Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Wiem ze jestem jedną z wielu zdesperowanych dziewczyn ale najadam sie caly czas strachem ... kochalam sie z chlopakiem w sobote ... dzis sroda ... mialam dni plodne ... stosunek przerywany ...doszedł pozamną .... czytam i czytam i caly czas niewiem co o tym wszystkim myslec ... jakos wczoraj zaczelam miec zawroty glowy i lekkie osłabienie ( dodam ze bardzo malo jem wiec niewiem czy nie dlatego) dzisiaj powtórka ... no i co godzina do lazienki ... zauwazylam tez ze przy siusianiu bardzo delikatnie krwawie [to nie moze byc okres bo wypada mi dopiero za poltora do dwóch tygodni (niemam regularnych cykli)] odpowiedz jest dla mnie bardzo wazna ...bo niemam warunkow na urodzenie dziecka jeszcze jestem bardzo mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
kochalam sie z chlopakiem tydzien przed okresem to podobno dni nieplodne okres dostalam normalnie ale jakos troszke dziwnie sie czuje bo troche mi niedobrze zrobilo sie dzis i mdli mnie czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaes
dziewczyny jestem tu pierwszy raz na tej stronie staramy sie o ciaze juz 5 cykl ale w tym mam dziwne objawy -mam duze ilosci bialego lepkiego sluzu (chociaz wiem ze to sluz nieplodny jednak wyczytalam gdzies ze to jest pierwszy objaw ciazy) -strasznie bola a wrecz kloja mnie piersi (przed okresem zawsze mnie bolaly ale 3,4 dni a teraz juz 6 dni) -moja tem wynosi 37,1 37,2 wiem ze to niewiele objawuw ale z tego co sie orientuje moje dni plodne na poczatku cyklu jak nigdy w 7,8 dniu teraz mam juz 22 dzien cyklu i jeszcze czekam ale moja niepewnosc jest okropna dodam jeszcze ze zawsze po dniach plodnych nie mialam zadnego sluzu bylo zupelnie sucho a teraz jest go dosc duzo czy moga to byc objawy ciazy czy raczej miesiaczki prosze odpowiedzcie mi z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek 883
witam wszystkie forumowiczki!!! mam takie pytanie.... kochałam się z chłopakiem 21/22.11 a pierwszy dzień ost.@miałam 11.11 z obliczeń wynika że to był dzień płodny...ale był to stosunek przerywany...nie mam jakiś wyraźnych objawów ciązy tyle że dziś zemdlałam w pracy!!! Proszę napiszcie czy jest mozliwe żebym była w ciaży (bardzo bym tego chciała) test zrobie dopiero za ok tydzień żeby był bardziej wiarygodny. Proszę o odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza26
Witam serdecznie...jestem tu pierwszy raz i w sumie to sama nie wiem co myslec.Napisze krotko...kochalam sie z moim chlopakiem dokladnie w polowie cyklu,dodam ze bez zabezpieczenia i byl to rzekomo stosunek przerywany z tyn ze moj chlopak twierdzi ze chyba zapozno udalo mu sie wyjsc.zawsze mam regularne miesiaczki.Teraz spoznia mi sie juz 4 dni.robilam test i wyszedl negatywny.Mam od kilku dni bole podbrzusza,mocz oddaje przynajmniej 2 razy na godzine...ogolnie niczym sie nie stresuje,wprost przeciewnie to wlasnie mnie zaniepokoilo ze jestem strasznie spokojna a to do mnie nie podobne,gdzyz zawsze drzemie we mnie wielka energia...no i mam oropny wstret do PIWA...nie wiem jaka mam temperatue bo zepsul mi sie termometr ale raz mi potwornie zimno a raz strasznie goraco i to mnie drazni...nie wiem co jest grane ale robilam test w planowanym dniu miesiaczki i drugi 3dni poznej i oba wyszly negatywne.No i nie mam tych problemow z piersiami o ktorych wiecznie mowa.Pogubilam sie i nie wiem czy to moze byc rzeczywiscie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska7
A ja staram się z mężem o dzidziusia id 4 miesięcy i powiem, że jestem już mocno zestresowana. Wiem, że to nie służy, ale jak to powstrzymać. Poradźcie co można zrobić żeby sobie pomóc zajść w ciąże. Następny okres za tydzień, ciekawe czy będzie... Mam nadzieje, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska7
A ja staram się z mężem o dzidziusia id 4 miesięcy i powiem, że jestem już mocno zestresowana. Wiem, że to nie służy, ale jak to powstrzymać. Poradźcie co można zrobić żeby sobie pomóc zajść w ciąże. Następny okres za tydzień, ciekawe czy będzie... Mam nadzieje, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanesca
justyska7 nic sie nie martw my już próbujemy dziewiąty miesiąć i nadal nic. teraz jestem w połowie cyklu, a za tydzień w sobote test i jeśli będzie negatywny od razu jedziemy mężowi badania zrobić. Ja już zaczynam się źle czuć po clostilegyt i duphastonie, żoładek mi odmawia posłuszeństwa. Ale strasznie sie boje że zepsujkemy sobie tylko tym badaniem święta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska7
ja nie wiem jak ja tyle wytrwam jeśli będę musiała, a dawniej żartowałam a co będzie jak nie będę mogła zajść w ciążę, a tera proszę. Ja jak teraz nam się nie uda to w styczniu idę do lekarza zobaczymy co mi powie, najgorsze jest to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanesca
ja do lekarza chodzę od pierwszego miesiąca - i pomyślec że jakby się nam udało za pierwszymrazem juz bym była mamusia a tutaj tala porażka. Ale jeszcze mam nadzieje że może ten miesiąc. Ja miałam od początku problemy z uregulowaniem cyklu, potem się okazło że nie mam jajeczek, traz mam jajeczka ale nie ma efektów... no cóż zobaczymy. A do lekarza Ci radze iśc jaknajwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska7
byłam po drugiej próbie ale powiedziała, żeby się nie stresować i że nie ma się o co martwić, bo to tylko może zaszkodzić, ale teraz to już na pewno jak coś to pójdę. Ale jak to jest że prawie wszystkim moim znajomy już za pierwszym razem się udawało. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy problem i że już niedługo będziemy się cieszyć z malenstwa w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia18
słuchajcie czy to może byc ciąza jeśli od jakiegoś tygodnia źle się czuje jest mi niedobrze chce mi sie ciągle spać i gdy tylko cokolwiek zrobie strasznie się mecze i kręci mi sie w głowie??powiedzcie ze nie z chłopakiem kochałam sie prawie 4 tyg temu okres też miałam ale słyszałam ze podczas ciązy tez on na poczatku może występować...powiedzcie mi coś na ten temat bo martwie sie jak narazie sama nie chce nic mówić ani chłopakowi ani przede wszystkim rodzicom ... pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia18
słuchajcie czy to może byc ciąza jeśli od jakiegoś tygodnia źle się czuje jest mi niedobrze chce mi sie ciągle spać i gdy tylko cokolwiek zrobie strasznie się mecze i kręci mi sie w głowie??powiedzcie ze nie z chłopakiem kochałam sie prawie 4 tyg temu okres też miałam ale słyszałam ze podczas ciązy tez on na poczatku może występować...powiedzcie mi coś na ten temat bo martwie sie jak narazie sama nie chce nic mówić ani chłopakowi ani przede wszystkim rodzicom ... pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann11111
w 8 tygodniu można już zaóważyć powiększenie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1718
własnie mi nic takiego nie jest ale boli mnie brzuch ale znowu strasznie sie denerwóje czy to moze byc objaw tylko nerwów mam sluz zatki bezbarwny czy taki jest przy ciąrzy mineło juz5 dni czy musze bardz sie martwic o to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1718
własnie mi nic takiego nie jest ale boli mnie brzuch ale znowu strasznie sie denerwóje czy to moze byc objaw tylko nerwów mam sluz zatki bezbarwny czy taki jest przy ciąrzy mineło juz5 dni czy musze bardz sie martwic o to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1718
własnie mi nic takiego nie jest ale boli mnie brzuch ale znowu strasznie sie denerwóje czy to moze byc objaw tylko nerwów mam sluz zatki bezbarwny czy taki jest przy ciąrzy mineło juz5 dni czy musze bardz sie martwic o to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
hej co do twojego pytania mysle ze nie jestes w ciazy ja mialam podobne objawy i to tylko zdenerwowanie.moze jednak ktoras z dziewczyn pomoe mi odpowiedziec na moje pytanie kochalam sie z chlopakiem w 14 i 15 dniu cyklu to byly moje dni plodne ale nie widzialam nic a nic sluzum plodnego od dluzszego czasu do nie widze czy moge byc w ciazy?i co jest dobre na przywrocenie sluzu?pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dnia cyklu ból brzucha
nabrzmiałe bolące piersi, ból krzyża i humorki...ciąza czy pms???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasssssss
witam mam pewinen problem.w sobote kochalam sie z moim chłopakiem...analnie...wiem ze przez to zajść w ciąże nie można...ale problem dotyczy tego ze nie było zabezpieczenia a on dotykał swojego członka o potem mnie"tam" czy to mogło wystarczyć ??? bo toszkę boli mnie podbrzusze i nie wiem co mam myśleć bo miesiączke powinnam dostać dziś albo jutro... PROSZE O POMOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasssssss
witam mam pewinen problem.w sobote kochalam sie z moim chłopakiem...analnie...wiem ze przez to zajść w ciąże nie można...ale problem dotyczy tego ze nie było zabezpieczenia a on dotykał swojego członka o potem mnie"tam" ręką czy to mogło wystarczyć ??? bo toszkę boli mnie podbrzusze i nie wiem co mam myśleć bo miesiączke powinnam dostać dziś albo jutro... PROSZE O POMOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena123202
OD 28 GRUDNIA ROZPOCZĘŁY MI SIĘ DNI PŁODNE W KTÓRYCH KOCHAŁAM SIĘ 4 RAZY Z FINAŁEM W ŚRODKU... DODAM ŻĘ GDZIEŚ PODŚWIADOMIE CHCIAŁABYM BYĆ W CIĄŻY... OCZYWIŚCIE MIAŁAM JUŻ WSZYSTKIE OPISANE NA FORUM OBJAWY, LECZ PO ZDARZENIU Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA WIEM ŻE PSYCHIKA MOŻE ZROBIĆ Z NAMI WSZYSTKO NAWET DOPROWADZIĆ DO OPUŻNIENIA SIĘ MIESIĄCZKI I WYWOŁANIA PEWNYCH UROJONYCH OBJAWÓW... BARDZO SIĘ TERAZ DENERWUJE.... ROBIŁAM TEST WYSZŁY DWIE KRESKI Z TYM ŻE TA DRUGA BARDZO SŁABA ZRESZTA PO CHWILI ZNIKNĘŁA... POZOSTAŁO MI TYLKO CIERPLIWIE CZEKAĆ I WRESZCIE PRZESTAC PRZYPISYWAĆ SOBIE WSZYSTKIE OBJAWY CIĄŻY... TRZYMAJCIE ZA MNIE KCKIUKI I POMYŚLCIE O TYM CO NAPISAŁAM... TO NIE JEST NIC DOBREGO TAK SIĘ ZADRĘCZAĆ...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska7
wiem jak to jest my już się staramy od pięciu miesięcy i na razie nic, też miałam już wszelkie objawy a potem i tak okres. Ale jak to jest ludzie którzy chcą mieć dzieci to ich nie mają a inni którzy nie chcą i nie powinni zaliczają wpadki. Czy to jest sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
hej Aena 123202 mysle ze chyba jednak jestes w ciazy nawet jak ta druga kreska byla slabo widoczna to to oznacza ciaze tak wiec nie gratuluje jeszcze ale mozesz sie cieszyc po malu wiem jaka to bybyla radosc ja sie tez staram kochalam sie w moje dni plodne ale nie widzialam sluzu plodnego:(wiec mysle ze cos jest ne tak:(bolalo mnie mnie podbrzusze kilka dni i nie raz jeszcze mnie boli ale nie lize na nic za tydzien mam dostac okres i znow sie rozczaruje:(napisz potem jak ci wyszlo bo ja tych moich kresek nie moge cos zobaczyc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieosiągalna
Cześć dziewczyny. :) Miło się czyta, kiedy niektóre dziewczyny cieszą się ze swojego zajścia w ciąże. JA natomiast mam inny problem :( współżyłam ze swoim chłopakiem tydzień temu. Fakt, że sie zabezpieczamy, ale jak każdy z nas wie nic nie daje 100% zabezpieczenia. Od niedawna czuję jakbym miała gorączke, boli mnie głowa, 2ostatnie dni bolalo mnie podbrzusze (podkreślam, że do miesiączki jeszcze jest czas) ciągle chodze do toalety robić siku, chociaz nie pije duzo płynów. Najgorsze jest to ze zamiast śluzu jak to w dni płodne to wycieka mi cos w konsystencji identycznej jak woda (w małych ilościach) :( myślicie, że to ciąża? a może to tylko kobieca podświadomość i strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieosiągalna
Cześć dziewczyny. :) Miło się czyta, kiedy niektóre dziewczyny cieszą się ze swojego zajścia w ciąże. JA natomiast mam inny problem :( współżyłam ze swoim chłopakiem tydzień temu. Fakt, że sie zabezpieczamy, ale jak każdy z nas wie nic nie daje 100% zabezpieczenia. Od niedawna czuję jakbym miała gorączke, boli mnie głowa, 2ostatnie dni bolalo mnie podbrzusze (podkreślam, że do miesiączki jeszcze jest czas) ciągle chodze do toalety robić siku, chociaz nie pije duzo płynów. Najgorsze jest to ze zamiast śluzu jak to w dni płodne to wycieka mi cos w konsystencji identycznej jak woda (w małych ilościach) :( myślicie, że to ciąża? a może to tylko kobieca podświadomość i strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieosiagalnaaa
Cześć dziewczyny. :) Miło się czyta, kiedy niektóre dziewczyny cieszą się ze swojego zajścia w ciąże. JA natomiast mam inny problem :( współżyłam ze swoim chłopakiem tydzień temu. Fakt, że sie zabezpieczamy, ale jak każdy z nas wie nic nie daje 100% zabezpieczenia. Od niedawna czuję jakbym miała gorączke, boli mnie głowa, 2ostatnie dni bolalo mnie podbrzusze (podkreślam, że do miesiączki jeszcze jest czas) ciągle chodze do toalety robić siku, chociaz nie pije duzo płynów. Najgorsze jest to ze zamiast śluzu jak to w dni płodne to wycieka mi cos w konsystencji identycznej jak woda (w małych ilościach) :( myślicie, że to ciąża? a może to tylko kobieca podświadomość i strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska7
cześć, jak niedawno pisałam to staramy się mężem o dziecko o 5 miesięcy i właśnie w niedzielę nie dostałam okresu we wtorek zrobiłam test i jest pozytywny. Ale co do objawów to nie mam żadnych po prostu nic oprócz braku okresu, już zaczynam się zastanawiać czy to nie ciąża urojona. Byłam u lekarki ale jeszcze jest za wcześnie żeby mnie pod tym kątem badała więc mam przyjść za 2,5 tygodnia i zobaczymy co będzie. Wprost mi nie powiedziała czy jestem w ciąży i to jest najgorsze, bo nie wiem czy nie powiedziała bo tak to było oczywiste cz nie wiem co. Ale zakwalifikowała mnie jako wizyta kobiety ciężarnej, więc może wszystko będzie dobrze. Mam nadzieje jeśli tak to we wrześniu będę miała dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim! :) Chciałam zapytać czy możliwe jest, żebym była w ciąży jeśli dni płodne miałam 23 grudnia a z \'\' kochaliśmy się 21... Boli mnie podbrzusze od jakiegoś tygodnia, często chodzę do toaletki, czuję się senna i wszystko mnie denerwuje... Czy ktoś wie co to oznacza? Zaznaczę, że staramy się z \'\' już od czerwca i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×