Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

>marzenusia podalabys mi swojego mailika, to przesle Ci te kilka zdan, abys rzucila okiem i stwierdzila, czy podolasz, chyba ze wolisz bym podala na forum... to zadan problem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naneczka
...albo podam tutaj od razu!!! nie bede sie szczypac, w koncu to zadna tajemnica! omine tylko nazwy wlasne. "Szanowni Panstwo "G. M. V." jest wydawca dwoch niemieckojezycznych magazynow golfowych "about GOLF" & "about GOLF pocket". Magazyny rozprowadzane (sprzedawane) sa na terenie Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Belgii, Holandii i Luxemburga. Nasza redakcja przygotowuje aktualnie artykul, ktory bedzie opublikowany w obu naszych obiektach (wspolny naklad 135 tys.), dotyczacy najpiekniejszych pol golfowych w Tajlandii. Do panstwa zwracamy sie z prozba o wsparcie naszego redaktora, pana M.K., ktory w ramach zbierania materialow zatrzyma sie w hotelu L. B. RESORT w Bang-Tao Bay pomiedzy 10 a 20.06 2004, oraz o nadeslanie nam odpowiednich materialow prasowych. Z gory dziekujemy za Panstwa wsparcie Serdeczne pozdrowienia" oto caly tekst....pomocy!!! please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczko, myslalam, ze to bedzie latwiejsze. Czy mozesz poczekac do wieczorka? Poprosze Franka, zeby Ci to przetlumaczyl (on na pewno zrobi to bezblednie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, ciagle zajmuje sie tysiacrem spraw poza moja regilarna praca... gdyby z tego byly jeszcze jakies pieniadze! ale nie ma! Jednak jak juz pisalam naszekj kochanej HANECZCE fajnie zajac sie czyms, szczegolnie jak sie ma na innych polach problemy i nie zaprzatac sobie niepotrzebnie glowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak marzenusiu, oczywiscie ze moge poczekac, no i zdaje sobie sprawe, ze to nie jest najlatwiejszy tekscik, tym bardziej, ze ja sama sie tlumaczylam to na niemiecki i wiem, ze trzeba sie czasem zastanowic, a poza tym to jest specyficne slownictwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam, ze to cos \"normalnego\". Niestety nie jestem w angielskim tak daleko. Badz cierpliwa. Na pewno to zrobie dla Ciebie. Szkoda, ze godzine wczesniej nie napisalas o tym. Moj maz byl jeszcze w pracy i mogl to zrobic przez maila, a teraz jest w drodze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pali sie marzenusiu! musze wyslac to jutro z samego rana, czyli za jakies 6 -7 godzin (tutaj jest juz polnoc) jeszcze przed wyjsciem do \"normalnej pracy\" . przykro mi, ze wyskoczylam z takim tematem na forum ale ... jestem w kropce.... jesli to za wiele trudu, to nie mecz mezusia! ale fajbie by bylo, gdyby sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda sie. On bedzie za 10 minut okolo. Dla niego polski sprawia czasem trudnosc, ale ja moge wytlumaczyc o co chodzi z danym slowem. Z angielskim nie bedzie mial problemu. Za jakies 30 minut wrzuce Ci tutaj na forum i jedno wysle mailem, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byloby super!!! bede dzielnie czekac i nie zmruze oka!!!! jestem cala szczesliwa, ze zgodzilas sie mi pomoc! wspolna praca.... A Twoj maz ma polskie pochodzenie? fajnie! Moj mezczyzna tez mowi po polsku, ale z akcentem. Z kolei w Chcago, a wlasciwie w okolicach mam pare przyjaciol, gdzie ona jest polka z Bialegostoku, a on wychowal sie w Stanach i ma polskie pochodzenie. Niedawno urodzil sie im synek! Sa przefajnymi ludzmi. Sa dla mnie przykladem \"idealnej\" pary!!! Poznali sie w sumie przez rodzicow i niemal wbrew wlasnej woli, zakochali w sobie, zareczyli pod wieza eiffla w paryzu, kupili dom pod chicago i doczekali syna. Tak jak w ksiazce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak ten adres jest jak najbardziej prawdziwy! ....gmx.net no i zdiecia przyslij koniecznie! a jak bede miala Twoj adres, to odesle tez swoje! Bedac w Polsce przefarbowalam sie na jasny blond! troche dziko to wyglada w zestawieniu z moimi ciemymi oczami i brwiami, ale raz kozie smierc! Bede miala zdiecia z urodzin kolezanki z nowa fryzura, robione zreszto przez profesjonalnych fotografow! jestem ciekawa co z tego wyjdzie! poki co czekam na plytke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz ma pochodzenie polsko-amerykanskie, a matka jego urodzila sie w Niemczech. :) Badz pod reka, bo moze bedzie chcial Cie o cos pytac. Masz gadu gadu? Jak tak, to moj numer 4870050. Daj znac jakby co. Ja sie musze powoli ubierac do szkoly. Jeszcze mam w sumie godzine, ale ja najpierw bede marudzic,ze nie wiem co ubrac na siebie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Naneczka-ja tez zrobilam tlumaczenie jak potrzebujesz jeszcze: Dear Readers, G.M.V. is the publisher of two German language golf magazines “about GOLF” & “about GOLF pocket”. These magazines are distributed in Germany, Switzerland, Austria, Belgium, Holland and Luxemburg and have a combined circulation of 135,000 copies. We are currently preparing an article, which will appear in both magazines about the most beautiful golf courses in Thailand. We are asking you, the readers, for your support in this matter. Our editor Mr. M.K. will be in Bang-Tao, Thailand between the 10th and 20th of June 2004, and he will be staying in the L. B. Resort hotel. Any relevant press material would also be appreciated. Thank-you for your support. Jak ja nienawidze tego Pakusa, mojego szefa!!!! Bede szukac nowej pracy bo on mi strasznie na nerwy dziala. Ogolnie praca w biurze bylaby ok gdyby nie on! Sciskam wszystkich i wysle wkrotce zdjecia Gadzinie i Kokusiowi. Odezwe sie w piatek.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Naneczka-ja tez zrobilam tlumaczenie jak potrzebujesz jeszcze: Dear Readers, G.M.V. is the publisher of two German language golf magazines “about GOLF” & “about GOLF pocket”. These magazines are distributed in Germany, Switzerland, Austria, Belgium, Holland and Luxemburg and have a combined circulation of 135,000 copies. We are currently preparing an article, which will appear in both magazines about the most beautiful golf courses in Thailand. We are asking you, the readers, for your support in this matter. Our editor Mr. M.K. will be in Bang-Tao, Thailand between the 10th and 20th of June 2004, and he will be staying in the L. B. Resort hotel. Any relevant press material would also be appreciated. Thank-you for your support. Jak ja nienawidze tego Pakusa, mojego szefa!!!! Bede szukac nowej pracy bo on mi strasznie na nerwy dziala. Ogolnie praca w biurze bylaby ok gdyby nie on! Sciskam wszystkich i wysle wkrotce zdjecia Gadzinie i Kokusiowi. Odezwe sie w piatek.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ja trafilam na ten przeklety przeskok strony brrrrrrr :o KOMBINUJE :) Moze sie udalo ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
Jeszcze nie, wiec moze teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh poddaje sie i lece spac...
Papa wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe..
Hmmm znowu sie poddalam i znowu sie udalo... Ciekawe czy to szczescie czy pech....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! :) Dzisiaj znowu ide lepic moje garnki, nareszcie po sporej przerwie (wyjazd do Wloch, potem ferie...) Mam nadzieje, ze dzisiaj znajde tam dwa moje dzbanki wypalone i ze przywioze je wreszcie do domu. :) Naneczko, ciesze sie, ze odzyskalismy cie na dobre :) A Fasolka rosnie! A jakze! Mysle, ze pod koniec czerwca zrobi mi sie juz super-ciasno w moich normalnych spodniach. Szczerze mowiac nie moge sie doczekac tego momentu, kiedy juz bedzie widac, ze cos sie dzieje :) Kupilam juz bardzo fajne spodnie ciazowe, dokladnie w moim stylu. A czy Fasolka daje mi sie we znaki? Otoz nie! Jedyne moje dolegliwosci to sennosc, permanentny glod i pryszczata buzia, ktora wlasnie zaczyna wracac do normy (nie mam pojecia, czy za sprawa specyfikow, ktorych nakupowalam czy to po prostu byl \"defekt\" pierwszego trymestru, ktory powolutku dobiega konca, a wraz z nim wszelkie dolegliwosci). Jestem strasznie glodna. Ide sobie zrobic kawe. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! otwieram mailika a tu niespodzianka! kolejne tlumaczenie od kolejnej marzenki vel Mayenki. Fajowo! Dzieki!!! a dzisiaj pedze pilnie na angielski, bo wlasciwie gdyby tak wziac pod uwage ilosc godzin jakie spedzilam na nauce tego jezyka powinnam wladac nim biegle ... a nie wladam. wstyd. len jestem straszny i tyle!!! Mayenka z tymi wstretnymi szefami, to istna plaga! nie dosc, ze sama robota w biurze jest dobijajaca, to przynajmniej atmosfera moglaby byc mila! a tu jeszcze zrzeda na karku. ja niestety tez mam mase roboty i gapie sie caly dzien w komputer a telefon dzwoni nieprzerwanie. Wlasciwie, to dostane head set do telefonu, bo tak moge szybciej i swobodniej pracowac. Mysle o zmianie coraz intensywniej, ale ciezko mi znalezc cos konkretnego, co by mi pasowalo.... a Ty szukaj szukaj! pewnie cos znajdziesz - interesujacego i w milej atmoswerze! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak sie macie, jak samopoczucie, pogoda? cieplutko wszedzie? Tylko nie narzekac, mam nadzieje ze nawet w starej Anglii jest juz cieplo i slonecznie? Czy tak, Papuga? No gnacie do przodu ze ho, hooo.. Marzenusia, takie wydluzanie wpisu nie pomoze na otwarcie strony, bo on reaguje na ilosc wpisow... No wiesz, zawsze komus sie musi zdarzyc otwarcie strony... Gadzinka, napisz co z tymi garnkami, jak tylko wrocisz.. Ciesze sie ze Fasolka rosnie... Zdjec, jak rozumiem nie musze wysylac ponownie, ok... Naneczka, a ja zaczynam myslec o powrocie do pracy biurowej, popracowalem trzy lata pod sloneczkiem i juz mi sie to nudzi... W dodatku firma bedzie reorganizowana, jak ktos przyjrzy sie efektom ekonomicznym dzialalnosci, to moga zlikwidowac cala moja dzialke, a kwiaty kupic gdzie indziej.. Niestety, przy tych obciazeniach te 10 tys. kwiatkow to jest za malo, a rozwoj wymagalby dalszych inwestycji, na ktore nie ma pieniedzy.. Na razie sie tym nie martwie, a jutro ide na impreze firmowa z okazji Dnia Pracownika Komunalnego. Bedzie ognisko, kielbaski, piwo, juz od 13-tej, bo dzien pracy zostal skrocony.. Bylem wczoraj na targu i szperalem troche u handlarza ksiazkami. Kupilem za 5 zl ksiazeczke do modlitwy wydana w 1930 roku! Format malenki cos jak 5 x 7 cm, widac po niej ze byla czesto uzywana. Handlarz obiecal z a tydzien przywiezc wiecej starych ksiazek, moze cos ciekawego znowu znajde.. U innego goscia kupilem starodawny strug czyli hebel do ozdobnego ksztaltowania krawedzi np. stolu czy schodow. Dzis te sprawy zalatwiaja frezarki, kiedys strugalo sie recznie. Moze pamietacie takie meble u swoich babciow i dziadkow.. Mayena czekam na zdjecia.. Ja chyba pozbieram kilka w formie wspomnien z podrozy do Stanow, a zwlaszcza wycieczki na zachodnie wybrzeze.. haneczka.... wraaaacccaaajjjjjjj predko... domyslam sie, ze pisalas od kogos lub z kawiaenki.. A wlasnie, juz dawno mialem zapytac, czy tam u was sa takie miejsca jak kawiarenki internetowe? Czy to specyfika krajow, gdzie dostep do internetu z domu jest wciaz ograniczony? piwonia.. udanego wypadu.... jedzcie ostro...znieeee... Barb 🌼 Gruszenka 🌼 Dark Elf 🌼 Margot - trzymam kciuki, az mi trudno pisac 🌼 Bagatelka juz chyba niedlugo wraca 🌼 Akara 🌼 Aganiok - zajrzysz jeszcze?🌼 franci 🌼 Jay 🌼 i wszyscy, wszyscy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×