Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość ja:))
Jejku, dziewczyny. Dajcie na looz. Ja regularnie mierzę sobie temperaturę i po przeczytaniu 3 stron z 36.6 podskoczyła mi do 37. Bojąc się lub mając nadzieję same wmawiacie sobie objawy. Byle ukłucie i już ciąże gdzie normalnie w ogóle nie zwróciły byście na to uwagi. Poza tym uwaga dla osób, które tak uporczywie robią testy. Jeśli na opakowaniu napisane jest, że wykrywa już po 6 dniach to nie liczcie od stosunku bo każda z was, która lepiej się wczytała w ulotkę zauważyła z pewnością informację, że chodzi o 6 dni od zapłodnienia a pamiętajcie, że plemniki w sprzyjających warunkach mogą żyć nawet 8 dni tak więc spokojnie. Poza tym każda z was może sobie sama obliczyć kiedy ma dni płodne. Jak to mówią "co nie ma w google to nie istnieje" więc wpisać sobie albo skorzystać z linku: http://kobieta.wp.pl/kalkulatordniplodne.html Dodatkowo naprawdę radzę każdej z was (tu szczególny ukłon do młodszych dziewczyn) poczytajcie troszkę na ten temat a nie od razu pytajcie czy chłopak zapłodnił mnie przez bokserki i moją bieliznę, boję się bo tym razem miałam koronkową. Absurd! Informacji na ten temat jest masę. Jeśli nie wiecie gdzie szukać chętnie pomogę. kaja71@poczta.onet.pl Nie krępujcie się. A najlepiej jeśli porozmawiacie o tym z ginekologiem czy nawet zwykłym lekarzem. I na koniec tak jak na początku. Nie wpadajcie od razu w panikę bo same sobie wmawiacie objawy. Ja chciała bym mieć dziecko i proszę. 3 strony i już prawidłowa temperatura. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelologia
Witam, my od kilku miesięcy też staramy się o dzidziusia i póki co nic:( ale wierzę w to że w końcu się uda:) w tym miesiącu owulację miałam około 9 listopada a współżyliśmy 4, 6, 7 i 9 więc jesteśmy dobrej myśli:) do @ jeszcze jakiś tydzień. Póki co nie mam ani objawów wskazujących na ciążę ani przedokresowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki chłopców
no i jestem w trzeciej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec, kochałam się ze swoim chłopakiem jakiś tydzień temu . Od tego czasu zaczełam mieć zawroty głowy i chce mi sie wymiotować , najcześciej rano, do tego bolą mnie piersi(jak je dotykam) i jestem senna. Chłopak spuścił mi się trochę poniżej brzucha , a zanim wytarłam to troche mi ściekło do środka. Czy jest możliwość że jestem w ciązy ? nie mamy pewności co do tego ponieważ objawy pojawiły się bardzo szybko , już w pierwszym tygodniu .. prosze o odpowiedz,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec, kochałam się ze swoim chłopakiem jakiś tydzień temu . Od tego czasu zaczełam mieć zawroty głowy i chce mi sie wymiotować , najcześciej rano, do tego bolą mnie piersi(jak je dotykam) i jestem senna. Chłopak spuścił mi się trochę poniżej brzucha , a zanim wytarłam to troche mi ściekło do środka. Czy jest możliwość że jestem w ciązy ? nie mamy pewności co do tego ponieważ objawy pojawiły się bardzo szybko , już w pierwszym tygodniu .. prosze o odpowiedz,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelologia
chyba tak szybko byś nie miała jeszcze objawów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelologia
mama dwójki chłopców - gratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelologia
no ja już mam bóle przedokresowe. do @ jeszcze tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja:))
Do Niewidzialna011 Żeby się przekonać musisz niestety jeszcze troszkę poczekać. Poza tym proponuję sprawdzić czy byłaś mniej więcej w czasie owulacji. Nieco wyżej podałam link. Polecam. Jeśli nie to nie martw się tak bardzo. Uspokoić może Cię też fakt, że nie każda ciąża się od razu przyjmuje. To, że Twój chłopak doszedł poza Tobą również powinno Cię troszkę uspokoić. Jeśli nawet troszkę spłynęło i sperma miała kontakt ze śluzem to i tak szanse są niewielkie. No i dwie ostatnie sprawy. Pierwsza zapewne Cię troszkę uspokoi, druga niestety zmartwi, ale jednocześnie mam nadzieję, że będzie dla Ciebie przestrogą na przyszłość. A więc: po pierwsze Twoje bóle piersi, nudności i pozostałe objawy nie są objawami ciąży. Pierwsze objawy pojawiają się bowiem ok 2-3 tygodnia a trzeba jeszcze wziąć pod uwagę choćby nawet na przemieszczenie się plemnika. Najprawdopodobniej zatem Twoje dolegliwości spowodowane są po prostu zdenerwowaniem, które niewątpliwie Ci teraz towarzyszy. Nudności i bóle brzucha często pojawiają się u osób będących pod wpływem silnych emocji. Tak więc gwarantuję Ci, że puki co objawy, które u Ciebie wystąpiły nie powinny cię martwić. Po drugie jednak, nie wiem czy tego jesteś świadoma, sperma oczywiście w największych ilościach wydobywa się w czasie erekcji jednak to nie znaczy, że tylko wtedy. Jeszcze długo przed finałem zaczyna się ona wydobywać w niewielkich ilościach. A do zapłodnienia tak naprawdę potrzebny jest zaledwie jeden plemnik. Skuteczność antykoncepcji w formie stosunku przerywanego wynosi jedynie 20-30%. To niewiele. Dlatego tak na koniec poradzę Ci abyś po pierwsze sprawdziła czy miałaś w okolicach tych dni owulację i poczekała do miesiączki a dopiero wtedy zaczęła się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelologia
mi zostało jeszcze 6 dni do okresu brzuch pomalutku boli ale nadal mam biały śluz i biała wydzieline:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelologia
jakos tak dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Czesc Dziewczyny! Pierwszy raz pisze na forum, ale chce sie z kim podzielic swoimi emocjami. Staramy sie z męzem o bobo. To na razie nasze drugie podejscie, ale tak bardzo pragne, zeby sie juz teraz udalo! Wydaje mi sie, ze idealnie obliczylam dzien owulacji i wlasnie w tym dniu sie kochalismy. Owulacje mialam 25 listopada. Troche zaluje, ze nie kochalismy sie pare razy wczesniej, ale akurat sie pokłócilismy...i przez to nie zwiekszylismy swoich szans, szkoda... Owulacje ustaliłam na podstawie obserwacji sluzu. Retrospektywnie ustalilam jego szczyt. 26.11 sluz byl juz lekko bialawy.Czyli 25.11 byl najbardziej plodny. Oraz odnotowalam 3 wyzsze temperatury. Po kochanku trzymalam przez jakies 10 min nogi do gory. Wydaje mi sie, ze wszystko bedzie dobrze:) Trafilam tu, poniewaz ciekawa jestem tych pierwszych symptomow. To 5 dzien, po stosunku, ale ja jak dotad nie mam niestey zadnych objawow. Glodna jestem prawie zawsze, wech mam z siebie tez bardzo czuly, piersi sie nie zmienily..a szkoda :)..Postaram sie uspokoic i na siłe nie doszukiwac sie zadnych objawow. Tak jak jedne z Was pisza, czasami ich nawet nie ma w tych pierwszych tygodniach. Z testem jeszce poczekam, nie chce sie rozczarowac..Zycze powodzenia wszystkim Starajacym sie. Tylko my wiemy jakie to oczekiwanie jest trudne..!Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Hellooo! Tu chyba nikt nie zaglada.. Wczoraj po przeczytaniu prawie calego formu nagle zaczelam miec wszytskie z mozliwych objawow..Zrobilo mi sie niedobrze, poczulam ukłucie w jajniku(czego nigdy wczesniej nie czulam), zaczal swedziec mnie sutek :), chcialo mi sie jesc-ale to akurat nic nowego, no i bylam na maxa senna :)) No nie:) Psychika jest niesamowita! Oczywiscie wszytskie "objawy" przeszly, jak tylko przestalam o tym tak intensywnie myslec. Dzisiaj czuje sie calkowicie normalnie.Termin planowanej miesiaczki jest na 10.12. Moze blizej tego terminu cos zacznie sie dziac. Dziewczyny, prosze napiszcie cos , jesli to czytace. Czy ktoras z Was tez w tych pierwszych dniach nie miala zandnych objawow? I jeszcze zastanawia mnie jedna sprawa: Farbuje włosy na blodn. Czy w ciazy farbowanie farba z utleniaczem jest calkowicie zabronione, czy tylko w pierwszym trymestrze? Super bede miala odrost na pol glowy...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Czesc!:) Czuje sie jakbym pisala wlasny blog..,, ktorego niestety nikt nie odwiedza..Wczoraj cos mnie tkneło i skojarzylam sobie, ze potwierdzenia ciazy, mozna rowniez szukac w podwyzszonej temperaturze ciała. "Jest to związane z tym, iż zwiększa się ilość progesteronu odpowiedzialnego za podtrzymanie ciąży w pierwszych tygodniach. Potem tę funkcję przejmuje łożysko."Temperatura ta powinna wynosic powyzej 37' C, ale jakoze tempetatura ciala jest kwestia dosc indywidualna, przyjmuje sie, ze powinna byc wyzsza o 0,2 kreski. Ja np. moge stwierdzic, ze mam troche nizsza temperature, srednia waha sie pomiedzy 36, 4 do 36,6. Dzisiaj zmierzylam i wyszla 36,8-wiec sie ciesze!!! Jesli chodzi o jakies inne objawy, to w zasadzie cos u siebie zauwazylam. Nie wymieniaja go inne dziewczynay, ale ja czuje takie niedajace sie zaspokic pragnienie. Caly czas chce mi sie pic, ale nie potrafie znalezc napoju, kt. to pragnienie ugasi. Nawet herbata, ktora moge pic litrami nie pomaga. No i jednego dnia mialam taki samk w ustach nie do okreslenia i dopiero czytajac to formu, znalazalam okreslenie w slowach jeden z dziewczyn-METALICZNY!Dokladnie taki mialam smak-maskara, swoja droga.. Czy w koncu bede mogla z kims podzielic sie swoimi przezyciami...Plisssssss, piszcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeeeeel
Chyba dlatego Ci nikt nie odpowiada, że większość wchodzi na to forum, żeby znaleźć krótką odpowiedź na pytanie o pierwsze objawy zajśćia w ciążę. Twoje posty są tak długie, że mimo dobrych chęci zrezygnowałam z ich czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Dziewczyny pisza roznie: jedne dluzsze posty, inne krótsze. Nie prosiłam o analize moich wypowiedzi, tylko o podzielenie sie swoimi doswiadczeniemi. Ja cieszylam sie gdy jakas dziewczyna, pisala wyczerpujaco, majac podobne obawy do moich. Twoja wypowiedz np. nic tu nie wniosla, wiec nie wiem dlaczego ja w ogole zamiescilas.. Niewazne..Ja w kazdym razie sie ciesze, poniewaz dzisiaj mialam znowu 36,9 :))) Do objawow jakie u siebie zaobserwowalam moge dodac: wyskakujace pryszcze na ciele oraz wrazliwosc podczas mycia wlosow-garaca woda nagle zaczela mnie parzyc w glowe. Do spodziewanego okresu zostalo mi 5 dni-nie moge sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Dziewczyny! Odczuwam silny bol krzyzy. Czy tez mialyscie takie bole? Obawiam sie, ze to zblizajacy sie okres..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Czesc Dziewczynki! Wczoraj mialam temperature 36,8 dzisiaj 37 !!!!! Mega sie ciesze! A dodatkowo wczoraj rano obudzil mnie potworny bol podbrzusza. Zwijalam sie z bolu z usmiechem na twarzy...:)Wieczorkiem pobolewaly mnie rowniez plecki, ale juz nie tak mocno jak za tym pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga15510
AriCud ja również czekam do 10/11.12 na @. Dzień płodny ustaliłam dokładnie tak jak Ty. Mam nadzieję, że udało Nam się z mężem. W pierwszych dniach po możliwym zapłodnieniu bardzo bolał mnie jajnik, teraz bolą mnie piersi i brzuch tak jak na okres, a do tego mam straszną zgagę ( nigdy jej nie miałam). Jeszcze nie mierzyłam temperaturki, ale dziś to zrobię. Pozdrawiam wszystkie starające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh my tez staramy się z mężem o dzidziusia :) też powinnam dostać 10 :) piersi również bolą ale może być również na okres... Ciekawe czy bedziemy mialy miłą niespodzianke na święta mam nadzieje że tak :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Hellooo Dziewczynki!Ciesze sie, ze ktos w koncu mi odpisal:))Mam dla Was b.dobre wiadomosci-mysle ,ze jestescie w ciazy!:) Macie takie klasyczne objawy. Ja moich sie bardziej chyba doszukiwalam..Dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam sobie test-niestety negatywny...Jest mi bardzo przykro...:(Obiecalam sobie, ze zrobie go dopierw w dniu spodziewanej miesiaczki czyli 9/10, ale zaniepokoila mnie dzisiejsza temperatura, poniewaz spadla do 36,7, a powinna sie utrzymawac na rownym poziomie. Wyczytalam wlasnie, ze spadek temperatury onacza zakonczenie cyklu i nadchodzacy okres. Wolalam wiec nie trzymac sie w niepowenosci te kolejne 4 dni i zrobilam ten przeklety test! Teraz bede szukac na necie, czy jakies innej dziewczynie tez wyszedl negatywny w 12 dniu ciazy, a jednak pozniej byla w ciazy..Mam juz paranoje chyba!..:)aga15510 i evi24 piszcie koniecznie co u Was dalej sie dzieje. Bo w tych wszytskich postach brakuje wlasnie informacji koncowej. Laski pisza o objawach , a potem cisza..wiec nie wiadomo czy to byly prawdziwe objawy, czy urojone, tak jak w moim przypadku :)/:( Przesylam cieple buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
No nic, poczytalam, poczytalam i troche mi lepiej. Bardzo wielu dziewczynom wychodzil najpierw negatywny nawet po terminie spodziewanej miesiaczki, a za pare dni pozytywny i byly szczesliwymi mamusami. Czekam wiec grzecznie czy przyjdzie ta @, czy nie...kurcze tylko ta tempka mi sie nie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staramy się z mężem o drugie dziecko :) ( pierwsze nie było planowane wiec i nie pamiętam jakie były objawy heh( strasznie mnie bolały piersi ale to był 10 tydzień więc już wiedziałąm że będę mamą) ale powiem ci że robiłam test w dzień w którym powinnam dostac @ a wyszedł negatywny a na następny dzień znów zrobiłam i wyszedł pozytywny... Heh więc z tymi testami bardzo róznie bywa :) ja sobie obiecałam ze kupie test w piatek (jak oczywiście nie dostane) :) no to trzymam kciuki za nas dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Czesc kobietki! evi24-dzieki za slowa pocieszenia! Mam nadzieje, ze test sie mylil,booooo dzisiaj mialam tempke-37 !!!! Znowu szczescie na maxa! Teraz spokojnie czekam na @, kt. mam nadzieje nie przyjdzie i poki co nie robie zadnych testow. Z takich dziwnych spraw, to zaczely mi odpadac moje zele z paznokci. Slyszalam, ze wlasnie w ciazy organizm kobiet czesto nie toleruje sztucznych paznokci. Hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja:))
Hej:) Dawno mnie tu nie było. Widzę, że są nowe osoby. Pozdrawiam od razu i trzymam kciuki za sukces. Jeśli chodzi o testy to pocieszeniem może być fakt, że są ich różne rodzaje. Jedne wykrywają ciąże już po tygodniu lub dwóch a inne można robić dopiero w okolicach planowanej miesiączki. Zależy to też od organizmu kobiety. Testy takie działają bowiem na zasadzie wykrywania w moczu tzw. gonadotropiny kosmówkowej. Zaznaczyć należy także fakt, że zdarzają się testy wadliwe więc nie przejmujcie się jeśli na razie nic nie wykażą. A jeśli pojawiają się objawy (jedna z was napisała o zgadze, która jest jednym z objawów) warto jest mieć na uwadze możliwość ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Ja z mezem staramy sie o dziecko od ok 2 lat :( ale nie tak obsesyjne ... tzn bez mierzenia temp bez liczenia kiedy bedzie owoluacja... ale ostatnio wkurzylam sie i zaczelam mierzyc temp i bardziej obserwowac swoje cialo... W tamtym miesiacu faktycznie idealnie dzieki pomiarom temp okreslilam dzien w ktorym dostane okres a w tym miesiacu kochalismy sie dokladnie w dzien kiedy tem mi lekko podskoczyla do gory... To moze glupie co teraz napisze ale pierwszy raz kochalismy sie z mysla o tym zeby sie udalo... po wszystkim lezalam z 15 min na brzuchu bo doczytalam sie ze to niektorym dziewczynom pomoglo zwlaszcza tym ktore jak sie potem okazalo maja tylozgiecie macicy... W kazdym badz razie jestem lekko przerazona ze i tym razem sie nie uda :( Zawsze chcialam miec dzieci marzylam o tym a teraz nic z tego nie wychodzi... ogladam zdjecia dzieci kolezanek i lzy leca mi same dlaczego im sie udaje a mi nie :( Ale nie wazne... dzisiaj mnie dopadla okropna zgaga poprostu cos nie do wytrzymania i oczywiscie wmawiam sobie ze to moze byc jakis objaw... Idiotka ze mnie bo kochalismy sie przedwczoraj i wczoraj wiec to byloby raczej zupelnie nie mozliwe... a moze ktores mialy cos podobnego i okazalo sie ze sa w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno daice wkońcu radę, może nie trzeba się starać i może nie myślcie o tym tak dużo.. hmm, nie wiem czym to jest uwarunkowane, my za pierwszym razem trafiliśmy.. ale zawsze trzeba mieć nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
No wlasnie nie myslim o tam tak obsesyjnie ... dopiero w tym miesiacu... Na poczatku jak sie zdecydowalismy ze chcemy dziecko to duzo myslelismy czesto sie kochalismy itp.. potem jak nie wychodzilo poprostu odpuscilismy i mowilismy co bedzie to bedzie... i znowu nie wychodzilo... :( poprostu jakis koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
Hello Dziewczyny! I witam Ciebie Kantia :) A zjadlas cos takiego, zebys mogla miec po tym zgage? Bo po 2 dniach to nie wiem, ale :) czyba raczej za wczesnie. Ja ekspertem nie jestem, poniewaz u siebie znalazlam chyba ponad dziesiec objawow:) , a dzisiaj temperatura spadla mi do 36,55 no i ..finito na ten miesiac..W zasadzie takie mierzenie temperatury jest sensowniejsze od testow. Tempka spada, wiec przyjdzie okres-koniec kropka-wszystkjo jasne. Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Dobrze, ze zaczeliscie sie starac tak bardzoej swiadomie, bo mi sie wydaje, ze troche szkoda czasu i nerwow na takie"strzelanie na oslep" :)) No nic, ja bede probowac znowu przy nastepnej owulacjii, a teraz 2 tyg. luzzuuu:) Ciekawa jestem co u innych lasek!Dziewczyny napiszcie czy Wam sie udalo!!!!Buzka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
wczoraj to ja wlasciwie prawie nic nie jadlam, dzisiaj podobnie i zgaga od rana mnie meczy....mam dziwne przeczucie ze i tym razem sie nie udalo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×