółki ( też tam obecnej z mężem ) napisał wykwintnego, kwiecistego sms-a z pytaniem o samopoczucie po imprezce. Nie wiem, co mam myśleć. Coraz częściej rozmawiamy o rozstaniu, choć ja nie dopuszczam do siebie tej myśli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika wpis był \'\'SquirIey\'\' z literką \'\'i\'\' . Wystarczy kliknąć na nick. Ukaże się ile dana osoba ma wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Jakies fatuum wisi nad moja poczta.. jak juz admin wszystko uregulowal, to moj syn umozliwil mi wysylanie poczty, co wczesniej nie dzialalo.. No to dzisiaj nie dziala odbieranie.. Wczoraj nie zagladalem wcale na kompa, dzisaij rano chce obejrzec Zuzie i posluchac koledy od Funkii, a tu nic.. No ale..... Przez skrzynke na serwerze obejrzalem wreszcie Zuzie, sliczne kocisko, a po uszach widac, ze urwis jakch malo..:D Funkia - az sie wzruszylem jak sluchalem tej koledy w wykonaniu Twojego Starszaka.. wspaniale.. Dziekuje.. Na razie papatki.. biore sie za aktualizacje mojego CV i pisze podanie do jednej firmy, trzymajcie kciuki po niedzieli.. Wyobrazcie sobie, ze podania przyjmuja tylko i wylacznie poczta i rozmawiaja dopiero z wybranymi osobami, czy takie zwyczaje sa tam, gdzie przebywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!tu prawdziwa squirley!!!!! moredarotko mozesz smialo skasowac tez tego posta. ta osoba go skopiowala z jakiegos innego topiku!!!!! Podszywacz jest facetem i teraz sie probuje maskowac wpisujac tu wypowiedzi jakiejs kobiety. Teraz probuje tu znowu namieszac ze ja niby sie rozstaje albo chodze do psychologa!!!! kompletna paranoja!!! czy macie jakas funkcje to wykazowania uzytkownila?? na pewno macie administratirski dostep do profili itd. funkia: dzieki za tasiemca... dzien dobry wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka
APEL DO NOWYCH KTORZY CHCA TU PISAC:NIE WYSILAJCIE SIE ONE UZNAJA TYLKO SWOJE STARE KOLEZANKI A NOWYM NAWET NIE RACZA ODPISAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu> wstalas lewa noga? ;-) witam na topiku Squirley> wiesz, ja mam wolne od 19 grudnia, powiedz mi, gdzie ten sklep ukrainski jest, to dojade;-)) a Ty idziesz z emna dzieice na kawe i koniec kropka. Gray\'s Anatomy ogladam, jak kazdy zreszta program, gdzie kogos kroja;-)).. jak mam czas znaczy sie hehe Katarzynak> witaj na topiku, rozgosc sie, nie martw sie, tu kazdy teskni, od tego topik, aby zaplakac na czyims ramieniu sweet> nei kazdy ma mozliwosc wrocic na pierogi mamy, ale kazdy ma mozliwosc stworzenia specjalnych swiat. Mam nadzieje, ze wszystkim nam sie to uda i w tym roku. Spokojnej podrozy do kraju zycze. dzien dobry wszystkim, uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay: Masz ochote mnie odwiedzic? Sedecznie zapraszam. Ja mam Graduation 15 grudnia, beda moi tesciowie, szwagierka z narzeczonym i bobasem, ale wracaja do siebie 23 grudnia, wiec potem mamy \"wolna chate\" jak tylko masz ochote to przyjezdzaj. Pokazemy im jak sie swietuje po polsku. Sklep ukrainski mam tuz pod nosem. Przez te wszystkie lata nie wiedzialam, az do ubieglej jesieni. Nazywa sie Kalinka International Food i maja mase polskich rzeczy. Nawet musztardy, dzemy i przetwory. Najlepsze sa oczywiscie slodycze. Aha, kasze tez sa. Z rusko-podobnych rzeczy to nawet maja wypozyczalnie filmow rosyjsko jezycznych. Hhehe... Cos mi swita, ze chyba tam nawet widzialam radziecka wersje \"Solaris\" ta z lat 60-70-tych... anyways, masz na cos konkretnego ochote? anka skakanka: nie wsciekaj sie tu moja droga. nieststy my jestesmy tylko ludzmi i czasem jak czasu nie ma to sie nie odpowiada 30 nowym osobom, ktore tu i tak wiecej nie zajrza tylko 1-2 dobrym znajomym z ktorymi sie jest w kontakcie od kilku lat. Ale jak masz ochote zostac to sie rozgosc. Ja sie tu sama wkrecilam ponad rok po powstaniu topiku i teraz jestem zadomowiona jak stary kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> juz szukam tej Kalinki czy to jest u Ciebie w miejscowosci, czy w Charrlotte? narobilas mi smaka tym twarogiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawdziwa ja... ty wredny podszywaczu!!! nie dajesz za wygrana co? bol duszy?? my ass!!!! po tych obscenicznych pierdolach ktore tu wkleiles facecie nikt ci nie uwierzy i nikt cie tu chce!!! jak chcesz sie wypowiadac - na poziomie - to zmien nicka!!! nie wiedzial, ze ktos takiego ma... a to dobre... Jay: podaje ci adres Kalinka 10403 Park Rd Charlotte, NC kodu nie pamietam tel: 704-542-2623 Wlascicielka jest strasznie mila. Maja tez pierogi, kielbasy polskie, ryby wedzone itd. Niektore ich rzeczy sa przeterminowane. Ja na przyklad kupilam sobie musztarde sarepska i nie zauwazylam, ze byla przeetrminowana. otworzylam sloik, pachniala normalnie, ale i tak sie balam. Pewnie bez powodu bo takie rzeczy sie szybko nie starzeja szczegolnie w zaklejonym sloiku, ale wolalam nie ryzykowac... Zamawiaja tez chleb zytni w Nowym Jorku, ale ja nie jem chleba wiec nie kupowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wam cos ciekawego powiem. w weekend bylam w TJMaxx i w dziale z talerzami znalazlam mase polskich wyrobow ceramicznych z Boleslawca. Cos mi swita, ze o tym slyszalam za dawnych czasow w Polsce, potem widzialam tu na QVC promocje, na internecie w kazdym polskim sklepie wysylkowym jest tego masa, ale drogie jak cholera. To sa te naczynia, miseczki kubki itd recznie robione i malowane w niebieskie wzory: paw, kwiatki sniezki, itd. Anyways, znalazlam tego mase doslownie za groszie, wiadomo jak jest w TJMaxx. 3 miski, naczynie do zapiekania, kubek, cos tam jeszcze. Super!!! Chyba zaczne kolekcjonowac. Aha, T mi jeszcze zasponsorowal taki sliczny dzbanek do kompletu na mleko/sok. mamy zamiar w tym podawac jedzonko jak przyjada tu tesciowie. tu jest kilka linkow gdzie to sprzedaja. drogie jak cholera. Moje byly w cenie od $5-$15. Nic drozszego. Szok! http://www.jonespolishpottery.com/ http://www.polishpotteryshop.com/ http://www.polishpotteryhouse.com/ http://www.polishpottery.com/ Ide za chwile do TJMaxx szukac prezentow dla rodzinki wiec spawdze czy maja cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Przesylam Wam krotkie pozdrowionka z uniwerku! Kuz skonczylam zajecia, teraz troche buszuje w sieci! Musze jeszcze skserowac kilka rzeczy, potem zamierzam sie przespacerowac po Cours Mirabeau - zaczal sie juz targ swiateczny - moze wyhacze cos ciekawego! A potem wsiadam w pociag i jade do domku! Galway sie nie odezwalo, ale wyglada na to, ze nasz koordynator prowadzi intensywna korespondencje z nasza kolezanka, wiec to ona bedzie nam sluzyc za zrodlo informacji! Nic, zmykam! Zycze wszystkim milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Przesylam Wam krotkie pozdrowionka z uniwerku! Kuz skonczylam zajecia, teraz troche buszuje w sieci! Musze jeszcze skserowac kilka rzeczy, potem zamierzam sie przespacerowac po Cours Mirabeau - zaczal sie juz targ swiateczny - moze wyhacze cos ciekawego! A potem wsiadam w pociag i jade do domku! Galway sie nie odezwalo, ale wyglada na to, ze nasz koordynator prowadzi intensywna korespondencje z nasza kolezanka, wiec to ona bedzie nam sluzyc za zrodlo informacji! Nic, zmykam! Zycze wszystkim milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widze,z eo swietach rozmawiacie.. Ja w tym roku poraz pierwszy spedze swieta tutaj.. moj mezus na szczescie mieszkal w PL 4lata, wiec zna nasze tradycje.. ale wiecie, na swojej ziemi czuje sie na pewno inaczej.. planowalam zrobic w tym roku Wigilie samotnie we dwojke.., zwlazscza, ze poraz pierwszy bede SAMA przyrzadzac nasze wigilijne potrawy i nie wiem, jak wyjda.. mezus sugeruje, zebysmy Wigilie spedzieli u tesciow.. i pierwszy i drugi dzien swiat tez.. a ja wolabym zosatc tylko z nim i Zuzia w domu 24grudnia.. nie wiem jeszcze, co zrobi44my4444.. a jak sobie radzicie z tradycjami prezentowymi? wg naszej tadycji, prezentami dzielimy sie w Wigilie, Amerykanie dziela sie nimi 25.. jak to rozwiazujecie? Funkia 🌻 swietne to wasze spiewanie:) Squirley 🌻 Boleslawiec jest nadal bardzo popularny. ale w polsce jest znacznie tanszy. 2lata temu, kiedy moje slonce bylo u mnie na swieta podarowalam mu zestaw do kawy z Boleslawca - czajniczek i 6filizanek i talerzykow. za calosc zaplacilam ok 100zl. w stanikach za taki zestaw musialabys zaplacic duzo wiecej. glupia filizanka z talerzykiem kosztuje ok $20.. Piwonia 🌻 pzrerazajace to co napisalas o Chinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh ciezki tydzien - czytam wszystko! ale nie mam czasu na odpowiedz! duzo duzo roboty! Piwonia-musze Ci jeszcze odpowiedziec! badz cierpliwa ;-) Squirley -napisz napisz! Calej reszcie przesylam moc grudniowych buziaczkow. pozdrowionka ZAGANIANA NANECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU: no wlasnie tak mi sie cos zdawalo, ze w Polsce to by wyszlo znacznie taniej nawet za caly komplet. CHyba jak tam pojade w odwiedziny to sobie przywioze tych duperelkow. Gdzie to mozna kupic? Mam nadzieje, ze nie tylko w samym Boleslawcu. Bo ja mieszkam eeee... mieszkalam na wschodzie. naneczka: zaraz cos skrobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim !!!! Bagatelka 🌻, dziekuje :) Mayenka 🌻, tez dziekuje :D Gnu 😘, jakiez slicznosci ta Twoja Zuzia szalona !!!! Moje kocie tez bylo takie sliczne, a teraz taki bandyta, mam nadzieje, ze jak sie zrobi starszy, to bedzie bardziej domowy :p Gnu, sofe mam taka sama jak Ty :):D hihii Ja w galerii tutaj znalazlam polski krysztal, rozne wyroby, ale ceny.... !!! jeszszu :o Usciski dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU> my kupilismy caly zestaw na 4 osoby, ze wszystkim pierdolkami w TJMaxx z Boleslawca wyszly 2 wielkie pudla za $150.. wiec mozna i tanio to wszystko znalezc.. a prezent jeden rozpakowuje 24 tylko ja hehe, reszte prezentow rozpakowujemy razem 25 Squirley> na pewno pojade.. moze sie urwiesz od rodziny na godzinke lub 2, co? tak mysle 19 albo 20 grudnia? a glina z Boleslawca w Cepelii kochana, tylko duuuzo kosztuje jak wszystko w Cepelii zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. ogladalem te cudenka z Boleslwca.. fajne to.. Kiedys byl sklep z takimi rzeczami w Piasecznie kolo Warszawy, pamietam, ze tam kazali sie wozic Amerykanie, ktorzy odwiedzali biuro, w ktorym pracowalem.. Typowy Boleslawiec to byla kolorystyka tylko bialo-niebieska, widze, ze teraz sie to zmienia, coz, takie zapotrzebowanie.. Ale ladne - te choinki strasznie fikusne.. caluski dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jay: mysle ze sie bede mogla wyrwac. Moze nawet namowie moja tesciowa na wypad do polskiego sklepu. jak nie bedzie chciala, to T bedzie ich musial zabawiac przez chwile. Tylko daj mi znac in advance kiedy. Cool!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczone zdjecia Zuzi i spiew Starszaka bede mogla podziwiac dopiero w sobete, takze juz dziekuje, ale na razie tylko z gory :D Mam dosc skomplikowana sytuacje internetowa obecnie, nie bede sie rozwlekac co i jak, mam nadzieje, ze to wkrotce minie. Piwonia - o tej sytuacji z dziecmi w Chinach slyszalam lata temu i mialam wrazenie, ze moze to pozostalo w przeszlosci, ale jednak nie ... to faktycznie zatrwazajace .... a propos mialam swego czasu kolezanke Polke (w USA), ktora wyszla za Chinczyka (wychowanego i byc moze urodzonego w USA) i razem wyprowadzili sie do Chin. Maja 2 dzieci, ciekawe jak sobie z tym poradzili. Ta dziwczyna byla niesamowita, po prostu zakochala sie w kulturze chinskiej, nauczyla jezyka i po kilku latach poznala tego Chinczyka :D Wczesniej byla w dlugim zwiazku z Polakiem ... A ze z zwiazkach mowa ... nie czesto poruszamy ten temat, ale jest on tak naprawde powodem obecnosci na tym topiku wielu z nas :D Tych nieszczesnych Polek, co to sie pozakochiwaly w cudzoziemcach i teraz klapa :D Zarty zartami, ja uwazam, ze sprawy maja sie tak: najwazniejsze moim zdaniem jest to, aby obie osoby dzielily ten sam swiatopoglad, patrzyly w tym samym kierunku jesli chodzi o sprawy wagi nadrzednej (tu kazdy moze sobie wstawic to, co sam uwaza za takowe). Jezeli mamy doczynienia z dwoma doroslymi i rozwinietymi intelektualnie osobami, to nie wyobrazam sobie np. zwiazku pomiedzy 2 osobami z politycznego \"lewa\" i \"prawa\", albo majacymi calkowicie odmienne podejscie do spraw religijnych (nie chodzi mi o poszczegolne denominacje, ale ogolne podejscie do tej sfery zycia), albo wyznajacymi calkowicie odmienny system wartosci. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narodowosc, wspolny jezyk to (przynajmniej z mojego doswiadczenia tak wynika) sprawy bardzo przewrotne :D Swego czasu bylam w kilkulenim zwiazku z Amerykaninem, ktory byl absolutnie zakochany w Polskich (i ogolnie wschodnio-europejskich) tradycjach, do tego stopnia, ze tanczyl w zespolach folklorystycznych (polskich i ukrainskich) :D! A i jego wczesniejsze i pozniejsze historie milosne mialy sie bardzo ku europejskim kobietkom :) Ja sama nigdy tak nie milowalam polskiego folkloru jak on. Takze ta strona jego osobowosci zdawala mi sie bardziej upierdliwa niz pozadana. Zwiazek nie przetrwal, poniewaz pomijajac te sprawy kto z jakiego kraju, bylismy na zupelnie innych plaszczyznach intelektualnych i mialam wrazenie, ze nigdy nie bede potrafila stac sie czescia jego swiata (chociaz mnie do tego bardzo zachecal). I wydawalo mi sie, ze nie mozemy sie dogadac, bo nie rozmawiamy po polsku ... No i sie rozsalismy, by jednak na dlugie lata pozostac w przyjazni :) Po czym myslalam, ze oszaleje z zachwytu! Uwolnilam sie od Amerykanina i poznalam Polaka, z ktorym wreszcie moglam rozmawiac po polsku, dzielic wspomnienia z dziecinstwa i bylismy na bardziej zblizonych plaszczyznach intelektualnych. Co wiecej nalezelismy dotego samego swiata \"towarzyskiego\". Imponowal mi tez swoja wiedza historyczna i pojeciem na temat ogolnie pojmowanej wiedzy humanistycznej, bo zawsze lubilam o takich sprawach gawedzic. By sie nie rozwlekac zamieszkalismy razem na jakis rok, lecz nie byl to rok uslany rozami :( Facet byl w porzadku, traktowal mnie z szacunkiem, nie czepial sie i nie klocil, ale w praniu wyszly na jaw jego swiatopoglady, ktore niestety byly dla mnei nei do zaakceptowania. Wielki tradycjonalisa, nacjonalista, homofob, fanatyk religijny, strasznie pro-swiateczny i pro-rodzinny, ale tak na sile, ze tak musi byc. Jego marzeniem bylo by Polska powiekszyla swe granice, a religia katolicka opanowala caly swiat i wszystkie instytucje edukacyjne by nalezaly do kosciola katolickeigo. Przy czym dodam, ze absolutnie nie palal do swych bliznich chrystusowa miloscia, czego akurat ja chcialam go nauczyc ... :P cdn. (bo jestem w pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszytski ochy i achy zachwytu nad Zuzia:) czyz nie jest rozkoszna? Niedawno moja przyjaciolka przyslala mi zdjecia swojej koci, o mieisac mlodszej od Zuzki. Jej Lola i moja Zuzia sa prawie identyczne, tyle ze moj kotek ma mniej bialego na podwoziu. Squirley 🌻 Boleslawiec powinno sie dac kupic w kazdym sklepie ze szklem i ceramika. ja kupisla akurat u siebie, w Opolu. na pewno przywioze sobie wiecej, jak pojade do PL. Jay 🌻 ano, trzeba tylko dobrego dealu posukac. nie mniej, w PL jest znacznie tanszy. Moja koelzanka ze studiow jest z Boleslawca, jej rodzice prowadza tam sklep z ceramika. ceny u nich sa srednio 3-5zl nizsze niz ceny u mnie w Opolu. Kolezanka mowila, ze towar schodzi im jak swieze buleczki, a wiekszosc klientow to wlasnie Amerykanie. Tutaj wszyscy sie tym zachwycaja.. A nie wiem, czy widzieliscie kiedys ceramike z Opola, na pewno tez maja na stonach z ceramika z PL. tez mi sie to bardzo podoba, biale, recznie malowane w kolorowe kwiatuszki, ptaszki, motylki etc. Gapcia 🌻 to Ty tez masz kotka? podeslij zdjecia, pliz!:) No popatrz, coraz wiecej nas laczy, nawet kanapy mamy takie same,hehe ;-D Bagatelka 🌻 zgadzam sie w 1000%. ale oczywiscie nawet jesli ludzie dopasuja sie w tych najwazniejszych kwestiach, zawsze w praniu wyjda jakies male rzeczy, ktore ludzi roznia. Najwazniejsze, by umiec je rozwiazac/zaakceptowac/zmienic - najlepiej w sobie, nie w tej drugiej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \'o kurcze\' przelicz sobie, glabie, ile to jest w kilogramach. staniki, dostalam wlasnie wezwanie na wstepny intreview w uscis. czego mam sie spodziewac? jakie pytania zadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×