Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Margot-wspoczuje choroby:-( Mam nadzieje ze bedzie lepiej. Wyslalam ci zaproszenie na gmail na ten adres co masz pod nickiem ale otrzymalam wiadomosc ze nie doszlo, wiec nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwileczke.. uciekam wykorzystac wciaz piekna pogode, bo kto wie co bedzie jutro.. nie widzialam jeszcze wiadomosci z dzisiaj, wczoraj mowiono, ze Jeanne zmierza w naszym kierunku....a wiadomosci nie widzialam, bo przespalam... 12 !!! godzin;-) odezwe sie pozniej pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) Kurde mam zimno na ustach Marzenka witaj w klubie......... Margot- powrotu do zdrowia zycze :) K-11 dzieki za nazwe tych tabletek ciekawa jestem czy mozna je dostac w normalnym sklepie typu drugstore czy trzeba zamawiac przez internet,musze sprawdzic Funkia- ja tez lubie kosmetyki mac\'a:) Amberangelic- dzieki za stronke poczytalam sobie najpierw sprobuje od srodka podleczyc ten tradzik poniewaz wiem ze to sprawa moich hormonow ktore warjuja............. Powiedzialam wczoraj mojemu mezowi o tych oknach i satkach on mowi ze ludzie to polewaja te okna woda z weza i nie zdejmuja siatek i tak je myja hihihi w sumie latwo:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf wlasnie moj Franek tez mowil, ze moze kupic specjalny plyn w specjalnej butelce do czyszczenia okien i zalozyc go na weza i okna beda umyte. ;) ;) ;) Juz sobie to wyobrazam. Margotka ja tez mam nadzieje,z e pomoga. Zobaczymy za kilka tygodni. Gadzinka Kokus wyjasnil ci lepiej niz ja bym potrafila. Kokus ciasto wyglada pieknie, ale nie jest najlepsze z moich. Raz je upieklam i jak dla mnie wystarczy. Lepszy jablecznik i sernik. Sa inne tez, ale te najlepsze! :D ;) Ale sie rozpisaliscie. Hmm ja nie czytalam chyba nigdy Kubusia Puchatka, a moze powinnam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***NINA***
WITAM WSZYSTKICH ze słonecznej AUSTRALII mieszkam tu już 4 rok, jednak w Polsce jestem 2 miesiące w roku, gdyż wtedy mam urlop-uczę polskie dzieci w ambasadzie. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić totalnie do niczego: język, gidzina, jedzenie, nawet rośliny. Teraz nie wyobrażam sobie mieszkac gdzie indzie, pewnie do Polski już nie wrócę, ale zawsze bardzo się ciesze kiedy odwiedzam ojczyznę. Czy ktoś z forumowiczów mieszka w Australii?????? :-) cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nina- ja nie mieszkam w Australii (tylko w Canadzie) ale chetnie bym sie do Australii przeprowadzila. Napisz gdzie mieszkasz dokladnie, jak ci sie zyje, jak z bezrobociem i czy latwo zostac obywatelem Australii bedac na przyklad obywatelem Canady. Czytalam o prawo jazdy raz w Australii i wyglada na dosc skomlikowane. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - nie rozumiem dlaczego e-mail nie doszedl :o Moze byly to jakies chwilowe problemy z o2. Moze sprobuj jeszcze raz. Z gory dziekuje :) Jay - ciesze sie, ze w koncu sobie pospalas ❤️ Nina - hej 🖐️ niestety nie mam tutaj nikogo z Australii. Zagladaly i owszem na topik rozne osoby, ale nikt sie na dluzej nie zadomowil. Dark Elf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - nie rozumiem dlaczego e-mail nie doszedl :o Moze byly to jakies chwilowe problemy z o2. Moze sprobuj jeszcze raz. Z gory dziekuje :) Jay - ciesze sie, ze w koncu sobie pospalas ❤️ Nina - hej 🖐️ niestety nie mam tutaj nikogo z Australii. Zagladaly i owszem na topik rozne osoby, ale nikt sie na dluzej nie zadomowil. Dark Elf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina - to o tym osobistym beciku bardzo mnie rozczulilo, takie slodkie - rzeczywiscie chyba sie tego juznie uzywa... Dark Elf, jak uwazasz ale polecam maseczke - ona ci nie zaszkodzi, a czysci i wygladza i zmiejsza pory bardzo. Proactiv Solution nie polecam bo uzywalam kilka miesiecy, po miesiacu nastapila poprawa a potem wszystko wrocilo do stanu poprzedniego. Nie wiem jaki ty masz problem ja czerwone paskudztwa dostaje przed miesiaczka a glownie bolaly mnie zaskorniaki z czarnymi lebkami i te wszelkie dziwadla ktorych niby nie widac ale palcami czujesz ze sa. Dlatego polecam ta maske kazdemu. Dzieki niej pozbylam sie tez przebarwien i blizn a juz szykowalam sie na microdembrasion - nie jestem pewna czy dobrze napisalam - bo nie pomogly mi kwasy. Jak mialam zaostrzenie tradziku w tamtym roku, duzo duzo ogromnych bolacych czerwonych krop jedna na drugiej to lekarz zbadal czy to nie hormony i wyszlo ze nie, wystarczyl antybiotyk. Co do siatek to nam brakuje jednej, na balkonie bo sie podarla i nie mozemy sie wybrac aby kupic, a teraz lato sie konczy to moze w przyszlym roku ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic :)wyprobuje na pewno ,widzialam ta maseczke na stronie sephory kosztuje chyba $28.Na razie wykoncze jednak kosmetyki na ktore wydalam fortune w SPA mialy pomoc a wcale nie widze wielkich zmian , fakt wygladzaja skora sie nie blyszczy ale krosty jak sa tak sa ,no moze troszeczke mniejsze.Ja mam zawsze przed miesiaczka krosty ( olbrzymie czerwone bolace)i to dokladnie w tych samych miejscach co miesiac na czole na policzku 2 na szyjii i dwie na dekoldzie wyglada to okropnie dalabym wszystko zeby sie ich pozbyc,przed kazda miesiaczka jestem niemozliwa placze wrzeszcze gdy widze te wstretne krosty,dalabym wszystko zeby sie ich pozbyc:(Al e sie wyzalilam...... Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :). Ja sie tu jednak zadomowic nie moge, ale wytropilam za to Dark :D. DArk, podeslesz mi jeszcze raz swoj numer gg? Wiem, wiem, poraz kolejny to samo, ale ja straszna balaganiara jestem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wyglada na to ze pierwszy wpisuje sie w ten piekny, sloneczny, niedzielny poranek.. Akara - witaj, jestes jak kometa, pojawiasz sie i znikasz.. DaRk Elf - sam nie wiem jak to wyrazic, ale naprawde mi bardzo przykro, ze masz takie problemy. Uwazam, ze problemy z cera u kobiet to duza niesprawiedliwosc... amberangellic - jak piszesz o podartej siatce to sobie przypomnialem, jak u mojej siostry wszedlem w siatke zamykajaca wyjscie na dek.. a przed soba w dloni trzymalem widelec.. to byla mocna siatka, tylko mala dziurka zostala, ale wyobrazcie sobie moje zaskoczenie jak cos niewidocznego stanelo mi na drodze.. Margot - Dziekuje za wyjasnienia co do prefektury.. 🌼 Mayenka - 🌼 Nina - witaj ze slonecznego kraju.. ktos kiedys klikal z Australii, ale jak zatrzymasz sie u nas na dluzej to pewnie znowu sie pojawi... Moja sasiadka wyjechala kilkanascie lat temu i byla w Polsce tylko dwa razy, to jednak kawal drogi.. Marzenusia - kocham jableczniki, a teraz jest akurat dobra pora... Poki co to usiluje rozmrozic miesko na obiad, bo zapomnialem wyjac wczoraj, a zona jest na kursie.. Kubusia Puchatka zdecydowanie powinnas przeczytac, na niego nigdy nie jest za pozno.. Jay - gratuluje 12 - godzinnego spania.. Gadzinka - teraz przypominam sobie rozmowy o Kubusiu, ale mi to sie skojarzylo jak napisalas o \"Moich Osobistych Zasobach\" - to jest bardzo Kubusiowe! A co do starych rzeczy to ja tez lubie, wczoraj na Arte ogladalem jak rosyjscy konserwatorzy zabytkow odkopuja stary Nowgorod, jak skladaja dokumenty ze zbutwialych fragmentow i odczytuja je. Najchetniej bym pracowal w archiwum albo skansenie, muzeum.. sportowa naneczka - mam nadzieje ze juz wyzdrowialas.. 🌼 no to na razie, pappapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dark Elf - temat kosmetyczny miast zagraniczny trwa - tak na poczatku polecam ta maske, przyda sie kazdemu z mniejszym lub wiekszym klopotem a na drugim miesjscu ten zel do mycia, szukanie odpowiedniego tez zajelo mi duzo czasu bo albo byl za silny albo do d... Znam ten bol, ja tez jak nabylam jakas serie to choc nie dzialala probowalam wykonczyc i dopiero wtedy zamierzalam sobie kupic cos innego, ktore ktos mi polecil. Do dzis stoja niektore rzeczy: nie dzialajace mydelko z Clinique, bardzo ostry alkoholowo smierdzacy tonik z grocery store, ktory mial byc podobno niezauwazanym i niedocenianym cudem za grosze a z powodu nie posiadania reklamy nikt nie wiedzial o tym, tak samo plyn do mycia ktory tak sciagal i wysuszal skore ze az bolalo (o dziwo pory pozostawaly takie same ha ha ha) i jeszcze kilka rzeczy,. to moje archiwum i wyrzucam po trochu bo jakos mi zal ha ha ha. Co do maski to jest to jedyna rzecz jaka znalazlam na to bolace (ja to nazywam \"rosne-rosne - i tak mi nic nie zrobisz\") - na masce pisze ze na samego pryszcza mozna nalozyc na cala noc i naprawde dziala lepiej niz te wszystkie specjalne punktowe tubki i nie zdziera ani nie wypala naskorka. Czasem klade ja tez na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niedzielna Pora :) u nas wreszcie pogoda jak przystalo na jesien - nareszcie nastal czas swetrow uwielbiam swetry :) :) Kokus, wiesz ze ty masz racje... robie to nieswiadomie (chodzi mi o taki sposob nazywania Rzeczy i pisania ich Duza Litera), ale teraz jak ty to powiedziales to nagle w pelni zdalam sobie sprawe, ze to wplyw Kubusia !!! jak to jednak dlugo czlowiekowi zostaje... :) Dark Elf, ja na twoim miejscu poszlabym do dermatologa (i to ze wszystkimi mazidlami, jakie w tej chwili stosujesz - ja tak robie). Nigdy nie wiadomo... moze byc tak ze twoja skora nie znosi pewnych specyfikow... a rozprawic sie z kwestia hormonow powinnas swoja droga :) (i oby to tez byla droga prowadzaca do gabinetu specjalisty) niebawem wysle wam kilka zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niedzielna Pora :) u nas wreszcie pogoda jak przystalo na jesien - nareszcie nastal czas swetrow uwielbiam swetry :) :) Kokus, wiesz ze ty masz racje... robie to nieswiadomie (chodzi mi o taki sposob nazywania Rzeczy i pisania ich Duza Litera), ale teraz jak ty to powiedziales to nagle w pelni zdalam sobie sprawe, ze to wplyw Kubusia !!! jak to jednak dlugo czlowiekowi zostaje... :) Dark Elf, ja na twoim miejscu poszlabym do dermatologa (i to ze wszystkimi mazidlami, jakie w tej chwili stosujesz - ja tak robie). Nigdy nie wiadomo... moze byc tak ze twoja skora nie znosi pewnych specyfikow... a rozprawic sie z kwestia hormonow powinnas swoja droga :) (i oby to tez byla droga prowadzaca do gabinetu specjalisty) niebawem wysle wam kilka zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy... leniwa niedziela? a moze profilaktyka zdrowotna i nie wlaczacie kompa? czy moze niedzielne spacerki? Co prawda w Chicago i dalej na zachod to dopiero przedpoludnie... wiec moze ktos jeszcze spi? A ja juz zapalilem w kominku... Gadzinka - Bardzo Wazne Rzeczy powinny byc pisane duzymi literami.. juz mnie oczy bola od kompa, buuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu siedze od poranku, najpier ze sniadaniem, teraz juz po. Wczoraj wrocilismy pozno z kina a maz posiedzial do pozna na internecie - co mu sie rzadko zdarza- i jeszcze spi. Nie mam pomyslu na spedzenie niedzieli wiec siedze tu sobie - nadal w piezamie i odrabiam zaleglosci w pisaniu. A za oknem sliczne sloneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstalam i jem sniadanie. Wiesz Kokus szukalam wczoraj Kubusia Puchatka i nie znalazlam. Moze jak do Polski przylece, to poszukam i kupie. :) A na jablecznik wlasnie mam apetyt. Zjadlabym do herbatki. No coz, moze na nastepny weekend? :D Ja mam jak zwykle plany na kazdy weekendd. Dzis zmykamy do babci i wieczorem do znajomej. :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstalam i jem sniadanie. Wiesz Kokus szukalam wczoraj Kubusia Puchatka i nie znalazlam. Moze jak do Polski przylece, to poszukam i kupie. :) A na jablecznik wlasnie mam apetyt. Zjadlabym do herbatki. No coz, moze na nastepny weekend? :D Ja mam jak zwykle plany na kazdy weekendd. Dzis zmykamy do babci i wieczorem do znajomej. :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Ja dopiero wstalam, u mnie jest po 12. Buu.... i musze sie dzis pouczyc. W piatek zrobilismy sobie noc filmow. Ogladalismy horrory \"The Eoxrcist\", \"American Psycho\", \"Urban Legends\" a pozniej juz nie horror ale dobry film\"Igby goes down\". A wczoraj poszlismy z paczka przyjaciol na dyskoteke . Ale sie wytanczylam:-) Szkoda ze weekend sie konczy:-( Margot-wyslalam ci kolejne zaproszenie. Juz wiem czemu tamto nie doszlo-z mojej winy, bo zabraklo literki l na koncu adresu. Dark Elf-ja mialam krostki jak mialam 15 lat. Ale nie byly to duze pryszcze tylko krostki. Mi pomogla na nie taka masc, nie pamietam dokladnie nazwy ale chyba Acne Sulfe czy cos takiego. Byla powszechnie dostepna w polskich aptekach, tania i naprawde skuteczna. W takiej plastikowej buteleczce. A swoja droga, jak mieszkalam w Londynie 3 lata temu, to kolezanka mojej siostry, ktora zawsze miala ladna cere, dostala strasznych pryszczy. Byl to skuyek jedzenia MacDonalds, bo tam pracowala i sie nimi glownie zywila. Dopiero jak wrocil a do Polski, to pomogly jej antybiotyki i wszystko zeszlo. Moja inna znajoma tez mowila ze miala kiedys straszne problemy i dopiero jej antybiotyki pomogly. Teraz ma sliczna cere. Wiec moze tobie tez pomoga. Musisz isc do lekarza. Co do tabletek anty to ja jestem ich przeciwniczka. Raz lekarka mi je chciala prezpisac i jej argumenty byly- bedziesz miec piekne wlosy i cere. Ja sie tylko stuknelam w glowe-nie bede brala tabletek na cere. Z tego co czytalam i slyszalam to ich zazywanie jest niebezpieczne, gdzyz 80% kobiet zazywajacych jest narazonych na raka piersi . Siostra mojej przyjaciolki ktora je zazywala, wykryla u siebie guzki na piersi. I to nie jeden ale kilka na sczescie nie zlosliwe. A druga dziewczyna ma raka:-(Nie wiem czy od tych tabletek ale lepiej byc przezornym. Dobra nie strasze juz wiecej i spadam sie uczyc. Pozdrawiam wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie powoli robi sie deszczowo... choc jeszcze jakas godzinke temu swiecilo slonko.. zastanawaim sie czy warto sie uczyc na poniedzialek, skoro zapowiadaja, ze Jeanne zmierza w naszym kierunku? hmmm ostatnio odwolali zajecia, moze i odwolaja je jutro?;-) i prace tez mi odwolaja? hihihi taaa moge pomarzyc i zabieram sie do uczenia do testu jutro.. wczoraj pojechalismy posiedziec na plazy a tu... plazy brak hihihi tzn woda podeszla tak blisko wydm, ze moja ulubiona plaza wcale nie wygladala jak plaza;-) wielkie fale, jeszcze wieksze balwany... pieknie to wszystko wygladalo.. czytam Wasze wypowiedzi o roznych smarowidlach.. ja sie ciesze, ze udalo mi sie w koncu znalezc krem, ktory nie wywoluje u mnie zadnych reakcji alergicznych..;-) amber> nie wiem juz gdzie czytalam, ze jestes z Glogowa? to bliziutko mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszystkim:) Ja tez siedze i robie cwiczenia z anglika a moj maz gra w gre Kokus:) Chcesz sie zamienic na cere? Ja zawsze zazdroszce facetom im zmarszczki pozniej sie tworza i nie maja takich problemow jak my kobiety:) Amberangelic Wlasnie siedze z glinka zielona na twarzy wiem ze nic moich krost nie ruszy no ale juz tak z przyzwyczajenia.........Ja tez juz mam sporo nie dzialajacych kosmetykow.... Mayenka- hmmm ja nie jem zadnych fast foodow tzn moze raz w ygodniu i to nie mc donald ostatnio zdrowo sie odzywiam jem duzo ryb owocow pije zielona herbate a i tak to samo,ja tez nigdy nie stosowalam tabletek anty,tez jestem przeciwna Margot:) Marzenka:) Gaadzina- tak masz racje musze sie wybrac do dermatologa ginekologa i endokrynologa hihi tych trzech musze koniecznie odwiedzic bo dawno nie bylam Akara wyslalam Ci moj gg:)Zapraszamy czesciej zagladaj tu do nas:) Bylam wczoraj na The forgotten nawet fajny trzyma w napieciu:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha-Elfik, przypomnialo mi sie cos- ja uzywam Sudocream jak mi cos wyleci i ladnie wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf> oil of olay nawilzajacy.. innych nie moge uzywac.. a ja tabletki biore i to nie z okazji cery hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka dzieki za nazwe wyprobuje napewno ale w nastepnym miesiacu bo w tym to juz przedobrzylam z wydawaniem na kosmetyki:) Jay-oil of olay niestey uczula mnie tez:(Kurcze chyba sprobuje kosmetykow dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi glinka nie pomogla, tzn buzia byla gladsza, ale wyszstko na niej co nie potrzebne zostawalo. Mam kilka takich maseczek, prawie calych i aktualnie stoja na polce nieuzywane a na glownym miejscu rozsiada sie ta \"magiczna\". Dobra zmykam bo niedziela mi ucieknie. Poza tym bardzo tu duzo ludzi i kafeteria przeladowana wiec sie mecze bo wszystko wolno sie otwiera. Tak, w Polsce mieszkalam w Glogowie, byle legnickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi glinka nie pomogla, tzn buzia byla gladsza, ale wyszstko na niej co nie potrzebne zostawalo. Mam kilka takich maseczek, prawie calych i aktualnie stoja na polce nieuzywane a na glownym miejscu rozsiada sie ta \"magiczna\". Dobra zmykam bo niedziela mi ucieknie. Poza tym bardzo tu duzo ludzi i kafeteria przeladowana wiec sie mecze bo wszystko wolno sie otwiera. Tak, w Polsce mieszkalam w Glogowie, byle legnickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze slowko do Dark Elf i naprawde znikam, ceny moga wydawac sie wyzsze ale to naprawde dziala i jest bardzo wydajne, na pocieszenie dodam, ze w Sephorze widzialam dwie inne maseczki o podobnych skladnikach tylko innych firm i ceny zaczynaly sie od... 55$, wzielam sobie probke jednej aby zaszalec i fajna ale raczej nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×