Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość NadiA_30
A ja mam 30 lat i najprawdopodobniej przez urlopowy wyjazd przesunął mi się cykl- czego nie wzięłam pod uwagę kochając się z moim partnerem. Dziś spóźniam się równo tydzień. Testu jeszcze nie robiłam, bo uważam,że za wcześnie na stawianie sobie diagnozy :) Jestem bardzo zmęczona, śpię coraz więcej, często chodzę do łazienki, ogólnie czuję się rozbita i walcem przejechana. Równie dobrze mogą to być objawy przeziębienia lub zbliżającego się okresu. Dziś rano patrzę w lustro i widzę jakieś silikony a nie swój biust. Co najmniej rozmiar do przodu. Z jednej strony macierzyństwo wzywa, z drugiej jednak- przewraca świat do góry kołami a nie wiem czy na takie wywroty jestem już gotowa. Poczekam jeszcze kilka dni, postraszę partnera żeby też poczuwał się do odpowiedzialności i jak nic się nie zmieni- kupię test. Bo lepiej być pewnym niż tylko się domyślać :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marvin19
Czy odpowie mi ktos na moje pytanie, prosze o POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Marcina
Mój drogi. Bardzo trudno powiedzieć jak to możne być z Wami bo wiesz dobrze że każdy organizm jest innym. Teoretycznie jest szansa jedna na milion ze mogłeś w ten sposób zapłodnić kobietę ale to naprawdę bardzo mało prawdopodobne. Na pierwsze objawy raczej za wcześnie choć podejrzany jest ten okres który był znacznie mniej obfity bo w ciąży zdarzają się takie plamienia. W każdym razie nie będę tu gdybać tylko powiem prosto - idźcie do apteki i kupcie test ciążowy - polecam poprosić o test ciążowy PRE-TEST bo wykrywa już 7 dniową ciąże i jest bardzo wygodny w użyciu !!kosztuje ok 10 zł. i daj znać jak wyszedł. trzymam za was kciuki bo wiem ze ciąża w tym wieku to ciężka sprawa Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin19
Dziekuje Ci Magdo za odpowiedz! Nie pozostaje nam nic innego jak zrobic ten test, oby tylko pozwolil on nam spac spokojnie, w przeciwnym wypadku nie wyobrazam sobie dalszego zycia... bo slowo ciezko i podle nawet nie ociera sie ogranice tego jak bedziemy sie czuc... i to jeszcze przez taka glupote!! Mam nadzieje ze zostanie to tylko wspomnieniem i nauczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Marcin
Nie ma sprawy :) Jak byś miał jeszcze jakieś pytania czy chciał po prostu pogadać to zostawiam swojego Skype - monika21121983 Trzymam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zastanawiam się czy mogę być w ciąży, w sumie nie mam żadnych objawów (jeszcze) ale okres się spóźnia a kochamy sie z partnerem bez zabezpieczenia, ale bez finału we mnie;) ale wiadomo jak to z tymi plemnikami jest;) pozdrawiam wszystkie mamy te obecne i przyszłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁONKOXXX
Pisze bo mam pytanie. Czy jest możliwe żeby test ciązowy się mylił? Staramy się z mężem o dzidziusia od pół roku, cały czas dostawałam regularnie mięsiączki aż tu nagle w tym miesiącu tydzień mi się spóźnia.Zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Oprócz tego ostatnio więcej śpię i częściej chodzę do toalety. Powiedźcie czy to może być ciąża? Do ginekologa idę za 3 dni ale już mnie ciekawość zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam taki problem.. Uprawiałam tydzień temu seks z chłopakiem.. ale zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Jednak potem bawiłam się jego "narządem? i nastąpił wytrysk na okolice pochwy. Pare minut później znowu uprawialiśmy seks. Czy to możliwe że jestem w ciąży? Okres spóźnia mi się 5 dni, no i wychodzi na to że miałam wtedy dni bezpłodne. Pojawił się u mnie brązowy śluz i mam strasznie podrażnione miejsce intymne. Czy to możliwe że jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
ja ostatnio mialam pewne problemy w zwiazku. Bylam bardzo zla na swojego faceta i nawet chcialam zerwac i stwierdzilam, ze nie bede z nim sypiac i nie bede brac tabletek...ale sie pozmienialo...i z przerwy miedzy tabletkowej 7dniowej zrobila sie jakos 9-10dniowa..potem troche pozapominalam, oraz mialam biegunki..ostatnio wymiotuje....miesiac temu tez moje branie tabletek nie bylo regularne, ale okres mialam. jestem przy 14 tabletce z tego conajmniej moglo sie nie wchlonac przez moje problemy zoladkowe..w zeszly czwartek zrobilam test z ktorego nic nie wynika, bo 2ga kreska jest taka slabiutka rozowa. piersi mnie nie bola jedynie zle trawie no i wymiotuje -ostatnio nie rano ale wieczorem. jestem senna,ale to moze z przemeczenia. boli mnie podbrzusze jak na bolesny okres. no i mam bardzo duzo sluzu [musze zakladac wkladke,bo sie inaczej nie da] Wiem, ze u kazdej kobiety ciaza objawy sa rozne, ale praktycznie zawsze bola piersi. mnie nie bola w ogole, moze jedynie brodawki sa od wczoraj bardziej wrazliwe. czy jest mozliwe ze to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 lata. okres mam co 28 dni. mam 3 facetów. W ostatnim miesiącu uprawiałam seks z trzema. Z pierwszym kochałam sie analnie. Najpierw na drzwiach mieszkania. Potem wkładał mi palce i całował moją pussy. Pozniej wszedł w moj tyłeczek. Nie pamietam ile razy. Nie pamiętam jak był blisko mojej pussy. Napewno była nim pochlapana. To było na poczatku cyklu. Więc nie bałam sie. Pozniej kochałam sie z drugim. Piescilismy nasze ciała. Nie wkładał mi. Ale kończył wielokrotnie. Nie myslismy rąk. Przeciez plemniki nie należą do Air Force One. W środku cyklu, gdy miała owulacje kochałam sie z trzecim. Najpierw pieszczoty. Wielokrotnie konczył mi na piersi i brzuch. Pozniej założył prezerwatywę i kochalismy sie. Byłam w jego nasieniu i w oliwce do masażu. Minął 25, 28 dzień. Okres nie przychodził. Oczywiście dostrzegałam wszystkie objawy- było mi niedobrze, miałam powyższoną temp. ciała, bolące piersi. Panikowałam. Obiecywałam sobie, ze nigdy wiecej tak szalonego miesiąca, takiego odreagowywania pracy. Kupiłam test. Było mi troche wstyd. Hahah. Tak, dopiero wtedy było mi troche wstyd. Zrobiłam test w kiblu na dworcu głownym w lublinie:) haha. syyyff. ale nie mogłam dłużej czekać. Myslałam co to bedzie jak wpadłam. Który to z nich. Co powiem mojemu gin? Ze chce usunąc. Ale jak bede mogła z tym życ. Czy kiedys urodze zdrowe dziecko? Wyszła jedna kreska. Cieszyłam sie kilka dni. Okresu dalej brak. Zerknęłam na interet. Okazuje sie ze testy mylą się. Nie są do końca skuteczne. Zdarza sie, że test wychodzi dopiero po 2miesiącach ciąży. Dzien 32. Przyszedł okres. Jestem szczeliwa. Chyba zmienie moje postępowanie. Uwazam, że seks jest dla tych którzy potrafią poniesc jego konsekwencje. Seks jest nie dla bojóchów, panikarzy. Nie dla ludzi z popapranym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska25
hejka okres dostaje tak przewaznie kolo 20. 4 listopada kochalismy sie bez zabezpieczenia. chcemy miec dziecko. mam nadzieje ze sie uda. chcialam sie dowiedziec dziewczyny od Was jakie i kiedy mialyscie pierwsze objawy? juz sie nie moge doczekac 20 ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela88
Cześć Jakieś 16 dni temu kochałam się z moim chlopakiem bez zabezpieczenia i finał był we mnie... wczoraj powinnam dostać okres... Zawsze mam regularny i dlatego zaczełam sie zastanawiać czy może to nie ciąża... Od kilku dni jestem zmeczona, senna, mam nudności i wymioty. Zgaga też sie pojawiła.Piersi bolą bardziej niż przed okresem... Jak myslicie powinnam zrobić już test ciążowy czy jeszcze poczekać??? Nie ukrywam że byłabym bardzo szczęsliwa z dzidziusia:) Mam nadzieje że test wyjdzie pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Jeszcze bym chciała żeby ktoś się jeszcze wypowiedział co o tym sadzi. Czy nie ma żadnego zagrożenia ciążą? Zapomniałam tabletki w pierwszym tygodniu a dokładnie 2 dnia (poniedziałek). Minęło ok 16 godzin i wzięłam tę zaległą już we wtorek. Nie było stosunku w tygodniu przed pominięciem tabletki. Niby minęło 7 dni po tym jak zapomniałam i dopiero wtedy się kochaliśmy. - bo zapomniałam w poniedziałek (o 20 zawsze biorę) i wzięłam rano we wtorek ok 12. Nie było stosunku przez 7 dni i dopiero we wtorek wieczorem przed 20, czyli przed wzieciem tabletki. Nie wiem co mysleć - niby 7 dni minęło ale czy to wystarczy? Pozdrawiam i prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
witam was:powiem ze jestem bardzo mloda!!napewno za mloda na dziecko!!:) kochalam sie z chlopakiem 26 grudnia i doszlo do "finalu" ale mówił ze jak mial konczyc tio byl juz na zewnatrz:) a okres powinnam mec 4 stycznia:) ale nic!!!nie mialam jescze!! bolaly mnie piersi jak zawsze przed okresem:/ a teraz boli mnie brzuch jakbym miala miec okres ale nic nie ma;/ mam troche nudnosci;/;/ neie wiem czy to za wczesnie na takie objawy moze poprostu jestem przewrazliwiona;/ alem powiedzcie mi czy mozliwe ze jestem w ciazy? chlopak nzapewnia mnie ze nic nie bylo i zebym sie nei martwila:)jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojproblem
witam. moje pytanie ile dni po odstawieniu tabletek nie zajde w ciaze? tak w ogole pytam bo. przez ostatni miesiac bralam tabletki co drugi dzien ostatnia tabletke wzielam 29 grudnia a 2 kochalam sie z moim facetem bez zabezpieczenia i on skonczyl we mnie. okresu powinnam dostac 4 stycznia... i powiem ze ( tego nie mozna nazwac okresem) mialam taka wydzieline brązowa z pochwy ktor trwala dwa dni i na tym koniec. nie mam zadnych objawow czy cos takiego powiem ze kluje( nie boli) mnie brzuch od czasu do czasu i w bokach.temperatury nie mam podwyzszonej ni nic. dlatego pytam czy jest jakas szansa ze zaszlam w ciazy dodam ze bardzo bym sie ucieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara20
hej :) mam pytanie czy to możliwe aby 2 tyg. przed miesiączka bolały mnie piersi ??? czy to raczej objaw ciaży :(:( ??? a chłopaka mam i wspołzyjemy od dawna . Co prawda testu nie robiłam ale prosze was o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viobe
Czesc dziewczyny! od 10 miesiecy brałam proszki antykoncepcyjne. teraz juz miesieac ich nie biore i kochlam sie z moim chlopakiem w dni najbardziej plodne (skonczył we mnie). Mija 5 dzien od ostatniego stosunku. wczoraj robilam test ale wyszedl negatywny ale moze za wczesnie go zrobiłam? :( Bolą mnie bardzo sutki przy dotyku i jajniki. czesto boli mnie glowa i troche kreci w glowie. jak myslicie jestem w ciąży? okres powinam dostac za 3 dni. dodam ze mam bardzo regularny cykl przez branie tabletek wiec musze czekac do soboty.... prosze o odpowiedz! pozdrawiam!!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola gola
viobe, ja na twoim miejscu odczekalabym ze 2 m-ce po tabletkach, i dopiero starala sie o dzidziusia jak ja odstawilam tabletki to cykl troche sie rozregulowal, poczekalam 3 m-ce i zaczelismy sie starac i po pol roku sie udalo:) po odstawieniu tabletek pierwszy cykl albo i kilka mozesz miec bezowulacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viobe
ja wlasnie czytalam na innych forach że pierwsze trzy miesiace po odstawieniu tabletek daja gwarancje na zajscie w ciąże :/ a także ciąże mnoga. a jak uważacie? jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letiszka
witajcie, my staraliśmy się z mężem o dziecko dwa lata i udało się przy pierwszej inseminacji - ale co do wyników testów - po 14 dniach od zabiegu robiłam badanie krwi wyszła beta 17ml/IUml, w dniu spodziewanej miesiączki jeszcze nie wychodził test paskowy mimo że były naprawdę czuła - i wiecie co dwie wyraźne kreski pojawiły się dopiero w 7 tygodni od ostatniej miesiączki - więc polecam albo badanie krwi (daje 100% pewności) albo nie warto wydawać pieniędzy na testy bo badanie z krwi kosztuje 30zł a jeden dobry test 15zł - proste wyliczenie lepiej mieć 100%pewności z badania krwi ktróe robi się tylko prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viobe
dzieki letiszka z radę ja po czekam jeszcze te trzy dni i zobaczymy czy miesiaczka przyjdzie czy tez nie. jesi nie zdecyduje sie na badanie krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami:)
hej miesiąc temu pierwszy raz kochalam sie ze swoim chlopakiem, doadam ze sie nie zabezpieczalismy tylko seks przerywany, od dwoch tyg. wymiotuje , boli mnie dol brzucha i piersi. Caly czas bym spala i dosc czesto kreci misie w glowie czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA KAMI:) ISTNIEJE DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO , ŻE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY SKORO NIE ZABEZPIECZAŁAŚ SIĘ I MASZ TAKIE OBJAWY ... NIE MA NA CO CZEKAĆ MUSISZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SWOIM GINEKOLOGIEM LUB ZROBIĆ TEST CIĄŻOWY , NAJLEPIEJ ZRÓB GO ZARAZ JAK WSTANIESZ RANO BEZ WZGLĘDU NA WYNIK POWTÓRZ PRÓBĘ NASTĘPNEGO RANKA . POZDRAWIAM ANGEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka29
witam. od 8 miesiecy staram sie o dziecko i nic. dwa dni temu mialam dostac okres. nie dostalam. od jakiegos czasu kluje mnie od czasu do czasu w dole brzucha i bola mnie piersi, moze nawet coraz bardziej, sa nabrzmiale. wczoraj robilam test ale wyszedl negatywnie. nie chce robic sobie znowu nadziei, do tego ten test... jaki moga byc przyczyny tej bolesnosci piersi? przed okresek czasami mnie bolaly ale nie az tak i byl to troszke inny rodzaj bolu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam takie pytanko. Z moich obliczen wyszlo ze dzisiaj mam owulacje tzlko nie wiem cyz dobrze bo czasem mam nie regularnie.. 2 dni temu wspolzylam z moim chlopakiem.. I mam pytanie czy moge byc w ciazy ? Testu jeszcze zrobic nie moge bo za wczesnie a strasznie sie nie cierpliwie .. Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anejka
Niuniek55, jeżeli się nie zabezpieczyliście, to oczywiste, że możesz być w ciąży. Ja mam takie pytanie, po jakim czasie od zapłodnienia występują nudności i wymioty? Czy jest to możliwe zaledwie po kilku dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie pytanie.. staramy sie z chłopakiem o bejbika, kochalismy sie w każdy dzień płodny i zawsze kończył we mnie. Potem miałam objawy jak przed miesiączką, tzn obolałe piersi, ból jajników ( choć bolały bardziej niż zwykle ), lecz ok 3 dni przed spodziewana miesiączką wszytko ustąpiło. Dziś własnie jest dzień spodziewanej miesiączki, rano zrobiłam test, który wyszedł negatywny:( A miesiączka się jeszcze nie pojawiła, i nawet nie widać alby miała sie pojawić. Czy test mógł się pomylić? bo słyszałam, że najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki.Jeśli tak, to kiedy mam zrobić następny test? Z góry dziękuję za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viobe
Olala000 szanse na zapłodnienie były duże ale ja tez się staram o dziecko i niestety nic z tego ;( nie biorę tabletek już od 5 miesięcy i od tamtej pory siś staramy i nic i nic. Z tego co wiem to test najlepiej zrobić rano od razu po śnie bo wtedy po nocy nasz mocz ma bardzo dużo czegoś tam ;D i wtedy powinien wyjść dobry tak jak i właśnie w dzień spodziewanej miesiączki. Pozdrawiam! I trzymam kciuki aby wam się udało ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×