Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Czesc! Bedzie szybko- Piwonia dzieki za zdjecia, musiala byc super imprezka. 🌻 Kokus tobie tez dziekuje 🌻 Margot- zdrowiej bidulko🌻 Marzenusia- trzezwiej i wyslij zdejcia🌻 Dla wszystkich tez 🌻 Szlag mnie dzis trafia bo siedze nad fundamentals of grammatical analysis:-( Jeezzz...nienawidze lingwistyki. Br...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie przerwe na film \"Thirteen \" podobno dobry. A gdzie wszystkich wywialo. Ja dzis zezarlam wieksza polowe pudelka cereals \"Reese\". Ale mi niedobrze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mam kilka minut, zaraz brykam do pracy, oj, jak mi sie nie chce... Otrzymalem poczte od Marzenusi i Bagatelki, natomiast od JoAski poczte z wkladka zdjeciowa - bardzo dziekuje (dodam, ze ladna dziewczyna z Ciebie...) Aginek - moze jeszcze sie pojawisz na topiku... ktos kiedys z Danii byl, ale tu trzeba po prostu bywac regularnie, az kiedys, kiedys spotka sie kogos z okolicy... Margotku - zdrowka, zdrowka i zdrowka jeszcze raz... moja rodzina tez zakatarzona, zasmarkana i w ogole nie do zycia... ja jeszcze sie trzymam.. A Tobie zycze powrotu zdrowka.. Mayenka - nie mialem nigdy zaciecia do gramatyki, wiec rozumiem Cie doskonale... Ale jak trza to trza... Gadzinka - fajnie, ze nareszcie masz kogos znajomego, z kim mozesz pogadac normalnie.. Marzenusia - juz odespalas zabawy? Jestem bardzo ciekaw jak bylo na tym weselu, amerykanskie sluby znam tylko ze zdjec. Siostra brala slub w Las Vegas, natomiast brat mial troche wieksza impreze na miejscu, w NJ. kim - bardzo ciekawe miejsce do mieszkania, ale czy jeszcze zajrzysz tu? Cos mi na to nie wyglada... Dobra, juz musze konczyc, troche przesadzilem, ale na szczescie nie odbijam karty zegarowej.... Pozdrawiam wszystkich, pappapaa i caluski tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKUŚ ja bylam na polskim slubie mojej przyjaciolki. Bylo ekstra. Wysle zdjecia jutro, to znaczy dzisiaj, ale jak wstane. ;) Bardzo zywa zabawa. Odespalam, ale moje nogi sa takie ociezaleeeee..... Nic mi sie nie chce. Wytanczylam sie za wszystkie czasy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w deszczowy poranek. Za oknem szaro do potegi. Ale na stole, tuz obok mnie, stoi wazon ze slonecznikami - ich widok nastraja mnie bardzo pozytywnie. :) JoAska, zycze powodzenia w zmaganiach z francuskim. Na pewno sobie poradzisz! Czy zamierzasz chodzic na jakis kurs? Czy jestes zupelnie poczatkujaca? Dziekuje za piekne zdjecia ! Narbonne? Toz to prawie kolo mnie !!!!!!!! No, moze za daleko na niedzielny wypad, ale zatrzymalismy sie tam juz kilkakrotnie, przejazdem w dalsze strony. Piekne miasto, prawda? Sluchaj, a gdzie ty dokladnie mieszkasz? Jak tylko skoncze pisac tego posta, zabieram sie za wysylanie ci moich podobizn :) :) Margot, wracaj do zdrowia, biedaku !!! :) Mayenka, milej nauki :) Marzenusia, czekam na zdjecia :) Kokus, nie pisales jak sie skonczyla na historia z huraganem? Czy Twoi bliscy (siostra chyba, prawda?) mieli do czego wracac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam !! :) Gadzina dostalam galerie :) Dziekuje. Odpisalam Ci juz na maila :) jestem poczatkujaca jesli chodzi o jezyk. Troche juz lapie ale malo. Ale filmy ogladam twardo w tv :D A na kurs zamierzam chodzic, taki dla obcokrajowcow tyle tylko, ze na ten semestr jestem na liscie rezerwowych :( i w pazdzierniku dopiero okaze sie czy bedzie miejsce. Jesli nie to bede myslec gdzie tu jeszcze sie zapisac. A mieszkam na lazurowym, miedzy Nicea a Cann. Narbonn to jednak kawalek ode mnie :) Mowisz, ze pada u Ciebie? Mam nadzieje, ze nie przylezie to do mnie :D Kokus dziekuje za komplement :) byle nie za duzo bo urosne :) Choc moze by sie przydalo bo jestem bardzo mala :D A co reszta dzis porabia?? Odsypia weekend (jak tam polskie lub nie spotkania) czy pracuje twardo?? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska- a ja nie dostalam zadnych zdjec buuuuu:( Pozdrawiam wszystkich ide sie uczyc.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska- a ja nie dostalam zadnych zdjec buuuuu:( Pozdrawiam wszystkich ide sie uczyc.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik nie wiem dlaczego. wydaje mi sie ze wysylalam. wysle jeszcze raz. Na to konto, z ktorego dostalam od Ciebie zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik juz wysylalam ale poczta na tlenie nie chodzi. Mail juz jest w Outlook\'u wiec jak tylko bedzie mozna to sie wysle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik bo urosne :D Dostalas zdjecia?? Bo u mnie w skrzynce sa caly czas i sie nie sla. To ja juz nic nie rozumie. Znow teln cos pokopal :) Ale skoro dostalas to sie ciesze :) PApa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witajcie bardzo.. Gadzinka, wiesz co zupelnie zapomnialem o tej sprawie, moze dlatego ze dotyczy nie mojej siostry tylko siostry ciotecznej zony mojego brata.. Skomplikowane? ale faktycznie, klikne do brata to sie dowiem.. jak tylko bede cos wiedzial to Ci powiem.. Na razie papapa wszystkim, do rana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witajcie bardzo.. Gadzinka, wiesz co zupelnie zapomnialem o tej sprawie, moze dlatego ze dotyczy nie mojej siostry tylko siostry ciotecznej zony mojego brata.. Skomplikowane? ale faktycznie, klikne do brata to sie dowiem.. jak tylko bede cos wiedzial to Ci powiem.. Na razie papapa wszystkim, do rana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja niestety nadal nie czuje sie lepiej. :o No moze ciut lepiej, ale i tak jestem daleka od opytmizmu. :o Nie mam temperatury, tylko to nie jest akurat powod do radosci... za to kaszel rozdziera mi pluca :o I jeszcze jutro musze wyfrunac z domu na caly dzien (jade do Aix) i chyba pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze nie zalatwie sie na amen :o k-11 - zapisalam sobie nazwe tego preparatu, ale moj S. pojechal do apteki, akurat kiedy spalam, wiec nie zdarzylam mu jej podac. Ale na pewno przyda sie przy nastepnej okazji. :) bagatelka ❤️ - nie gotowalam jeszcze w ten sposob warzyw! Bede musiala sprobowac prz nastepnej okazji! :) MADZIOR 🌻 sylwik 🖐️ Jay - no koniecznie bedziesz musiala odwiedzic Francje! :D Obiecalas kiedys, ze przyjedziesz na moj slub, wiec radze Ci zalatwiac w miare szybko ten paszport :D A w ogole to niedlugo chyba bede rozbijac sie swoim autem :D Drzyjcie kierowcy w calym 04 ;):D kokus - ja nadal nie dostalam od Ciebie zdjec kroliczkow (to znaczy kiedys dawno temu dostalam), ale teraz chyba wysylales nowe, jesli sie nie myle! Mam nadzieje, ze dom ciotecznej siostry zony Twojego brata nie ucierpilal w czasie huraganu! JoAska - nie jestem pewna, ale powinnam miec gdzies rozpiske ze wszystkimi szkolami jezykowymi z regionu PACA. Na pewno jej nie wyrzucilam, tylko teraz po kolejnej przeprowadzce nie bardzo wiem, w ktorym miejscu jej szukac. Moze dzieki niej udaloby Ci sie znalezc jakas szkole w poblizu, gdybys nie zalapala na kurs w tym semestrze. Nie wiem jak ty, ale ja nie mialam nigdy samozaparcia do samodzielnej nauki, dlatego wlasnie takie kursy byly dla mnie zbawienie. W pierwszym roku jezdzilam na zajecia do Marsylii do Alliance Francaise, trzy razy w tygodniu, a Marsylia jest \'raptem\' - 130 km ode mnie... :D Ale bylo warto :D Nie martw sie o poczatki - ja zaczynalam nauke francuskiego od zera! Przyjezdzajac do Francji umialam powiedziec tylko \'bonjour\' i \'merci\'! :) I ja tez poprosze o zdjecia z Nabronne, ktorych nie dostalam :( Marzeniusia - dziekuje za zdjecia! :) :) :) Gadzina - ciesze sie bardzo na to Twoje spotkanie w 100% polskim gronie :) Kiedy sie na nie wybieracie z Groszkiem? Dark Elf - jak tam postepy z dieta meza? Ja teraz gnam mojego S., zeby rzucil palenie... Na razie stara sie ograniczac, dobre chodziaz i to, ale szczerze mowiac nie bardzo wierze w takie polsrodki... No, nic to by bylo na tyle. Ide kurowac sie do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie :) ! Margolka, trzymam kciuki za to zebys sie nie rozlozyla! A jesli znajdziesz rozpiske to chetnie sie jej przygladne :) Ja Cie doskonale rozumie z tym zacieciem. Ja go tez cos nie moge odnalezc. Albo odnajduje ale na jeden dzien, na godzine i sie gubi :D Ale umie wiecej niz Ty kiedy tu przyjechalas :) Chodzilam na korepetycje w zeszlym semestrze :) No i filmy w tv ogladam :D Ja zamierzam chodzic na kurs do Nicei wiec tez mnie czekaja przejazdzki :D calkiem calkiem, 3 autobusami i pociagiem :) Mowisz, ze Alliance Francaise sobie cenilas. Masz bardzo odmienne zdanie od moich znajomych tutaj. Odradzaja mi, moze w Nicei jest do kitu. A zdjecia zaraz Ci wysle, ale z Narbonn tam jest jedno :) Milego kurowania w lozku :D A czemu ja nie dostalam zdjec od Marzenusi? :( A wlasnie, nikt sie nie pochwalil jak bylo na polskich spotkaniach? :) Moj piknik bardzo sie udal, daleko to bylo bo az godzine jazdy ale miejsce bylo przepiekne!! krajobrazy cudne. Piknikowalismy na malej wysepce na jeziorku :) Milego dzionka wszytkim!!!! Papaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska> ja sie pochwale spotkaniem z Polonia.. to moje ostatnie;-) wiecej na zdane juz nie pojde i koniec kropka, nikt po m nie jezdzic nie bedzie...dlatego, ze moj maz nie jest lekarzem i musze pracowac... bez komentarza.. Margolcia> Ty sie nie wyglupiaj z tym slubem, poczekaj na moj paszport;-) chce sie pobawic na weselu ..tylko to troche bedzie tak jak na niemym filmie, bo przeciez po francusku to ja umiem liczyc do 5 heheheh uciekam do pracy i kuc do testow po drodze.. mam 4 zaczynajac od jutra ;-( pozdrowienia dla wszystkich, musze uciekac na razie, ale jeszcze sie zjawie;-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich starych i nowych. Ja ostatnio zadkim gosciem jestem. Mialam bardzo ciezki tydzien. Nowa praca mnie pochlania, ale oprocz tego szukam dalej bo nie jestem do konca zadowolona. sportowa naneczka- dlugo cie nie bylo! Podziwiam cie za odwage i gratuluje!!! To napewno zmiana na lepsze, mam nadzieje ze bedziesz miala teraz lepsze zycie. Piwonia- dostalam zdjecia z imprezy. Szkoda ze nie moglam byc... JoAska- ja tez poprosze o zdjecia na basiaok@yahoo.com Dark Elf- bylas juz w Chicago w konsulacie? Marzenusia- dostalam zdjecia, naprawde piekne, super wygladasz. Czasem mi bardzo szkoda ze ja nie mialam takiego bialego slubu. Jay- nie przepracowuj sie bo ci zycie ucieka :))) Kokus- pozdrowienia!!! Margot- dostalam zdjecia. Slicznie wygladasz!!! mayenka- jak tam na uniwerku??? Pozdrowienia i buziaczki dla wszsytkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Jay- wow czyzby az tak nie milo bylo na tym spotkaniu,no coz ludzie sa rozni nie martw sie:) Margot- to ja tez sie wpraszam na wesele :P Na paszport jednak tez musze czekac okolo 5 miesiecy jak nie dluzej ale jak juz dostane to chyba stane sie podrozniczka i puszcze mojego meza z torbami.Odcudzanie idzie dobrze tylko nie moge zmusic mojego meza do cwiczen ale musze znalesc jakis sposob.Poje go zielona herbata i gotuje ryby i nie daje jasnego pieczywa i zero slodyczy,robie mu tez duzo napojow owocowych, wydaje mi sie ze ubylo mu troche z brzucha a pozatym ma wiecej energii na sex hihihi.No z tymi papieroosami to ciezka sprawa ja w sumie tez rzucialm ale wiem ze zapale sobie czasami przy piwku z kolezanka ktora pali. Duzo zalezy czy ma sie towarzystwo palace czy nie,dawaj mu jakies moze chrupki czy chipsy do gryzienia zeby mial zajete rece Joaska:)j ezeli chodzi o polskie spotkania to ja wyslalam Ci zdjecia z naszego spotkania w Chicago z Marzenka Piwonia i Barb .Jak bylo?Bylo super czulam sie jak u siebie dziewczyny byly przemile czulam sie jakbym je znala od lat,szkoda ze nie mieszkam blizej moglybysmy sie czesciej spotykac:( Marzenka- dzieki za zdjecia:)Slicznie wygladalas:) Barb- no ostanio bylam z dokumentami o zmaiane nazwiska ale musze ponownie sie wybrac bo nie uznali nam aktu slubu z colorado musi byc zaakceptowany w Los Angeles musze wyslac czek i prosbe o zatwierdzenie tego aktu i wtedy dopiero sie umowie na nastepne spotkanie w konsulacie mam nadzieje ze tym razem nie bedzie niczego brakowac,a pozniej jak to bedzie zatwierdzone moge sie ubiegac o zmiane paszportu i znowu musze osobioscie sie zjawic w Chicago,zawitam tam jeszce pewnie z kilka razy:) Kurcze ja tez chcialam miec typowo Polski slub no ale zrobimy pewnie cos w rodzaju przyjecia dla mojej rodziny jak pojedziemy do Polski.moze sobie nawet suknie kupie hihihihi,zawsze chcialam miec biala albo niebieska sukienke do slubu i polskie wesele z orkiestra i dwudniowa zabawa hihihi Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze Wam sie zdjecia podobaja. Joaska Tobie juz tez wyslalam i czekam na jakies od Ciebie. :) Ludziska, znacie jakis domowy sposob na opryszczke? Mam taka wielka, ze zakrywa mi juz pol brody. :( WYgladam koszmarnie, a boli jak cholera do tego mowic nie moge, bo mnie \"ciagnie\". I gardlo mi cos nawala... Ehhh zycie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot na kaszel sprobuj syrop STODAL homeopatyczny. Dziala super !!! Marzenusia, dzieki za zdjecia..kreacja super !!! Na opryszczke jest tak duzo roznych rzeczy ze nie wiem od czego zaczac. Problem jest taki ze na kazdego dziala cos innego. Ja znajomych leczylam preparatami homeopatycznymi typu Rhus Tox ale to musialo byc zazyte zaraz na poczatku a nie jak juz opryszczka sie wypelnila plynem. Ja sie ucze medycyny naturalnej wiec tylko taka uzywam. Jest taki preparat MODUCARE (naturalny) ktory jak sie zazywa codzinnie to system immunologiczny sie ureguluje i opryszczka nie wychodzi. A u nas wczoraj padal mokry snieg..topil sie odrazu ale wystarczylo zeby wszystkich popsuc humory :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Jay wspolczuje i przykro mi, ze to spotkanie to kicha :( Ale wiesz co, duzo razy slyszalam opowiesci o Polakach za granica, ze w stosunku do innych rodakow sa okropni. Widze, ze Tobie tez cos nie najlepsze polskie towarzycho sie trafilo. Trafia sie niestety. Widze, ze temetyka slubow cos sie szerzy :D Margot, robisz imprezke dla Polonii? :) Moze skrzykniemy sie na jakis kemping w weekendzik? :) Byloby na pewno bardzo wesolo :) Barb, witam. Zaraz zdjecia wysylam :) i czekam na rewanz :D Marzenka, Tobie tez :) papaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie wkurzylam musze siedziec caly dzien w domu i czekac na telefon od ludzi ktorzy beda wymieniac nasz heater znowu nam basement zalalo) nie dzwonia wcale niewiem ile to potrwa pewnie do szkoly dzisiaj nie pojde:(Siedze i robie cwiczenia z anglika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, ja tez mialam takie podobne doswiadczenia (podobne negatywnie) do Twoich jesli chodzi o spotkania w gronie rodakow. Niestety za kazdym razem bylo tak samo zle az przestalam chodzic. Ciesze sie ze jestem na forum bo kazdy tutaj taki pozytywny .... Barb, dziekuje za zdjecie ale nie moge tego otworzyc...:-( a takaaaa jestem ciekawa!!! Funkia, dziekuje za e-mail. Odpis sie powoli produkuje.... JoAska, dziekuje za zdjecia, ladnie tm u Ciebie !!! Szkoda ze piesia nie moglas zabrac. Ja tez wyjezdzajac musialam zostawic swojego ale za to tutaj sobie kupilam bo tak smutno bylo !!! Margot kuruj sie !!!! Dark Elf, jutro bedzie lepiej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie ciut lepiej. :) Nawet koniec koncow wyszlam dzisiaj z domu, aby zakupic bilety na jutrzeszy pociag! JoAska - srednio sobie cenilam ten kurs w Marsylii w Alliance Francaise. Po pierwsze byl drogi (sam kurs plus dojazdy), po drugie musialam sie najezdzic do Marsylii (po 2 godziny pociagiem w jedna strone!), po trzecie moja nauczycielka byla chyba zbyt malo wymagajaca (przynajmniej wedle moich oczekiwan!). Aczkolwiek byly tez plusy tego kursu - grupa tylko 6-osobowa a w takiej jak wiadomo szczegolnie osobom zupelnie poczatkujacym pracuje sie najlepiej, nauczycielka potrafiaca wytlumaczyc zawilosci jezykowe w miare prosty sposob. :) Mysle, ze wlasciwie jakosc kazdego kursu przede wszystkim zalezy od nauczyciela i sposobu w jaki przekazuje wiedze! Im mniejsza grupa, tym tez lepiej! A jesli chodzi o moje kontaty z Polonia - ja praktycznie wcale ich nie mam. Tutaj, gdzie mieszkam, Polakow mozna zliczyc na palcach jednej reki. Wlasciwie znam tylko jedna Polke, ale nie jest to osoba, z ktora chcialabym nawiazac blizszy kontakt... a szczerze mowiac to nawet i przed dalszym bym sie wzbraniala. :P Poza tym znam jeszcze kilkoro Polakow, ktorzy mieszkaja w Aix lub w okolicach, ale oprocz jeden osoby z reszta utrzymuje kontakt bardzo luzny. Zobaczymy, moze w tym roku cos sie zmieni :) Jay - ja wcale nie wyglupiam z tym slubem :P:D Szykuj sie na lato 2005 :D A jesli chodzi o Twoje spotkanie z Polonia... coz, sa ludzie i taborety... :o Barb - dziekuje za komplement :) I zycze Ci, aby udalo Ci sie znalazc lepsza prace :) Dark Elf - nie musisz sie wpraszac, bo ja zapraszam na wesele :D Jeszcze nie wiem gdzie sie odbedzie, ale zapraszac juz zapraszam :D W ogole to zapraszam wszystkich znajomych z topku :D W koncu to niepowtarzalna okazja, abysmy wszyscy mogli sie spotkac w jednym miejscu :D Ciesze sie, ze sa efekty diety Twojego meza! Ta ochota na sex - to mowi samo za siebie... hiihi... A ja z moim S. walcze - na razie pali okolo 7-8 papierosow dziennie, czyli polowe tego co spalal normalnie. To i tak jest niezle jak na niego. Zobaczymy jak bedzie... :) Marzenusia - domowy sposob na opryszczke? Coz, moge ci polecic, pocieranie opryszczki polowka zabka czosnku (dziala skutecznie). k-11 - jutro musze sie przejsc do apteki. Zobacze czy maja taki syrop. Moj sie konczy wiec chetnie wyprobowalabym cos homeopatycznego. :) Dziekuje za rade :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - opowiadaj co to za spotkanie, co to za Polacy ?? ja mam duze grono znajomych polakow, z ktorymi trzymam i czuje sie swietnie ale rowniez spotkalam na swojej drodze takich ze wrrrrr.... bylam kiedys na imprezce, gdzie przedstawiona zostalam glosno jako osoba, ktora wykonuje to co wykonuje, troszke niewygodnie mi sie zrobilo bo nie wszyscy musza wiedziec czym sie zajmuje, i czesto mi sei tak trafia, ze ktos mnie przedstawiajac mowi od razu co wykonuje wrrrrrrrrrrrrrrr :( no ale tego typu przedstawianie spowodowalo, ze ludzie zaczeli zadawac mi coraz to wscibskie pytania, a byli to sami polacy :( staralam sie byc mila i odpowiadac, a w tylek podszczypywana co jakis czas przez meza, ktory zorjetowal sie, ze co niektorzy robia to zlosliwie i powinnam sie juz zamknac i nic wiecej nie mowic......zrobilo mi sie przykro :( :( :( dodam, ze bylam tam najmlodsza, wszyscy juz ze starzem 15 lat malzenstwa i przynajmiej po parze dzieciakow, dorosli, zdawac by sie moglo, ze powazni ludzie ! juz nigdy nie przyjelam zaproszenia na zadna impreze organizowana w tamtym gronie, notabene zerwalam kontakt z osobami, ktore wczesniej tam znalam :( nie mowie, ze wszyscy Polacy sa tacy bo i w towarzystwie innych narodowosci mozna sie naciac na podobne charaktery niemniej jednak, od tamtej pory unikam tematu dotyczacego mojej prywatnej osoby i mowie z gory, ze nie ma o czym dyskutowac :) zlosliwosc ludzka nie zna granic !!!!!! Joaska - zdiecia poprosze, zreszta chyba zasluzylam sobie chociaz na jedno bo Ty juz moje widzialas :) Margot - wracaj szybko do zdrowia :) a na wesele to i ja bym sie chetnie wprosila pod warunkiem, ze bedzie ono we Francji ....wezme aparat ;) !!! juz prawie 14-ta, pora na mnie, popracowac czas nadszedl ;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Czy slyszalyscie o trzesieniu ziemi w Polsce? Na polnocy Polski od Trojmiasta az po Bialystok byl odczuwalny wstrzas o sile 4,5 st Richtera, a potem jeszcze wtorny 5,5 st. Gdzieniegdzie sciany w blokach pekaly nieco, spadaly doniczki, talerze ze stolow, monitory na biurkach - tak opowiadali ludzie. Margot - slub? w przyszlym roku? juz sobie zanotuje.... a poki co to wracaj do zdrowia... Co do zdjec to sa ciagle w aparacie, wysylalem kroliczki te dawne, z wiosny. Wczoraj zrobilem zdjecie szynszylowi - przeslodkie zwierzatka, a jakie mile futerko w dotyku. Nie wolno ich wziasc do reki za siersc na grzbiecie jak kroliki, bo momentalnie CALE FUTRO zostaje w dloni, a zwierzatko biega gole.. tak broni sie przed schwytaniem. Trzeba je brac za ucho lub ogon i wtedy mozna polozyc sobie na rece, ale nie wolno poglaskac. DaRk Elf - wspolczuje bardzo.. heater to grzejnik cieplej wody? Gratuluje twojemu mezowi... zwlaszcza tego apetytu na... k-11 znaczy sie zima tuz, tuz? okropne.. Zwykle mi nie przeszkadza, ale w tym roku po tak nieciekawym lecie to wcale mi do zimy niespieszno.. Marzenusia - znam ten bol.. ja chodze do dentystki i ona przypala mi opryszczke specjalna lampa laserowa. Od razu robi sie strupek, wprawdzie wyglada tak samo brzydko, ale nie ma tego babla. Ta kuracje trzeba robic codziennie przez 4-5 dni.. Probowalem tez jakies tabletki na recepte, ale po pieciu dniach kuracji poczulem gdzie mam nerki... Podczas polrocznego pobytu w Stanach mialem o-pryszczke piec razy, od picia lodowatej wody na budowie albo piwa z lodowki.. Jay - jak wiekszosc facetow jestem strasznie niedomyslny, ale to co piszesz przypomnialo mi jak wybralismy sie z kolegami do polskiego klubu w Passaic, NJ. Na dole byla dyskoteka, a na pietrze dancing. Poczatkowo siedzielismy na dyskotece, ale rozmawiac sie nie dalo, wiec poszlismy do znajomego na gore.. a tam przy jednym stole.. pan, ktory w Polsce byl prokuratorem, pani wykladala na jakiejs uczelni, inny pan byl w ministerstwie, jeszcze jakies inne zacne towarzystwo, ze w koncu... wrocilismy na dyskoteke... ok... caluski i pozdrowienia dla wszystkich.. dobrej pogody zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia - zapomnailem napisac, ze slicznie wygladasz, ta druga druchna tez, ze o pannie mlodej nie wspomne - przesliczna... (jak ma na imie?) Ppappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×