Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dajana

euthyrox co to za lek ?

Polecane posty

weteranka hasimotka❤️w ulotce Stimei stoi jak byk,żeby nie brać przy chorobach tarczycy.Nie odczuwasz żadnych skuków ubocznych po niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka hasimotka
o miło ze sie ktos martwi...;) nie ale poczytam nastepnym razem uwazniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka hasimotka
stimea zawiera l-tyrozyne ,a tyrozyna w sumie jej brak powoduje niedoczynnosc tarczycy,czyli idac za mysla .....?(moze złą) trzeba uwazać przy nadczynnosci ..czy jak ...niech mnie ktos oświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypijam co najmniej 10 kaw dziennie , powiedzcie mi czy też tak macie?? mi się wydaje, że ta kawa wcale na mnie nie działa :( ale jakoś trzeba funkcjonować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weteranka❤️,no to mnie uspokoiłaś:D Mogę spokojnie się w nią zaopatrzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka199
Dziewczyny, boli mnie caly tydzien serce, mam wysokie cisnienie i uderzenia gorąca;/ Bralam magnez z potasem bo myslalam, ze mam niedobor ale nie przechodzi;/ Za niskie THS? Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka199
Dziewczyny, boli mnie caly tydzien serce, mam wysokie cisnienie i uderzenia gorąca;/ Bralam magnez z potasem bo myslalam, ze mam niedobor ale nie przechodzi;/ Za niskie THS? Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka :) chyba trzeba by było zacząć od tego ile masz lat, bo mnie to przypomina początki menopauzy, ale jeśli masz ok 30-40 albo i mniej to raczej mało prawdopodobne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka199
Mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka199
No tak, ale co tu robic?Wizyta u lekarza za miesiac dopiero. Nie boli mnie jakos strasznie, raczej tak, jakby mi ktos lekko scisnal serce dłonia, wiec da sie wytrzymac, ale nie wiem skad to sie wzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silencium
Wera P. Muszę Cię rozczarować..,mam 37 lat i co? Menopauza :( Od każdej reguły są wyjątki..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz jednak przyznać ,że 25 to jednak trochę szybko. Moja nazwijmy to "przygoda" z hashimoto dopiero się zaczyna, więc nie wiem czy takie objawy jak opisuje Buka mogą mieć coś wspólnego z poziomem tsh, objawy przypominają przyznasz - objawy menopauzy. A to że ta nasza tarczyca rozwala nam organizmy to już wogóle inna sprawa, więc może... ale nieeee, 25 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka...a wapń? Badałaś kiedyś jego poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka199
Nie badałam Wapnia. Wczoraj zazyłam na noc Bromergon i mi przeszło. Wyczytalam ze obniza on cisnienie, wiec moze serce szalalo od cisnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka hasimotka
A BUKA ILE BIERZESZ EUTYRO......JA TAK REAGOWAŁAM NA DUŻA DAWKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka199
25N wiec prawie najnizsza. Oby to byl tylko incydent bo sie niezle wystraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silencio, ja walczę z hashi juz pięć lat. Było juz ładnie przy dawce 75/100 Euthyroxu, Niestety operacja ginekologiczna, usunięcie wszystkiego i głupawka organizmu.TSH od razu w górę 6,6 nie mówiąc o objawach menopauzy. Teraz dawka 112 no HTZ Systen Conti. Hormony się polubiły życie stało się piękne. Niestety waga duża stoi mimo ograniczeń zywieniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silencium
Andzia 45 A jak długo stosujesz HTZ?? Wera. P zgadzam się z Tobą, oczywiście miałam na myśli tylko siebie........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nietypowe pytanie :) czy też macie problemy z wypróżnianiem ? i spuchniętymi kostkami u nóg ? puchną i bolą , moja endo mówi, że to jak najbardziej może być od tarczycy, czy jest ktoś kto tak miał i kiedy w końcu przeszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka199
Ja odkad biore euthyrox mam problemy z wyproznianiem, jak nie wypije kawy bądz zielonej herbaty to jest nieciekawie. A co do puchnięcia to mi strasznie puchną palce u rąk i nogi. Mowilam o tym lekarzowi a on mowi ze to napewno nie od euthyroxu/tarczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy z ciśnieniem, wypadające włosy, puchnące nogi i ręce, problemy z wypróżnianiem, objawy menopauzy, skóra jak papier ścierny... Wiecie co? Mam tego dość, czy to kiedyś przechodzi? To pytanie do tych z Was, którzy leczą się dłużej niż parę miesięcy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy z ciśnieniem, wypadające włosy, puchnące nogi i ręce, problemy z wypróżnianiem, objawy menopauzy, skóra jak papier ścierny... Wiecie co? Mam tego dość, czy to kiedyś przechodzi? To pytanie do tych z Was, którzy leczą się dłużej niż parę miesięcy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zaparcia polecam suszone śliwki,najlepiej namoczyć je na noc,wypić rano wodę a śliwki zjeść.Ogólnie też miewam takie problemy ale na swoje szczęście nie przepadam za mięsem.Za to jem owoce i warzywa:)Na problemy z włosami Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy(tabletki).Natomiast na suchą skórę najlepsza jest oliwka dla dzieci w żelu.Na opuchliznę Aqa Femin...no i trochę wytrwałości;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde u Was też nie wyświetla
się ostatnia wypowiedź??? co jest z kafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zaparcia polecam suszone śliwki,najlepiej namoczyć je na noc,wypić rano wodę a śliwki zjeść.Ogólnie też miewam takie problemy ale na swoje szczęście nie przepadam za mięsem.Za to jem owoce i warzywa:)Na problemy z włosami Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy(tabletki).Natomiast na suchą skórę najlepsza jest oliwka dla dzieci w żelu.Na opuchliznę Aqa Femin...no i trochę wytrwałości;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×