Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Marzenusia-ja tez ci wspolczuje 😭 😭. Bylam pewna ze Ciapka w was zostanie. Co sie stalo ze musieliscie ja tak nagle oddac? W kazdym badz razie pocieszajace jest to ze bedzie u znajomych, przynajmniej ja bedziesz mogla odwiedzac lub nawet zabierac jak znajomi gdzies wyjada. Ja sie nie przebieram:-( i chyba spedze dzisiejszy wieczor w domu piszac esej, zobaczymy. Amber- H & M jest niemieckie, teraz projekuje dla nich Karl Lagerfield, taki dosc znany projektant. w Toronto jest tylko jedna H & M i to w dodatku otworzyli je w zeszlym roku. Ja lubilam tez sklep jak bylam w londynie. To na razie spadam. Dla wszystkich buziaczki 👄 Aha-ja lubie ta czcionke, jest latwiej czytac.mam nadzieje ze tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka oddalismy, bo znajomej bardzo sie podobala Ciapeczka a poza tym jej corka ma urodziny w srode (to juz jest jej prezent urodzinowy) i tak czy inaczej mama znalazlaby jakiegos innego kotka, a wtedy my musielibysmy szukac jej nowego domku, bycmoze u obcych ludzi. A tak wiem, ze jej jest tam dobrze. Mysle, ze juz sie zadomowila. :( Widzialam nawet zdjecia z dzisiaj. Kurde znowu rycze. 😭 A po drugie Franka alergia jednak dawala we znaki. :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaleglosci mam ogromne,zauwazylam kilka nowych osob.......i oczywiscie stala ekipke. Bagatelka......mam nadzieje,ze sie spotkamy w 2004 roku,choc nawet nie wiem czy jeszcze mieszkasz w Duluth czy w innym miejscu? u mnie jak zwykle zmiany........we wrzesniu bylam na Florydzie,odwiedzic ukochanego i on....podjal decyzje,ze wraca do Minnesoty. :) jestesmy bardzo szczesliwi i teraz kiedy mieszkamy razem nie moge sobie wyobrazic innej sytuacji. a plan byl taki,ze ja mialam sie przeniesc na Floryde w pazdierniku 2005 roku. ok....postaram sie dolaczyc do was i od czasu do czasu poplotkowac! zaraz znikam na impreze i....mam dylemat za kogo mam sie przebrac?! ale to sekret........ :) pozdrawiam wszystkich serdecznie.......izza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............MIEJSCE...................ROCZNIK......ILE ZAGRANICA ************************************************************************************* GODA................Litwa..........................1960.........od urodzenia KOKUS..............Tarnobrzeg, PL...............1963........czas wakacji K-11.................* Kanada *......................1969...............14 lat FUNKIA..............okolice Chicago, IL...........1970..................15 BAGATELKA..........Duluth, Minnesota, USA......1972...............15\'3\'\' AMBERANGELIC......okolice Chicago, IL..........1974.................7.7 JAY..................Charleston, SC..................1975.................2 NANECZKA .....Niemcy, Monachium, Bawaria....1975................5lat PIWONIA...........Okolice Chicago, IL............1977.................11 CAFEE............Szwecja, Sztokholm...............1977..........10 m-ce DARK ELF........Springfield,IL......................1977....2 lata z hakiem JOASKA........Francja................................1979........pol roku AKARA......Amsterdam................................1980......1rok10m-cy MARGOT......Francja.................................1980...2 lata z hakiem MAYENKA.........Toronto, Can......................1981.................1,3 MARZENUSIA.........Okolice Chicago, IL...........1984.................1,6 BASTA........Bradenton, FL............................?.................3 m-c KOGO BRAKUJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Bylam dzis na koncercie Maroon5 i znowu ‘cierpialam’ przez swoj wzrost. ¾ koncertu na palcach przestalam, a i tak niewiele widzialam. Mayenka, zdjecia doszly dziekuje :). Sympatyczna buzie masz :). Anna Wyszkoni ma podobny do mnie uklad oczu, sama to zauwazylam. A kocury mi sie rozrosly, chlopcy z nich, wiec i mase maja sluszna :). Dark, gdyby Margot byla latem (nie wydaje mi sie, moim zdaniem jest typem mieszanym, ale musialabym ja jeszcze raz obejrzec, bo z pamieci trudno cos powiedziec) to za nic nie pasowalyby jej cieple kolory. Lato najlepiej wyglada w kolorach chlodnych i zgaszonych. A zielen do brazowych oczu nie musi byc zgaszona, zywa, jasna zielen w zestawieniu z brazowymi oczami i ciemna cera piekie odswieza twarz :) - to z moich doswiadczen w malowaniu znajomych. Ja tez lubie przebieranki :), ale juz wieki cale nie bylam na balu maskowym :(. Amberangelic, okreslenie typu urody ze zdjecia jest niemal niemozliwe, kolory na zdjeciu sa zazwyczaj lekko przeklamane, poza tym kolory zaleza tez w jakims stopniu od ustawien monitora. Jedyne co moze pomoc to dokladny opis tonacji cery, wlosow, koloru oczu + sposob w jaki Twoja skora zachowuje sie na sloncu, a i to nie da gwarancji, ze typowanie bedzie trafne. Wlasciwej analizy mozna dokonac jedynie na zywo, w swietle dziennym w dodatku. Ja mam nawet problem z przeanalizowaniem siebie, wiem tylko na 95%, ze jestem typem mieszanym. Mam zamiar wybrac sie na fachowa analize w Polsce, zdam Wam pozniej relacje :). Myslalam, ze H&M to szwedzka firma, no prosze :). Fajne maja rzeczy i niedrogie, tylko niestety co za tym idzie takie sobie jakosciowo, no i pol miasta w tym samym biega :0. JoAska, obiecuje podeslac zdjecia :). Bagatelka, 250 gram, pozniej sobie pomyslalam, ze w Ameryce pewnie opakowania moga byc wieksze, wiec dobrze, ze zapytalas :). Przepis na tiramisu, specjalnie dla Ciebie :): 400 g mascarpone 6 jajek 6 lyzek cukru waniliowego 1-2 opakowania podluznych biszkoptow Filizanka mocnej kawy Marsalla/amaretto cacao Zoltka miksujemy z cukrem, dodajemy mascarpone i mieszamy, na koniec dodajemy piane z bialek i delikatnie mieszamy. Do przestudzonej kawy dolewamy marsalle/amaretto (ja chlustam na oko, nie zalujcie sobie :D). Maczamy krociotko biszkopty (jesli za bardzo nasiakna to sie rozpadna) jeden za drugim i ukladamy na dnie naczynia, na to wylewamy polowe masy i posypujemy grubo cacao. Na cacao ukladamy kolejna warstwe biszkoptow, po czym wylewamy druga polowe masy. Wstawiamy na min. 6 godz do lodowki (przed uplywem tego czasu tiramisu sie nie ‘zetnie’). Przed podaniem posypujemy cacao. Marzenusia, szkoda Ciapki :(. Ale na pewno bedzie jej dobrze w nowym domu. Niestety, alergia jest bezlitosna :0. Margot, nie tylko rodzice sie tak zachowuja… Dzieci tez – widze po znajomych i po sobie. To naturalne, ze chcesz uchronic ukochana osobe przed zmartwieniami. Co jest nie tak z Twoja mama? Mam nadzieje, ze to nie zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam, ogladnelam Matrix (po raz tysieczny) akurat lecial w tv, zrobilam maseczki i wrocilam. Maz jeszcze nie przyjechal wiec posiedze tutaj. Polacy za granica zostawilam sobie na deser, 3 godziny temu poczytalam a teraz bede pisac. Jay, ja tez sie usiechnelam jak przeczytalam: \"amber> zawsze sie usmiechne do siebie , pokiwam glowa i westchne kiedy czytam Twoje wypowiedzi\" :-D Barb, bardzo bardzo duzo opuszczasz! Musisz wpadac czesciej by podpisac liste obecnosci. :-D Do wszystkich ryczacych nad moja opowiescia o \"schodach\". teraz sie juz tak nie roztkliwiam ale dluzszy czas lzy naplywaly mi do oczu jak sobie przypominalam. Ten pobyt po 6 latach to jedno z moich najmilszych wspomnien. Poza tym akurat \"schody\" mam nagrane na kasecie video. Wyjazd byl trzytygodniowy i podzielony na etapy: kilka dni w Niemczech u przyjaciolki z liceum, z ktora mam wspanialy kontak mimo tylu lat (i ktora kiedy nie moglam wyjezdzac poza granice USA odwiedzila mnie z mezem) potem dwa dni nad polskim morzem w miejscowosci w, ktorej spedzalysmy wakacje, pozniej moje miasto a po moim meza) Kaseta jest nagrana wlasnie do \"schodow\" bo oni nas odwozili i weszli z nami na gore aby pomoc z walizkami. Pamietam jak dojechalismy do mojego miasta i zaczely sie te wszystkie dawno niewidziane ulice to zamilklam, ci sie smiali bo zwykle jestem bardzo gadatliwa a tu ...cisza. Przyjaciolka z mezem caly czas pytala a pamietasz to, a pamietasz tamto a ja nie moglam slowa wydusic bo juz mi kula rosla w gardle. To tez mam nagrane: mijane ulice i wszystkie komentarze a ja nic tylko w glowie sobie powtarzam: JUST BREATH! - jakos akurat to mi do glowy przyszlo. Przy swoim domu zaczelam juz cos mowic, usilowalam zartowac bo w sumie to troche takie krepujace ale nic nie moglam poradzic. I potem ta droga na 4 pietro, ledwie mnie widac, od tylu ale slychac bo juz tama mileczenia puscila i rycze na calego i powtarzam, ze nie moge oddychac i brzuch mnie boli i cala sie czese. Mam jak sie widam z moja mama i razem placzemy, a moja przyjaciolka tez sie w koncu poplakala z tego wszystkiego. :-D Skoro tak wszyscy ze zrozumieniem podeszli do tej historii to powiem wam ze jeszcze przez pol roku jak ogladalam kasete to w momencie jak wjezdzamy do miasta tez mi rosla gora a gdy dzwonilam domofonem i dalej plakalam razem z soba na kasecie :-D Pamietam jak puscilam kasete dwom przyjaciolka stad (obydwie kilka lat tutaj bez mozliwosci wyjazdu), na poczatku bylo zabawnie bo wszystko opowidalam, obrazy zmieniajace sie jak w kalejdoskopie, zabytki w Niemczech a gdy zaczelo sie nad polskim morzem to w pokoju cisza i tylko one tak cichutko O! Wszystko polskie! Patrz sami Polacy! Patrz na sklepy! i siedzilaly tak cichutko a kaseta sie skonczyla (niedlugo po tych schodach bo to byla kolezanki kamera i oni juz wrocili do Niemiec) a one obydwie siedza zaplakane. Dark Elf bylas na tym linku? Przeczytalas? Pewnie, ze za wszystkim tesknisz - rozumiem. Powiem ci ze mam kolezanke z mojego miasta w innym Stanie. Przyleciala jakies 2 lata po mnie i nigdy sie tu nie widzialysmy ale dzwonimy do siebie regularnie. Wlasciwie to sie przyjaznilam z jej siostra, chodzilysmy razem do liceum ale jak to bywa obczyzna zbliza. Jak przyjechalam to oczywiscie musialam jej od A do Z opowiedziec co sie dzialo, co u kogo slychac, a pozniej pogadalam troche o tej obsludze w sklepach, restauracji, zachowaniach dawno nie przezytych... a ta: To ja ci przeciez to caly czas mowilam. Tam sie az tak nie zmienilo. A co ty myslalas? Tylko jak ona mi opowiadala - leciala do Polski co kilka miesiecy - od poczatku jak przyleciala i opowidala tego typu rzeczy to ja przede wszystkim chlonelam ze ona byla na tej ulicy, weszla do tego sklepu, a wszystko ine to tak jakby dodatek. Dark Elf, mozliwe ze cie nic nie bedzie razic. Ja tego tak nie przezywam, ot takie anegdoty do opowiadania z pobytu w Polsce. Dark Elf, Zrobilam sobie test, wyszlo zima, choc na kilka pytan mialam trudnosc, sa naprawde szczegolowe (wlasciwie myslalam ze moze jestem jesien) moze powinnam zrobic z zaufana kolezanka? Dark Elf, to dieta twego meza tez wyglada kuszaco i zdrowo. Ja dzisiaj nie w kuchni, wczoraj sobie wszystko przygotowalam, a jutro bede robic bezposrednio przed posilkiem. No i wieczorem na poniedzialkowy dzien. Co do Subway to maja super salatke z tuna!!! Marzenusia, co tak samo myslisz jak Elfik. Nie placz juz po kotku! Joaska, pogodowcy laczmy sie :-) Bagatelka, udziwnili i moje polskie literki nie dzialaja! Widze ze wszyscy lubia \"rzewne nowele\" typu Schody wiec jak mnie najdzie to opisze jak bylo kiedy niespodziewanie pojechalam w tym samym roku do Polski na Swieta Bozego Narodzenia i zdradze, ze w tym odcinku bedzie o tym jak zobaczylam sie z siostra z, ktora nie widzialam sie 6 lat bo ona tez nie mieszka w Polsce a nie moglabyc w lata kiedy ja bylam. Mayenka, a jednak H&M niemieckie. A sie z mezem zastanawialismy czy to nie zbieznosc nazw sklepu. Izza, dzien dobry. Dopisz sie na liste! Akara, to ja bym wzystko widziala bo mam 176cm :-D Dark Elf, nawet jak jestem zima to i tak dobrze sie czuje w tym sweterku o, ktorym ci pisalam na 30tki wygladaja mlodziej niz 10-15 lat temu. Nie trzeba zawsze isc z szablonem :-D Akara, tez tak sobie pomyslalam o tym zdjeciu. Dlatego zrobie test z moja przyjaciolka i kosmetyczka zarazem, zobacze czy podobnie odpowie na pytania. Ja tez jestem \"ciezka\" w mowieniu o problemach, nie chce martwic, nie chce by ktos mnie zalowal, nie chce by problem zniknal a nadal siedzial w glowie u sluchacza, czasem wole opowiedziec po tym jak sie wszystko dobrze skonczylo, czasem jak juz nie wytrzymuje ale wtedy za bardzo dramatyzuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, Amber, nie ludz sie, widzialabys wiecej ode mnie, ale na pewno nie wszystko. Kolo mnie np stalo dziewcze na oko ponad 1.80, a u mezczyzn 1.90 to normalka. No mowie Wam, zyrafy tu laza :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberanelic
Akara! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucielo mi! Za duzo, tak myslalam. Nie pamietam, pamietam tylko, ze dopisalam, ze przyjaciolka jest rowneiz moja kosmetyczka i zajmuje sie moja buzia. Ciekawe czy tak samo odpowie na te pytania jak ja. Akara, a ty nie spisz? Mayenka, my sie z mezem zastanawialismy czy ta nazwa to przypadkowa zbieznosc czy naprawde ten sam sklep. Izza, dopisz sie na liste. Marzenusia to dobrze ze kotek idzie w znane i dobre rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spie, ale ciiiiiiiii, bo powinnam ;). Zmykam do lozka! Dobranoc (dzien dobry? ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka:) Akara- ja w typach kolorystycznych moge sie mylic czasami bardzo trudno jest okreslic tak jak mowisz tylko ze zdjecia,ja sam caly czas myslalam ze jestem zima a prawdopodobnie jestem typem mieszanym czyli zimowo letnim hihihi,dobrze sie czuje w wyrazistych kolorach ale czasami tez w zgaszonych, stwierdzilam ostanio jednak ze czarny mnie postarza a wyrazisty np dyniowy kolor ozywia moja twarz,zreszta nie ma reguly moim zdaniem trzeba ekperymentowac z kolorami jest tyle odcieni,ostatnio widzialam modelke w typie zimowym pomalowana odcieniami typowymi dla jesieni i wygladala slicznie takze nie ma reguly,mnie sie wydaje ze wygladam lepiej w cieplych kolorach jezeli chodzi o makijaz,ahhh no i znowu niewiem jakim typem jestem hihihi. A jezeli chodzi o Ciebie to wydaje mi sie ze jestes mieszancem zimowo jesiennym ale tez sie moge mylic najlepiej zrob ta profesjonalna analize.O Margot tez mysle ze jest mieszancem(letnio jesiennym z przewaga jesieni (ale tez nie dam sobie reki uciac hihihi. Tak masz racje z tym zielonym do brazowych oczu:) Marzenka:) Biedactwo:(Czy takie same masz odczucia jak ja jezeli chodzi o USA i Polske? Mayenka:) Amberangelic:) Bylam czytalam o tych sprzedawcach ja z reguly jestem bardzo cierpliwa osoba rzadko mnie mozna zdenerwowac jestem przyzwyczajona do kolejek a takze staram sie wczuc w sytuacje sprzedawczyn wiem ze czasami sa zmeczone i nie maja sily sie usmiechac(chodzi mi o Polske) Nie przypominam sobie sytuacjii ze bylam jakos zle potraktowana w sklepei(zarowno w Polsce czy w USA) O tak ja uwielbiam ta salatke z Tuna z Subwaya:) Napisz napisz o siostrze i Bozym Narodzeniu:) Tak a ztym typem kolorystycznym to zrob test z przyjaciolka bo z tego zdjecia to raczej sie mozna pomylic:) Wlasnie szukam w internecie miast z \"klimatem\" czy z tak zwana \"dusza\" niewiem jak to nazwac.Moje ulubione to : San Francisco San Antonio Rhode Island Colorado Springs Chicago Kurcze chcialabym mieszkac w ktoryms z tych miejsc a w Rhode Island sie zakochalam totalnie.............. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot:) Mam nadzieje ze sprawa z mama to nic powaznego?Jezeli chodzi o moja to mowi mi wszystko co jej na duszy lezy(mam taka nadzieje) tzn pisze w listach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze i wychodze z internetu! Nudze sie, a nie mam zadnego filmu a po kanalach skakac mi sie nie chce. O Bozym Narodzeniu napisze tylko musi na mnie spasc natchnienie. A ty, Elfiku jeszcze nie idziesz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie wczoraj wieczorem pogadalyscie dziewczeta :D Bagatelka - nie wiem, jak to sie stalo, ale nie zauwazylam wczoraj Twojego wpisu! :( Jesli chodzi o plytke Depechow, to - z tego co wyczytalam - jest to album z remiksami nagranymi przez innych wykonawcow a takze przez samo DM. O wrazeniach napisze Ci wiecej, jak tylko listonosz zapuka do moich drzwi z przesylka (przedczoraj je sobie zamowilam, podobnie zreszta ja nowa plyte R.E.M) i bede mogla je sama przesluchac i ocenic :) Jestem naprawde ciekawa jakie wrazenie ona na mnie wywrze :) Mayenka - powodzenia w pisaniu eseju :) izza 🖐️ - i za kogo sie przebralas? Marzeniusia - biedactwo 🌻 Badz dzielna i straj sie pocieszac mysla, o tym, ze Ciapce bedzie dobrze u Waszej znajomej i ze bedziesz mogla ja od czasem odwiedzac! :) Dark Elf, Akara - zrobilam sobie test z linku, ktory na jednej z poprzednich stron zostal podany i wyszlo, ze jestem wiosna :o Ale moglam cos namieszac... znajac moje zdolnosci... Akara - tak, masz racje, zarowno dzieci jak i rodzice sie tak zachowuja... i wynika to z checi chronienia najblizszych przed zmartwieniami... Wczesniej obie tak robilysmy i potem wychodzily z tego rozne dziwne rzeczy i szok po fakcie byl jeszcze wiekszy... Ja wole wiedziec jak jest naprawde... niz dawac upust mojej szalonej wyobrazni... :O Dark Elf - to masz szczescie :) Ta sprawa z moja mama to jest cos powaznego (to dluzsza historia), ale na szczescie swiat sie przez nia nie zawali i nie chodzi tu o zdrowie... Naprawde mam nadzieje, ze wszystko sie jednak dobrze ulozy i ze przyjaciele, ktorych troche jednak ma oraz rodzina jej pomoga! :) Amberangelic - napisz koniecznie o Bozym Narodzeniu :) Pozniej Wam podam przepis na prawdziwe belgijskie frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... troche popracowalem wczoraj, az do 20-tej, ale i tak nie wszystko zrobilem co by sie nalezalo... Pogoda byla znakomita, z samego rana przeleciala tylko chmurka z deszczykiem na 5 minut.. czytam wszystko tylko sam malo pisze.. Faceci jednak nieco inaczej przezywaja wyjazdy, zreszta trudno mi sie porownywac, jesli pojechalem na scisle okreslony czas.. Faktem jest ze ostatni miesiac to juz liczylo sie dni do wyjazdu, a rozmowy w robocie dotyczyly glownie planow, co kto zrobi po powrocie do domu.. marzenusia - przylaczam sie do zalu za Ciapka, dobrze ze chociaz poszla w dobre i znajome rece. Ciapka jest piekna na tym zdjeciu - jak tygrys.. Margot - mam nadzieje, ze Twoja Mama pouklada sobie swoje zycie jak najlepiej i najszybciej.. amberangelic - tez tak czasem mam, ze nic nie moze mnie zainteresowac w internecie.. jeszcze niedawno pasjami czytalem wiadomosci na onecie, ale juz mi przeszlo... kamerek nie przegladalem od ho, ho, ho, Edyta Gorniak zamknela swoja strone i stracilem rozrywke w postaci ukladania puzli, juz sam nie wiem co robic... Moze ktos ma jakies pomysly? mam gdziec adres na zdjecia z parkow narodowych w Stanach i kilku innych na swiecie.. Dark Elf - jestes juz po szalenstwach duchowej nocy, czekam na wrazenia... wlasnie, moze pozwiedzam RI? akara - dzien dobry... wykorzystalas zmiane czasu na sen? przepis na tiramisu skopiowalem na wszelki wypadek... izza - fajnie ze zajrzalas... i fajnie, ze Twoje sprawy domowe ida w dobrym kierunku.. mayenka - czcionka faktycznie jest bardziej wyrazista.. Owocnego pisania eseju zycze.. bagatelka - 🌼 🌼 🌼 JoAska - przylaczam sie do Twojego zapytania o Gadzinke i Groszka, mowisz, ze nie odpisuje na maile? Niepokoi mnie to, miejmy nadzieje, ze to tylko problem z komputerem... Barb - wracaj do nas.. :D Jay - wroce jeszcze do tej wystawy - to bardzo pozyteczna sprawa. Ty jestes chyba takim typem sowy ktora najchetniej pracuje w nocy, a rano lubi pospac, czy tak? No, jest piekny dzien, sloneczko, wprawdzie juz chlodniej ale tak rzesko... Chyba pojedziemy gdzies dalej poodwiedzac rodzine i cmentarze, gdzie spoczywaja ci, ktorzy juz odeszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! Ja jestem! Czytam was na biezaco, ale jakos nie pisze... Ostatnio tak intensywnie zyje sprawami groszkowymi, ze wypowiadam sie glownie w gronie innych przyszlych mam. Ilez mozna nie-zaciazonym opowiadac o nowo-zaslyszanych rewelacjach ze szkoly rodzenia albo opisywac swiezo-zakupione sliniaczki i czapeczki :) albo prawic o tym jak maluch rozrabia :) Zaden normalny czlowiek by tego nie wytrzymal, ale inna zaciazona wytrzyma ;) bo ma wlasnie takiego samego swirka przedporodowego :) JoAska, alez ja wyslalam ci maila niedawno! Czyzby nie doszedl? Nie wiedzialam, bo do mnie nie wrocil... wlasnie czekalam na odpowiedz... :) Kokus :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Do tej pory moj jedyny wpis,to ten w ktorym sie przedsrawilam.Troche trudno wstrzelic sie w nowe towarzystwo,wiec jak na razie tylko sobie czytam:) Niesamowita stworzyliscie tutaj atmosfere,jestem pelna podziwu,jak starzy kumple,bardzo mi sie to podoba:D Bardzo tesknie za znajomymi z Polski ,z ktorymi gada sie o wszystkim i o niczym,a to ze pogoda paskudna,a to ze kasy brak,albo ze maz mnie wkurzyl ;) ups a moze az tak otwartych rozmow tu nie prowadzicie :) W kazdym razie poczytam jeszcze troszke,by i mnie udzeilil sie wasz nastroj, bo czasem mam ochote pogadac i jakby nie ma z kim :( Moze to sie zmieni,czas pokaze .... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! :) Ale sobie leniuszkuje dzisiaj :D pelna para :) Fajnie tak sobie porobic NIC :) Kokus mowisz,ze tak ladnie i rzeska dzis u Ciebie? Ciekwawe czy w moich wroclawskich stronach pogoda podobna :) No Gadzinka i Groszek sie odezwali :) 🖐️ Gadzinka nic nie dostalam :) Wyslalam krotkiego maila pare dni temu ale nie dostalam zadnego maila. Nie wiem czemu. Zaraz cos skrobne, bo obiecywalam skrobnac jeszcze raz. :) Marzenusia jak sie czujesz? 👄 Masha 🖐️. Odzywaj sie czesciej to sie predzej wkrecisz :) Lece zrobic obiadek :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :D Mam cos dla Was wszytkich jednak. Nie wiem czemu nie pomyslalam, zeby Wam tego linka wczesniej nie podac. Przypomnialao mi sie o tym jak ogladalismy sobie dzisiaj jeden z obecnych tam filmow :D Moze czesc tiopiku z usa zna ta strone : http://www.tv.poloniaonline.us/start_index.htm To jest strona z polskimi filmami. Niestaty nie wszytkie sa w calosci i potrafia miec urwane troche ostatnich minut :( Ale polecam :) Papty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masha, wstrzelaj sie wstrzelaj, da rade, ja sama jestem tu od niedawna (zaczynalam w poczatkach, ale potem jakos tak odpadlam) i zaczynam sie zadomawiac. Dark, mnie tez sie wydaje, ze jestem jesienno-zimowa, ale zobaczymy co powie specjalista. Na szczescie w Polsce nie jest to jeszcze az tak kosmicznie drogie jak tutaj. Kokus, ja wszystko co tylko mozliwe wykorzystuje na sen ;), spioch ze mnie straszny, tylko nie w standardowych porach ;). A w ogole to sie wkurzylam, bo sobie wczoraj \'wyflossowalam\' kawalek plomby z gornych jedynek i teraz mam milimetr przerwy miedzy zebami, grrr. Mam nadzieje, ze uda mi sie jeszcze w tym tygodniu umowic sie z dentysta. No i koniec \'nitkowania\' jedynek, wizyta u dentysty to tutaj dosyc kosztowna rozrywka. Mysle tez o stalym aparacie na obydwie szczeki, albo przynajmniej gorna, bo mam koszmarna wade zgryzu (nawet jesli zacisne szczeke to moge sobie 1/4 malego palca do buzi wlozyc, bo gorna szczeka nie zamyka sie na dolnej. Mam nadzieje, ze cena nie zwali mnie z nog... bo jesli zwali to chyba jednak na chwile obecna bede musiala sie wstrzymac, a czas biegnie... (podobno najwieksza skutecznosc takie aparaty maja u ludzi przed 26ym rokiem zycia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 :) Witajcie w niedzizele :) 🌻 Ostatnio pobilam rozmiarowy rekord i kupilam sobie dzinsy o rozmiarze 5 :D I to bynajmniej nie dlatego, ze schudlam (co wiem po innych ciuchach), ale rozmiary robia chyba coraz to wieksze... A co dziwniejsze, to znalazlam te dzinsy w sklepie Kohl\'s, gdzie niegdy nie spotkalam sie z wiekszym powodzeniem w znalezieniu czegos ok. Polecam, kosztuja tylko 15$ i sa bardzo dlugie, o dosc fajnym granatowym wycierze :). A tak na powaznie, to milo mi bylo dzis sie dowiedzec, wstawszy po 11, ze dzien bedzie o godzine dluzszy :D Co mi pozwoli na powolne odrobienie lekcji i upieczenie pysznego schabiku :D Nie mowiac juz o tym, ze napalilam sie na zielona sztruksowa kurtke, wiec to mi tez zajmie troche czasu. Ale te moje nowe dzinsy dziwnie pachna, tak jakos atramentowo :P Czyzbym miala sie po raz kolejny przekonac, ze tanie mieso psy jedza? Mam nadzieje, ze nie ... :0 akara - dzieki za tiramisu :) Nie spodziewalam sie, ze to taka proscizna :D Ummm, juz na sama mysl mam w buzi ten mily smaczek :D A jaka pora roku ja moge byc? :) Wspolczuje problemow dentystycznych :0 Dla mnie takowe w obecnej sytuacji spotkalyby sie z bankructwem :0 Elfik - milego bycia seksownym duszkiem dzisiaj ;) San Francisco na pierwszym miejscu Twojej listy ? Jestem za !!!!!!! Polecam tez Washington DC oraz Nowy York, chociaz wiem, ze co do tego ostatniego, to chyba masz uprzedzenie ;) Margot - oby te wiesci okazaly sie mniej straszne, niz wygladaja :0 😘 A co do naszych milych Depeszatek, to bede musiala sie rozejzec w terenie ;) Kilka lat temu wyszedl tez album ich remiksow w wykonaniu innych typkow, ale jakos sie nie zachwycilam. Ale na tym beda tez ich wlasne wykonania. wiec to juz krok do przodu ;) Masha - no, my tu mamy taki cieply pluszowy kacik emigracyjnych zwierzen i rozrywek :) Moze i Tobie sie spodoba :) Marzenusia - oj Ty biedactwo, jeszcze raz sobie obejrzalam Cipake i tez lacze sie z Toba w smutku :( Ale przynajmniej nie oddalas jej w obce rece i wiesz, ze bedzie tam kochana :) izza - znow sie pojawiasz jak kameleon :D Ciesze sie, ze jestes szczesliwa ze swoim Kochaniem i tez mam nadzieje, ze uda nam sie niedlugo odwalic jakas babska kawusie z pogadusiami ;) Ja nadal jestem w D. aczkolwiek zwie ogromna nadzieje, ze przyszly rok szkolny przyniesie jakies zmiany w tym kierunku (marzy mi sie Kanada lub Szwajcaria, co Ty na to ;) ) amberaggelic - na Twojej liscie brakuje w tym momencie izzy i mashy :) I znowu te schody ... :0 To juz chyba pozostanie naszym topikowym grypsem ... Ja tez mialam przejscia ze schodami i domofonem, ale to juz po fakcie, jak moi rodzice nabyli inne mieszkanie, niz to, gdzie mieszkalismy w moich szkolnych latach ... Potem nadal tam jezdzilam, aby odwiedzic sasiadke i tak staralam sie wczuc w ten klimat, zeby choc przez pare sekund poczuc, ze jest tak jak kiedys ... :( :( :( Mayenka - dziekuje za sliczne zdjecia z Montrealu :) Widac mieliscie i ladna pogode, i mile wrazenia :) Mam do Ciebie jeszcze mala prosbe, czy mozesz mi podac jeszcze raz jak nazywa sie ten program antywirusowy, o ktorym kiedys wspominalas i czy jest darmowy ? Z gowy dziekuje :) :) JoAska - ja tez jestem pogodowcem :D Lub jak ja to lubie nazywac metereopata :D Na mnie najgorzej wplywaja klimaty szare i dzdzyste, mgla i brak przejzystej swiezosci w powietrzu. No, za zimnem tez nie przepadam, ale taka mgla, co sie nie konczy przez pare dni (jak ja mialam w zeszlym tygodniu) wykancza mnie zupelnie, myslalam, ze albo zemdleje, albo odejde od zmyslow :D Czulam sie, jakbym zyla w lodzi podwodnej na dnie oceanu - zero widokow na przestrzen :0 Jak tam w szkolce ?? :) kokus - no, jak Ty jechales tylko na chwilke, to nie ma takich odmetow myslowych, jak my prawdziwi emigranci mamy :D Ide na razie, zimno tu jak diabli, ale ze wzgledu na sily wyzsze, okna musza byc zawsze otwarte :0 Na szczescie za ogrzewanie nie placimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus> jestem potwornicka sowa.. jesli trzeba wstane rano, ale jak tylko mam 2 dni wolnego od razu przestawiam sie na nocny tryb zycia i dlatego tak mi ciezko w poniedzialki amber> tak pieknie dozujesz te kluchy w gardle.. dziekuje.. Elf> widze ze zyskalas miano kafejkowej wizazystki.. hmm ja to nie wiem kto ja jestem.. zmarzluch jestem a nie jakas zima czy wiosna hihihih rzadko uzywam jakichkolwiek mazidel Akara> no to narobilas mi smaka na to ciasto.. zaraz wskakuje w autko i do sklepu Marzenka> nie placz juz.. ja przyjade i bede mruczec jak uguotujesz pyszny obiadek hihihih uciekam, wlasnie tworze swiateczne prezenty pozdrowienia dla wszystkich, wroce wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez dzisiaj bylo Halloween! Chyba jednak to swieto zaczelo sie przyjmowac we Francji, bo od rana nie moglismy sie opedzic od duchow... balismy sie tak bardzo, ze S. wydal nawet moje ostatnie kukulki przytachane z Polski jeszcze ;):D A trzymalam je na czarna godzine ;):D kokus - ja rowniez mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie ulozy! :) Gadzina - milo Cie widziec! Tez juz sie martwilam czemu nie zagladasz na topik! :) Dawaj nam chociaz od czasu do czasu dymne znaki, ze jest wszystko w porzadku z Toba i Grosiem :) Masha - zobaczysz, ze szybko sie wkrecisz w nasze towarzystwo :) JoAska 🖐️ Akara - wspolczuje Ci bardzo z powodu zeba! Mam nadzieje, ze uda Ci sie umowic jak najszybciej z dentysta :) Ja nosilam apart ruchomy przez wiele lat. Zeby mi sie troche wyprostowaly, ale gdybym sie tyle nie buntowala wtedy - z dziecinna zloscia - przeciwko noszeniu, mialabym dzisiaj lepszy zgryz. Tez moge sobie wlozyc kawalek malego palca miedzy przednie a dolne zeby :o Ostatnio rowniez zaczynam sie powaznie zastanawiac nad zalozeniem aparatu... i bardzo jestem ciekawa ile ta przyjemnosc moglaby mnie kosztowac :o Bagatelka - jestem dobrej mysli, nie ma przeciez tego zlego, co by na dobre nie wyszlo! :) Relacje odnosnie plytek (sa ich az 3) zdan, jak tylko je przeslucham. Powinny byc one u mnie juz pojutrze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×